Deltagerliste for Firmaidræt Open 24. - 26. maj 2019, Aarhus

dart double
Deltager 1 Deltager 2
Henrik Brach Ryan Iversen
Stiig Andersen Jeppe Svendsen
Rene' Helmer Nielsen Jannik Fjeldsted Jensen
Vinnie Øllgaard Anders Møller
Lars Henrik Nielsen Lars Bilgrav Andersen
Michelle Merlit Nicolai Olsen
Kim Kuntz Sebastian folsach Hansen
Jesper Kragelund Mads Henriksen
Michael Bo Hansen Allex Hengeberg
Jesper Elgaard Kristian Broe Jensen
Peter Røhr Dennis Møller
Lars Trempenaú Susanne Trempenaú
Niels Jensen Carsten Jensen
Søren Ole Due Rasmussen Per Nielsen
Solveid Dankvardt Kai christensen
Merete Hossy Dorthe Glem
Brian Leth Jørgen Juhl
Mogens Christensen Per Olesen
Niklas Beltoft Philip Mayland
Henrik Pedersen Claus Skytte
Rene klemmesen Brian Berthelsen
Thomas baunhøj Hansen Rene baunhøj hansen
Dart single
Deltagernavn
Stiig Andersen
Rene' Helmer Nielsen
Jannik Fjelsted JEnsen
Nicolai Olsen
Michelle Merlit
Kim Kuntz
Lars Pedersen
Kristian Broe Jensen
Jesper Elgaard
Carsten Jensen
Lars Trempenaú
Susanne Trempenaú
Niels Jensen
Merete Hossy
Per Nielsen
Søren Ole Due Rasmussen
Kai christensen
Solveid Dankvardt
Dorthe glem
Lars østergaard
Nick Damgaard
Golf par
Deltager 1 DGU nr. Deltager 2 DGU nr.
Jesper Maigaard 7-2596 Peter Donnerup 101-385
Bo Andersen 6-2459 Martin Sørrig Damgaard 177-2138
Kenneth Nørgaard Ranzau 151-21021 Søren Christian Christensen 31-3497
Kim harboe 86-2150 Steen Nielsen 86-1277
Steen Alexandersen 36-4972 Kresten R. Andersen 36-5610
Britt Møldrup Thye 151-21565 Mogens Thye 151-21200
Thomas Hansen 62-2237 Jan Madsen 5-4851
Søren Nehlsen 31-3057 Christen Karstensen 31-2967
Bjarne Madsen 17-6054 Claus Madsen 17-8630
Peter Højland 7-3042 Jakob Fenger 7-1626
Rex Jakobsen 62-2232 John Hyllested Larsen 62-1008
Kurt Tjørnelund 78-1570 Laila Tjørnelund 78-1573
Hans Peter Hansen 78-5027 Anette Hansen 78-5029
Carsten Pedersen 57-446 Flemming Bæk 57-730
Peter Jelstrup 7-2450 Michael Paugan 73-4710
Rasmus Jonasson 701-91314 Mads Espensen 71-2956
Hans Skøtt 112-847 Ole Clausen 112-2854
Lena Rævdal 91-2378 Lars Rævdal 91-2379
Jytte Østergaard 91-3159 Ivan Warming 91-2349
Ib Østergaard 91-3160 Palle Holt 91-2444
Kuno Albertsen 26-915 Kenneth Albertsen 26-542
Michael madsen 198-87 Søren gorming 141-2226
Lisha Li 117-2020 Annette Kahlen 37-3458
Pia Taaning Petersen 111-17022 Lone Falck Jørgensen 33-2550
Randi Andersen 52-4080 Anette Duus 52-3457
Lars Jensen 177-2697 Kristian Eising 177-1955
Petanque double
Deltager 1 Deltager 2
Tage Hvenegaard Lissi Hvenegaard
Susanne Overgaard Nielsen Kim Overgaard Nielsen
Ole Lysgaard Hans Erik Juncker
Poul Erik Andersen Preben Agersol
Steen Pedersen Lillian Andersen
Erna Høgh Lene Bager
Lars Ginnerup Klaus Krop
Erik Ærensgaard Inger Skov
Frida Hansen Gurli Tranbjerg
Birthe Bech Pia Marcher
Kurt Madsen Lars Bak
Leif Larsen Cristina Lundgren Andersen
Pia Thorndal Lene Larsen
Jette Jochumsen Niels Jochumsen
Anne Møller Carlsen Claus Carlsen
Karl Kurt Rasmussen Martin Christensen
Bodil Bertelsen Torben Enevoldsen
Jærgen Christiansen Anne Christiansen
Helle Borbiconi Johnny Madsen
Svend-Erik Pederesen Inge Pedersen
Nicklas Pederesen Lars Pedersen
Anja Jensen Per Møller
Jette Andreassen Poul Erik Andreassen
Tove Andersen Henny Lauersen
Selma Kjærsgaard Bent Kjærsgaard
Vibeke Vestergaard Poul Brøndum
Susanne B. Hansen Poul Erik Hansen
Helle Bilde Henrik Bilde
Bent Pedersen Jørgen Koldkær
Jane Pedersen Tom Jørgensen
Lone S. Nielsen Carsten H. Nielsen
Anna-Grethe Larsen Poul Erik Larsen
Inger Hansen Birka Pedersen
Ulla Madsen Bjarne Madsen
Fatima Jensen Marius Jensen
Lis Albrechtsen Else Nielsen
Hans Larsen Vera Berger
Lill Jacobsen Bjarne Olsen
Inger Vanggaard Jesper Rye
Bente Maag Doris Berg
Verny Falkeborg Arno Dyrberg
Mogens Christensen Egon Larsson
Jette Pedersen xxxxx
Charlotte Frederiksen Kirsten Sembeerg
Jan Rasmussen Ulla Rasmussen
Sonja Shutt Charlie Shutt
Jan Nielsen Hanne Frandsen
Vincent Bowring Torben Rasmussen
John Skovgaard Andersen Haubuf
Susan Pedersen Ilse Jensen
Peder Madsen Jens Timmerman
Jørgen Hansen Tommy Märcher
Johnny Jensen Palle Madsen
Karina Bak Jensen Malene Bak Madsen
Birthe Sørensen Egon Glerup
Poul Jensen Kell Redzin
Hanne Petersen Richard Hesselbjerg
Kirsten Andersen Tonny Andersen
Anni Krogh Preben Krogh
Nanna Jørgensen Peder Jørgensen
Helle Jensen Karina Wenneberg
Lilli Dam Johnny Dam
Lene Jørgensen Yvonne Jensen
Pia Pedersen Mona Petersen
Gitte Hansen Allan Hansen
Bente Hansen Michael Hall Thomsen
Tina Jensen Bent Sørensen
Axel Møller Kaj Jensen
Orla Andersen Frits Hansen
Anette Sørensen Jes G. Sørensen
Birgit Zacker Nielsen Lis Kristensen
Petanque single
Deltagernavn
Tage Hvenegaard
Kim Overgaard Nielsen
Susanne Overgaard Nielsen
Steen Møller Pedersen
Lene Bager
Inger Skov
Erna Høgh
Poul Erik Andersen
Lars Bak
Kurt Madsen
Leif Larsen
Cristina Lundgren Andersen
Niel Jochumsen
Torben Enevoldsen
Martin Christensen
Karl Kurt Rasmussen
Hans Larsen
Jørgen Christiansen
Johnny Madsen
Inge Pedersen
Svend-ERik Pedersen
Nicklas Pedersen
Lars Pedersen
Poul Erik Andreassen
Jørgen Koldkær
Selma Kjærsgaard
Bent Kjærsgaard
Per Møller
Henrik Bilde
Helle Bilde
Birka Pedersen
Inger Hansen
Bjarne Madsen
Lill Jacobsen
Arno Dyrberg
Jesper Rye
Doris Berg
Bente Maag
Bjarne Olsen
Peder Madsen
Egon Larsson
Mogens Christensen
Jette Pedersen
Hanne Frandsen
Charlie Shutt
Sonja Shutt
Jan Nielsen
Vincent Bowring
Ilse Jensen
Susan Pedersen
Tommy Märcher
Jørgen Hansen
Petanque triple
Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Lars Ginnerup Klaus Krop Inger Skov
Erna Høgh Poul Erik Andersen Preben Agersol
Erik Ærensgaard Lillian Andersen Lene Bager
Frida Hansen Gurli Tranbjerg Steen Pedersen
Birthe Bech Pia Thorndal Lene Larsen
Kurt Madsen Lars Bak Pia Marcher
Jette Jochumsen Niels Jochumsen Hans Larsen
Vera Berger Torben Enevoldsen Karl Kurt Rasmussen
Jørgen Christiansen Anne Christiansen Jørgen Hansen
Helle Borbiconi Ulla Madsen Johnny Madsen
Svend-Erik Pedersen Nicklas Pedeersen Inge Pedeersen
Jette Andreassen Poul Erik Andreassen Per Møller
Jane Pedersen Anna-Grethe Larsen Bent Pedersen
Selma Kjærsgaard Bent Kjærsgaard Poul Erik Larsen
Tove Andersen Henny Lauersen Jørgen Koldkær
Vibeke Vestergaard Anja Jensen Poul Brøndum
Helle Bilde Susanne B. Hansen Henrik Bilde
Lone S. Nielsen Carsten H. Nielsen Tom Jørgensen
Inger Hansen Birka Pedersen Poul Erik Hansen
Bodil Bertelsen Anne Møller Carlsen Claus Carlsen
Lis Albrechtsen Else Nielsen Martin Christensen
Lill Jacobsen Inger Vanggaard Jesper Rye
Bente Maag Doris Berg Verny Falkeborg
Jette Pedersen xxxxxxx xxxxxxx
Ulla Rasmussen Jan Rasmussen Torben Rasmussen
Jan Nielsen Hanne Frandsen Charlie Shutt
Susan Pedersen Ilse Jensen Vincent Bowring
Sonja Shutt Hanne Sørensen Kirsten Semberg
Håkon Hansen Hanne Ardal John Ardal
Johnny Jensen Palle Madsen Karina Bak Jensen
Kirsten Andersen Anni Krogh Gitte Hansen
Tonny Andersen Preben Krogh Allan Hansen
Helle Jensen Karina Wenneberg Lilli Dam
Lene Jørgensen Yvonne Jensen Peder Jørgensen
Pia Pedersen Mona Petersen Nanna Jørgensen
Bente Hansen Michael Hall Thomsen Johnny Dam
Tina Jensen Bent Sørensen Kaj Jensen
Orla Andersen Frits Hansen Axel Møller
Bjarne Olsen Leif Larsen Christina Andersen
Riffeldeltager
Deltagernavn Række
Bent Knudsen AB (186+)
Jens b Jørgensen ÅA (193+)
Badminton single
Deltagernavn Række
Kim Lindgaard Johansen C
Anders Fabrin Karkov C
Badminton double
Række Deltager 1 Deltager 2
C Jeanette Holder Tina Skriver
C Trine Larsen Tine Lund
A Thomas Johansen Martin Eskildsen
A Thomas Johansen Rikke Møller
A Rikke Møller Louise Miltoft Rasmussen
B Lars Back Johansson Claus Lund Nielsen
B Lars Back Johansson Louise Miltoft Rasmussen
C Martin Rasmussen Esben Hansen
B Poul Møller Jensen Mette Lysholt Nielsen
B Torben Rosengaard Sonny Knudsen
B Helle Specht Lene Skøtt
C Helle Specht Sonny Knudsen
B Lene Skøt Claus Lund Nielsen
B Michael Sørensen Per Madsen
B Brian Nielsen Jakob Sørensen
B Frank schytte Jens Møller
C Martin Jakobsen Dorthe Haslund
C Steffen Hovgaard Sheila Brink
B Nicolai Krab René Patrzalek
C Christian Lorentzen Peter Nielsen
C Kim Lindgaard Johansen Kristian Rønnow
C Mikkel Ramsgaard Bjarke Hald Kristensen
Fodbold - 5 mands hold
Holdnavn
FC Syd
SKBG
TNT Dreamteam CPH
Riffel 2 skydestillinger
Deltagernavn
Jens b Jørgensen
Steen J. Petersen
Erik Bo Jørgensen
Billard individuel
Deltagernavn
Peter petersen
Arne Sund
Thorbjørn Jensen
Freddy Larsen
Henrik Sørensen
Mads Kristian Olesen
Peter Dorf Kristensen
Benny Mørch
Torben Christensen
Bruno Toft
Preben Jensen
Lars-Bo Rasmussen
michael lærche
frida pedersen
aage lærche
John Schmidt
Fodbold - 7 mandshold
Holdnavn Række
Høffner Revision A/S Herre 15+
Ejners Auto 1 Herre 15+
Thomas Cook Super oldboys 40+
SKBG Herre 15+
TNT Dreamteam 1 Mix
TNT Dreamteam 2 Herre 15+
RKS Super oldboys 40+
Sydens Feriehuse Super oldboys 40+
Rørby Allstars Herre 15+
3. Halvleg Mix
EY Herre 15+
BI Super oldboys 40+
Hold 6 Super oldboys 40+
Ejners Auto 2 Herre 15+
Redmark Herre 15+
FC. 500 Herre 15+
Golf for sjov deltager
Deltagernavn
Annette Nygaard
Kari Stork
Ketty Nielsen
Dorthe Christensen
Golf individuel
Deltagernavn DGU nr.
Jesper Maigaard 7-2596
Peter Donnerup 101-385
kent ørtenblad 70-1154
Søren Christian Christensen 31-3497
Kenneth Nørgaard Ranzau 151-21021
Kresten R. Andersen 36-5610
Steen Alexandersen 36-4972
Per Rudbæk Nielsen 59-2571
Mogens Thye 151-21200
Britt Møldrup Thye 151-21565
Christen Karstensen 31-2967
Søren Nehlsen 31-3057
Son Thanh Tran 143-1095
Henrik Høj Jørgensen 149-8990
Claus Madsen 17-8630
Peter Højland 7-3042
Jakob Fenger 7-1626
Jens Møller 150-1442
Jens Kierstein Hansen 140-1633
John Grejsen 150-1142
Rex Jakobsen 62-2232
John Hyllested Larsen 62-1008
Laila Tjørnelund 78-1573
Kurt Tjørnelund 78-1570
Anette Hansen 78-5029
Hans Peter Hansen 78-5027
Carsten Pedersen 57-446
Michael Paugan 73-4710
Peter Jelstrup 7-2450
Mads Espensen 71-2956
Rasmus Jonasson 701-91314
Ole Clausen 112-2854
Hans Skøtt 112-847
Flemming Bæk 57-730
Palle Holt 91-2444
Lars Rævdal 91-2379
Lena Rævdal 91-2378
Kirsten Jørgensen 3-2754
Lisbeth Sørensen 3-1172
Susanne Brinck 96-1723
Ivan Warming 91-2349
Jytte Østergaard 91-3159
Ib Østergaard 91-3160
Per-Åke Poulsen 71-13
Søren gorming 141-2226
Michael madsen 198-87
Eddy Hansen 86-1793
Vagn Jensen 86-568
Sven Meistrup 117-3389
Randi Andersen 52-4080
Anette Duus 52-3457
Lone Falck Jørgensen 33-2550
Pia Taaning Petersen 111-17022
Annette Kahlen 37-3458
Lisha Li 117-2020
Rasmus Salk 99-4141
Lars Jensen 177-2697
Jan Steffensen 196-1656
Kristian Eising 177-1955
Håndbold hold
Holdnavn Række
OSI Oldgirls 30+
Støvring Mix 40+
PwC Mix 15+
Larsens Skarpe Mix 15+
TNT Dreamteam Mix 15+
Dentsu HK Mix 15+
FC Hilltop Oldgirls 30+
EYSoldiers Mix 15+
Beierholm Allstars Mix 15+
Landsholdet Oldboys 30+
Nobo Spesjal Mix 15+
Redmark Mix 15+
Pistol 2 stillinger
Deltagernavn
Jens b Jørgensen
Jens b Jørgensen
Erik Bo Jørgensen
Erik Bo Jørgensen
Steen J. Petersen
Jens b Jørgensen
Pistoldeltager
Deltagernavn Række
Erling Jørgensen P2GA
Erling Jørgensen P2LA
Erling Jørgensen P2A
Jan Thorsted PC
Ole Asstrup Madsen ÅPB
Bent Knudsen P2A
FO2019Strandbold
Holdnavn
POWER VIKINGS
Vild med dans deltager
Deltagernavn
Lise-Lotte Strøm
Maria Louise Holst
Anne Katrine Holst
Elizabeth Vestergaard Larsen
Maibritt Vang Dam
Bettina Toft
Birgitte Broch
Annette Buhl
Charlotte Sørensen
Henrik Sørensen
Lasse Mathiesen
Mathias Sørensen
Julie Sørensen
Mette Buje Grundsøe
Heidi Højvælde
Hanne Breinholdt Nielsen
Betina Pedersen
Mariann Christiansen
Ann-Michelle Holmboe
Charlotte Christiansen
Malene
Vicki
Marlene
Kathrine
Jeanette Thornberg
Tove Nielsen
Helle Friis Kristiansen
Agnieszka Lisberg
Rikke Heissel
Gitte Grand Bang
Christina Levisen
Jane Jamshidi
Lene Bongaarts
Mia Schou-Hedegaard
Anita Schou-Hedegaard
Alberte Brøndum
Susanne Brøndum
Anita Friis
Rikke Deding
Louise Lyngbye Pedersen
Hanne Lehmann
Mette Torp
Bibbi Poulsen
Gitte Schmatz
Hanne Schmidt
Helle Lawaetz
Vivi Nielsen
Connie Davidsen
Karina Bille Schultz