Deltagerliste for Firmaidræt Open 10. - 12. juni 2022, Aarhus

dart double
Klub/firma Deltager 1 Deltager 2
BySloth.dk Poul Damsgaard Tasior Lars Bøge Johansen
Odense Steen Lundblad Morten Nielsen
Neptun Michelle Merlit Mikael Merlit
Silverbullet Christian Provstgaard Jens Stern Jensen
Tmp hydraulik Kristian Erik
Tmp hydraulik Dennis Martin
TMP hydraulik Tonny Anders
Viborg Familie - og firmaidræt Steen Kristensen Gunnar Jensen
Viborg Familie - og firmaidræt Tage Jensen Hans Jørgen Jensen
Dart single
Klub/firma Deltagernavn
BySloth.dk Poul Damsgaard Tasior
BySloth.dk Lars Bøge Johansen
Odense Steen Lundblad
Odense Morten Nielsen
Århus Sporveje IF. Johnny Lyngby
Alboa Lars Østergaard
The Hobbit Nick Damgaard
Golf par
Klub/firma Deltager 1 DGU nr. Deltager 2 DGU nr.
Olsen`s Kim Olsen 176-1251 Keld Holm 105-1710
CC contractor Bent Brodde 107-652 Jan Høybye 107-650
Firmaidræt Hillerød Bjarne Madsen 17-6054 Claus Madsen 17-8630
Fun Matic 2 Bo Østergaard 91-3164 Ib Østergaard 91-3160
Fun Matic 1 Jytte Østergaard 91-3159 Ivan Warming 91-2329
Airteam Lars V Jensen 177-2697 Kristian Eising 177-1955
Byens Murer Dorthe Olsen 176-1252 Hanne Elmo Johansen 105-2649
thybo Connie Thybo 16-4921 Erik Fejfer 16-4922
Petanque double
Klub/firma Deltager 1 Deltager 2
Renholdet Lene Larsen Pia Thorndal
Renholdet Jens Peter Olsen Sisser Rasmussen
Renholdet Pia Marcher Birthe Bech
Renholdet Kurt Madsen Lars Bak
Klipperiet Martins Jakobsen Jørgen Knudsen
Klodshans Poul Erik Larsen Andreas Sørensen
Lillebælt Gurli Tranberg Frida Hansen
I. F. Posten Inger Skov Erik Ærensgaard
Par Nr. 7 Erna Høgh Lene Bager
Tarup Autolak Lars Bolgan Klaus Krop
Old Boys Poul Erik Andersen Steen Pedersen
FSKBH/SAS Petanque Arno Dyrberg Rolf Gratved
FSKBH/SAS Petanque Inger Vanggaard Jesper Rye
FSKBH/SAS Petanque-Pet Balls Bjarne Olsen Tonny Bluecat
FSKBH/SAS Petanque-Renholdet Lill Jacobsen Leif Ren
FSKBH/SAS Petanque Marli Meyer Dennis Meyer
FSKBH/SAS Petanque Laila Bruun Inger Bertus
FSKBH/SAS Petanque Bente Maag Doris Berg
FSKBH/SAS Petanque Ann Sander Sanny Hansen
Odder Firma Idræt Lis Kristensen Birgit Zacher Nielsen
Odder Firma Idræt Anette Sørensen Jes G. Sørensen
Odder Firma Idræt Poul Jensen Egon Glerup
Odder Firma Idræt Bodil Hesselbjerg Richard Hesselbjerg
Firmaidræt Hillerød Tage Hvenegaard Lissi Hvenegaard
Hjørring Firma Sport Susanne B Hansen Poul Erik Hansen
Hjørring Firma Sport Esther Nielsen Ove Nielsen
Hjørring Firma Sport Helle Bilde Henrik Bilde
Hjørring Firma Sport Henny Svenningsen Per Svenningsen
Hjørring Firma Sport Vibeke Vestergård Poul Brøndum
Hjørring Firma Sport Anja Anker Jensen Diane Larsen
Firmaidræt Hillerød Ulla Madsen Bjarne Madsen
Radiometer 2 Henriette Hakmann Allan Wigh
Radiometer 1 Claus Engelmann Birgit Engelmann
ebeltoft firma og familie idræt ulla rasmussen jan rasmussen
ebeltoft firma og familie idræt susan pedersen vincent bowring
ebeltoft firmaog familie idræt jette pedersen torben rasmussen
ebeltoft firmaog familie idræt jesper frausing michael nielsen
ebeltoft firma og familie idræt ilse jensen kirsten semberg
ebeltoft firma og familie idræt erling andersen peder pedersen
ebeltoft firma og famile idræt charlie shutt john s andersen
ebeltoft firma og familie idræt hanne særensen sonja shutt
Randers Firma Sport Helle Jensen Karina Wenneberg
Randers Firma Sport Nanna Jørgensen Peder Jørgensen
Randers Firma Sport Lilli Dam Johnny Dam
Randers Firma Sport Yvonne Jensen Lene Jørgensen
Randers Firma Sport Pia Petersen Mona Pedersen
Randers Firma Sport Michael Hall Erling Christensen
Randers Firma Sport Bent Sørensen Tina Jensen
Randers Firma Sport Axel Møller Kaj Jensen
Randers Firma Sport Bodil Madsen Jørgen Madsen
Familie- og Firmaidræt Korsør Jens Timmerman Peder Madsen
Familie- og Firmaidræt Korsør Inge timmerman Else madsen
Firmaidræt Hillerød Helle Borbiconi Johnny Madsen
Firmaidræt Hillerød Svend-Erik Pedersen Inge Pedersen
firmaidræt Hillerød Nicklas Pedersen Gitte Pedersen
Firmaidræt Hillerød Lars Pedesen Tommy Marcher
ABA/TIK Michael Gadegaard Kim G Nielsen
Petanque single
Klub/firma Deltagernavn
Renholdet Sisser Rasmussen
Renholdet Leif Larsen
Renholdet Lene Larsen
Renholdet Pia Thorndal
Renholdet Lars Bak
Solstrålen Steen Pedersen
I.F. Posten Inger Skov
Par Nr. 7 Erna Høgh
Old Boys Poul Erik Andersen
FSKBH/Pet Balls Tonny Bluecat
FSKBH/SAS Petanque Jesper Rye
FSKBH/SAS Petanque Bjarne Olsen
FSKBH/SAS Petanque Doris Berg
FSKBH/SAS Petanque Arno Dyrberg
FSKBH/SAS Petanque Bente Maag
FSKBH/SAS Petanque Rolf Gratved
Firmaidræt Hillerød Tage Hvenegaard
Hjørring Firma Sport Birka Pedersen
Hjørring Firma Sport Helle Bilde
Hjørring Firma Sport Henrik Bilde
Hjørring Firma Sport Inger Hansen
Hjørring Firma Sport Britta Skalshøj
Hjørring Firma Sport Torben Skalshøj
Hjørring Firma Sport Ove Nielsen
Radiometer Allan wigh
Radiometer Henriette hakmann
Radiometer Birgit engelmann
Radiometer Claus engelmann
ebeltoft firma og familie idræt vincent bowring
ebeltoft firma og familie idræt torben rasmussen
ebeltoft firma og familie idræt susan pedersen
ebeltoft firma og fsmilie idræt sonja shutt
ebeltoft firma ogfamilie idræt john s andersen
ebeltoft firma og familie idræt jette pedersen
ebeltoft firma og familieidræt jan rasmussen
ebeltoft firma og familie idræt ilse jensen
ebeltoft firma og familie idræt hanne sørensen
ebeltoft firma og familie idræt charlie shutt
Firmaidræt Hillerød Johnny Madsen
Firmaidræt Hillerød Inge Pedesen
Firmaidræt Hillerød Svend-Erik Pedersen
Firmaidræt Hillerød Lars Pedersen
Firmaidræt Hillerød Tommy Marcher
Mister Minit Frank olsen
Mister Minit Jacob Hadberg
TIK Kim G Nielsen
ABA Michael Gadegaard
Hjørring Firma Sport Diane Larsen
Petanque triple
Klub/firma Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Renholdet Birthe Bech Pia Thorndal Leif Larsen
Renholdet Lene Larsen Jens Peter Olsen Sisser Rasmussen
Renholdet Kurt Madsen Lars Bak Pia Marcher
Lillebælt Gurli Tranberg Frida Hansen Steen Pedersen
Tarup Autolak Lars Bolgan Klaus krop Inger Skov
Par Nr. 7 Erna Høgh Lene Bager Erik Ærensgaard
Old Boys Poul Erik Andersen Martin Jacobsen Jørgen Knudsen
FSKBH/SAS Petanque-Pet Balls Marli Meyer Bjarne Olsen Tonny Bluecat
FSKBH/SAS Petanque Lill Jacobsen Inger Vanggaard Jesper Rye
FSKBH/SAS Petanque Laila Bruun Inger Bertus Dennis Meyer
FSKBH/SAS Petanque Bente Maag Doris Berg Arno Dyrberg
FSKBH/SAS Petanque Ann Sander Sanny Hansen Rolf Gratved
Hjørring Firma Sport Vibeke Vestergaard Anja Anker Jensen Poul Brøndum
Hjørring Firma Sport Diane Larsen Esther Nielsen Ove Nielsen
Hjørring Firma Sport Susanne B Hansen Helle Bilde Henrik Bilde
ebeltoft firma og familie idræt susan pedersen vincent bowring inger thomsen
ebeltoft firma og familie idræt jan rasmussen torben rasmussen ulla rasmussen
ebeltoft firma og familie idræt hanne sørensen ilse jensen sonja shutt
ebeltoft firma og familie idræt john s andersen christian haubuf charlotte fredriksen
ebeltoft firma og familie idræt jette pedersen charlie shutt jesper frausing
Randers Firma Sport Helle Jensen Karina Wenneberg Lilli Dam
Randers Firma Sport Nanna Jørgensen Pia Petersen Mona Pedersen
Randers Firma Sport Peder Jørgensen Yvonne Jensen Lene Jørgensen
Randers Firma Sport Johnny Dam Bodil Madsen Jørgen Madsen
Randers Firma Sport Michael Hall Bent Sørensen Tina Jensen
Randers Firma Sport Axel Møller Kaj Jensen Erling Christensen
Firmaidræt Hillerød Ulla Madsen Helle Borbiconi Johnny Madsen
Firmaidræt Hillerød Lars Pedersen Tommy Marcher Svend-Erik Pedersen
Firmaidræt Hillerød Gitte Pedesen Nicklas Pedersen Inge Pedersen
Firmaidræt Hillerød Jørgen Hansen Tage Hvenegaard Lissi Hvenegaard
Badminton double
Klub/firma Række Deltager 1 Deltager 2
Virring badminton Øvede/gode Ulrik Winther Pia Danielsen
Nimb Byg Aps 1 Begynder/let øvede Nicolaj Nielsen Casper corneliussen
Nimb Byg Aps Begynder/let øvede Brian Nielsen Jens Thomsen
Flexifjer Øvede/gode Stephan Kristensen Torben R. Christensen
Flexifjer Øvede/gode Louise Miltoft Rasmussen Maria Louise Slettemose
Flexifjer Øvede/gode Sonny Knudsen Ronny Knudsen
Flexifjer Begynder/let øvede Lars Hammer Claus L. Nielsen
Flexifjer Øvede/gode Thomas Johansen Kenni Korsgaard
Flexifjer Øvede/gode Louise Miltoft Rasmussen Thomas Johansen
Flexifjer Øvede/gode Maria Louise Slettemose Lars Back Johansson
Flexifjer Øvede/gode Annelie Nguyen Jensen Kenni Korsgaard
Flexifjer Øvede/gode Carina Wisby Frunk Torben R. Christensen
Feather Boys 2 Begynder/let øvede Rasmus Herbst Jesper Kjær
Feather Boys 1 Begynder/let øvede Andreas Lodahl Troels Ubbesen
HCH Gruppen Øvede/gode Allan Sørensen Mette Lysholt
HCH Gruppen Begynder/let øvede Lone Thorius Mette Lysholt
Flexifjer Øvede/gode Svend Erik Gaardmand Lars B. Johansson
Tjæreborg IF Begynder/let øvede Martin Rasmussen Esben Hansen
Fodbold - 5 mands hold
Klub/firma Holdnavn
HCH Gruppen HCH Gruppen
Skibsbyggerne Skibsbyggerne
Fodbold - 7 mandshold
Klub/firma Holdnavn Række
Høffner Revision Høffner Revision Herre 15+
Lind Invest ApS Lind Invest Herre 15+
Aarhus Fodsportsforening Aarhus Fodsportsforening Herre 15+
Fredericia Judo & Ju-jutsu Klub FJJK Herre 15+
Web-Koncept A/S Web-Koncept Herre 15+
Golf individuel
Klub/firma Deltagernavn DGU nr.
Odense eventyr Tina Nørgaard 101-5479
Byens murer Firma Dk. aps Dorthe Olsen 176-1252
Byens murer Firma Dk. aps Kim Olsen 176-1251
Outrup golf klub Francisco Mansilla 177-1967
Holstebro Golfklub Kenneth Albertsen 26-542
Firmaidræt Hillerød Claus Madsen 17-8630
Fun Matic Ivan Warming 91-2329
Fun Matic Bo Østergaard 91-3164
Fun Matic Jytte Østergaard 91-3159
Fun Matic Ib Østergaard 91-3160
Byens Murer Keld Holm 105-1710
Byens Murer Hanne Elmo Johansen 105-2649
Håndbold hold
Klub/firma Holdnavn
Landsholdet Landsholdet
Vejen hk Vejen
Vig Skole Hk Lone
Vild med dans deltager
Klub/firma Deltagernavn
FTZ Annette Holm
Nordea Lars Iversen
Århus Sporveje IF. Vinnie Mortensen
Århus Sporveje IF. Jonna Lyngby
Århus Sporveje IF. Johanne Nissen
Vorgod-barde motion og fritid Betina
Vorgod-barde motion og fritid Vicki
Sportscenter Danmark vejen Bente forsberg frisk
Sportscenter Danmark vejen Jonna Lund Lauridsen
Sportscenter Danmark vejen Tina Elisabeth Jensen
Stevens Murerservice Lene Berg Nielsen
Stevens Murerservice Anne Kjærulf
Billard individuel
Klub/firma Deltagernavn
Horsens firmaidrat Aage lørche
Grantoften Billard Klub Freddy Larsen
Vamdrup Firmasport Poul Henning Flohr Knudsen
Vamdrup Firmasport Per Colding
Horsens firma idrat Michael lærche
DSB Thorbjørn Jensen
Leo-pharma Arne Sund
FSKBH, De Gamles by Henrik Sørensen
Posten Aalborg Peter Dorf Kristensen
Aalborg Portland Lars-Bo Rasmussen
Posten Aalborg Jan Bruno Toft
Lundbeck Mads Kristian Olesen
Dgb Peter petersen
Grantoften billard klub Freddy Larsen
Bowling 2-mands hold
Klub/firma Holdnavn
X-Dan, Danfoss X-Danfoss
Sporvejenes Idrætsforening - SIF SIF 4
Sporvejenes Idrætsforening - SIF SIF 3
Sporvejenes Idrætsforening - SIF SIF 2
Sporvejenes Idrætsforening - SIF SIF 1
JIF-AR 2 til tiden
Dart lørdag sandwich
Dart søndag sandwich
Indoorbike deltager
Klub/firma Deltagernavn1
Hsm Joan Brøgger
Hsm Jimmy Dooleweerdt
SOSU Østjylland Michael Hjorth Hansen
Nyborg Cykelklub Line Lund
Padel double
Klub/firma Deltagernavn1 Deltagernavn2
Hareskov skole Mikkel Dansgaard Rasmus Ravn
Sintex A/S Jonas Gaarn Nielsen Henrik Fallesen Madsen
HP Byg Søren Zeidler Nielsen Ukendt
Danpo Morten kold Rene Borggreen
Skovvangskolen Hammel Kenneth Danielsen Jakob Bang
Padel single
Klub/firma Deltagernavn
Søndersø Padel Club Marie-Louise Skaaring
Nordfyns Padelcenter Padelpigerne Nordfyn
Søndersø Padel Club Pia Vogensen
Søndersø Padel Club Jannie Ramsing
Søndersø Padel Club Gitte Nygaard Pedersen
Nordfyns padelcenter Søndersø Christina Lindberg
Petanque lørdag sandwich
Sandwich til dans eller Indoor Biking