Deltagerliste for Kollegagolf 2020

Holdtilmelding
Holdkaptajn Holdnavn Område Deltager 1 - navn DGU nr. Deltager 2 - navn DGU nr. Deltager 3 - navn DGU nr.
Peter Hansen PH IMPORT Nordjylland Peter Hansen 29-1882 Kim Kirkeby Kjær 29-1918
Jannick Danvad Great Tigers Fyn Jannick Danvad 200-639 Henrik Lakman 200-565
Knud Dahl TL BYG 1 Nordjylland Knud Dahl 107-477 Ronni Behrendt Christensen 105-2733 Morten Buus 99-681
Knud Dahl TL BYG 2 Nordjylland Henrik Ottesen 109-185 Jesper Henriksen 64-2187 Jan Skovfoged 64-1636
Ole Nielsen Nivå Slice Nordsjælland Ole Nielsen 124-1193 Bo Godtfredsen 124-1240 Anders Nielander 124-3007
jesper veng OK-Plus Brovst Nordjylland Jesper veng 61-4111 Kenny Lundtoft 61-1105
Victor Pedersen Ries og Pedersen Vestjylland Victor Pedersen 82-2092 Kian Pedersen 82-2311 Hans Andersen 49-2104
per joergensen Den Gode Smag / Nima Fyn Per Jørgensen 701-91158 Flemming Jensen 21-3714
Morten Seeger ARKidesign Vestsjælland Morten Seeger 14-2717 MArtin Kristoffersen 14-2685
Landinspektør Hardy G Jensen Landinspektørcentret LG98 A/S Himmerland Hardy G. Jensen 159-120 Mogens Christiansen 176-134 Peter Foged 176-1487
Skjern Bank Skjern Bank, Ribe Vestjylland Poul Erik Pitters 49-1565 Flemming Eg Pedersen 65-209
Bent Brodde c.c. contractor Midtjylland Bent Brodde 107-652 Poul Nielsen 15-4964 Lone Rømer 122-1612
Troels Segel Hansen&Segel Fyn Troels Segel 21-210 Jørn Hansen 21-691 Karsten Holm
Jørgen Tidemand Team SEØ Midtsjælland Jørgen Tidemand 120-25680 Carl Kjærgaard 47-3429 Kasper Juul Jensen
claus Kimer Rasmussen Fjernvarmeværkerne i Hedensted kommune Østjylland Claus Kimer Rasmussen 102-4024 Torben Alex Pedersen 36-5655
Tom Stilling Greentop ApS Sønderjylland Jan Pedersen 80-1984 Jan Pedersen 27-1869 Keld Muurholm 80-1765
Curt Bay Christensen Team Søndermark Vestsjælland Curt Bay Christensen 152-3545 Henrik Hallig 152-3207
Jørren Kjær VinPakken.dk Nordsjælland Jørren Kjær 46-3494 Lars Gredsted 46-3514
Jesper la Cour J og J Nordsjælland Jesper la Cour 17-7072 Jan Sederholm 17-6623
Jesper Olsen Nykredit Østerbro Hovedstadsområdet Jesper Olsen 72-3460 Phillip Melchior 120-87185 Rasmus Ring Jensen 72-3515
Brian Højgaard Kjellerup VVS 1 Østjylland Brian Højgaard 112-1838 Michael Friis 112-2234
svend erik olsen svend eriks byg og vejl Vestsjælland svend erik olsen 14-1682 conni olen 14-1681
Lars Dalsgaard-Hansen Dalsgaard Trekantsområdet Lars Dalsgaard-Hansen 7-1500 Jette Dalsgaard-Hansen 7-1526
Henrik Mikkelsen Team H & K Nordsjælland Henrik Mikkelsen 17-6694 Kent Kruuse Klausen 17-6655
Allan Møller Skydt Team Skydt Vestjylland Allan M. Skydt 65-1192 Brian Møller Skydt 3-1641 Emil Møller Skydt 65-2252
Jeanette Lægsgaard CLC Tømrer-& Glarmesterfirmaet Fyn Jeanette Lægsgaard 21-4464 Claus Lægsgaard 21-4465 Frederik Lægsgaard
Merete Kærgaard MCK Hovedstadsområdet Inge-Merete Kærgaard 157-40409 Claus Kærgaard 157-20012 Adelbert Buss 157-93
Claus Egholm Kjellerup VVS 2 Midtjylland Claus Egholm 16-3821 Mathias Bendz 16-3850
Jan Evrard Nielsen Admodum Felix Fyn Jan Evrard Nielsen 21-4766 Peter Kaspersen 5-3816
Per Heisel Team P&P Nordjylland Per Heisel 116-1683 Per Wermelin 113-4078
Alice Olsen Hillerøderne Nordsjælland Elisabeth Madsen 129-1968 Niels Rasmussen 95-20160072 Alice Olsen 129-2326
Martin Lund DFDS A/S Nordsjælland Martin Lund 25-483 Peter Guldager 25-4282 Henrik Svane 117-3113
Bent Brodersen Brodersens.dk Vestjylland Bent Brodersen 103-1509 Hanne Damgaard Hald 103-2280 Anders Bagger
Ulf Madsen Team Madsen KU Nordsjælland Ulf Madsen 33-2587 Flemming Madsen 33-2966
Søren Nielsen HD ejendomme Fyn Søren Nielsen 101-2168 Hans-Martin Kjeldsen 101-2559
Dan Brandis FVA VVS Nordsjælland Dan Brandis 67-15441 Christian Blankholm 9-3230
Jane Tidemand Team Sefort Hovedstadsområdet Jane Tidemand 120-70347 Per Sefort 52-1292
Martin H Andersen Lpm Production Vestjylland Martin H Andersen 154-1566 Kurt Andersen 154-1376 Karen H Andersen 154-1375
kim bidstrup Bedst til huller uden hår Hovedstadsområdet kim bidstrup 157-1238 Brian eriksson 138-2844
Kurt Madsen KK.Madsen Sønderjylland Kurt Madsen 101-5103 Karsten Madsen 104-1835
Henrik Engholm Jensen Koglen Midtjylland Henrik Engholm Jensen 122-401 Lars Jensen 122-1837
Theodor Baun Flisholdet Vestjylland Theodor Baun 154-28 Hardy Vedstesen 154-25 Ernst Vedstesen 154-16
Klaus Thybo Danish Crown Herning Vestjylland Klaus Thybo 26-668 Niels Pedersen 26-667
Helge Boisen Boisen&Boisen Trekantsområdet Helge Boisen 49-2026 Ove Boisen 7-936
Henrik Vinther Team AKIF 1 Nordjylland Henrik Vinther 197-2406 John Bergmos 99-2261 Erik Vinding 99-4657
Jens Erik Olsen Olsen-banden Vestsjælland Jens Erik Olsen 147-2685 Bjarne Olsen 136-1230 Bjarne Lykke 147-2386
Susanne Rørly Rørly/Midtgaard Nordsjælland Susanne Bisgaard Rørly 37-3921 Helle Midtgaard 4-2765
Thomas Blichert-Toft Mølleskolen Ry Østjylland Thomas Blichert-Toft 16-4913 Anton Bak Andersen 177-1950
Torben Hansen Semitech A/S Vestsjælland Torben Hansen 14-2690 Henrik Larsen 47-4841
Henning Sørensen FP Transport Trekantsområdet Henning Sørensen 91-847 Frank Pedersen 80-1208 Claus Andersen
Finn Bachmann INEOS Oil & Gas Scandinavia Vestjylland Finn Bachmann 78-3317 Lars Sparre Skjellerup 78-2446
Tom Nielsen PETO Nordsjælland Tom Nielsen 134-1625 Peter Andersen 134-1615 Jan nissen 134-1225
Carsten Holm Packers/Titans Midtjylland Carsten Holm 35-3738 Bo Nielsen 35-3740
tony campbell oneoffice Hovedstadsområdet tony campbell 50-4611 jørgen andreasen 38-3100 tina campbell 50-4612
Anders Weber-Jensen Team INVIXO 1 Sydsjælland Anders Weber-Jensen 152-3351 Ulrik Olsen 14-2533
Jørn Vølund OJ Eagles Fyn Jørn Vølund 200-253 Ole Cardel 200-116
Peter Windfeldt Københavns åbne Gymnasium Hovedstadsområdet Peter Windfeldt 52-4521 Svend Erik Larsen 72-2039
Jimmy Simonsen Jimmy & Rene Fyn Rene Hupfeldt 194-843 Jimmy Simonsen 200-478
Carsten Adsbøll Pedersen Fynboerne Nordsjælland Carsten Adsbøll Pedersen 117-2610 Jens Borg 117-2611 Jan Henriksen
Peter Leerbech-Holst 10Kanten A/S Nordsjælland Peter Leerbech-Holst 17-7345 Carsten Lyshøj 134-1561
Annette Friis Friis Rengøring Hovedstadsområdet Søren Friis 145-2287 Annette Friis 145-2452
Henrik Søgaard Team H & L Nordsjælland Henrik Søgaard 17-6603 Leif Funcke Nielsen 17-6594
Henrik Stig IC Gruppen A/S Hovedstadsområdet Henrik Stig Nielsen 145-2149 Janne Guldbæk 145-2150
Søren B Rasmussen Team GSR Vestsjælland Gritt Ramsing Thunbo Rasmussen 14-5016 Søren Bomholt Rasmussen 14-1522 145-659
Heino Kristensen Silvasti Danmark Nordjylland Mikael Schmidt 146-14 Heino Kristensen 61-3171
Per Therkildsen TRECO Himmerland Per Therkildsen 156-406 Palle Pedersen 156-744
Henrik Dalsgaard Den jydske Haandværkerskole Østjylland Henrik Dalsgaard 112-2670 Leo Libak Nielsen 155-600
Kasper G. Palsnov Krogerup Eagles Nordsjælland Kasper Glendorf Palsnov 180-1575 Just Thomas Schouboe 33-3204
Allan Hellegaard Skamol Nordjylland Allan Hellegaard 57-1548 Jørgen Bak 57-1354
Tom Holmskov GOLF TUR 2020 Nordsjælland Tom Holmskov 124-2863 Flemming Sabatinski 124-613
Niels Klemann Fonden Tagkærgaard Sønderjylland Jon Skriver 31-2520 Niels Klemann 31-132
Nikolaj Bruun Intersport Nyborg Fyn Martin Svane 11-1350 Nikolaj Bruun 11-1422
Kristian Dybro Mærsk Christians Hovedstadsområdet Kristian Dybro 901-9287 Christian Skoudal Løth 17-8001 Christian Klimt-Møllenbach 38-3737
Morten Søgaard ONEUP Nordsjælland Morten Søgaard 67-9 Heini Hansen 67-1215
Lars Hansen Dfi Geisler Nordjylland Lars Hansen 61-1924 Anne-Marie Hassing 61-1927
Anders Kingo Eriksen BirdeEye Fyn Anders Kingo Eriksen 200-635 Jakob Tolsgaard 200-643
Alex Kastrup Nielsen K3 Production Fyn Alex Kastrup Nielsen 11-1765 Olav Hegelund Nielsen 11-484
Mikkel Christensen Lund IC Isolering Nordsjælland Mikkel Lund 17-7268 Morten Offenbach 17-8050
Thomas Winther Larsen Privatskolen i Sæby Nordjylland Thomas Winther Larsen 71-2616 Janni Jæger Christensen 71-1635
Carsten Drud Drud’s vinduespolering Fyn Carsten Drud 101-3411 Jeppe Andersen 43-4305 Carsten Drud
Michael Kähler Quooker Skandinavien A/S Hovedstadsområdet Michael Kähler 52-2397 Steen Petersen 163-213 René Steenbuch 37-2836
Jens Frank Jørgensen LR Østjylland Jens Frank Jørgensen 75-3304 Claus Østergaard Larsen 75-3286
Mogens Raun Brickmates Fyn Mogens Raun 200-178 Brendan Devenny 89-3013
Morten Berger Topdanmark Hovedstadsområdet Morten Berger 177-1721 Mette Tønder 177-1720
KenPetersen Habitus 1 Nordsjælland Ken Petersen 9-2374 Nicolaj Pagh 9-2251
Per Nørgaard Nielsen Entreprenør - Aalborg Kommune Himmerland Per Nørgaard Nielsen 109-1462 Børge Jensen 109-1201 Per Rasmussen 109-1588
Inger Hybschmann AMU 1 Nordjylland Inger Hybschmann 197-1916 Ronny Hilbert 32-599
Marianne Brændstrup Partner Revision Vestjylland Marianne Brændstrup 107-127 Anita Hedegaard 19-2360
per leth Encepa Nordsjælland Per Leth 134-415 Peter Thrige Andersen 134-464
Jakob Rold Krogh Madsen Arkitekter A/S Himmerland Jakob Rold 156-900 Jens Skadhauge 156-457 Martin Sørensen 99-2827
Sannie Kalkerup Team Odsherred Midtsjælland Sannie Kalkerup 20-1631 Inger Pedersen 20-1336
Frank Lagoni AO Trekantsområdet Frank Lagoni 91-2733 Niels Chr. Hammelev 91-2087
Anette Bering Team birdies Trekantsområdet Karin Kirstine Orluff 903-643 Anette Bering 903-323 Anette Bering