Dato | Spillested | Deltager 1 | Deltager 2 | Pulje | Runde | Række | Resultat | R |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 1 | charlie shutt / john s andersen | jette pedersen / torben rasmussen | Pulje 1 | 1 | Double |
13-10
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 2 | Lilli Dam / Johnny Dam | Ulla Madsen / Bjarne Madsen | Pulje 1 | 1 | Double |
1-13
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 3 | Michael Hall / Steen Laugesen | Charlotte Frederiksen / Birthe Lorentzen | Pulje 1 | 1 | Double |
4-13
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 4 | Ann Sander / Sanny Hansen | Nanna Jørgensen / Peder Jørgensen | Pulje 1 | 1 | Double |
5-12
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 5 | Michael Gadegaard / Kim G Nielsen | Jens Peter Olsen / Sisser Rasmussen | Pulje 1 | 1 | Double |
13-2
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 6 | Bodil Hesselbjerg / Richard Hesselbjerg | ilse jensen / kirsten semberg | Pulje 1 | 1 | Double |
1-13
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 7 | Marli Meyer / Dennis Meyer | Anja Anker Jensen / Ove Nielsen | Pulje 1 | 1 | Double |
13-2
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 8 | Laila Bruun / Inger Bertus | Inger Thomsen / Christian Haubuf | Pulje 1 | 1 | Double |
13-12
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 9 | Esther Nielsen / Diana Larsen | Lill Jacobsen / Leif Ren | Pulje 1 | 1 | Double |
6-12
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 10 | jesper frausing / michael nielsen | Lene Højdal / Jan Højdal | Pulje 1 | 1 | Double |
3-13
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 11 | Arno Dyrberg / Rolf Gratved | Vibeke Vestergård / Poul Brøndum | Pulje 1 | 1 | Double |
13-5
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 12 | hanne særensen / sonja shutt | Gurli Tranberg / Frida Hansen | Pulje 1 | 1 | Double |
13-4
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 13 | erling andersen / peder pedersen | Svend-Erik Pedersen / Inge Pedersen | Pulje 1 | 1 | Double |
8-9
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 14 | Martins Jakobsen / Jørgen Knudsen | Bjarne Olsen / Tonny Bluecat | Pulje 1 | 1 | Double |
13-3
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 15 | Helle Borbiconi / Johnny Madsen | Kurt Madsen / Lars Bak | Pulje 1 | 1 | Double |
4-13
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 16 | Yvonne Jensen / Lene Jørgensen | ulla rasmussen / jan rasmussen | Pulje 1 | 1 | Double |
10-9
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 17 | Helle Jensen / Karina Wenneberg | Helle Bilde / Henrik Bilde | Pulje 1 | 1 | Double |
12-6
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 18 | Inger Skov / Erik Ærensgaard | Anette Sørensen / Jes G. Sørensen | Pulje 1 | 1 | Double |
13-7
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 19 | Susanne B Hansen / Poul Erik Hansen | Poul Erik Andersen / Steen Pedersen | Pulje 1 | 1 | Double |
5-8
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 20 | Tage Hvenegaard / Lissi Hvenegaard | Henny Svenningsen / Per Svenningsen | Pulje 1 | 1 | Double |
5-13
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 21 | Erna Høgh / Lillian Andersen | Claus Engelmann / Birgit Engelmann | Pulje 1 | 1 | Double |
1-13
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 22 | Lars Pedesen / Tommy Marcher | Pia Petersen / Mona Pedersen | Pulje 1 | 1 | Double |
9-13
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 23 | Bent Sørensen / Tina Jensen | Bente Maag / Doris Berg | Pulje 1 | 1 | Double |
9-11
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 24 | Poul Jensen / Egon Glerup | Bodil Madsen / Jørgen Madsen | Pulje 1 | 1 | Double |
7-13
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 25 | Axel Møller / Kaj Jensen | Inger Vanggaard / Jesper Rye | Pulje 1 | 1 | Double |
9-13
|
11-06 09:00 | 11-06-2022 09:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 26 | Pia Marcher / Birthe Bech | Lene Larsen / Pia Thorndal | Pulje 1 | 1 | Double |
8-11
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 1 | ilse jensen / kirsten semberg | Svend-Erik Pedersen / Inge Pedersen | Pulje 1 | 2 | Double |
6-13
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 2 | Ulla Madsen / Bjarne Madsen | Yvonne Jensen / Lene Jørgensen | Pulje 1 | 2 | Double |
12-3
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 3 | Claus Engelmann / Birgit Engelmann | Laila Bruun / Inger Bertus | Pulje 1 | 2 | Double |
13-3
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 4 | Michael Gadegaard / Kim G Nielsen | Bente Maag / Doris Berg | Pulje 1 | 2 | Double |
10-7
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 5 | Marli Meyer / Dennis Meyer | Poul Erik Andersen / Steen Pedersen | Pulje 1 | 2 | Double |
6-12
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 6 | Lene Højdal / Jan Højdal | Lene Larsen / Pia Thorndal | Pulje 1 | 2 | Double |
9-10
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 7 | Martins Jakobsen / Jørgen Knudsen | charlie shutt / john s andersen | Pulje 1 | 2 | Double |
2-13
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 8 | hanne særensen / sonja shutt | Pia Petersen / Mona Pedersen | Pulje 1 | 2 | Double |
13-6
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 9 | Charlotte Frederiksen / Birthe Lorentzen | Inger Vanggaard / Jesper Rye | Pulje 1 | 2 | Double |
11-10
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 10 | Kurt Madsen / Lars Bak | Helle Jensen / Karina Wenneberg | Pulje 1 | 2 | Double |
9-10
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 11 | Arno Dyrberg / Rolf Gratved | Lill Jacobsen / Leif Ren | Pulje 1 | 2 | Double |
9-8
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 12 | Henny Svenningsen / Per Svenningsen | Bodil Madsen / Jørgen Madsen | Pulje 1 | 2 | Double |
13-7
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 13 | Nanna Jørgensen / Peder Jørgensen | Inger Skov / Erik Ærensgaard | Pulje 1 | 2 | Double |
13-2
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 14 | Inger Thomsen / Christian Haubuf | Lilli Dam / Johnny Dam | Pulje 1 | 2 | Double |
9-10
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 15 | ulla rasmussen / jan rasmussen | Erna Høgh / Lillian Andersen | Pulje 1 | 2 | Double |
9-13
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 16 | erling andersen / peder pedersen | Bodil Hesselbjerg / Richard Hesselbjerg | Pulje 1 | 2 | Double |
13-1
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 17 | Bent Sørensen / Tina Jensen | Jens Peter Olsen / Sisser Rasmussen | Pulje 1 | 2 | Double |
2-13
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 18 | jette pedersen / torben rasmussen | Anja Anker Jensen / Ove Nielsen | Pulje 1 | 2 | Double |
7-13
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 19 | Pia Marcher / Birthe Bech | Bjarne Olsen / Tonny Bluecat | Pulje 1 | 2 | Double |
6-13
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 20 | Susanne B Hansen / Poul Erik Hansen | jesper frausing / michael nielsen | Pulje 1 | 2 | Double |
13-11
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 21 | Lars Pedesen / Tommy Marcher | Michael Hall / Steen Laugesen | Pulje 1 | 2 | Double |
13-3
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 22 | Axel Møller / Kaj Jensen | Gurli Tranberg / Frida Hansen | Pulje 1 | 2 | Double |
13-9
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 23 | Anette Sørensen / Jes G. Sørensen | Helle Borbiconi / Johnny Madsen | Pulje 1 | 2 | Double |
13-8
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 24 | Poul Jensen / Egon Glerup | Vibeke Vestergård / Poul Brøndum | Pulje 1 | 2 | Double |
4-13
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 25 | Esther Nielsen / Diana Larsen | Tage Hvenegaard / Lissi Hvenegaard | Pulje 1 | 2 | Double |
8-9
|
11-06 10:00 | 11-06-2022 10:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 26 | Helle Bilde / Henrik Bilde | Ann Sander / Sanny Hansen | Pulje 1 | 2 | Double |
13-9
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 1 | Claus Engelmann / Birgit Engelmann | erling andersen / peder pedersen | Pulje 1 | 3 | Double |
13-8
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 2 | Ulla Madsen / Bjarne Madsen | Lene Larsen / Pia Thorndal | Pulje 1 | 3 | Double |
5-13
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 3 | Nanna Jørgensen / Peder Jørgensen | Helle Jensen / Karina Wenneberg | Pulje 1 | 3 | Double |
13-3
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 4 | hanne særensen / sonja shutt | Svend-Erik Pedersen / Inge Pedersen | Pulje 1 | 3 | Double |
3-13
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 5 | charlie shutt / john s andersen | Poul Erik Andersen / Steen Pedersen | Pulje 1 | 3 | Double |
9-12
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 6 | Henny Svenningsen / Per Svenningsen | Arno Dyrberg / Rolf Gratved | Pulje 1 | 3 | Double |
11-12
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 7 | Michael Gadegaard / Kim G Nielsen | Charlotte Frederiksen / Birthe Lorentzen | Pulje 1 | 3 | Double |
13-4
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 8 | Lene Højdal / Jan Højdal | Inger Thomsen / Christian Haubuf | Pulje 1 | 3 | Double |
3-13
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 9 | Kurt Madsen / Lars Bak | Lilli Dam / Johnny Dam | Pulje 1 | 3 | Double |
9-5
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 10 | Lars Pedesen / Tommy Marcher | Laila Bruun / Inger Bertus | Pulje 1 | 3 | Double |
13-10
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 11 | Lill Jacobsen / Leif Ren | Yvonne Jensen / Lene Jørgensen | Pulje 1 | 3 | Double |
3-13
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 12 | ilse jensen / kirsten semberg | Erna Høgh / Lillian Andersen | Pulje 1 | 3 | Double |
13-9
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 13 | Marli Meyer / Dennis Meyer | Tage Hvenegaard / Lissi Hvenegaard | Pulje 1 | 3 | Double |
12-9
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 14 | Inger Vanggaard / Jesper Rye | Inger Skov / Erik Ærensgaard | Pulje 1 | 3 | Double |
13-3
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 15 | Vibeke Vestergård / Poul Brøndum | Anja Anker Jensen / Ove Nielsen | Pulje 1 | 3 | Double |
13-9
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 16 | Axel Møller / Kaj Jensen | Bjarne Olsen / Tonny Bluecat | Pulje 1 | 3 | Double |
13-10
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 17 | Bodil Madsen / Jørgen Madsen | Pia Petersen / Mona Pedersen | Pulje 1 | 3 | Double |
5-9
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 18 | Jens Peter Olsen / Sisser Rasmussen | Helle Bilde / Henrik Bilde | Pulje 1 | 3 | Double |
2-13
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 19 | Anette Sørensen / Jes G. Sørensen | Martins Jakobsen / Jørgen Knudsen | Pulje 1 | 3 | Double |
4-13
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 20 | Bente Maag / Doris Berg | Susanne B Hansen / Poul Erik Hansen | Pulje 1 | 3 | Double |
10-11
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 21 | ulla rasmussen / jan rasmussen | Bodil Hesselbjerg / Richard Hesselbjerg | Pulje 1 | 3 | Double |
13-4
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 22 | Esther Nielsen / Diana Larsen | Michael Hall / Steen Laugesen | Pulje 1 | 3 | Double |
10-13
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 23 | jette pedersen / torben rasmussen | Poul Jensen / Egon Glerup | Pulje 1 | 3 | Double |
13-12
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 24 | Pia Marcher / Birthe Bech | Helle Borbiconi / Johnny Madsen | Pulje 1 | 3 | Double |
7-13
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 25 | Ann Sander / Sanny Hansen | Bent Sørensen / Tina Jensen | Pulje 1 | 3 | Double |
6-13
|
11-06 11:00 | 11-06-2022 11:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 26 | jesper frausing / michael nielsen | Gurli Tranberg / Frida Hansen | Pulje 1 | 3 | Double |
13-5
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 1 | Nanna Jørgensen / Peder Jørgensen | Henny Svenningsen / Per Svenningsen | Pulje 1 | 4 | Double |
13-4
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 2 | Claus Engelmann / Birgit Engelmann | Arno Dyrberg / Rolf Gratved | Pulje 1 | 4 | Double |
2-13
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 3 | Michael Gadegaard / Kim G Nielsen | Poul Erik Andersen / Steen Pedersen | Pulje 1 | 4 | Double |
13-8
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 4 | Svend-Erik Pedersen / Inge Pedersen | Lene Larsen / Pia Thorndal | Pulje 1 | 4 | Double |
7-13
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 5 | Inger Vanggaard / Jesper Rye | Inger Thomsen / Christian Haubuf | Pulje 1 | 4 | Double |
13-7
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 6 | Ulla Madsen / Bjarne Madsen | Helle Jensen / Karina Wenneberg | Pulje 1 | 4 | Double |
6-13
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 7 | Kurt Madsen / Lars Bak | Susanne B Hansen / Poul Erik Hansen | Pulje 1 | 4 | Double |
8-9
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 8 | charlie shutt / john s andersen | Pia Petersen / Mona Pedersen | Pulje 1 | 4 | Double |
10-13
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 9 | Lars Pedesen / Tommy Marcher | Charlotte Frederiksen / Birthe Lorentzen | Pulje 1 | 4 | Double |
11-9
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 10 | ilse jensen / kirsten semberg | Yvonne Jensen / Lene Jørgensen | Pulje 1 | 4 | Double |
13-7
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 11 | Helle Bilde / Henrik Bilde | Axel Møller / Kaj Jensen | Pulje 1 | 4 | Double |
13-9
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 12 | Marli Meyer / Dennis Meyer | Vibeke Vestergård / Poul Brøndum | Pulje 1 | 4 | Double |
0-13
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 13 | Martins Jakobsen / Jørgen Knudsen | hanne særensen / sonja shutt | Pulje 1 | 4 | Double |
4-13
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 14 | erling andersen / peder pedersen | Michael Hall / Steen Laugesen | Pulje 1 | 4 | Double |
13-6
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 15 | ulla rasmussen / jan rasmussen | Lilli Dam / Johnny Dam | Pulje 1 | 4 | Double |
13-8
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 16 | Lene Højdal / Jan Højdal | Inger Skov / Erik Ærensgaard | Pulje 1 | 4 | Double |
13-1
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 17 | Bente Maag / Doris Berg | Erna Høgh / Lillian Andersen | Pulje 1 | 4 | Double |
5-13
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 18 | jesper frausing / michael nielsen | Laila Bruun / Inger Bertus | Pulje 1 | 4 | Double |
13-3
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 19 | Bodil Madsen / Jørgen Madsen | Jens Peter Olsen / Sisser Rasmussen | Pulje 1 | 4 | Double |
13-9
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 20 | Lill Jacobsen / Leif Ren | Tage Hvenegaard / Lissi Hvenegaard | Pulje 1 | 4 | Double |
2-13
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 21 | Bjarne Olsen / Tonny Bluecat | Anette Sørensen / Jes G. Sørensen | Pulje 1 | 4 | Double |
13-6
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 22 | Bent Sørensen / Tina Jensen | Anja Anker Jensen / Ove Nielsen | Pulje 1 | 4 | Double |
13-5
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 23 | jette pedersen / torben rasmussen | Helle Borbiconi / Johnny Madsen | Pulje 1 | 4 | Double |
7-13
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 24 | Esther Nielsen / Diana Larsen | Bodil Hesselbjerg / Richard Hesselbjerg | Pulje 1 | 4 | Double |
13-8
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 25 | Poul Jensen / Egon Glerup | Gurli Tranberg / Frida Hansen | Pulje 1 | 4 | Double |
13-3
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 26 | Pia Marcher / Birthe Bech | Ann Sander / Sanny Hansen | Pulje 1 | 4 | Double |
7-10
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 1 | Nanna Jørgensen / Peder Jørgensen | Lene Larsen / Pia Thorndal | Pulje 1 | 5 | Double |
13-4
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 2 | Michael Gadegaard / Kim G Nielsen | Arno Dyrberg / Rolf Gratved | Pulje 1 | 5 | Double |
6-10
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 3 | Inger Vanggaard / Jesper Rye | Susanne B Hansen / Poul Erik Hansen | Pulje 1 | 5 | Double |
13-0
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 4 | Vibeke Vestergård / Poul Brøndum | Helle Jensen / Karina Wenneberg | Pulje 1 | 5 | Double |
13-6
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 5 | Claus Engelmann / Birgit Engelmann | Pia Petersen / Mona Pedersen | Pulje 1 | 5 | Double |
13-10
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 6 | ilse jensen / kirsten semberg | Poul Erik Andersen / Steen Pedersen | Pulje 1 | 5 | Double |
13-10
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 7 | hanne særensen / sonja shutt | Lars Pedesen / Tommy Marcher | Pulje 1 | 5 | Double |
0-13
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 8 | Helle Bilde / Henrik Bilde | Svend-Erik Pedersen / Inge Pedersen | Pulje 1 | 5 | Double |
13-6
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 9 | erling andersen / peder pedersen | Inger Thomsen / Christian Haubuf | Pulje 1 | 5 | Double |
3-13
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 10 | Kurt Madsen / Lars Bak | Marli Meyer / Dennis Meyer | Pulje 1 | 5 | Double |
12-8
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 11 | Lene Højdal / Jan Højdal | Yvonne Jensen / Lene Jørgensen | Pulje 1 | 5 | Double |
13-4
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 12 | ulla rasmussen / jan rasmussen | Helle Borbiconi / Johnny Madsen | Pulje 1 | 5 | Double |
13-10
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 13 | charlie shutt / john s andersen | Erna Høgh / Lillian Andersen | Pulje 1 | 5 | Double |
13-0
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 14 | jesper frausing / michael nielsen | Martins Jakobsen / Jørgen Knudsen | Pulje 1 | 5 | Double |
8-13
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 15 | Ulla Madsen / Bjarne Madsen | Charlotte Frederiksen / Birthe Lorentzen | Pulje 1 | 5 | Double |
12-13
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 16 | Henny Svenningsen / Per Svenningsen | Axel Møller / Kaj Jensen | Pulje 1 | 5 | Double |
13-6
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 17 | Bent Sørensen / Tina Jensen | Bodil Madsen / Jørgen Madsen | Pulje 1 | 5 | Double |
3-13
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 18 | Bjarne Olsen / Tonny Bluecat | Tage Hvenegaard / Lissi Hvenegaard | Pulje 1 | 5 | Double |
12-13
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 19 | Esther Nielsen / Diana Larsen | Pia Marcher / Birthe Bech | Pulje 1 | 5 | Double |
10-9
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 20 | Poul Jensen / Egon Glerup | Inger Skov / Erik Ærensgaard | Pulje 1 | 5 | Double |
6-13
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 21 | Bente Maag / Doris Berg | Michael Hall / Steen Laugesen | Pulje 1 | 5 | Double |
7-13
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 22 | jette pedersen / torben rasmussen | Laila Bruun / Inger Bertus | Pulje 1 | 5 | Double |
13-4
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 23 | Ann Sander / Sanny Hansen | Lilli Dam / Johnny Dam | Pulje 1 | 5 | Double |
6-7
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 24 | Jens Peter Olsen / Sisser Rasmussen | Anja Anker Jensen / Ove Nielsen | Pulje 1 | 5 | Double |
6-13
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 25 | Lill Jacobsen / Leif Ren | Anette Sørensen / Jes G. Sørensen | Pulje 1 | 5 | Double |
8-13
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 26 | Gurli Tranberg / Frida Hansen | Bodil Hesselbjerg / Richard Hesselbjerg | Pulje 1 | 5 | Double |
13-7
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 1 | Nanna Jørgensen / Peder Jørgensen | Arno Dyrberg / Rolf Gratved | Pulje 1 | 6 | Double |
8-13
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 2 | Inger Vanggaard / Jesper Rye | Lene Larsen / Pia Thorndal | Pulje 1 | 6 | Double |
10-11
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 3 | Vibeke Vestergård / Poul Brøndum | ilse jensen / kirsten semberg | Pulje 1 | 6 | Double |
8-13
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 4 | Lars Pedesen / Tommy Marcher | Claus Engelmann / Birgit Engelmann | Pulje 1 | 6 | Double |
13-12
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 5 | Michael Gadegaard / Kim G Nielsen | Helle Bilde / Henrik Bilde | Pulje 1 | 6 | Double |
4-13
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 6 | charlie shutt / john s andersen | Inger Thomsen / Christian Haubuf | Pulje 1 | 6 | Double |
4-13
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 7 | Lene Højdal / Jan Højdal | Susanne B Hansen / Poul Erik Hansen | Pulje 1 | 6 | Double |
7-13
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 8 | Kurt Madsen / Lars Bak | Charlotte Frederiksen / Birthe Lorentzen | Pulje 1 | 6 | Double |
13-9
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 9 | ulla rasmussen / jan rasmussen | Helle Jensen / Karina Wenneberg | Pulje 1 | 6 | Double |
13-9
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 10 | Henny Svenningsen / Per Svenningsen | Pia Petersen / Mona Pedersen | Pulje 1 | 6 | Double |
13-5
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 11 | Bodil Madsen / Jørgen Madsen | hanne særensen / sonja shutt | Pulje 1 | 6 | Double |
2-13
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 12 | Svend-Erik Pedersen / Inge Pedersen | Tage Hvenegaard / Lissi Hvenegaard | Pulje 1 | 6 | Double |
10-13
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 13 | Poul Erik Andersen / Steen Pedersen | Martins Jakobsen / Jørgen Knudsen | Pulje 1 | 6 | Double |
13-4
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 14 | Ulla Madsen / Bjarne Madsen | Poul Jensen / Egon Glerup | Pulje 1 | 6 | Double |
5-13
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 15 | erling andersen / peder pedersen | Inger Skov / Erik Ærensgaard | Pulje 1 | 6 | Double |
13-4
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 16 | jesper frausing / michael nielsen | Lilli Dam / Johnny Dam | Pulje 1 | 6 | Double |
4-9
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 17 | Bjarne Olsen / Tonny Bluecat | Erna Høgh / Lillian Andersen | Pulje 1 | 6 | Double |
13-4
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 18 | Esther Nielsen / Diana Larsen | Yvonne Jensen / Lene Jørgensen | Pulje 1 | 6 | Double |
10-13
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 19 | jette pedersen / torben rasmussen | Michael Hall / Steen Laugesen | Pulje 1 | 6 | Double |
9-13
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 20 | Helle Borbiconi / Johnny Madsen | Anja Anker Jensen / Ove Nielsen | Pulje 1 | 6 | Double |
13-2
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 21 | Axel Møller / Kaj Jensen | Anette Sørensen / Jes G. Sørensen | Pulje 1 | 6 | Double |
12-13
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 22 | Bent Sørensen / Tina Jensen | Marli Meyer / Dennis Meyer | Pulje 1 | 6 | Double |
6-13
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 23 | Bente Maag / Doris Berg | Laila Bruun / Inger Bertus | Pulje 1 | 6 | Double |
8-13
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 24 | Ann Sander / Sanny Hansen | Gurli Tranberg / Frida Hansen | Pulje 1 | 6 | Double |
13-6
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 25 | Lill Jacobsen / Leif Ren | Jens Peter Olsen / Sisser Rasmussen | Pulje 1 | 6 | Double |
13-8
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Ellekær Idrætspark- Bane 26 | Pia Marcher / Birthe Bech | Bodil Hesselbjerg / Richard Hesselbjerg | Pulje 1 | 6 | Double |
13-3
|
Stævneansvarlig: Palle Stenhøj Jørgensen Tlf.: 29 33 41 89