Dato | Spillested | Deltager 1 | Deltager 2 | Pulje | Runde | Række | Resultat | R |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11-06 12:45 | 11-06-2022 12:45 | Hallen- Bane 1 | Poul Damsgaard Tasior | Steen Lundblad | Pulje 1 | 1 | Herre |
2-0
|
11-06 12:45 | 11-06-2022 12:45 | Hallen- Bane 2 | Morten Nielsen | Nick Damgaard | Pulje 2 | 1 | Herre |
0-2
|
11-06 12:45 | 11-06-2022 12:45 | Hallen- Bane 3 | Peter Larsen | Rene' Nielsen | Pulje 3 | 1 | Herre |
0-2
|
11-06 12:45 | 11-06-2022 12:45 | Hallen- Bane 4 | Johnny Dørr | Lars Østergaard | Pulje 4 | 1 | Herre |
0-2
|
11-06 12:45 | 11-06-2022 12:45 | Hallen- Bane 5 | Benny Brunse Andersen | Mikael Merlit | Pulje 1 | 1 | Herre |
0-2
|
11-06 12:45 | 11-06-2022 12:45 | Hallen- Bane 6 | Lennert Lynge | Rune Andreasen | Pulje 2 | 1 | Herre |
2-0
|
11-06 13:10 | 11-06-2022 13:10 | Hallen- Bane 1 | Rene' Nielsen | Lars Bøge Johansen | Pulje 3 | 2 | Herre |
2-0
|
11-06 13:10 | 11-06-2022 13:10 | Hallen- Bane 2 | Lars Østergaard | Michelle Merlit | Pulje 4 | 2 | Herre |
0-2
|
11-06 13:10 | 11-06-2022 13:10 | Hallen- Bane 3 | Poul Damsgaard Tasior | Benny Brunse Andersen | Pulje 1 | 2 | Herre |
2-0
|
11-06 13:10 | 11-06-2022 13:10 | Hallen- Bane 4 | Morten Nielsen | Lennert Lynge | Pulje 2 | 2 | Herre |
2-0
|
11-06 13:10 | 11-06-2022 13:10 | Hallen- Bane 5 | Steen Lundblad | Mikael Merlit | Pulje 1 | 2 | Herre |
0-2
|
11-06 13:10 | 11-06-2022 13:10 | Hallen- Bane 6 | Nick Damgaard | Rune Andreasen | Pulje 2 | 2 | Herre |
2-0
|
11-06 13:35 | 11-06-2022 13:35 | Hallen- Bane 1 | Lars Bøge Johansen | Peter Larsen | Pulje 3 | 3 | Herre |
0-2
|
11-06 13:35 | 11-06-2022 13:35 | Hallen- Bane 2 | Michelle Merlit | Johnny Dørr | Pulje 4 | 3 | Herre |
2-0
|
11-06 13:35 | 11-06-2022 13:35 | Hallen- Bane 3 | Mikael Merlit | Poul Damsgaard Tasior | Pulje 1 | 3 | Herre |
2-0
|
11-06 13:35 | 11-06-2022 13:35 | Hallen- Bane 4 | Rune Andreasen | Morten Nielsen | Pulje 2 | 3 | Herre |
0-2
|
11-06 13:35 | 11-06-2022 13:35 | Hallen- Bane 5 | Steen Lundblad | Benny Brunse Andersen | Pulje 1 | 3 | Herre |
2-0
|
11-06 13:35 | 11-06-2022 13:35 | Hallen- Bane 6 | Nick Damgaard | Lennert Lynge | Pulje 2 | 3 | Herre |
2-0
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Hallen- Bane 1 | Benny Brunse Andersen | Lars Bøge Johansen | Playoff 1 (B) | 1 | Herre |
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Hallen- Bane 2 | Rune Andreasen | Johnny Dørr | Playoff 2 (B) | 1 | Herre |
|
11-06 14:25 | 11-06-2022 14:25 | Hallen- Bane 1 | Poul Damsgaard Tasior | Nick Damgaard | Kvartfinale 1 (A) | 2 | Herre |
|
11-06 14:25 | 11-06-2022 14:25 | Hallen- Bane 2 | Morten Nielsen | Mikael Merlit | Kvartfinale 2 (A) | 2 | Herre |
|
11-06 14:25 | 11-06-2022 14:25 | Hallen- Bane 3 | Peter Larsen | Michelle Merlit | Kvartfinale 3 (A) | 2 | Herre |
|
11-06 14:25 | 11-06-2022 14:25 | Hallen- Bane 4 | Vinder af Playoff 1 (B) | Steen Lundblad | Semifinale 1 (B) | 2 | Herre |
|
11-06 14:25 | 11-06-2022 14:25 | Hallen- Bane 5 | Lars Østergaard | Rene' Nielsen | Kvartfinale 4 (A) | 2 | Herre |
|
11-06 14:25 | 11-06-2022 14:25 | Hallen- Bane 6 | Vinder af Playoff 2 (B) | Lennert Lynge | Semifinale 2 (B) | 2 | Herre |
|
11-06 14:50 | 11-06-2022 14:50 | Hallen- Bane 1 | Vinder af Kvartfinale 1 (A) | Vinder af Kvartfinale 4 (A) | Semifinale 1 (A) | 3 | Herre |
|
11-06 14:50 | 11-06-2022 14:50 | Hallen- Bane 2 | Vinder af Semifinale 1 (B) | Vinder af Semifinale 2 (B) | Finale (B) | 3 | Herre |
|
11-06 14:50 | 11-06-2022 14:50 | Hallen- Bane 3 | Vinder af Kvartfinale 2 (A) | Vinder af Kvartfinale 3 (A) | Semifinale 2 (A) | 3 | Herre |
|
11-06 15:15 | 11-06-2022 15:15 | Hallen- Bane 1 | Vinder af Semifinale 1 (A) | Vinder af Semifinale 2 (A) | Finale (A) | 4 | Herre |
|
Stævneansvarlig: Benny Andersen Tlf.: 20 86 69 46