Dato | Spillested | Deltager 1 | Deltager 2 | Pulje | Runde | Række | Resultat | R | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
VGI's vildkatte | Rønde Skole | Pulje 1 | 3 | Østjylland-3 |
|
|||||||
|
||||||||||||
Rønde Skole | Blå Buks / Blå Bank | Pulje 1 | 1 | Østjylland-3 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Rønde Skole | Store Jacob og Lille Jacob | Pulje 1 | 2 | Østjylland-3 |
|
|||||||
|
||||||||||||
Nordea Specialister | Asento Padelfreaks | Pulje 1 | 3 | Trekantsområdet-1 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
Nordea Specialister | Volt | Pulje 1 | 2 | Trekantsområdet-1 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
Asento Padelfreaks | Volt | Pulje 1 | 1 | Trekantsområdet-1 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
Volt | FPF - Powered by Moxie | Pulje 1 | 3 | Trekantsområdet-1 |
0-3
|
|||||||
|
||||||||||||
KP nord | Team Dagrofa | Pulje 1 | 2 | Hovedstadsområdet-6 |
|
|||||||
|
||||||||||||
EYDA | The Jespers | Pulje 1 | 1 | Midtjylland-1 |
|
|||||||
|
||||||||||||
The Jespers | Sct. Jørgen | Pulje 1 | 3 | Midtjylland-1 |
|
|||||||
|
||||||||||||
Danoffice IT | Arrow | Pulje 1 | 3 | Hovedstadsområdet-2 |
|
|||||||
|
||||||||||||
Kyndryl / Tech Data | Danoffice IT | Pulje 1 | 2 | Hovedstadsområdet-2 |
|
|||||||
|
||||||||||||
Kyndryl / Tech Data | Codeex A/S | Pulje 1 | 3 | Hovedstadsområdet-2 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Arrow | Codeex A/S | Pulje 1 | 2 | Hovedstadsområdet-2 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Arrow | Kyndryl / Tech Data | Pulje 1 | 1 | Hovedstadsområdet-2 |
|
|||||||
|
||||||||||||
Toksværd Drengene | Gerlev Padel Klub | Pulje 1 | 3 | Vestsjælland-1 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
Gerlev Padel Klub | Troldmand og hans lærling | Pulje 1 | 1 | Vestsjælland-1 |
2-1
|
|||||||
|
||||||||||||
Troldmand og hans lærling | Toksværd Drengene | Pulje 1 | 2 | Vestsjælland-1 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
BipBip Brothers | Salesforce Team Astro | Pulje 1 | 3 | Hovedstadsområdet-3 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
Nordiske Medier - De interne | Førsteholdet | Pulje 1 | 3 | Hovedstadsområdet-3 |
|
|||||||
|
||||||||||||
Salesforce Team Astro | Nordiske Medier - De interne | Pulje 1 | 1 | Hovedstadsområdet-3 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Førsteholdet | BipBip Brothers | Pulje 1 | 1 | Hovedstadsområdet-3 |
1-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Førsteholdet | Salesforce Team Astro | Pulje 1 | 2 | Hovedstadsområdet-3 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Clearwater | REIT Management | Pulje 1 | 2 | Østjylland-2 |
1-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Clearwater | Aros revision padel | Pulje 1 | 3 | Østjylland-2 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
REIT Management | Padel Junkies | Pulje 1 | 3 | Østjylland-2 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
Aros revision padel | REIT Management | Pulje 1 | 1 | Østjylland-2 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
Padel Junkies | Clearwater | Pulje 1 | 1 | Østjylland-2 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Padel Junkies | Aros revision padel | Pulje 1 | 2 | Østjylland-2 |
1-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Smashing time! | Brødrene Marcussen | Pulje 1 | 1 | Østjylland-1 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
TDC Erhverv Enterprise | Brødrene Marcussen | Pulje 1 | 2 | Østjylland-1 |
|
|||||||
|
||||||||||||
TDC Erhverv Enterprise | Smashing time! | Pulje 1 | 3 | Østjylland-1 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Parst | TDC Erhverv Enterprise | Pulje 1 | 1 | Østjylland-1 |
|
|||||||
|
||||||||||||
Parst | Smashing time! | Pulje 1 | 2 | Østjylland-1 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Team Haderslev Realskole | Leman | Pulje 1 | 1 | Sønderjylland-1 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
Leman | Puhaaaa | Pulje 1 | 3 | Sønderjylland-1 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
Det Faglige HUs | Team Haderslev Realskole | Pulje 1 | 3 | Sønderjylland-1 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Det Faglige HUs | Leman | Pulje 1 | 2 | Sønderjylland-1 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Puhaaaa | Team Haderslev Realskole | Pulje 1 | 2 | Sønderjylland-1 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Puhaaaa | Det Faglige HUs | Pulje 1 | 1 | Sønderjylland-1 |
|
|||||||
|
||||||||||||
Sct. Jørgen | Hellebjerg | Pulje 1 | 1 | Midtjylland-1 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
Hellebjerg | The Jespers | Pulje 1 | 2 | Midtjylland-1 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Hellebjerg | EYDA | Pulje 1 | 3 | Midtjylland-1 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
De Falske Vestjyder | Dansk Firmaidræt | Pulje 1 | 2 | Østjylland-4 |
2-1
|
|||||||
|
||||||||||||
Dansk Firmaidræt | Olivias Køkken | Pulje 1 | 3 | Østjylland-4 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
Olivias Køkken | De Falske Vestjyder | Pulje 1 | 1 | Østjylland-4 |
1-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Murermester Krøger | Roafsurfing | Pulje 1 | 1 | Hovedstadsområdet-4 |
2-1
|
|||||||
|
||||||||||||
BankInvest - Theta | Murermester Krøger | Pulje 1 | 3 | Hovedstadsområdet-4 |
1-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Roafsurfing | Team Bæver | Pulje 1 | 3 | Hovedstadsområdet-4 |
1-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Roafsurfing | BankInvest - Theta | Pulje 1 | 2 | Hovedstadsområdet-4 |
1-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Team Carla | Pulje 1 | 5 | Hovedstadsområdet-5 |
|
||||||||
|
||||||||||||
Team Carla | BankInvest - Green | Pulje 1 | 2 | Hovedstadsområdet-5 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
Team Velliv | Team Carla | Pulje 1 | 4 | Hovedstadsområdet-5 |
|
|||||||
|
||||||||||||
Team Velliv | TypoConsult | Pulje 1 | 1 | Hovedstadsområdet-5 |
|
|||||||
|
||||||||||||
BankInvest - Green | Team Velliv | Pulje 1 | 3 | Hovedstadsområdet-5 |
|
|||||||
|
||||||||||||
BankInvest - Green | Pulje 1 | 1 | Hovedstadsområdet-5 |
|
||||||||
|
||||||||||||
FARvand | KNAUF | Pulje 1 | 2 | Nordjylland-1 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
Vejgaard drengene | FARvand | Pulje 1 | 3 | Nordjylland-1 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
KNAUF | Vejgaard drengene | Pulje 1 | 1 | Nordjylland-1 |
|
|||||||
|
||||||||||||
S | HTH Svendborg | Pulje 1 | 1 | Fyn-1 |
1-2
|
|||||||
|
||||||||||||
HN Transport | S | Pulje 1 | 3 | Fyn-1 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Cabicon Gents | HN Transport | Pulje 1 | 1 | Fyn-1 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
CG-bois | Abakion 1 | Pulje 1 | 1 | Hovedstadsområdet-1 |
2-1
|
|||||||
|
||||||||||||
Home Østerbro A | CG-bois | Pulje 1 | 3 | Hovedstadsområdet-1 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
BankInvest - Alpha | CG-bois | Pulje 1 | 2 | Hovedstadsområdet-1 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
BankInvest - Alpha | Home Østerbro A | Pulje 1 | 1 | Hovedstadsområdet-1 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Sparvinduer | SH Group | Pulje 1 | 1 | Fyn-2 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
TypoConsult | Pulje 1 | 4 | Hovedstadsområdet-5 |
|
||||||||
|
||||||||||||
Team Velliv | Pulje 1 | 2 | Hovedstadsområdet-5 |
|
||||||||
|
||||||||||||
Store Jacob og Lille Jacob | VGI's vildkatte | Pulje 1 | 1 | Østjylland-3 |
|
|||||||
|
||||||||||||
11-09 20:00 | 11-09-2022 20:00 | Padel Padel | FARvand | Team Twins | Pulje 1 | 1 | Nordjylland-1 |
2-0
|
||||
|
||||||||||||
13-09 21:00 | 13-09-2022 21:00 | Padel Club Roskilde | S&P | Bager- & Konditormestre i Danmark | Pulje 1 | 2 | Hovedstadsområdet-6 |
1-2
|
||||
|
||||||||||||
15-09 17:00 | 15-09-2022 17:00 | Kolding Padel Club | FPF - Powered by Moxie | Asento Padelfreaks | Pulje 1 | 2 | Trekantsområdet-1 |
3-0
|
||||
|
||||||||||||
19-09 17:00 | 19-09-2022 17:00 | Kolding Padel Club | FPF - Powered by Moxie | Nordea Specialister | Pulje 1 | 1 | Trekantsområdet-1 |
3-0
|
||||
|
||||||||||||
19-09 21:00 | 19-09-2022 21:00 | PadelPadel | Blå Buks / Blå Bank | Store Jacob og Lille Jacob | Pulje 1 | 3 | Østjylland-3 |
2-0
|
||||
|
||||||||||||
19-09 21:00 | 19-09-2022 21:00 | Padel club Roskilde | KP nord | S&P | Pulje 1 | 1 | Hovedstadsområdet-6 |
1-2
|
||||
|
||||||||||||
20-09 08:00 | 20-09-2022 08:00 | Padel Lounge (Randers) | Blå Buks / Blå Bank | VGI's vildkatte | Pulje 1 | 2 | Østjylland-3 |
2-0
|
||||
|
||||||||||||
21-09 17:00 | 21-09-2022 17:00 | Hobro | Team Twins | KNAUF | Pulje 1 | 3 | Nordjylland-1 |
2-0
|
||||
|
||||||||||||
22-09 18:30 | 22-09-2022 18:30 | Padel Club Roskilde | Bager- & Konditormestre i Danmark | KP nord | Pulje 1 | 3 | Hovedstadsområdet-6 |
2-0
|
||||
|
||||||||||||
26-09 06:30 | 26-09-2022 06:30 | Padel Club Roskilde | S&P | Team Dagrofa | Pulje 1 | 3 | Hovedstadsområdet-6 |
2-1
|
||||
|
||||||||||||
27-09 09:00 | 27-09-2022 09:00 | Ikast Padel World | Sct. Jørgen | EYDA | Pulje 1 | 2 | Midtjylland-1 |
0-2
|
||||
|
||||||||||||
27-09 19:30 | 27-09-2022 19:30 | PadelPadel Odense | HTH Svendborg | Cabicon Gents | Pulje 1 | 3 | Fyn-1 |
2-0
|
||||
|
||||||||||||
27-09 20:00 | 27-09-2022 20:00 | Wepadel | Brødrene Marcussen | Parst | Pulje 1 | 3 | Østjylland-1 |
2-0
|
||||
|
||||||||||||
28-09 21:00 | 28-09-2022 21:00 | Gadstrup | Team Dagrofa | Bager- & Konditormestre i Danmark | Pulje 1 | 1 | Hovedstadsområdet-6 |
0-2
|
||||
|
||||||||||||
10-10 13:00 | 10-10-2022 13:00 | Racket Club | Codeex A/S | Danoffice IT | Pulje 1 | 1 | Hovedstadsområdet-2 |
2-1
|
||||
|
||||||||||||
11-10 18:00 | 11-10-2022 18:00 | PadelPadel | Cabicon Gents | S | Pulje 1 | 2 | Fyn-1 |
0-2
|
||||
|
||||||||||||
12-10 17:30 | 12-10-2022 17:30 | Padel Club Roskilde | BipBip Brothers | Nordiske Medier - De interne | Pulje 1 | 2 | Hovedstadsområdet-3 |
2-0
|
||||
|
||||||||||||
13-10 15:00 | 13-10-2022 15:00 | Padel Yard Reffen | TypoConsult | Team Carla | Pulje 1 | 3 | Hovedstadsområdet-5 |
2-0
|
||||
|
||||||||||||
23-10 16:00 | 23-10-2022 16:00 | Racket Club Kløver | Home Østerbro A | Abakion 1 | Pulje 1 | 2 | Hovedstadsområdet-1 |
2-0
|
||||
|
||||||||||||
26-10 08:00 | 26-10-2022 08:00 | Padel Yard Reffen | TypoConsult | BankInvest - Green | Pulje 1 | 5 | Hovedstadsområdet-5 |
2-0
|
||||
|
||||||||||||
30-10 12:00 | 30-10-2022 12:00 | Matchpadel Ballerup | Murermester Krøger | Team Bæver | Pulje 1 | 2 | Hovedstadsområdet-4 |
2-1
|
||||
|
||||||||||||
30-10 13:00 | 30-10-2022 13:00 | Match Padel Ballerup | Team Bæver | BankInvest - Theta | Pulje 1 | 1 | Hovedstadsområdet-4 |
1-2
|
||||
|
||||||||||||
31-10 16:00 | 31-10-2022 16:00 | PadelPAdel | TEAM OP | SH Group | Pulje 1 | 2 | Fyn-2 |
0-2
|
||||
|
||||||||||||
02-11 08:30 | 02-11-2022 08:30 | PadelPadel | TEAM OP | Sparvinduer | Pulje 1 | 3 | Fyn-2 |
2-0
|
||||
|
||||||||||||
Team Twins | Vejgaard drengene | Pulje 1 | 2 | Nordjylland-1 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
03-11 19:00 | 03-11-2022 19:00 | Padel Padel | HN Transport | HTH Svendborg | Pulje 1 | 2 | Fyn-1 |
0-2
|
||||
|
||||||||||||
06-11 08:00 | 06-11-2022 08:00 | Racket Club Dragør | Abakion 1 | BankInvest - Alpha | Pulje 1 | 3 | Hovedstadsområdet-1 |
2-0
|
||||
|
||||||||||||
07-11 08:30 | 07-11-2022 08:30 | PadelBoxen | Team Clever Cost | TEAM OP | Pulje 1 | 1 | Fyn-2 |
2-0
|
||||
|
||||||||||||
08-11 16:00 | 08-11-2022 16:00 | Padelpadel odense | SH Group | Team Clever Cost | Pulje 1 | 3 | Fyn-2 |
0-2
|
||||
|
||||||||||||
09-11 08:30 | 09-11-2022 08:30 | PadelBoxen | Team Clever Cost | Sparvinduer | Pulje 1 | 2 | Fyn-2 |
2-1
|
||||
|
Stævneansvarlig: Kathrine Duus Tlf.: 30 80 19 95
Stævnekontaktperson: Dan Hansen Tlf.: 28 55 26 46
Stævnekontaktperson: Klaus Almind Tlf.: 31 67 34 29