Deltagerliste for Kollegapadel 2022 Efterår

Holdtilmelding
Holdnavn Række Område Deltager 1 - navn Deltager 2 - navn Deltager 3 - navn
Kronborg Mix Fyn Tina Kronborg Mikkel Kronborg
Team SS Mix Fyn Sali Sinanovic Sascha Heiselberg Bloch
TypoConsult Herre Hovedstadsområdet Claus Harup Rune Grahn Rasmus Peter Andersen
Rønde Skole Herre Østjylland Casper Søegaard Larsen John Sebelic Nikolaj Fogh
Klub Badebajer Herre Hovedstadsområdet Simon Alexander Nielsen David Luthje Michael Ørbech Couriol
Padoodles Dame Midtjylland Lisbeth Bech Andersen Lene Lykke Bank Sofie Jensen
Team Bankdata Herre Trekantsområdet Jørn Olsen Gert Christensen Gert Thrane
FPF - Powered by Moxie Herre Trekantsområdet Daniel Kvist Simon Stenderup Ricki Rose
REIT Management Herre Østjylland Søren Krarup Jacob Evald Mads Krarup
Team kagearm Herre Østjylland Kristian Højgaard Svendsen Martin Frandsen Joachim Nisgaard
Home Østerbro A Herre Hovedstadsområdet Alexander Malykke Mads Frost
MiNi Mix Nordsjælland Michelle Skov Jensen Nikolaj Ellebye Holm
Blue Team Herre Vestjylland Julius Bak Christoffer Laursen
Team Topform Herre Vestsjælland Frank Dalsgaard Thomas Olsen
Bog-padel Dame Nordsjælland Seema Wrisberg Malene Hansen Kitty Suchdev
Nordfyns Padel mix Mix Fyn Martin Findshøj Rikke T Nielsen
Førsteholdet Herre Hovedstadsområdet Morten Vinum Kasper Fjelbye
Grøn Padel Herre Trekantsområdet Michael Steffen Nielsen Stefan Steen Kleister
Team Clever Cost Herre Fyn Thomas Hahn-Petersen Tahir Siddique Frank Christensen
Best of 87 Mix Trekantsområdet Lene Lykke Bank Kim Rahbek Vestergaard Henrik Lykke Andersen
Byggefaktas 1. hold Herre Hovedstadsområdet Dennis Thuesen Michael Bjerregaard Pedersen
Trifork Eagles 1 Herre Østjylland Martin Rodalgaard Jonas Sejersbøl Larsen
Clearwater Herre Østjylland Jesper Pedersen Per Surland Rune Tornsberg
B-town Bois Herre Hovedstadsområdet Malthe Overgaard Bach Rasmus Groth Dige
Brødrene Marcussen Herre Østjylland Jeppe Marcussen Ulrik Dahl Marcussen Lars Østerballe Saugmann
Team Acubiz Herre Hovedstadsområdet Frederik Fender Michael Andersen
Trifork Eagles 2 Herre Østjylland Mikkel Bjerg Daniel Tøttrup
BipBip Brothers Herre Hovedstadsområdet Martin Skarregaard Thomas Vigild
FysGym Herre Hovedstadsområdet Mikkel Tao Nord Casper Pedersen Thor
TDC Net Mobil Mix Østjylland Simon Anker Hansen Annika Kaimer Munksgaard
KNAUF Herre Nordjylland Morten Ushus Bartholomæussen Frank Strauss Nielsen Henrik Petri
Stark Frederiksværk Dame Nordsjælland Christina Vestergaard Olsen Christina Glerup Hansen
Padel rookies Herre Hovedstadsområdet Kenneth Ejsenhardt Thomas Skovbo
Enekylle Herre Østjylland Jeppe Kidmose Thor øls
Jakobsens Farver. Herre Fyn Peter Jakobsen Jens Jakobsen Morten Nielsen
Energidrengene Herre Sydsjælland Claus Phillip Christensen Andreas Nøddeskov
Sygeplejersken og Sekretæren Dame Fyn Lisbeth Baltzer Louise Filskov Madsen
Jyske Bank's A-hold Herre Fyn Frederik Nørholm Christian H. Rosenkær Søren Spillemose
KMD Dynamic Duo Herre Nordjylland Stefan Bøgsted Kjærgaard Anders Ahlgreen Pedersen
Team Høj Mix Midtjylland Martin Høj Heidi Vaarup Høj Kenneth Frank
Vvs gruppen Fyn Herre Fyn Morten Larsen Christoffer Magnussen Kim hansen
Kjærgaard 1 Herre Trekantsområdet Johnny Kenneth Rasmussen Mark Tofting
Kjærgaard 2 Herre Trekantsområdet Michael Hansen Thomas Nymann Sørensen Dan Bech Andersen
Team Twins Herre Nordjylland Jes Nørgård Nielsen Kim Nørgård Nielsen
Sct. Jørgen Herre Midtjylland Carsten Veje Jonas cdegnbold
Team LML Herre Trekantsområdet Torben Laulund Løwendahl Morten Wolstrup
ÅSGuys Herre Østjylland Rune Nutkins Larsen Mikkel Thygesen Mathias Damgaard Pedersen
ÅSGogogo Mix Østjylland Marianne Fredslund Rune Nutkins Larsen Linda Holm-Rasmussen/Mikkel Thygesen
ÅSGivgas Mix Østjylland Mia Dyhr Nørløv Anders Viborg Julie Dollerup/Mikkel Thygesen
ÅSGiz Dame Østjylland Linda Holm-Rasmussen Julie Dollerup Marianne Fredslund
OPTUR Herre Fyn Martin Petersen Daniel Kahlert
HVS Herre Nordsjælland Casper Plambech Peter Bærenholdt Christian Oxlund
Olivias Køkken Herre Østjylland Jeppe Mölck Danny Lajer Jacob Christiansen
AGS Herre Sønderjylland Martin Ladefoged Camilla Oulund Todsen
Toksværd Drengene Herre Sydsjælland Johnny Dahl Preben Buckflash Simon Ammithbøll
Abakion 1 Herre Hovedstadsområdet Kristian Nørhave Henrik Kronborg
Mc double Herre Midtjylland Emil Hansen Martin skov
Team Friends Herre Midtjylland Danny Jørgensen Kenneth Kloster Søren Lykke Sørensen
Kongerne Herre Hovedstadsområdet Jeppe Løgstrup Casper Lassen
Trifork Falcons Herre Midtjylland Simon Algrensen Christensen Jonathan Gammelvind Jensen Oliver Bech
Team NIF Herre Fyn Peter Johanson Søren Dag
Aros revision padel Herre Østjylland Jonas Tønder Petersen Morten Ballum Birkebæk Henning Juel Møller
FARvand Herre Nordjylland Kenni Mose Nørgaard Christian Hamborg
S Herre Fyn Jeppe Sonne Carsten Suh
SH Group Herre Fyn Kristoffer Jakobsen Martin Beck
Team ulle Herre Midtjylland Jesper Skjødt Casper aarup
Gerlev Padel Klub Herre Vestsjælland Nikolaj Nilsson Mads Gravholt Morten Zacho
Danica Pension Herre Fyn Simon Hein Christensen Dani Petersen
Aros Revision Girlsss Dame Østjylland Lise Lauridsen Anne Kirstine Jensen
Aros Revisions Boysss Herre Østjylland Rasmus Olesen Søren Brøndt Nørgård
Hobro Idrætscenter Herre Nordjylland Johnny Wulff Andersen Kasper Mark Larsen Henrik Pedersen
HTH Svendborg Herre Fyn Nikolaj Sørensen Ralph Lee
Business Kolding Dame Trekantsområdet Tina Nikolajsen Majbritt Lykke Sørensen
EK&TOX Herre Hovedstadsområdet Emil Kjærsgaard Jakob Toxværd
Bjørn & Bjerregaard Dame Nordsjælland Naja Bjørn Skou Kirsten Bjerregaard
Team Skole OL Mix Hovedstadsområdet Janni Thrane Andreas Jeppesen
HN Transport Herre Fyn Haris Pilica Dino Zildzic
Team Haderslev Realskole Herre Sønderjylland Rasmus Hansen Michael Hansen
Team Suurblomme Mix Østjylland Simon Blomstrand Nadia Suurballe Lanner
McStruer Herre Midtjylland Rasmus Jensen Nicolaj Kjeldsen Emil Noes
Tømrermestrene Herre Trekantsområdet Simon Holst Rostgaard Kenneth Stokkendal Jensen Kalle Tang Sørensen
Aplastar Padel Herre Sydsjælland Klaus Rosquist Jesper Valsted Sami Cornelius
TCAA DK Herre Fyn Magnus Bødker Henrik Jørstad Jakob Bøgholm
Asento Padelfreaks Herre Trekantsområdet Morten Andersen Victor Rahbek Benjamin Speedtsberg Nielsen
Scan Global Logistics Herre Hovedstadsområdet Anders Rasmussen Martin Berger-Schøn Janus Erlandsson
Team IVHO Mix Fyn Lars Iversen Annette Holm
Team Minions Mix Østjylland Anne-Mette Hjorth Bo Nedergaard
Team Globus Herre Østjylland Ulrik Winther Karsten Fuglgaard
Team padel4fun Dame Østjylland Gitte Kongstadt Sanne Østergaard Andersen
Blomme og Co. Herre Østjylland Simon Blomstrand Casper Glisborg
Double Trouble Herre Østjylland Thomas Kortegaard Dines Andersen Simon Blomstrand
CG-bois Herre Hovedstadsområdet Victor Friisnæs Aleksandar Vlacic
Thomsen top team Herre Østjylland Ronni Friis Amnitzbøll Torben Sorgenfrei
Team Milestone 3 Mix Trekantsområdet Elly Lund Mikkelsen Michel Nikolajsen
Team Milestone 2 Herre Trekantsområdet Alex Bendtsen Henrik Marker
Team Milestone 1 Herre Trekantsområdet Ole Jensen Morten Laage Stentebjerg
Blå Buks / Blå Bank Herre Østjylland Kristian Knudsen Brian Mogensen
Team kniv skarp serv Herre Østjylland Rasmus Bertelsen Michael Overgaard
Mediemogulerne Herre Nordjylland Claus Jensen Robin Ettinger Julsgaard
Det Faglige HUs Herre Vestjylland Jacob Thuesen Christensen Michael Poulsen
Smashing time! Herre Midtjylland Peter henriksen Henrik mortensen
Team Ananas Dame Østjylland Anne Herdal Blomstrand Ann-Mia Erritzøe Dynesen
Novo Nordisk Net Assets Mix Hovedstadsområdet Lise Aagesen Santiago Ribelles
ITW Sourcing Herre Fyn Jacob Wolstrup Henrik Vestergaard
Vejen til worldtour Dame Fyn Eva Berthelsen Schmidt Anne Wolf Jakobsen Rebecca Lee Olesen
Nordea Specialister Herre Trekantsområdet Jacob Jensen Kim Rahbek Vestergaard
De Gode Drenge Herre Hovedstadsområdet Emil Højvang Andreasen Andreas Vad Nielsen
Knæk og Bræk Herre Fyn Kasper Elsborg Simon Norlen
RA lys Herre Vestsjælland Brian Vigsø Johansen Carsten Adelgaard
KP nord Herre Hovedstadsområdet Martin Sørensen Jeppe Lindhardtsen
Green Mind Herre Trekantsområdet Emil Roed Jesper Muff Jonas Bak
Team Føns-Højmark Mix Sønderjylland Anne Føns-Højmark Allan Føns-Højmark
Cabicon Max Mix Fyn Mette Honoré Poulsen Kenneth Jensen Lasse Due Høier
Cabicon Gents Herre Fyn Kenneth Jensen Lasse Due Høier
Region Midt Dame Midtjylland Charlotte Rønde Mikkelsen Anja Skov Sørensen
Roafsurfing Herre Hovedstadsområdet Rasmus Bukkehave Esben Toftdahl Nielsen
JC-Box Mix Fyn Carina Gummer schou Jimmi Lerker
Maccen Crew Herre Midtjylland Jonas Bertram Lasse Rumann Fjeldrad
EYDA Herre Midtjylland Frederik Jeppesen Nicklas Scott Casper Jeppesen
Codeex A/S Herre Hovedstadsområdet Frederik Bentler Jimmi Ekberg
Team LF Herre Fyn Jannik Baltzer Christian Hegelund Thomas Strandmark
Andelskassen Odense 1 Herre Fyn Jan Hansen Martin Winther Jesper Fruerlund
Parst Herre Østjylland Frederik Parst Mike Holch Matis Nissen
RigtigPris Herre Fyn Morten Ægidius Kasper Sørensen
Villa Nordic. Herre Trekantsområdet JP Jensen Andreas Knudsen Lars
Murermester Krøger Herre Hovedstadsområdet Oliver Iversen Nicolaj Adelskov Martin Krøger
Troldmand og hans lærling Herre Vestsjælland Christian Dalsgaard Dennis Kenneth Hjuler-Jensen
Bc Syd Herre Sønderjylland Sune Roed Rasmus Lohmann-jensen
LM Mix Sønderjylland Marianne Kristensen Lars Robanke Hørlyk
Andelskassen Svendborg 1 Herre Fyn Kasper Katzke Petersen Jens Madsen Frank Rasmussen
Team Alex Herre Midtsjælland Alexander Roland Alexandar krogh
HFI - 1 Herre Nordsjælland Per Nielsen Flemming Bech Thomas Pihl
Team Bæver Herre Hovedstadsområdet Paw Hansen Kenneth Kousholt Michael Nielsen
Arrow Herre Hovedstadsområdet John Normann Henrik Resting Kim Jørler
Guldmuren Herre Fyn Kim Rasmussen Dann Andersen
Store Jacob og Lille Jacob Herre Østjylland Jacob Saaby Christiansen Jacob Christoffersen Mads Gylling
Weedkillers Herre Trekantsområdet Kristian Vest Warming Peter Førby-Madsen
Salesforce Team Astro Herre Hovedstadsområdet Sebastian Fredholm Mathias Lazarotti
Kyndryl / Tech Data Herre Hovedstadsområdet Martin Trolle Michael Gøttsche
Morgenholdet Mix Trekantsområdet Carsten Spang Hansen Sigrid Hald Kristensen
Team Dørt Herre Nordjylland Christoffer Samuel Thomas Vittrup
Det grå guld Herre Trekantsområdet Kim Jensen Ulrik Jensen
Dahl Pedersen A/S 3 Herre Midtjylland Allan Møller Nielsen Jan Færch
Dahl Pedersen A/S 2 Herre Midtjylland Morten Gravesen Denis Nielsen
Dahl Pedersen A/S 1 Herre Midtjylland Steffen Pedersen Kenny Pedersen
TSJP Herre Hovedstadsområdet Søren Thomsen Mark Nørager
Olierede Nordmænd Herre Østjylland Esben Pedersen Matis Nissen
Advice Advokatfirma Herre Hovedstadsområdet Søren Lindahl Lars Hilliger Morten Bro
S&P Herre Midtsjælland Jesper Sø Jesper Falck Torben Reichenbach