|
|
|
OGN
|
Mølleskolen Ry
|
Pulje 1
|
4
|
Midtjylland-1
|
2-1
|
|
|
|
|
|
On the Spot
|
Kjellerup Group 3
|
Pulje 1
|
2
|
Østjylland-4
|
3-2
|
|
|
|
|
|
On the Spot
|
storm
|
Pulje 1
|
4
|
Østjylland-4
|
1-1
|
|
|
|
|
|
storm
|
Food Diagnostics A/S
|
Pulje 1
|
3
|
Østjylland-4
|
3-2
|
|
|
|
|
|
storm
|
Luftens Helte.
|
Pulje 1
|
5
|
Østjylland-4
|
1-1
|
|
|
|
|
|
Food Diagnostics A/S
|
On the Spot
|
Pulje 1
|
5
|
Østjylland-4
|
1-1
|
|
|
|
|
|
Food Diagnostics A/S
|
Luftens Helte.
|
Pulje 1
|
2
|
Østjylland-4
|
1-0
|
|
|
|
|
|
Kjellerup Group 3
|
storm
|
Pulje 1
|
1
|
Østjylland-4
|
2-3
|
|
|
|
|
|
DFI. Geisler
|
DGI Badminton
|
Pulje 1
|
1
|
Midtjylland-2
|
0-0
|
|
|
|
|
|
DFI. Geisler
|
Kpfoto
|
Pulje 1
|
4
|
Midtjylland-2
|
0-1
|
|
|
|
|
|
Luftens Helte.
|
Kjellerup Group 3
|
Pulje 1
|
3
|
Østjylland-4
|
5-4
|
|
|
|
|
Hjarbæk Fjord Golf klub |
TRIMIT
|
Højfeldt
|
Pulje 1
|
1
|
Midtjylland-2
|
3-2
|
|
|
|
|
Hjarbæk Fjord Golf klub |
TRIMIT
|
DFI. Geisler
|
Pulje 1
|
3
|
Midtjylland-2
|
0-2
|
|
|
|
|
|
Bolighuset Auning
|
Helms og Holk
|
Pulje 1
|
5
|
Østjylland-3
|
3-2
|
|
|
|
|
|
Arepa
|
Bolighuset Auning
|
Pulje 1
|
4
|
Østjylland-3
|
2-3
|
|
|
|
|
|
Helms og Holk
|
Arepa
|
Pulje 1
|
2
|
Østjylland-3
|
2-3
|
|
|
|
|
|
Helms og Holk
|
Kjellerup Group 1
|
Pulje 1
|
4
|
Østjylland-3
|
2-3
|
|
|
|
|
|
Oldie and goodies Fc
|
Jsp Maskinfabrik aps
|
Pulje 1
|
1
|
Østjylland-1
|
6-5
|
|
|
|
|
|
Jsp Maskinfabrik aps
|
Team Godt Humør
|
Pulje 1
|
3
|
Østjylland-1
|
2-1
|
|
|
|
|
|
Team Rød
|
J&J
|
Pulje 1
|
1
|
Østjylland-6
|
1-1
|
|
|
|
|
|
Team Rød
|
DSNG23
|
Pulje 1
|
3
|
Østjylland-6
|
3-2
|
|
|
|
|
Randers Fjord Golfklub |
De Jydske Eddikebryggerier
|
Team Rød
|
Pulje 1
|
2
|
Østjylland-6
|
3-4
|
|
|
|
|
|
J&J
|
DJH2
|
Pulje 1
|
4
|
Østjylland-6
|
2-0
|
|
|
|
|
|
DSNG23
|
DJH2
|
Pulje 1
|
1
|
Østjylland-6
|
3-2
|
|
|
|
|
|
DSNG23
|
De Jydske Eddikebryggerier
|
Pulje 1
|
4
|
Østjylland-6
|
2-3
|
|
|
|
|
|
Team Siemens
|
Oldie and goodies Fc
|
Pulje 1
|
2
|
Østjylland-1
|
3-5
|
|
|
|
|
|
Team Ry
|
Team Engroshjul
|
Pulje 1
|
2
|
Midtjylland-6
|
1-2
|
|
|
|
|
Mariagerfjord golf |
Team Hadsund
|
Aars Fjernvarme JJ og JH
|
Pulje 1
|
1
|
Himmerland-1
|
5-3
|
|
|
|
|
|
Team Hadsund
|
ALBOA - Park
|
Pulje 1
|
3
|
Himmerland-1
|
3-2
|
|
|
|
|
|
Landinspektørcentret LG98 A/S
|
Team Hadsund
|
Pulje 1
|
2
|
Himmerland-1
|
1-2
|
|
|
|
|
|
Landinspektørcentret LG98 A/S
|
Aars Fjernvarme JJ og JH
|
Pulje 1
|
5
|
Himmerland-1
|
2-1
|
|
|
|
|
|
Aars Fjernvarme JJ og JH
|
ALBOA - Park
|
Pulje 1
|
2
|
Himmerland-1
|
3-2
|
|
|
|
|
|
Aars Fjernvarme JJ og JH
|
Aars Fjernvarme CA og PN
|
Pulje 1
|
4
|
Himmerland-1
|
7-6
|
|
|
|
|
|
ALBOA - Park
|
Aars Fjernvarme CA og PN
|
Pulje 1
|
1
|
Himmerland-1
|
2-3
|
|
|
|
|
|
ALBOA - Park
|
Landinspektørcentret LG98 A/S
|
Pulje 1
|
4
|
Himmerland-1
|
2-3
|
|
|
|
|
|
Team Troldtekt
|
J. Ødums eftf. A/S
|
Pulje 1
|
2
|
Østjylland-2
|
0-2
|
|
|
|
|
|
Team Troldtekt
|
Rit A/S
|
Pulje 1
|
5
|
Østjylland-2
|
4-3
|
|
|
|
|
|
AGF
|
DJH 1
|
Pulje 1
|
4
|
Østjylland-5
|
7-5
|
|
|
|
|
|
Learnmark Tech
|
VID
|
Pulje 1
|
3
|
Østjylland-7
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Learnmark Tech
|
JS.dk
|
Pulje 1
|
5
|
Østjylland-7
|
0-2
|
|
|
|
|
Ikast Golfklub |
Ab-Neo. Hook & Slice
|
Team Scandic
|
Pulje 1
|
3
|
Midtjylland-4
|
1-3
|
|
|
|
|
|
Team Scandic
|
Mat. 7.7
|
Pulje 1
|
2
|
Midtjylland-4
|
2-4
|
|
|
|
|
|
Aars Fjernvarme IFN og HM
|
Sparekassen Danmark
|
Pulje 1
|
5
|
Himmerland-2
|
6-5
|
|
|
|
|
|
Krogh Madsen Arkitekter
|
Aars Fjernvarme IFN og HM
|
Pulje 1
|
4
|
Himmerland-2
|
2-3
|
|
|
|
|
|
CC Contractor
|
Team WiseHawk
|
Pulje 1
|
2
|
Midtjylland-5
|
5-3
|
|
|
|
|
|
CC Contractor
|
Airteam
|
Pulje 1
|
4
|
Midtjylland-5
|
5-4
|
|
|
|
|
|
tollundgaard minigolf
|
Linddana A/S
|
Pulje 1
|
2
|
Midtjylland-5
|
0-0
|
|
|
|
|
|
tollundgaard minigolf
|
CC Contractor
|
Pulje 1
|
5
|
Midtjylland-5
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Team WiseHawk
|
tollundgaard minigolf
|
Pulje 1
|
4
|
Midtjylland-5
|
0-0
|
|
|
|
|
Randers fjord golfklub |
JohnsenKnapp
|
KIER/GRUNDFOS
|
Pulje 1
|
5
|
Midtjylland-3
|
3-2
|
|
|
|
|
|
KIER/GRUNDFOS
|
Vi elsker at få den i hul
|
Pulje 1
|
1
|
Midtjylland-3
|
0-1
|
|
|
|
|
|
KIER/GRUNDFOS
|
Kjellerup Group 2
|
Pulje 1
|
3
|
Midtjylland-3
|
0-0
|
|
|
|
|
|
SuperBrugsen Kjellerup
|
KIER/GRUNDFOS
|
Pulje 1
|
2
|
Midtjylland-3
|
0-1
|
|
|
|
|
|
SuperBrugsen Kjellerup
|
Vi elsker at få den i hul
|
Pulje 1
|
5
|
Midtjylland-3
|
1-1
|
|
|
|
|
|
Linddana A/S
|
CC Contractor
|
Pulje 1
|
1
|
Midtjylland-5
|
0-0
|
|
|
|
05-05 11:56 |
05-05-2023 11:56 |
Stensballegaard golfklub |
Tee-buddies
|
VID
|
Pulje 1
|
4
|
Østjylland-7
|
6-5
|
|
|
07-05 10:30 |
07-05-2023 10:30 |
Brande Golfklub |
Højfeldt
|
DFI. Geisler
|
Pulje 1
|
2
|
Midtjylland-2
|
0-0
|
|
|
|
|
Hammel |
Team Siemens
|
Jsp Maskinfabrik aps
|
Pulje 1
|
4
|
Østjylland-1
|
6-7
|
|
|
08-05 16:30 |
08-05-2023 16:30 |
Ebeltoft Golfklub |
J&J
|
DSNG23
|
Pulje 1
|
2
|
Østjylland-6
|
5-4
|
|
|
09-05 15:30 |
09-05-2023 15:30 |
Lyngbygaard Golf |
GuldKyllingen Danmark
|
Arepa
|
Pulje 1
|
3
|
Østjylland-3
|
6-4
|
|
|
12-05 16:00 |
12-05-2023 16:00 |
Silkeborg |
Kjellerup Group 3
|
Food Diagnostics A/S
|
Pulje 1
|
4
|
Østjylland-4
|
6-8
|
|
|
15-05 16:00 |
15-05-2023 16:00 |
Lübker Golf Klub |
Team Godt Humør
|
Omilon
|
Pulje 1
|
2
|
Østjylland-1
|
3-1
|
|
|
15-05 16:10 |
15-05-2023 16:10 |
Hobro golfklub |
DJH2
|
De Jydske Eddikebryggerier
|
Pulje 1
|
3
|
Østjylland-6
|
0-0
|
|
|
15-05 16:30 |
15-05-2023 16:30 |
Skanderborg |
AGF
|
Packers/Titans
|
Pulje 1
|
1
|
Østjylland-5
|
0-1
|
|
|
16-05 16:44 |
16-05-2023 16:44 |
silkeborg |
Kpfoto
|
TRIMIT
|
Pulje 1
|
2
|
Midtjylland-2
|
6-5
|
|
|
17-05 16:37 |
17-05-2023 16:37 |
Brande Golfklub |
Højfeldt
|
DGI Badminton
|
Pulje 1
|
4
|
Midtjylland-2
|
6-5
|
|
|
17-05 17:12 |
17-05-2023 17:12 |
Trehøje Golfklub |
Team Lucky. Ab-neo
|
OGN
|
Pulje 1
|
5
|
Midtjylland-1
|
2-3
|
|
|
18-05 12:40 |
18-05-2023 12:40 |
Lübker |
JS.dk
|
Tee-buddies
|
Pulje 1
|
3
|
Østjylland-7
|
1-0
|
|
|
19-05 10:07 |
19-05-2023 10:07 |
Holstebro Golfklub Skovbanen |
Danish Crown Herning
|
Morsø Sim Golf
|
Pulje 1
|
3
|
Midtjylland-1
|
2-1
|
|
|
19-05 12:00 |
19-05-2023 12:00 |
Hammel Glofklub |
Kjellerup Group 1
|
GuldKyllingen Danmark
|
Pulje 1
|
5
|
Østjylland-3
|
1-2
|
|
|
21-05 12:30 |
21-05-2023 12:30 |
Lyngbygaard Golf |
GuldKyllingen Danmark
|
Helms og Holk
|
Pulje 1
|
1
|
Østjylland-3
|
3-2
|
|
|
22-05 16:00 |
22-05-2023 16:00 |
Aars golfklub |
Aars Fjernvarme IFN og HM
|
Aars Fjernvarme SFA og JC
|
Pulje 1
|
3
|
Himmerland-2
|
6-5
|
|
|
23-05 17:00 |
23-05-2023 17:00 |
Grenaa Golf |
Bolighuset Auning
|
GuldKyllingen Danmark
|
Pulje 1
|
2
|
Østjylland-3
|
2-0
|
|
|
24-05 15:00 |
24-05-2023 15:00 |
Søhøjlandet Golf Resort |
3F Rymarken
|
Packers/Titans
|
Pulje 1
|
4
|
Østjylland-5
|
0-0
|
|
|
25-05 16:22 |
25-05-2023 16:22 |
Hammel Golf Klub |
Rit A/S
|
DIS
|
Pulje 1
|
2
|
Østjylland-2
|
3-2
|
|
|
26-05 16:00 |
26-05-2023 16:00 |
Holstebro Golfklub Storådalen |
Danish Crown Herning
|
OGN
|
Pulje 1
|
1
|
Midtjylland-1
|
1-0
|
|
|
28-05 10:04 |
28-05-2023 10:04 |
Stensballegaard golfklub |
Tee-buddies
|
Learnmark Tech
|
Pulje 1
|
1
|
Østjylland-7
|
8-6
|
|
|
29-05 10:00 |
29-05-2023 10:00 |
Grenå Golfklub |
VID
|
JS.dk
|
Pulje 1
|
2
|
Østjylland-7
|
6-6
|
|
|
29-05 10:00 |
29-05-2023 10:00 |
Odder Golfklub |
OGN
|
Morsø Sim Golf
|
Pulje 1
|
2
|
Midtjylland-1
|
1-3
|
|
|
30-05 16:00 |
30-05-2023 16:00 |
SRG Ry banen |
Team Ry
|
Blücher Metal
|
Pulje 1
|
5
|
Midtjylland-6
|
1-0
|
|
|
31-05 16:40 |
31-05-2023 16:40 |
Aars Golfklub |
Aars Fjernvarme SFA og JC
|
Krogh Madsen Arkitekter
|
Pulje 1
|
5
|
Himmerland-2
|
0-1
|
|
|
31-05 16:48 |
31-05-2023 16:48 |
Søhøjlandet Golf |
Arepa
|
Kjellerup Group 1
|
Pulje 1
|
1
|
Østjylland-3
|
6-7
|
|
|
01-06 16:04 |
01-06-2023 16:04 |
Silkeborg Ry Golfklub |
Team Engroshjul
|
Nybro
|
Pulje 1
|
3
|
Midtjylland-6
|
2-3
|
|
|
|
|
silkeborg |
Kpfoto
|
Højfeldt
|
Pulje 1
|
5
|
Midtjylland-2
|
3-2
|
|
|
03-06 09:30 |
03-06-2023 09:30 |
Grenaa Golfklub |
Silver Foxes
|
J. Ødums eftf. A/S
|
Pulje 1
|
5
|
Østjylland-2
|
9-8
|
|
|
03-06 11:32 |
03-06-2023 11:32 |
Dejbjerg Golfklub |
Nybro
|
Team Ry
|
Pulje 1
|
4
|
Midtjylland-6
|
5-4
|
|
|
06-06 13:00 |
06-06-2023 13:00 |
Lübker Golf Klub |
Team Godt Humør
|
Team Siemens
|
Pulje 1
|
5
|
Østjylland-1
|
4-3
|
|
|
06-06 15:00 |
06-06-2023 15:00 |
Aars |
TRECO 1
|
Aars Fjernvarme IFN og HM
|
Pulje 1
|
1
|
Himmerland-2
|
5-6
|
|
|
06-06 16:00 |
06-06-2023 16:00 |
Kildebjerg Ry |
Mølleskolen Ry
|
Danish Crown Herning
|
Pulje 1
|
5
|
Midtjylland-1
|
3-1
|
|
|
06-06 16:30 |
06-06-2023 16:30 |
Tange Sø Golfklub |
DGI Badminton
|
Kpfoto
|
Pulje 1
|
3
|
Midtjylland-2
|
1-0
|
|
|
08-06 16:00 |
08-06-2023 16:00 |
Lyngbygaard Golf Klub |
DIS
|
Team Troldtekt
|
Pulje 1
|
4
|
Østjylland-2
|
3-2
|
|
|
09-06 14:00 |
09-06-2023 14:00 |
Trehøje |
Blücher Metal
|
Billund Refuelling
|
Pulje 1
|
4
|
Midtjylland-6
|
5-4
|
|
|
11-06 13:37 |
11-06-2023 13:37 |
Give golfklub |
Billund Refuelling
|
Team Ry
|
Pulje 1
|
3
|
Midtjylland-6
|
3-2
|
|
|
13-06 16:20 |
13-06-2023 16:20 |
Randers Fjord Golfklub |
J. Ødums eftf. A/S
|
Rit A/S
|
Pulje 1
|
1
|
Østjylland-2
|
5-3
|
|
|
13-06 16:37 |
13-06-2023 16:37 |
Lyngbygaard Golf Klub |
Spar Nord Team Andersen
|
AGF
|
Pulje 1
|
3
|
Østjylland-5
|
4-5
|
|
|
13-06 17:00 |
13-06-2023 17:00 |
Ikast Golf Club |
Team Trim
|
Team Vestjysk Fugeteknik
|
Pulje 1
|
2
|
Midtjylland-4
|
1-2
|
|
|
14-06 15:24 |
14-06-2023 15:24 |
Dejbjerg Golf Klub |
Nybro
|
Billund Refuelling
|
Pulje 1
|
1
|
Midtjylland-6
|
1-0
|
|
|
15-06 16:18 |
15-06-2023 16:18 |
Trehøje Golfklub |
Team Lucky. Ab-neo
|
Danish Crown Herning
|
Pulje 1
|
2
|
Midtjylland-1
|
4-5
|
|
|
16-06 14:00 |
16-06-2023 14:00 |
Hammel Golfklub |
Holst Christensen
|
Tee-buddies
|
Pulje 1
|
2
|
Østjylland-7
|
3-4
|
|
|
19-06 16:00 |
19-06-2023 16:00 |
Himmelbjerg Golf Club |
Packers/Titans
|
Spar Nord Team Andersen
|
Pulje 1
|
5
|
Østjylland-5
|
1-1
|
|
|
19-06 16:10 |
19-06-2023 16:10 |
Randers fjord golfklub |
JohnsenKnapp
|
SuperBrugsen Kjellerup
|
Pulje 1
|
3
|
Midtjylland-3
|
5-3
|
|
|
19-06 16:30 |
19-06-2023 16:30 |
Tange Sø Golfklub |
DGI Badminton
|
TRIMIT
|
Pulje 1
|
5
|
Midtjylland-2
|
5-4
|
|
|
20-06 16:04 |
20-06-2023 16:04 |
Ikast Golf Club |
Team Trim
|
Ab-Neo. Hook & Slice
|
Pulje 1
|
4
|
Midtjylland-4
|
4-3
|
|
|
20-06 16:28 |
20-06-2023 16:28 |
Kildebjerg Ry |
Mølleskolen Ry
|
Team Lucky. Ab-neo
|
Pulje 1
|
3
|
Midtjylland-1
|
3-2
|
|
|
21-06 16:30 |
21-06-2023 16:30 |
Hobro golfklub |
DJH2
|
Team Rød
|
Pulje 1
|
5
|
Østjylland-6
|
2-4
|
|
|
21-06 17:00 |
21-06-2023 17:00 |
Aars Golsklub |
Aars Fjernvarme SFA og JC
|
Sparekassen Danmark
|
Pulje 1
|
2
|
Himmerland-2
|
2-1
|
|
|
25-06 10:04 |
25-06-2023 10:04 |
Ikast Golfklub |
Team Vestjysk Fugeteknik
|
Team Scandic
|
Pulje 1
|
4
|
Midtjylland-4
|
5-4
|
|
|
26-06 15:45 |
26-06-2023 15:45 |
Hammel Golfklub |
Jsp Maskinfabrik aps
|
Omilon
|
Pulje 1
|
5
|
Østjylland-1
|
1-0
|
|
|
26-06 16:30 |
26-06-2023 16:30 |
Volstrup |
Sparekassen Danmark
|
Krogh Madsen Arkitekter
|
Pulje 1
|
1
|
Himmerland-2
|
0-1
|
|
|
26-06 17:32 |
26-06-2023 17:32 |
Silkeborg Golf Klub |
DIS
|
Silver Foxes
|
Pulje 1
|
1
|
Østjylland-2
|
2-4
|
|
|
27-06 14:30 |
27-06-2023 14:30 |
Lübker |
Airteam
|
tollundgaard minigolf
|
Pulje 1
|
3
|
Midtjylland-5
|
1-0
|
|
|
29-06 16:00 |
29-06-2023 16:00 |
Give golfklub |
Billund Refuelling
|
Team Engroshjul
|
Pulje 1
|
5
|
Midtjylland-6
|
3-2
|
|
|
29-06 17:00 |
29-06-2023 17:00 |
Himmelbjerg golf |
Packers/Titans
|
DJH 1
|
Pulje 1
|
3
|
Østjylland-5
|
2-0
|
|
|
01-07 09:00 |
01-07-2023 09:00 |
Lübker |
Airteam
|
Linddana A/S
|
Pulje 1
|
5
|
Midtjylland-5
|
0-0
|
|
|
03-07 16:04 |
03-07-2023 16:04 |
Silkeborg Golf Klub |
Omilon
|
Team Siemens
|
Pulje 1
|
1
|
Østjylland-1
|
0-1
|
|
|
04-07 17:07 |
04-07-2023 17:07 |
Give golfklub |
Linddana A/S
|
Team WiseHawk
|
Pulje 1
|
3
|
Midtjylland-5
|
0-0
|
|
|
|
06-07 15:16 |
06-07-2023 15:16 |
Silkeborg Golfklub |
Kjellerup Group 2
|
SuperBrugsen Kjellerup
|
Pulje 1
|
4
|
Midtjylland-3
|
4-3
|
|
|
07-07 14:04 |
07-07-2023 14:04 |
Silkeborg Golf Klub |
Omilon
|
Oldie and goodies Fc
|
Pulje 1
|
3
|
Østjylland-1
|
0-1
|
|
|
07-07 15:30 |
07-07-2023 15:30 |
Tollundgaard Golfpark |
Team WiseHawk
|
Airteam
|
Pulje 1
|
1
|
Midtjylland-5
|
0-2
|
|
|
08-07 14:00 |
08-07-2023 14:00 |
Aarhus Aadal Golf Club |
Luftens Helte.
|
On the Spot
|
Pulje 1
|
1
|
Østjylland-4
|
2-4
|
|
|
10-07 15:00 |
10-07-2023 15:00 |
Silkeborg Golfklub |
Kjellerup Group 2
|
JohnsenKnapp
|
Pulje 1
|
1
|
Midtjylland-3
|
1-0
|
|
|
10-07 16:12 |
10-07-2023 16:12 |
Silkeborg Ry Golfklub |
Team Engroshjul
|
Blücher Metal
|
Pulje 1
|
1
|
Midtjylland-6
|
2-1
|
|
|
10-07 16:15 |
10-07-2023 16:15 |
Hammel Golfklub |
Kjellerup Group 1
|
Bolighuset Auning
|
Pulje 1
|
3
|
Østjylland-3
|
4-2
|
|
|
12-07 16:45 |
12-07-2023 16:45 |
Morsø Golf Klub |
Morsø Sim Golf
|
Team Lucky. Ab-neo
|
Pulje 1
|
4
|
Midtjylland-1
|
1-0
|
|
|
18-07 19:00 |
18-07-2023 19:00 |
Grenå Golfklub |
VID
|
Holst Christensen
|
Pulje 1
|
5
|
Østjylland-7
|
0-1
|
|
|
28-07 09:00 |
28-07-2023 09:00 |
Lübker |
JS.dk
|
Holst Christensen
|
Pulje 1
|
1
|
Østjylland-7
|
1-3
|
|
|
|
|
silkeborg |
Ab-Neo. Hook & Slice
|
Mat. 7.7
|
Pulje 1
|
5
|
Midtjylland-4
|
0-0
|
|
|
01-08 16:30 |
01-08-2023 16:30 |
RFGK |
J. Ødums eftf. A/S
|
DIS
|
Pulje 1
|
3
|
Østjylland-2
|
3-5
|
|
|
03-08 15:30 |
03-08-2023 15:30 |
Morsø Golf Klub |
Morsø Sim Golf
|
Mølleskolen Ry
|
Pulje 1
|
1
|
Midtjylland-1
|
1-0
|
|
|
|
|
|
Blücher Metal
|
Nybro
|
Pulje 1
|
2
|
Midtjylland-6
|
0-0
|
|
|
10-08 16:00 |
10-08-2023 16:00 |
Grenaa Golfklub |
Silver Foxes
|
Team Troldtekt
|
Pulje 1
|
3
|
Østjylland-2
|
1-3
|
|
|
11-08 14:00 |
11-08-2023 14:00 |
Mariager Fjord GC |
DJH 1
|
3F Rymarken
|
Pulje 1
|
5
|
Østjylland-5
|
0-2
|
|
|
11-08 15:00 |
11-08-2023 15:00 |
Ikast Golfklub |
Team Vestjysk Fugeteknik
|
Ab-Neo. Hook & Slice
|
Pulje 1
|
1
|
Midtjylland-4
|
3-4
|
|
|
11-08 16:00 |
11-08-2023 16:00 |
Viborg golf klub |
Vi elsker at få den i hul
|
JohnsenKnapp
|
Pulje 1
|
4
|
Midtjylland-3
|
2-1
|
|
|
14-08 15:00 |
14-08-2023 15:00 |
volstrup |
Sparekassen Danmark
|
TRECO 1
|
Pulje 1
|
3
|
Himmerland-2
|
1-2
|
|
|
14-08 16:20 |
14-08-2023 16:20 |
Randers Fjord Golfklub |
De Jydske Eddikebryggerier
|
J&J
|
Pulje 1
|
5
|
Østjylland-6
|
3-1
|
|
|
14-08 17:00 |
14-08-2023 17:00 |
Himmelbjerget |
Team Scandic
|
Team Trim
|
Pulje 1
|
5
|
Midtjylland-4
|
5-6
|
|
|
15-08 16:52 |
15-08-2023 16:52 |
Silkeborg Golf Klub |
Rit A/S
|
Silver Foxes
|
Pulje 1
|
4
|
Østjylland-2
|
3-1
|
|
|
17-08 16:32 |
17-08-2023 16:32 |
Søhøjlandet |
3F Rymarken
|
AGF
|
Pulje 1
|
2
|
Østjylland-5
|
0-1
|
|
|
18-08 16:00 |
18-08-2023 16:00 |
Kalø golf klub |
Vi elsker at få den i hul
|
Kjellerup Group 2
|
Pulje 1
|
2
|
Midtjylland-3
|
1-0
|
|
|
20-08 10:00 |
20-08-2023 10:00 |
Struer Golfklub |
Mat. 7.7
|
Team Vestjysk Fugeteknik
|
Pulje 1
|
3
|
Midtjylland-4
|
2-0
|
|
|
21-08 14:30 |
21-08-2023 14:30 |
Grenaa |
Oldie and goodies Fc
|
Team Godt Humør
|
Pulje 1
|
4
|
Østjylland-1
|
0-0
|
|
|
21-08 15:40 |
21-08-2023 15:40 |
Aars Goldklub |
Aars Fjernvarme CA og PN
|
Team Hadsund
|
Pulje 1
|
5
|
Himmerland-1
|
3-2
|
|
|
21-08 17:00 |
21-08-2023 17:00 |
Mariager Fjord GC |
DJH 1
|
Spar Nord Team Andersen
|
Pulje 1
|
2
|
Østjylland-5
|
0-1
|
|
|
22-08 15:00 |
22-08-2023 15:00 |
Lyngbygaard Golf Klub |
Spar Nord Team Andersen
|
3F Rymarken
|
Pulje 1
|
1
|
Østjylland-5
|
1-1
|
|
|
23-08 16:30 |
23-08-2023 16:30 |
Aars golfklub |
Aars Fjernvarme CA og PN
|
Landinspektørcentret LG98 A/S
|
Pulje 1
|
3
|
Himmerland-1
|
1-0
|
|
|
25-08 14:00 |
25-08-2023 14:00 |
Horsens Golfklub |
Holst Christensen
|
Learnmark Tech
|
Pulje 1
|
4
|
Østjylland-7
|
2-0
|
|
|
27-08 15:00 |
27-08-2023 15:00 |
Struer Golfklub |
Mat. 7.7
|
Team Trim
|
Pulje 1
|
1
|
Midtjylland-4
|
6-5
|
|
|
28-08 15:50 |
28-08-2023 15:50 |
Aars Golfklub |
Krogh Madsen Arkitekter
|
TRECO 1
|
Pulje 1
|
2
|
Himmerland-2
|
2-1
|
|
|
29-08 14:50 |
29-08-2023 14:50 |
Himmerland |
TRECO 1
|
Aars Fjernvarme SFA og JC
|
Pulje 1
|
4
|
Himmerland-2
|
1-0
|
|
|