Klub/firma | Deltager 1 | Deltager 2 |
---|---|---|
BySloth.dk | Poul Damsgaard Tasior | Lars Bøge Johansen |
Odense | Steen Lundblad | Morten Nielsen |
Neptun | Michelle Merlit | Mikael Merlit |
Silverbullet | Christian Provstgaard | Jens Stern Jensen |
Tmp hydraulik | Kristian | Erik |
Tmp hydraulik | Dennis | Martin |
TMP hydraulik | Tonny | Anders |
Viborg Familie - og firmaidræt | Steen Kristensen | Gunnar Jensen |
Viborg Familie - og firmaidræt | Tage Jensen | Hans Jørgen Jensen |
Nyborg Familie & Firmasport | Kirsten Lynge | Benny Brunse Andersen |
Nyborg Familie & Firmasport | Johnny Dørr | Lennert Lynge |
Vpk | Peter Larsen | Brian Mohr Isborg Simonsen |
Klub/firma | Deltagernavn |
---|---|
BySloth.dk | Poul Damsgaard Tasior |
BySloth.dk | Lars Bøge Johansen |
Odense | Steen Lundblad |
Odense | Morten Nielsen |
Alboa | Lars Østergaard |
The Hobbit | Nick Damgaard |
Nyborg Familie & Firmasport | Kirsten Lynge |
Nyborg Familie & Firmasport | Lennert Lynge |
Nyborg Familie & Firmasport | Johnny Dørr |
Nyborg Familie & Firmasport | Benny Brunse Andersen |
Dansk Metal | Rene' Nielsen |
Klub/firma | Deltager 1 | DGU nr. | Deltager 2 | DGU nr. |
---|---|---|---|---|
Olsen`s | Kim Olsen | 176-1251 | Keld Holm | 105-1710 |
CC contractor | Bent Brodde | 107-652 | Jan Høybye | 107-650 |
Firmaidræt Hillerød | Bjarne Madsen | 17-6054 | Claus Madsen | 17-8630 |
Fun Matic 2 | Bo Østergaard | 91-3164 | Ib Østergaard | 91-3160 |
Fun Matic 1 | Jytte Østergaard | 91-3159 | Ivan Warming | 91-2329 |
Airteam | Lars V Jensen | 177-2697 | Kristian Eising | 177-1955 |
Byens Murer | Dorthe Olsen | 176-1252 | Hanne Elmo Johansen | 105-2649 |
Olebent | Ole Clausen | 112-2854 | Bent Larsen | 112-2954 |
Skøtten | Hans Skøtt | 112-847 | Anders Kristiansen | 112-2855 |
Learnmark. | Michael Bech | 184-1846 | Lars Jessen | 192-4689 |
Klub/firma | Deltager 1 | Deltager 2 |
---|---|---|
Renholdet | Lene Larsen | Pia Thorndal |
Renholdet | Jens Peter Olsen | Sisser Rasmussen |
Renholdet | Pia Marcher | Birthe Bech |
Renholdet | Kurt Madsen | Lars Bak |
Klipperiet | Martins Jakobsen | Jørgen Knudsen |
Klodshans | Poul Erik Larsen | Andreas Sørensen |
Lillebælt | Gurli Tranberg | Frida Hansen |
I. F. Posten | Inger Skov | Erik Ærensgaard |
Par Nr. 7 | Erna Høgh | Lene Bager |
Tarup Autolak | Lars Bolgan | Klaus Krop |
Old Boys | Poul Erik Andersen | Steen Pedersen |
FSKBH/SAS Petanque | Arno Dyrberg | Rolf Gratved |
FSKBH/SAS Petanque | Inger Vanggaard | Jesper Rye |
FSKBH/SAS Petanque-Pet Balls | Bjarne Olsen | Tonny Bluecat |
FSKBH/SAS Petanque-Renholdet | Lill Jacobsen | Leif Ren |
FSKBH/SAS Petanque | Marli Meyer | Dennis Meyer |
FSKBH/SAS Petanque | Laila Bruun | Inger Bertus |
FSKBH/SAS Petanque | Bente Maag | Doris Berg |
FSKBH/SAS Petanque | Ann Sander | Sanny Hansen |
Odder Firma Idræt | Lis Kristensen | Birgit Zacher Nielsen |
Odder Firma Idræt | Anette Sørensen | Jes G. Sørensen |
Odder Firma Idræt | Poul Jensen | Egon Glerup |
Odder Firma Idræt | Bodil Hesselbjerg | Richard Hesselbjerg |
Firmaidræt Hillerød | Tage Hvenegaard | Lissi Hvenegaard |
Hjørring Firma Sport | Susanne B Hansen | Poul Erik Hansen |
Hjørring Firma Sport | Esther Nielsen | Ove Nielsen |
Hjørring Firma Sport | Helle Bilde | Henrik Bilde |
Hjørring Firma Sport | Henny Svenningsen | Per Svenningsen |
Hjørring Firma Sport | Vibeke Vestergård | Poul Brøndum |
Hjørring Firma Sport | Anja Anker Jensen | Diane Larsen |
Firmaidræt Hillerød | Ulla Madsen | Bjarne Madsen |
Radiometer 2 | Henriette Hakmann | Allan Wigh |
Radiometer 1 | Claus Engelmann | Birgit Engelmann |
ebeltoft firma og familie idræt | ulla rasmussen | jan rasmussen |
ebeltoft firma og familie idræt | Inger Thomsen | Christian Haubuf |
ebeltoft firmaog familie idræt | jette pedersen | torben rasmussen |
ebeltoft firmaog familie idræt | jesper frausing | michael nielsen |
ebeltoft firma og familie idræt | ilse jensen | kirsten semberg |
ebeltoft firma og familie idræt | erling andersen | peder pedersen |
ebeltoft firma og famile idræt | charlie shutt | john s andersen |
ebeltoft firma og familie idræt | hanne særensen | sonja shutt |
Randers Firma Sport | Helle Jensen | Karina Wenneberg |
Randers Firma Sport | Nanna Jørgensen | Peder Jørgensen |
Randers Firma Sport | Lilli Dam | Johnny Dam |
Randers Firma Sport | Yvonne Jensen | Lene Jørgensen |
Randers Firma Sport | Pia Petersen | Mona Pedersen |
Randers Firma Sport | Michael Hall | Erling Christensen |
Randers Firma Sport | Bent Sørensen | Tina Jensen |
Randers Firma Sport | Axel Møller | Kaj Jensen |
Randers Firma Sport | Bodil Madsen | Jørgen Madsen |
Familie- og Firmaidræt Korsør | Jens Timmerman | Peder Madsen |
Familie- og Firmaidræt Korsør | Inge timmerman | Else madsen |
Firmaidræt Hillerød | Helle Borbiconi | Johnny Madsen |
Firmaidræt Hillerød | Svend-Erik Pedersen | Inge Pedersen |
Firmaidræt Hillerød | Lars Pedesen | Tommy Marcher |
ABA/TIK | Michael Gadegaard | Kim G Nielsen |
Firmaidræt Hillerød | Lene Højdal | Jan Højdal |
Ebeltoft Firma -og Familieidræt | Charlotte Frederiksen | Birthe Lorentzen |
Klub/firma | Deltagernavn |
---|---|
Renholdet | Sisser Rasmussen |
Renholdet | Leif Larsen |
Renholdet | Lene Larsen |
Renholdet | Pia Thorndal |
Renholdet | Lars Bak |
Solstrålen | Steen Pedersen |
I.F. Posten | Inger Skov |
Par Nr. 7 | Erna Høgh |
Old Boys | Poul Erik Andersen |
FSKBH/Pet Balls | Tonny Bluecat |
FSKBH/SAS Petanque | Jesper Rye |
FSKBH/SAS Petanque | Bjarne Olsen |
FSKBH/SAS Petanque | Doris Berg |
FSKBH/SAS Petanque | Arno Dyrberg |
FSKBH/SAS Petanque | Bente Maag |
FSKBH/SAS Petanque | Rolf Gratved |
Firmaidræt Hillerød | Tage Hvenegaard |
Hjørring Firma Sport | Birka Pedersen |
Hjørring Firma Sport | Helle Bilde |
Hjørring Firma Sport | Henrik Bilde |
Hjørring Firma Sport | Inger Hansen |
Hjørring Firma Sport | Britta Skalshøj |
Hjørring Firma Sport | Torben Skalshøj |
Hjørring Firma Sport | Ove Nielsen |
Radiometer | Allan wigh |
Radiometer | Henriette hakmann |
Radiometer | Birgit engelmann |
Radiometer | Claus engelmann |
ebeltoft firma og familie idræt | vincent bowring |
ebeltoft firma og familie idræt | torben rasmussen |
ebeltoft firma og familie idræt | Michael Nielsen |
ebeltoft firma og fsmilie idræt | sonja shutt |
ebeltoft firma ogfamilie idræt | john s andersen |
ebeltoft firma og familie idræt | jette pedersen |
ebeltoft firma og familieidræt | jan rasmussen |
ebeltoft firma og familie idræt | ilse jensen |
ebeltoft firma og familie idræt | hanne sørensen |
ebeltoft firma og familie idræt | charlie shutt |
Firmaidræt Hillerød | Johnny Madsen |
Firmaidræt Hillerød | Inge Pedesen |
Firmaidræt Hillerød | Svend-Erik Pedersen |
Firmaidræt Hillerød | Lars Pedersen |
Firmaidræt Hillerød | Tommy Marcher |
Mister Minit | Frank olsen |
Mister Minit | Jacob Hadberg |
TIK | Kim G Nielsen |
ABA | Michael Gadegaard |
Hjørring Firma Sport | Diane Larsen |
Firmaidræt Hillerød | Helle Borbiconi |
Firmaidræt Hillerød | Jørgen Hansen |
Klub/firma | Deltager 1 | Deltager 2 | Deltager 3 |
---|---|---|---|
Renholdet | Birthe Bech | Pia Thorndal | Leif Larsen |
Renholdet | Lene Larsen | Jens Peter Olsen | Sisser Rasmussen |
Renholdet | Kurt Madsen | Lars Bak | Pia Marcher |
Lillebælt | Gurli Tranberg | Frida Hansen | Steen Pedersen |
Tarup Autolak | Lars Bolgan | Klaus krop | Inger Skov |
Par Nr. 7 | Erna Høgh | Lene Bager | Erik Ærensgaard |
Old Boys | Poul Erik Andersen | Martin Jacobsen | Jørgen Knudsen |
FSKBH/SAS Petanque-Pet Balls | Marli Meyer | Bjarne Olsen | Tonny Bluecat |
FSKBH/SAS Petanque | Lill Jacobsen | Inger Vanggaard | Jesper Rye |
FSKBH/SAS Petanque | Laila Bruun | Inger Bertus | Dennis Meyer |
FSKBH/SAS Petanque | Bente Maag | Doris Berg | Arno Dyrberg |
FSKBH/SAS Petanque | Ann Sander | Sanny Hansen | Rolf Gratved |
Hjørring Firma Sport | Vibeke Vestergaard | Anja Anker Jensen | Poul Brøndum |
Hjørring Firma Sport | Diane Larsen | Esther Nielsen | Ove Nielsen |
Hjørring Firma Sport | Susanne B Hansen | Helle Bilde | Henrik Bilde |
ebeltoft firma og familie idræt | Randi Damkjær | Per Schlüter | inger thomsen |
ebeltoft firma og familie idræt | jan rasmussen | torben rasmussen | ulla rasmussen |
ebeltoft firma og familie idræt | hanne sørensen | ilse jensen | sonja shutt |
ebeltoft firma og familie idræt | john s andersen | christian haubuf | charlotte fredriksen |
ebeltoft firma og familie idræt | jette pedersen | charlie shutt | jesper frausing |
Randers Firma Sport | Helle Jensen | Karina Wenneberg | Lilli Dam |
Randers Firma Sport | Nanna Jørgensen | Pia Petersen | Mona Pedersen |
Randers Firma Sport | Peder Jørgensen | Yvonne Jensen | Lene Jørgensen |
Randers Firma Sport | Johnny Dam | Bodil Madsen | Jørgen Madsen |
Randers Firma Sport | Michael Hall | Bent Sørensen | Tina Jensen |
Randers Firma Sport | Axel Møller | Kaj Jensen | Erling Christensen |
Firmaidræt Hillerød | Ulla Madsen | Helle Borbiconi | Johnny Madsen |
Firmaidræt Hillerød | Lars Pedersen | Tommy Marcher | Svend-Erik Pedersen |
Firmaidræt Hillerød | Jørgen Hansen | Tage Hvenegaard | Lissi Hvenegaard |
..vælg Fødselsår.. | Lene Højdal | Jan Højdal | Inge Pedersen |
Klub/firma | Række | Deltager 1 | Deltager 2 |
---|---|---|---|
Virring badminton | Øvede/gode | Ulrik Winther | Pia Danielsen |
Nimb Byg Aps 1 | Begynder/let øvede | Nicolaj Nielsen | Casper corneliussen |
Nimb Byg Aps | Begynder/let øvede | Brian Nielsen | Jens Thomsen |
Flexifjer | Øvede/gode | Stephan Kristensen | Torben R. Christensen |
Flexifjer | Øvede/gode | Louise Miltoft Rasmussen | Maria Louise Slettemose |
Flexifjer | Øvede/gode | Sonny Knudsen | Ronny Knudsen |
Flexifjer | Begynder/let øvede | Lars Hammer | Claus L. Nielsen |
Flexifjer | Øvede/gode | Thomas Johansen | Kenni Korsgaard |
Flexifjer | Øvede/gode | Louise Miltoft Rasmussen | Thomas Johansen |
Flexifjer | Øvede/gode | Maria Louise Slettemose | Lars Back Johansson |
Flexifjer | Øvede/gode | Annelie Nguyen Jensen | Kenni Korsgaard |
Flexifjer | Øvede/gode | Carina Wisby Frunk | Torben R. Christensen |
Feather Boys 2 | Begynder/let øvede | Rasmus Herbst | Jesper Kjær |
Feather Boys 1 | Begynder/let øvede | Andreas Lodahl | Troels Ubbesen |
HCH Gruppen | Øvede/gode | Allan Sørensen | Mette Lysholt |
HCH Gruppen | Begynder/let øvede | Lone Thorius | Mette Lysholt |
Flexifjer | Øvede/gode | Svend Erik Gaardmand | Lars B. Johansson |
Tjæreborg IF | Begynder/let øvede | Martin Rasmussen | Esben Hansen |
Flexifjer | Øvede/gode | Carina Wisby Frunk | Henriette Lund Hausted |
Flexifjer | Øvede/gode | Stephan Kristensen | Henriette Lund Hausted |
Novo Nordisk | Begynder/let øvede | Carsten Dalby Christensen | Torben Tromborg |
Novo Nordisk | Øvede/gode | Bjarne Jessen | Sofie Rytter |
Novo Nordisk | Øvede/gode | Chamathkara Palangasinghe | Sofie Rytter |
Novo Nordisk | Øvede/gode | Chamathkara Palangasinghe | Carsten Dalby Christensen |
Klub/firma | Holdnavn |
---|---|
HCH Gruppen | HCH Gruppen |
Skibsbyggerne | Skibsbyggerne |
Klub/firma | Holdnavn | Række |
---|---|---|
Høffner Revision | Høffner Revision | Herre 15+ |
Lind Invest ApS | Lind Invest | Herre 15+ |
Aarhus Fodsportsforening | Aarhus Fodsportsforening | Herre 15+ |
Fredericia Judo & Ju-jutsu Klub | FJJK | Herre 15+ |
Web-Koncept A/S | Web-Koncept | Herre 15+ |
JEWLS | FC PEARL NECKLACE | Herre 15+ |
Alfa Laval Copgenhagen A/S | Alfa Males | Herre 15+ |
Klub/firma | Deltagernavn | DGU nr. |
---|---|---|
Odense eventyr | Tina Nørgaard | 101-5479 |
Byens murer Firma Dk. aps | Dorthe Olsen | 176-1252 |
Byens murer Firma Dk. aps | Kim Olsen | 176-1251 |
Outrup golf klub | Francisco Mansilla | 177-1967 |
Holstebro Golfklub | Kenneth Albertsen | 26-542 |
Firmaidræt Hillerød | Claus Madsen | 17-8630 |
Byens Murer | Keld Holm | 105-1710 |
Byens Murer | Hanne Elmo Johansen | 105-2649 |
Ole Clausen | Ole Clausen | 112-2854 |
Klub/firma | Holdnavn |
---|---|
Landsholdet | Landsholdet |
Vig Skole | Hk Lone |
Obton A/S | Obton Social Suspects |
Norlys | Team Norlys |
EY | FC EY |
Nordea | Nordea/B&O |
Klub/firma | Deltagernavn |
---|---|
FTZ | Annette Holm |
Nordea | Lars Iversen |
Århus Sporveje IF. | Vinnie Mortensen |
Århus Sporveje IF. | Jonna Lyngby |
Århus Sporveje IF. | Johanne Nissen |
Vorgod-barde motion og fritid | Betina |
Vorgod-barde motion og fritid | Vicki |
Sportscenter Danmark vejen | Bente forsberg frisk |
Sportscenter Danmark vejen | Jonna Lund Lauridsen |
Sportscenter Danmark vejen | Tina Elisabeth Jensen |
Stevens Murerservice | Lene Berg Nielsen |
Stevens Murerservice | Anne Kjærulf |
TRIF | Dorte Holst Sørensen |
Laybourn | Dorthe Mørch |
Playmakers | Minna Væver |
Dansk Firmaidræt | RIkke Trads |
Dansk Firmaidræt | Søren Willeberg |
Aabyhøj Gymnastikforening | Jytte Halborg |
Klub/firma | Deltagernavn |
---|---|
Horsens firmaidrat | Aage lørche |
Grantoften Billard Klub | Freddy Larsen |
Vamdrup Firmasport | Poul Henning Flohr Knudsen |
Vamdrup Firmasport | Per Colding |
Horsens firma idrat | Michael lærche |
DSB | Thorbjørn Jensen |
Leo-pharma | Arne Sund |
FSKBH, De Gamles by | Henrik Sørensen |
Posten Aalborg | Peter Dorf Kristensen |
Aalborg Portland | Lars-Bo Rasmussen |
Posten Aalborg | Jan Bruno Toft |
Lundbeck | Mads Kristian Olesen |
Dgb | Peter petersen |
Grantoften billard klub | Freddy Larsen |
FFFIF/FAGI | Ole Jensen |
Klub/firma | Holdnavn |
---|---|
X-Dan, Danfoss | X-Danfoss |
Sporvejenes Idrætsforening - SIF | SIF 4 |
Sporvejenes Idrætsforening - SIF | SIF 3 |
Sporvejenes Idrætsforening - SIF | SIF 2 |
Sporvejenes Idrætsforening - SIF | SIF 1 |
JIF-AR | 2 til tiden |
Klub/firma | Deltagernavn1 | Deltagernavn2 |
---|---|---|
Hareskov skole | Mikkel Dansgaard | Rasmus Ravn |
Sintex A/S | Jonas Gaarn Nielsen | Henrik Fallesen Madsen |
HP Byg | Søren Zeidler Nielsen | Ukendt |
Danpo | Morten kold | Rene Borggreen |
Skovvangskolen Hammel | Kenneth Danielsen | Jakob Bang |
Viborg Firmaidræt | Marcus Iversen | Rasmus Færk |
Team Tungnem & Træls | Jakob Skovgaard | Michel Nikolajsen |
Klub/firma | Deltagernavn |
---|---|
TERMA | Mathias Skov |
Terma | Palle Damkjær |
Dansk Firmaidræt | Rikke Trads |
Dansk Firmaidræt | Helle Friis |
Dansk Firmaidræt | Søren Willeberg |
Dansk Firmaidræt | Bodil Kjærgaard |
Dansk Firmaidræt | Mette Ring |
Dansk Firmaidræt | Sigrid Ellegaard |