Deltagerliste for Kollegapadel 2022 Efterår

Holdtilmelding
Holdnavn Række Område Deltager 1 - navn Deltager 2 - navn Deltager 3 - navn
Kronborg Mix Fyn Tina Kronborg Mikkel Kronborg
Team SS Mix Fyn Sali Sinanovic Sascha Heiselberg Bloch
TypoConsult Herre Hovedstadsområdet Claus Harup Rune Grahn Rasmus Peter Andersen
Rønde Skole Herre Østjylland Casper Søegaard Larsen John Sebelic Nikolaj Fogh
Klub Badebajer Herre Hovedstadsområdet Simon Alexander Nielsen David Luthje Michael Ørbech Couriol
Padoodles Dame Midtjylland Lisbeth Bech Andersen Lene Lykke Bank Sofie Jensen
Team Bankdata Herre Trekantsområdet Jørn Olsen Gert Christensen Gert Thrane
FPF - Powered by Moxie Herre Trekantsområdet Daniel Kvist Simon Stenderup Ricki Rose
REIT Management Herre Østjylland Søren Krarup Jacob Evald Mads Krarup
Team kagearm Herre Østjylland Kristian Højgaard Svendsen Martin Frandsen Joachim Nisgaard
Home Østerbro A Herre Hovedstadsområdet Alexander Malykke Mads Frost
MiNi Mix Nordsjælland Michelle Skov Jensen Nikolaj Ellebye Holm
Blue Team Herre Vestjylland Julius Bak Christoffer Laursen
Team Topform Herre Vestsjælland Frank Dalsgaard Thomas Olsen
Bog-padel Dame Nordsjælland Seema Wrisberg Malene Hansen Kitty Suchdev
Nordfyns Padel mix Mix Fyn Martin Findshøj Rikke T Nielsen
Førsteholdet Herre Hovedstadsområdet Morten Vinum Kasper Fjelbye
Grøn Padel Herre Trekantsområdet Michael Steffen Nielsen Stefan Steen Kleister
Best of 87 Mix Trekantsområdet Lene Lykke Bank Kim Rahbek Vestergaard Henrik Lykke Andersen
Byggefaktas 1. hold Herre Hovedstadsområdet Dennis Thuesen Michael Bjerregaard Pedersen
Trifork Eagles 1 Herre Østjylland Martin Rodalgaard Jonas Sejersbøl Larsen
Clearwater Herre Østjylland Jesper Pedersen Per Surland Rune Tornsberg
B-town Bois Herre Hovedstadsområdet Malthe Overgaard Bach Rasmus Groth Dige
Brødrene Marcussen Herre Østjylland Jeppe Marcussen Ulrik Dahl Marcussen Lars Østerballe Saugmann
Team Acubiz Herre Hovedstadsområdet Frederik Fender Michael Andersen
Trifork Eagles 2 Herre Østjylland Mikkel Bjerg Daniel Tøttrup
BipBip Brothers Herre Hovedstadsområdet Martin Skarregaard Thomas Vigild
FysGym Herre Hovedstadsområdet Mikkel Tao Nord Casper Pedersen Thor
TDC Net Mobil Mix Østjylland Simon Anker Hansen Annika Kaimer Munksgaard
KNAUF Herre Nordjylland Morten Ushus Bartholomæussen Frank Strauss Nielsen Henrik Petri
Stark Frederiksværk Dame Nordsjælland Christina Vestergaard Olsen Christina Glerup Hansen
Padel rookies Herre Hovedstadsområdet Kenneth Ejsenhardt Thomas Skovbo
Enekylle Herre Østjylland Jeppe Kidmose Thor øls
Jakobsens Farver. Herre Fyn Peter Jakobsen Jens Jakobsen Morten Nielsen
Energidrengene Herre Sydsjælland Claus Phillip Christensen Andreas Nøddeskov
Sygeplejersken og Sekretæren Dame Fyn Lisbeth Baltzer Louise Filskov Madsen
Jyske Bank's A-hold Herre Fyn Frederik Nørholm Christian H. Rosenkær Søren Spillemose
KMD Dynamic Duo Herre Nordjylland Stefan Bøgsted Kjærgaard Anders Ahlgreen Pedersen
Team Høj Mix Midtjylland Martin Høj Heidi Vaarup Høj Kenneth Frank
Vvs gruppen Fyn Herre Fyn Morten Larsen Christoffer Magnussen Kim hansen
Kjærgaard 1 Herre Trekantsområdet Johnny Kenneth Rasmussen Mark Tofting
Kjærgaard 2 Herre Trekantsområdet Michael Hansen Thomas Nymann Sørensen Dan Bech Andersen
Team Twins Herre Nordjylland Jes Nørgård Nielsen Kim Nørgård Nielsen