Dato | Spillested | Deltager 1 | Deltager 2 | Pulje | Runde | Række | Resultat | R |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11-06 09:30 | 11-06-2022 09:30 | Hallen- Bane 1 | Birgit og Mona damsgaard | Michelle Merlit / Mikael Merlit | Pulje 1 | 1 | Herre |
0-2
|
11-06 09:30 | 11-06-2022 09:30 | Hallen- Bane 2 | Peter Larsen / Brian Mohr Isborg Simonsen | Christian Provstgaard / Jens Stern Jensen | Pulje 2 | 1 | Herre |
0-2
|
11-06 09:30 | 11-06-2022 09:30 | Hallen- Bane 3 | Tonny / Anders | Steen Kristensen / Gunnar Jensen | Pulje 3 | 1 | Herre |
2-0
|
11-06 09:30 | 11-06-2022 09:30 | Hallen- Bane 4 | Kristian / Erik | Poul Damsgaard Tasior / Lars Bøge Johansen | Pulje 4 | 1 | Herre |
0-2
|
11-06 09:30 | 11-06-2022 09:30 | Hallen- Bane 5 | Kirsten Lynge / Benny Brunse Andersen | Dennis / Martin | Pulje 1 | 1 | Herre |
0-2
|
11-06 09:55 | 11-06-2022 09:55 | Hallen- Bane 1 | Christian Provstgaard / Jens Stern Jensen | Steen Lundblad / Morten Nielsen | Pulje 2 | 2 | Herre |
0-2
|
11-06 09:55 | 11-06-2022 09:55 | Hallen- Bane 2 | Steen Kristensen / Gunnar Jensen | Johnny Dørr / Lennert Lynge | Pulje 3 | 2 | Herre |
0-2
|
11-06 09:55 | 11-06-2022 09:55 | Hallen- Bane 3 | Poul Damsgaard Tasior / Lars Bøge Johansen | Nick Damgaard/Rene Nielsen | Pulje 4 | 2 | Herre |
0-2
|
11-06 09:55 | 11-06-2022 09:55 | Hallen- Bane 4 | Birgit og Mona damsgaard | Kirsten Lynge / Benny Brunse Andersen | Pulje 1 | 2 | Herre |
0-2
|
11-06 09:55 | 11-06-2022 09:55 | Hallen- Bane 5 | Michelle Merlit / Mikael Merlit | Dennis / Martin | Pulje 1 | 2 | Herre |
2-0
|
11-06 10:20 | 11-06-2022 10:20 | Hallen- Bane 1 | Steen Lundblad / Morten Nielsen | Peter Larsen / Brian Mohr Isborg Simonsen | Pulje 2 | 3 | Herre |
2-0
|
11-06 10:20 | 11-06-2022 10:20 | Hallen- Bane 2 | Johnny Dørr / Lennert Lynge | Tonny / Anders | Pulje 3 | 3 | Herre |
2-0
|
11-06 10:20 | 11-06-2022 10:20 | Hallen- Bane 3 | Nick Damgaard/Rene Nielsen | Kristian / Erik | Pulje 4 | 3 | Herre |
2-0
|
11-06 10:20 | 11-06-2022 10:20 | Hallen- Bane 4 | Dennis / Martin | Birgit og Mona damsgaard | Pulje 1 | 3 | Herre |
2-0
|
11-06 10:20 | 11-06-2022 10:20 | Hallen- Bane 5 | Michelle Merlit / Mikael Merlit | Kirsten Lynge / Benny Brunse Andersen | Pulje 1 | 3 | Herre |
2-0
|
11-06 10:45 | 11-06-2022 10:45 | Hallen- Bane 1 | Birgit og Mona damsgaard | Kristian / Erik | Playoff 1 (B) | 1 | Herre |
|
11-06 11:10 | 11-06-2022 11:10 | Hallen- Bane 1 | Dennis / Martin | Steen Lundblad / Morten Nielsen | Kvartfinale 1 (A) | 2 | Herre |
|
11-06 11:10 | 11-06-2022 11:10 | Hallen- Bane 2 | Christian Provstgaard / Jens Stern Jensen | Michelle Merlit / Mikael Merlit | Kvartfinale 2 (A) | 2 | Herre |
|
11-06 11:10 | 11-06-2022 11:10 | Hallen- Bane 3 | Vinder af Playoff 1 (B) | Peter Larsen / Brian Mohr Isborg Simonsen | Semifinale 1 (B) | 2 | Herre |
|
11-06 11:10 | 11-06-2022 11:10 | Hallen- Bane 4 | Tonny / Anders | Nick Damgaard/Rene Nielsen | Kvartfinale 3 (A) | 2 | Herre |
|
11-06 11:10 | 11-06-2022 11:10 | Hallen- Bane 5 | Kirsten Lynge / Benny Brunse Andersen | Steen Kristensen / Gunnar Jensen | Semifinale 2 (B) | 2 | Herre |
|
11-06 11:10 | 11-06-2022 11:10 | Hallen- Bane 6 | Poul Damsgaard Tasior / Lars Bøge Johansen | Johnny Dørr / Lennert Lynge | Kvartfinale 4 (A) | 2 | Herre |
|
11-06 11:35 | 11-06-2022 11:35 | Hallen- Bane 1 | Taber af Semifinale 1 (B) | Taber af Semifinale 2 (B) | Bronzekamp (B) | 3 | Herre |
|
11-06 11:35 | 11-06-2022 11:35 | Hallen- Bane 2 | Vinder af Kvartfinale 1 (A) | Vinder af Kvartfinale 4 (A) | Semifinale 1 (A) | 3 | Herre |
|
11-06 11:35 | 11-06-2022 11:35 | Hallen- Bane 3 | Vinder af Semifinale 1 (B) | Vinder af Semifinale 2 (B) | Finale (B) | 3 | Herre |
|
11-06 11:35 | 11-06-2022 11:35 | Hallen- Bane 4 | Vinder af Kvartfinale 2 (A) | Vinder af Kvartfinale 3 (A) | Semifinale 2 (A) | 3 | Herre |
|
11-06 12:00 | 11-06-2022 12:00 | Hallen- Bane 1 | Taber af Semifinale 1 (A) | Taber af Semifinale 2 (A) | Bronzekamp (A) | 4 | Herre |
|
11-06 12:00 | 11-06-2022 12:00 | Hallen- Bane 2 | Vinder af Semifinale 1 (A) | Vinder af Semifinale 2 (A) | Finale (A) | 4 | Herre |
|
Stævneansvarlig: Benny Andersen Tlf.: 20 86 69 46