Holdnavn |
Række |
Område |
Deltager 1 - navn |
Deltager 2 - navn |
Deltager 3 - navn |
Murermester Krøger |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Oliver Iversen |
Nicolaj Adelskov |
Martin Krøger |
Mandagsholdet |
Herre |
Østjylland |
Martin Høj |
Anders Klug |
Jonas Nielsen |
FPF powered by Moxie |
Herre |
Trekantsområdet |
Simon Stenderup |
Daniel Kvist |
Ricki Rose |
BDO Q-Padel |
Dame |
Fyn |
Natasja Kryger Fogh |
Nathalie Poulsen |
|
Gerlev |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Mathias Holm |
Aske Strandbygaard Frandsen |
|
De Brutale |
Herre |
Vestjylland |
Jeppe Toustrup |
Brian Højgaard |
|
As IF Padel |
Herre |
Østjylland |
Dan Julsen |
Mikkel Bentsen |
|
TypoConsult |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Claus Harup |
Rune Grahn |
Rasmus Peter Andersen |
Yellow Fellow |
Herre |
Midtjylland |
Luan Minh |
Bao Thien Dinh Ly |
Alexander Vemmelund |
Elmarkedstyper |
Herre |
Fyn |
Kasper krogshave |
Henrik winkler migensen |
|
Cykler.dk 1 |
Herre |
Vestjylland |
Sebastian Sig Weibel |
Martin Skovgaard |
Lukas Brødbæk |
Home Østerbro |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Alexander Malykke |
Mads Frost |
|
Team Tilkald |
Herre |
Midtjylland |
Mikkel Thomsen |
Thomas Trend Poulsen |
|
Hammeren og det Bløde Bat |
Herre |
Vestsjælland |
Christian Dalsgaard |
Martin Bidstrup |
|
Gentofte Ungdomsskole |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Allan Udengaard Jørgensen |
Carsten Pagh Jensen |
|
Birchgm |
Herre |
Østjylland |
Mike Holch |
Frederik Parst |
Matis Nissen |
Jakobsens Farver. |
Herre |
Fyn |
Peter Jakobsen |
Jens Jakobsen |
Morten Nielsen. |
KollegaQarma |
Dame |
Fyn |
Lisa Slothuus |
Kirsti Pedersen |
|
Lidt bedre end Rømer og Foldberg |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Anders Lund |
Jonas Lastein |
Marc Kobas Brinkland |
Fiske'Gutter |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Jonas Rømer |
Peter Foldberg |
Marc Kobas Brinkland |
Vinder af 3. halvleg |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Kasper Karkov |
Poul Lund Christensen |
Marc Kobas Brinkland |
Team Sønderbro |
Herre |
Nordjylland |
Kenni Nørgaard |
Poul Worsaae |
Casper Madsen |
Clearwater |
Herre |
Østjylland |
Per Surland |
Jesper Pedersen |
Rune Tornsberg |
SH Group |
Herre |
Fyn |
Jeppe Sonne |
Martin Beck |
Kristoffer Jakobsen |
Turneringsansvarlig |
Herre |
Fyn |
Klaus Almind |
Dan Hansen |
|
Villa Nordic |
Herre |
Trekantsområdet |
Andreas Knudsen |
JP Jensen. |
Lars Kristensen |
FOGPRO |
Herre |
Nordsjælland |
Thomas Christiansen |
Kasper Nielsen |
|
Veeam Software |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Daniel Holk |
Peter Allin Thorup |
|
GateHouse 3 |
Mix |
Nordjylland |
Carsten Hansen |
Noemi Lamp |
Juline Hilsch |
GateHouse 2 |
Herre |
Nordjylland |
Emil Pamo |
Morten Ørskou Bols |
Martin Dommerby |
GateHouse 1 |
Herre |
Nordjylland |
Niels Bach-Sørensen |
Jonas Koldkjær |
|
Team Hosbond |
Herre |
Nordjylland |
Per Libak |
Thomas Brown |
|
Klink & Jensen |
Herre |
Nordjylland |
Michael Jensen |
Jesper Dam |
|
Team Gunge |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Martin Thenning |
Anders Normann |
|
Advice Advokatfirma |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Søren Lindahl |
Lars Hilliger |
Morten Bro |
Team Likajo |
Mix |
Fyn |
Lisa Slothuus |
Kasper Kristensen |
Jonas Staal |
Team EKJ/JTL |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Jakob Toxværd |
Emil Kjærsgaard |
|
Krøblingene - Byggefakta |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Kenneth Rechter |
Mikkel Saabye |
|
KomKollega Tæl Skridt team |
Mix |
Fyn |
Kirsti Pedersen |
Søren Willeberg |
|
Bødekassen |
Herre |
Vestsjælland |
Christian Cramer |
Morten Rasmussen |
|
Trifork Falcons |
Herre |
Østjylland |
Simon Algrensen Christensen |
Jonathan Gammelvind Jensen |
Mads Kauffeldt Lindgaard |
Design Eyewear Group |
Herre |
Østjylland |
Andreas Knudsen |
Kristian Sandbeck |
Thomas Hansen |
Design Eyewear Group Mix |
Mix |
Østjylland |
Rico Herrmann |
Huyen Jørgensen |
Nicolaj Walsted |
M&M's |
Herre |
Sydsjælland |
Mikkel Møller Hansen |
Mark Møller |
Michael Møller |
Hold Bøtte |
Herre |
Midtjylland |
Kasper Nyborg |
Anders Anthonipillai |
|
Team VD |
Herre |
Trekantsområdet |
Thomas Verner Hansen |
Peter Brosbøl |
Brian Østergaard |
Svendborg PI |
Herre |
Fyn |
René Lassen |
John Christensen |
|
Bayern AutoGroup Kolding |
Herre |
Trekantsområdet |
Pelle Rønsholt Toft |
Michael Damkjær |
Michael Bo Andersen |
Brødrene æg |
Herre |
Trekantsområdet |
Kenneth Jensen |
Simon Holst |
Kalle tang |
DSV's Disciple |
Herre |
Østjylland |
Steffan Haugaard |
Rasmus Bligaard Thomsen |
Casper Vistesen |
Kaptajnen og det bukkede søm |
Herre |
Vestsjælland |
André vinsløv |
Lasse Mathiesen |
|
FC Mammalicious |
Herre |
Midtjylland |
Martin Høj |
Kenneth Frank Jungbloot |
Henrik Juul Kristensen |
McDouble |
Herre |
Midtjylland |
Emil Grünewald Hansen |
Martin skov |
Nicklas Christensen |
Tirsdags-mændene |
Herre |
Trekantsområdet |
Tommy Kvelland |
Ronny Reinsch |
|
IKF |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Bo Kiesbye |
Nicolas Storm |
ajid Latif |
IKF B |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Jan Walbum |
Thomas Østerberg |
|
Topform |
Herre |
Vestsjælland |
Tomas Rasmussen |
Claus Christiansen |
|
Tip topform |
Herre |
Vestsjælland |
Thomas Olsen |
Frank Dalsgaard |
|
Dronningerne fra Byggefakta |
Dame |
Hovedstadsområdet |
Anja Christensen |
Marianne Leuring |
|
Gooners |
Herre |
Trekantsområdet |
Sebastian Stolberg |
Ado Hasicic |
|
Vestre Skole Silkeborg |
Herre |
Midtjylland |
Nikolaj Lehrmann |
Mads Happel |
Torben Larsen |
Hold lob |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Mads Windekilde |
Lars Sørensen |
|
Davidsen vejen |
Herre |
Sønderjylland |
Bjørn jessen |
Peter madsen |
|
Sisatech |
Dame |
Fyn |
cathe Bilenberg |
nete vejen hansen |
|
BackUpBerg |
Herre |
Østjylland |
Jeppe Madsen |
Daniel Eugster |
Joachim Berg |
Brøgger Belysning |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Henrik Eiberg |
Bo Brøgger |
|
Hobro Idrætscenter |
Herre |
Himmerland |
Kasper Mark Larsen |
Johnny Wulff Andersen |
Henrik Pedersen |
Malthesminde |
Herre |
Vestsjælland |
Jesper Mortensen |
Casper Larsen |
Rune Moll |
Team FG |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Louis Emil Clausen |
Emil Kousgaard |
Søren Borup |
Abakion |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Henrik Kronborg Jørgensen |
Kristian Nørhave |
|
Team LML |
Herre |
Trekantsområdet |
Torben Løwendahl |
Morten Wolstrup |
|
Trifork Eagles |
Herre |
Østjylland |
Martin Rodalgaard |
Jonas Sejersbøl Larsen |
|
Sukkerfabrikken |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Torben Deg |
Jens Kristian Rasmussen |
Morten Bach |
De nye |
Herre |
Fyn |
Jonas Hee Staal |
Thomas Landtved-Holm |
Mikkel Kristensen |
Street Copenhagen |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Tobias Nick Jensen |
Daniel Mlka |
|
Kjærgaard 1 |
Herre |
Trekantsområdet |
Johnny Kenneth Rasmussen |
Mark Tofteng |
Lars Møldrup |
Kjærgaard 2 |
Herre |
Trekantsområdet |
Michael Hansen |
Thomas Nymann Sørensen |
Dan Bech Andersen |
Hedensted centret |
Herre |
Trekantsområdet |
Nikolai Nielsen |
Peter Nielsen |
Jimmi Vinther |
Team Bæver |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Paw Hansen |
Kenneth Kousholt |
Michael Nielsen |
Den Røde Mur |
Herre |
Sydsjælland |
Mikkel Lillemark Poulsen |
Finn Nielsen |
|
Las Chicas 1 |
Dame |
Trekantsområdet |
Louise Søby |
Gitte Vase |
|
Bager- & Konditormestre i Danmark |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Michael Tannis Beck |
Marc Power Hansen |
John Fido Hansen |
Keepers |
Mix |
Trekantsområdet |
Karen Lohmann Knudsen |
Jeppe Holm Jensen |
Nettie Skaarenborg |
Bilka |
Herre |
Midtjylland |
Kristian Højgaard Svendsen |
Martin Frandsen |
|
Olivias køkken |
Herre |
Østjylland |
Jeppe Mölck |
Danny Lajer |
Jacob Christiansen |
KNAUF |
Herre |
Nordjylland |
Morten Ushus Bartholomæussen |
Frank Strauss Nielsen |
Henrik Petri |
Gsv materialeudlejning |
Herre |
Midtjylland |
Jesper nielsen |
Dan Ole Sørensen |
Allan baatrup |
Hvinningdalskolen Fritidsdelen |
Herre |
Midtjylland |
Morten Pedersen |
Anton Holch Leth |
|
Team (H)Oreo |
Mix |
Fyn |
Sali Sinanovic |
Mathilde Jessen |
|
Kronborg |
Mix |
Fyn |
Mikkel Kronborg |
Tina Kronborg |
|
Slow is pro |
Herre |
Østjylland |
Christian Mejer |
Nicolai Christensen |
|
Become PadelStarz |
Herre |
Østjylland |
Tomek Wason |
Bjarke Bekhøj |
Jacob Skyum |
Lillerød Skole |
Herre |
Nordsjælland |
Jacob Sode |
Christian Larsen |
Klaus Jensen |
Rønde Skole |
Herre |
Østjylland |
Casper Søegaard |
John Sabelic |
Nikolaj Fogh |
bedemanden.nu |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Christian Andersen |
Max Zetterquist Andersen |
|
Bounce Rate |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Jacob Bastrup |
Mike Angelo Poulsen |
Tobias Olesen |
Beredskabet |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Nicolai Hald Pihlsbech |
Mathias Reinhold Petersen |
|
FBLan |
Herre |
Fyn |
Casper Bak |
Uffe Franch |
|
Bjørn & Bjerregaard |
Dame |
Nordsjælland |
Naja Bjørn Skou |
Kirsten Bjerregaard |
|
Bronx |
Mix |
Vestjylland |
Lars Yde Jensen |
Maria Saaugaard |
|
Charlottegården |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Rene Katznelson |
Markus Hansen |
Kenneth Hansen |
SlowMos |
Herre |
Midtjylland |
Thomas Charlie Spanner Jensen |
Mads Roed Erhardsen |
|
Smashing Time |
Herre |
Østjylland |
Peter Nethan Heriksen |
Henrik Mortensen |
|
Team Milestone 2 |
Herre |
Trekantsområdet |
Alex Bendtsen |
Ole Jensen |
Jesper Tolstrup Frydensberg |
Team Milestone 1 |
Mix |
Trekantsområdet |
Michel Nikolajsen |
Elly Lund Mikkelsen |
Morten Laage Stentebjerg |
Frøs Finest |
Herre |
Sønderjylland |
Claus Frost Pedersen |
Lasse Mose Holgaard |
Morten Sørensen |
Team Werenberg |
Herre |
Fyn |
Victor Lund |
Oliver Jessen |
|
PI Aarhus - B-selskabet |
Herre |
Østjylland |
Peter Stenbjørn |
Lasse Bach |
|
De eneste to |
Herre |
Vestjylland |
Peter Mikkelsen |
Danni Madsen |
|
PH77 |
Dame |
Hovedstadsområdet |
Pia Goepfrich |
Heidi Gornitzka |
Isabella Sjørring-Nielsen |
Team JJ |
Herre |
Midtjylland |
Jesper Majkjær Ramlov |
Jesper Krogh Agersnap |
|
Holme-Rundhøj FC |
Herre |
Østjylland |
Mikkel Dueholm |
Mikkel Torp Hey |
Toke Nielsen |
Team M&M |
Herre |
Vestsjælland |
Martin Hansen |
Miki toft |
|
If Skadeforsikring |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Frederik Christiansen |
Peter Hviid |
|
Team Egå |
Dame |
Østjylland |
Anita Jacobsen |
Jette Ø. Jeppesen |
Elin Merethe Møller |
Skovdallund-Tømrerforretning |
Herre |
Trekantsområdet |
Hans Henrik Marcher |
Johnny Nørremark |
|
Team hummel 1 |
Herre |
Østjylland |
Thomas Schønnemann |
Casper Bjørnmose |
|
Aplastar Padel |
Herre |
Sydsjælland |
Klaus Rosquist |
Jesper Valsted |
|
Danske Bank Elit'en |
Herre |
Østjylland |
Kristian Knudsen |
Thomas Mortensen |
|
Farmand Padel |
Herre |
Nordjylland |
Morten Andersen |
Søren Bastholm |
|
Lam og Rallis |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Dennis Lam |
Emilios Rallis |
|
KILOO Padel |
Herre |
Østjylland |
Bjarke Hokland |
Christian Toftdahl |
Kristian Nordahl |
The Hendricks |
Herre |
Østjylland |
Line Kruse |
Dennis Lundstrøm |
|
Raptor Services |
Herre |
Østjylland |
Anders Spicker |
Kenneth Boll |
Mads Thorsen |
Padelslayers |
Mix |
Nordjylland |
Rikke Hargaard |
Frederik Rude |
Majbritt Lykke |
Danske Bank - PB & Investering |
Herre |
Østjylland |
Tonni Nielsen |
Joachim Stampe |
|
Asento Padelfreaks |
Herre |
Trekantsområdet |
Morten Prangsgaard Andersen |
Victor Rahbek |
Benjamin Speedtsberg Nielsen |
Peter og Kalle |
Herre |
Midtjylland |
Peter jacobsen |
Karsten Beuchert |
Nicolai jacobsen |
Milkmen |
Herre |
Vestjylland |
Oliver sejer Jensen |
Jens Kynde Sørensen |
Nikolai Vagtborg klausen |
Unig padel |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Jonas borg |
Peter Moeskjaer |
Lasse Fønss |
Team Nykøbing |
Herre |
Sydsjælland |
William Falk |
Niels-Ole Rasmussen |
|
Haralds Hårde Hunde |
Herre |
Midtjylland |
Thorkil Pape Johnsen |
Andreas Springer Damsgaard |
Andreas Fredriksen |
Idræt i dagtimerne |
Mix |
Trekantsområdet |
Katrine Møller Hansen |
Tony Brazil |
Kasper Thorsager Jørgensen |
Team Top Form |
Herre |
Midtjylland |
Mads Beuchert |
Cristian Lykke |
|
BeoBoys |
Herre |
Midtjylland |
Jonathan Eskildsen |
Anders Nielsen |
Azad Habib |
Team Pedersen & Bjuring |
Mix |
Nordjylland |
Sabine Pedersen |
Thomas Bjuring |
|
Padoodles ?? |
Dame |
Trekantsområdet |
Lisbeth Bech Andersen |
Lene Lykke Bank |
Sofie Jensen |
DM Greenkeeping |
Herre |
Trekantsområdet |
Thomas Nørret |
Rico Soos |
|
Team Kahoot! |
Mix |
Midtsjælland |
Tine Bjørneboe |
Lars Beenfeldt Bahnson |
|
Mælke tekstil |
Herre |
Midtjylland |
Benjamin Taher |
Thomas Frisch Fog |
|
PROFF-SUPPLY |
Herre |
Trekantsområdet |
Kent Winther |
Flemming Heiker |
|
Rescue 2304 |
Herre |
Vestjylland |
Asbjørn Linneberg |
Claus Pasgaard |
Daniel Kørschen |
Team one.com |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Alexander Hansson |
Phi Tran |
|
klub mix |
Herre |
Nordsjælland |
Henrik Frejvald |
Jakob phillipson |
jesper kamper |
MC & Hollywood |
Herre |
Sønderjylland |
Villads Møller |
Markus Eckstrøm |
Niels Østergaard |
Team Panch |
Mix |
Fyn |
Carsten Panch Isaksen |
Linette Panch Isaksen |
|
Aplastar padel |
Mix |
Sydsjælland |
Klaus Rosquist |
Marie Jensen |
|
TNE padel |
Herre |
Østjylland |
Kristian Kristensen |
Kevin Randeris |
Jesper Knudsen |
SG padel |
Herre |
Østjylland |
Jeppe Jensen |
Carl Martin Munkholm |
|
Team Fysioklinikken |
Mix |
Nordjylland |
Jesper Germann |
Mathilde Eriksen |
|
Team blå stue |
Mix |
Trekantsområdet |
Carsten Reymond |
Rikke Korsgaard |
Kenneth Stamm Hansen |
Ski Lessons 4U |
Herre |
Sønderjylland |
Andreas Moeskjær |
Ole Staun |
Sune Roed |
Team hummel Dame |
Dame |
Østjylland |
Sara Konggaard |
Nadja Hansen |
|
OK Padel |
Herre |
Østjylland |
Kasper Mikkelsen |
Niklas Kling |
|
Aalborghus |
Herre |
Nordjylland |
Ole Elstrøm |
Kasper Sørensen |
Michael Brix Blensner |
Brdr.Hartmann |
Herre |
Sønderjylland |
Eldar Musaefendic |
Kim Dalugge |
Lasse Styrk |
Team Trafic |
Herre |
Midtjylland |
Denis Nielsen |
Steffen Pedersen |
|
Team Twingo |
Herre |
Midtjylland |
Thomas Islin Sørensen |
Kenny Pedersen |
|
Team Voldsom Volvo |
Herre |
Midtjylland |
Allan Møller Nielsen |
Magnus Kirk Mogensen |
|
Team Twizy |
Herre |
Midtjylland |
Jan Færch |
Morten Gravesen |
|
Rob & Claz |
Herre |
Nordjylland |
Claus Jensen |
Robin Ettinger Julsgaard |
|
Stuffs Disciple |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Jonas Schmidt Christensen |
Teis Grôflin Corneliussen |
Christoffer Petersen |
Team 808 |
Herre |
Vestsjælland |
Lasse Byrde |
Kristoffer Karl Engel Nielsen |
Oliver Lind |
Bat Attitudes |
Mix |
Midtjylland |
Jesper Nedergård |
Gitte Vestergaard |
|
Padelfreaks |
Dame |
Nordjylland |
Sine Hammershøy Berner |
Tinna Toftdahl |
Pia Nielsen |
Team JF |
Herre |
Fyn |
Felix Tran |
Johnny Trinh |
|
Breaking Bat |
Dame |
Vestjylland |
Mie Lacota |
Gitte Vestergaard |
|
Novo Nordisk Net Assets |
Mix |
Hovedstadsområdet |
Lise Aagesen |
Santiago Ribelles Garcia |
|
Team Fake Smash Gancho BGI |
Herre |
Midtjylland |
Jakob Skov |
Anders Aagaard |
|
Team Bandeja Chiquita BGI |
Herre |
Midtjylland |
Håkon Sandøy-Holmgaard |
Mogens Birkelund |
|
Team BGI Akademiet |
Herre |
Østjylland |
Daniel Flyger |
Kasper Søndergaard |
Martin Smedegaard |
Match Padel Lemvig |
Herre |
Midtjylland |
Tommy Sig Weibel |
Ole Kallesøe |
Lasse Nielsen |
Team Bankdata |
Herre |
Trekantsområdet |
Jørn Olsen |
Gert Christensen |
Kim Dollerup Jepsen |
Vestergaard Nustrup |
Herre |
Trekantsområdet |
Carsten Vestergaard |
Allan Sølbek-Severin |
Carsten Andreasen |
SG Slow Movers |
Herre |
Østjylland |
Sebastian Søndergaard Nikolaisen |
Frederik Thygesen Jakobsen |
|
Emirates |
Herre |
Midtjylland |
Lasse Larsen |
Bo Malmstrøm |
|
Lundsby Biogas Oldboys |
Herre |
Midtjylland |
Gert Rosenquvist |
Cristian Toscano |
Steffen Dalsgaard Villadsen |
Lundsby Biogas Technical |
Herre |
Midtjylland |
Søren Eriksen |
Thomas Brun |
|
Lundsby Biogas International |
Herre |
Midtjylland |
Jakob Bartholomæussen |
Lasse Sørensen |
Hugo Kjellsson |
Thermex Padelmex 1 |
Herre |
Nordjylland |
Mads Damborg Bressay |
Flemming Strandridder |
|
WS Audiology |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Daniel Olesen |
Martin Längnér |
Darren Lambert |
Team Clever Cost |
Herre |
Fyn |
Tahir Siddique |
Thomas Hahn |
Frank Christensen |
Bladsmørerne |
Herre |
Midtjylland |
Tobias Tange Jepsen |
Kim Hansen |
|
KSDH |
Herre |
Midtjylland |
Thomas Møller Jensen |
Thomas Bundgaard Vammen |
Jacob Kring Jensen |
Squash Buddies |
Herre |
Sønderjylland |
Preben Maass |
Michael Klarup |
|
Afløberne |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Anders Jurin Hansen |
Alex Torpenholt Jørgensen |
|
Frie Skolers Lærerforening 1 |
Mix |
Østjylland |
Kristina Dalgaard-Juul |
Torben Løvschall |
Malene W. Stranddorf |
Frie Skolers Lærerforening 2 |
Herre |
Østjylland |
Jesper Fjeldsted Christiansen |
Simon Astrup |
Jacob Teglgaard |
Frie Skolers Lærerforening 3 |
Herre |
Østjylland |
Peter K. Jensen |
Nils Tjell |
Torben Løvschall |
Sig Weibel Forever |
Mix |
Vestjylland |
Hanne Sig Weibel |
Tommy Sig Weibel |
|
PAdeLS for Life |
Dame |
Østjylland |
Mette Thyboe |
Marianne Runge |
Lisbeth Andersen |
Padellerne |
Dame |
Østjylland |
Steffie Hagen |
Anne Kragh |
Charlotte Kronow |
The Smash Tigers |
Dame |
Østjylland |
Mette Tolbøll |
Kristina Buch |
Anne Holm |
OPTUR |
Herre |
Fyn |
Martin Oliver Lorentzen Petersen |
Daniel Kahlert |
|
Med på et afbud |
Herre |
Østjylland |
Jonas Hovesen |
Peter Rex Christensen |
Ajidaran Chandrasegaram |
Trygs gamle |
Herre |
Østjylland |
Morten Blume |
Peter Høgh |
|
LASH Padel Team |
Dame |
Hovedstadsområdet |
Stine Lippert |
Anita Hansen |
Elin Lippert |
Stark Frederiksværk |
Dame |
Nordsjælland |
Christina Vestergaard Olsen |
Christina Glerup Hansen |
|
Preggo-padel |
Dame |
Østjylland |
Mia Juel Bremer |
Elizabeth Nørgaard Sørensen |
Pernille Skovmose Finnerup |
Team Fibia Hold 5 |
Dame |
Hovedstadsområdet |
Pernille Pagh |
Michelle Kjær Nielsen |
|
Team Fibia Hold 4 |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Alex Martin Wätjen |
Chris Lund Søndergaard |
|
Team Fibia Hold 3 |
Mix |
Vestsjælland |
Benjamin Hansen Sykes |
Michelle Maria Madsen |
|
Team Fibia Hold 2 |
Herre |
Midtsjælland |
Michael Schelhase Langenskov |
Johnny Dahl |
Peter Bjerg Løttrup |
Team Fibia Hold 1 |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Youssef Mahmud Mahmoud |
Stefan Roos Meggele |
Mohammad Mahmoud |
The Specials |
Herre |
Himmerland |
Jesper Feldager |
Morten Houmann Larsen |
|
Game set and Mix |
Mix |
Hovedstadsområdet |
Franck Beck |
Gitte Martinussen |
|
De tunge drenge |
Herre |
Fyn |
Martin Eriksen |
Martin Findshøj |
|
Skovager |
Mix |
Trekantsområdet |
Yves Hensen |
Helene Mikkelsen |
|
Fasanen |
Herre |
Vestsjælland |
Christian Flintholm |
Kim Jensen |
|
OK EMOB |
Herre |
Østjylland |
Daniel Pedersen |
Martin Kjeldgaard |
Thor Krarup |
Team OK - BTB |
Herre |
Østjylland |
Michael Nielsen |
Jan Larsen |
|
Team Mobbers u25 |
Herre |
Østjylland |
Stuart Emil Boddington |
Mark Jenkins |
|
OK ChargeMasters |
Herre |
Østjylland |
Lucas Rosendahl |
Jesper Frost |
|
FysioDanmark Holstebro |
Herre |
Vestjylland |
Hamed Rahmani |
Lasse Rask Amby |
Allan Sørensen |
FysioDanmark Holstebro |
Dame |
Vestjylland |
Dorte Rask Amby |
Lotte Andersen |
|
Rails Angels |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Thomas Andersen |
Peter Frederiksen |
Jesper Fuglsang |
Banedidos |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Johannes Maan |
Adam Lund Josephsen |
Anders Wessel-Tolvig |
AK 24 |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Jeppe Thye Rasmussen |
Peder Erri Bjerre |
Christian Wiksell Tram |
BS Padel team ?? |
Mix |
Fyn |
Betina pedersen |
Sune Milling |
|
VV |
Dame |
Midtjylland |
Gitte kongstadt |
Catherine Jørgensen |
Gitte Juul |
Jyske Bank Bronx Q |
Dame |
Vestjylland |
Camilla Bjerre Clavilla |
Carina Kastrup |
|
ÅSG |
Dame |
Østjylland |
Linda Holm-Rasmussen |
Julie Bønlykke Dollerup |
|
Blokservice |
Herre |
Midtjylland |
Jakob Christensen |
Jonas sørensen |
Kim larsen |
BipBip Brothers |
Herre |
Vestsjælland |
Thomas Vigild |
Martin Skarregaard |
|
SGH |
Herre |
Trekantsområdet |
Hans Henrik Marcher |
Johnny Nørremark |
|
Klub Badebajer |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Simon Alexander Nielsen |
David Luthje |
Michael Ørbech Couriol |
LaMa |
Herre |
Sydsjælland |
Lars Stougaard |
Magnus Larsen |
|
AGS |
Herre |
Sønderjylland |
Camila Todsen |
Martin Ladefoged |
Rene Bundgaard |
TEAM L&M |
Dame |
Midtjylland |
Maja Saaugaard |
Line Beuchert |
|
Spin to win |
Herre |
Midtjylland |
Rasmus Clausen |
Alexander Holberg |
|
6.NES |
Herre |
Østjylland |
Ulrik Dahl Marcussen |
Emil Mæng Vestergaard |
Jeppe Marcussen |
Team Sancu |
Mix |
Hovedstadsområdet |
Elena de Muller |
Jacob Lund-Andersen |
|
Hr. og Fru JPK |
Mix |
Sydsjælland |
Jesper Hebert |
Anne Hebert |
Signe Hebert |
Team Jim |
Dame |
Hovedstadsområdet |
Jessica Emiliana |
Ida Fløche |
Maria Kyndbøl |
Team Twins |
Herre |
Nordjylland |
Jes Nørgård Nielsen |
Kim Nørgård Nielsen |
Jan Pedersen |
LB & LB |
Mix |
Vestjylland |
Lars Bræmer |
Louise Boo |
Malene Grønbæk Sakskjær |
Team Solrød |
Herre |
Midtsjælland |
Michael Olesen |
Rasmus Rahbek |
|
Sygeplejersken og sekretæren |
Dame |
Fyn |
Louise Filskov Madsen |
Lisbeth Baltzer |
|
Team Stangspring |
Herre |
Hovedstadsområdet |
Jesper Schønfeld |
Sune Ro Knopp Andersen |
Morten Fellbo |
Batgirls |
Dame |
Fyn |
Camilla Pedersen |
Malue Iversen |
Tina Kronborg |
Janne and Juul |
Herre |
Sydsjælland |
Daniel Juul |
Tim Jannerup |
|
Thermex Padelmex 2 |
Herre |
Nordjylland |
Jeppe Frederiksen |
Morten Bach Sørensen |
Michael Quistgaard Knudsen |
DMJXxxxxx |
Herre |
Østjylland |
Michael Munk Bækgaard |
Jens Haaning |
Jesper Gaarskjær |
HFI-1 |
Herre |
Nordsjælland |
Thomas Pihl |
Bichoy |
|
HFI-2 |
Herre |
Nordsjælland |
Nicolai Hansen |
Bo Moer |
|
HFI-4 |
Herre |
Nordsjælland |
Carsten F. Pedersen |
Mikkel Julsrud |
|
HFI-5 |
Herre |
Nordsjælland |
Lars Skogstad Jensen |
Theis Eichel |
|
HFI-6 |
Herre |
Nordsjælland |
Per Nielsen |
Flemming Bech |
|
Hansen & Drejer |
Dame |
Nordjylland |
Lene Hansen |
Mette Drejer |
|
JBV |
Herre |
Trekantsområdet |
Morten Skov |
Nikolaj Balle |
|
Veeehicle |
Herre |
Nordjylland |
Kenni Hansen |
Kasper Asferg |
Sebastian Kajus |