Deltagerliste for Kollegagolf 2018

Holdtilmelding
Holdkaptajn Holdnavn Område Deltager 1 - navn DGU nr. Deltager 2 - navn DGU nr. Deltager 3 - navn DGU nr. Deltager 4 - navn DGU nr.
Benjamin Jessen Team Fore-Gasme Vestjylland Benjamin Jessen 82-2145 Klaus Lund 82-2173
PH IMPORT PH IMPORT Nordjylland Peter Hansen 29-1882 Kim Kirkeby Kjær 29-1918 Jens Henrik 29-2298 Kent Johansen 29-2086
Martin Lund DFDS Nordsjælland Martin Lund 25-483 Peter Guldager 25-4282 Henrik Svane 117-3113 Frederik Fahrenholtz 25-1212
Arne Christiansen Dalmose og omegn Nordsjælland Arne Christiansen 14-2965 Michael Bøgild 14-3140
Steen Møller Nordic Marine Oil Himmerland Steen Møller 64-2037 Bjarne Villadsen 64-1477 Jan Skovfoged 64-1636 Peter Andersen 64-1393
Kenneth Henriksen Pribo Huset ApS Sydsjælland Rasmus Rostgaard Kristainsen 98-1554 Kenneth Henriksen 98-1514
Jan Steffensen Firmaidræt Fyn Jan Steffensen 196-1656 Lars Borup Andersen 11-2212 Dan Hansen 711117-059
Kurt Tjørnelund Blaaholm 1 Vestjylland Kim stenager 135-465 Kurt Tjørnelund 78-1570
Bent Brodde c.c. contractor Midtjylland Poul Nielsen 15-4964 Bent Brodde 107-652 Arne Rømer 122-1305 Lone Rømer 122-1612
Theodor Baun Flisholdet Vestjylland Theodor Baun 154-28 Hardy Vedstesen 154-25 Ernst Vedstesen 154-16
Per Østergaard Larsen WorkTech ApS Nordjylland Per Østergaard Larsen 108-926 Thomas Gunder Larsen 108-2103 Jan Østergaard Larsen 108-2610 Henrik Hinrichsen 108-1869
Torben Andersen Svendborg Erhvervsskole Fyn Torben Andersen 101-1567 Jesper Valentin 21-3460
Martin Andersen Lpm Production Ølgod Vestjylland Martin H Andersen 154-1566 Kurt Andersen 154-1376 Karen Andersen 154-1375 Henrik G. Uhd 154-2254
Per Therkildsen TRECO Nordjylland Per Therkildsen 156-406 Palle Pedersen 156-744 Bo Christiansen 156-651
Michael Aksglæde PCSYS Nordsjælland Ulrik Havsager 28-1377 Niels Ole Dyremose 17-6891 Michael Aksglæde 28-2625
Anne Dehn Oppelstrup Københavns Firmasport 1 Hovedstadsområdet Anne Dehn Oppelstrup 120-60128 Niels Bogø 52-1370 Finn Hansen 124-389 Lene Lausen 124-428
Maks Jørgensen Københavns Firmasport 2 Hovedstadsområdet Maks Jørgensen 151-20146 Peter Guldager 145-2441 Dorthe Jørgensen 120-20147 Lars Sommer 120-60435
Poul Mathiesen Royal Unibrew Sydsjælland Poul Mathiesen 42-648 Kennett Jensen 42-4199 Alex H. Larsen 42-977
Hans Henrik Søllested 101-ODENSE Fyn Hans Henrik Søllested 101-2161 Thomas Axelsen 101-3454 Vibeke Søllested 101-4060 Magnus Axelsen 101-3441
Stig Bindner Stig Bindner Værktøjsmaskiner Hovedstadsområdet Stig Bindner 130-225 Jannie Bindner 130-471 Teddy Sørensen 130-35 Kai Dinesen 130-232
Andreas Theil Team ISS Hovedstadsområdet Andreas Theil 120-86671 Patrick Solhøj Hansen 120-87188 Eddie Solhøj Hansen 42-4374
Marianne Brændstrup Partner Revision Vestjylland Marianne Brændstrup 107-127 Anita Hedegaard 19-2360
Ole Nielsen TEAM NIVÅ Nordsjælland Ole Nielsen 124-1193 Bo Godtfredsen 124-1240 Anders Nielander 124-3007 Ole Michael Vejen 33-2613
Søren Harris Pedersen Roll-o-Matic Fyn Søren Harris Pedersen 101-3787 Kim Unkerskov 5-3680 Thomas West 5-4872
Søren Andkjær OUH Fyn Søren Andkjær 101-1061 Bettina Lauridsen 101-644
Jakob Rold Christensen Krogh Madsen Arkitekter A/S Himmerland Jakob Rold Christensen 156-900 Jens Skadhauge 156-457 Martin Sørensen 99-2827 Rikke Lenz 99-3611
Peter Hansen Team-DRi Hovedstadsområdet Peter Hansen 44-3259 Søren Hansen 111-11081 Jakob Vinde Larsen 120-85436
Tom Holmskov Tur Holdet Nordsjælland Tom Holmskov 124-2863 Flemming Sabatinski 124-613 Dennis Olsen 124-2383
Kenneth Nordblad Jensen AHRTIIH Vestsjælland Hans Kümler 152-2308 Kenneth Nordblad 14-692
Jakob Ledet Midtconsult Midtjylland Jakob Ledet 2-3950 Claus Gredal 15-878
Mikkel Christensen Lund HTX Hillerød Nordsjælland Mikkel Christensen Lund 17-7268 Peter Kvist Jensen 17-4731 Stig Nørskov Jacobsen 17-6104 Kim Sørensen 17-6361
Mark Schneekloth Jensen Inforevision1 Hovedstadsområdet Mark Schneekloth Jensen 52-3805 Simon Okkels 52-4232 Lasse Sværke 117-3388 Inge-Merete Kærgaard 157-40409
Erling Fenger Team DAS Hovedstadsområdet Erling Fenger 47-4974 Kim Myrup 145-2527 Pia Fenger 47-4975 Patrick Fenger 50-4457
John Hendriksen DB's Bedste Midtsjælland John Hendriksen 186-1003 Dan Christensen 44-1027 laila knakkegaard 186-1002 john f. jensen 186-421
Per Heisel Team P&P Nordjylland Per Heisel 116-1683 Per Wermelin 116-1552
Carsten Pedersen Mors/Thy Massage Nordjylland Carsten Pedersen 57-446 Flemming Bæk 57-730
Gunnar Alnor Team os-to Vestjylland Gunnar Alnor 154-1734 Karl Peter Larsen 154-132
Paul Andersen Boligforeningen af 1944 Nordjylland Paul Andersen 32-3138 Steen Christensen 109-1665 Bent Tomra 99-4315
Jens Ødum Ødums Østjylland Jens Ødum 150-622 Frits Ødum 150-440 Carsten Jakobsen 150-1702 Jan Ødum 150-1336
Trille Michelsen Himmelev Midtsjælland Trille Michelsen 169-111 Mette Rønne 147-1752
Mogens Ildvad Verdo EL Østjylland Mogens Ildvad 150-1471 Lasse Jensen 150-1470 Heino Rasmussen 150-1444
Thomas koch Falck Sydsjælland Kenneth Bredvig 23-1550 Lucas rosenkilde 23-1686 Kasper ask 119-1326 Thomas koch 23-1491
dennis vesterskov Helhedsskolen Fyn Dennis Vesterskov 89-1540 Gorm Juul 89-1553 brian andersen 89-1741 kim andersen 167-528
Lena Rævdal SuMo Trekantsområdet Lena Rævdal 91-2378 Lars Rævdal 91-2379 Palle Holt 91-2444 Anders Kokholm 27-2184
Thomas Cieploch TERMA II Østjylland Christopher Mølbeck Sørensen - Kaptajn 12-16012 Simon Højbjerg Petersen 181-1061 Kristoffer Lindegaard Steimle 76-997
Thomas Cieploch TERMA I Østjylland Thomas Cieploch - Kaptajn 73-4098 Henrik Hammer Pedersen 185-7192 Mads Damgaard 79-2906
Jørren Kjær VINPAKKEN.DK Nordsjælland Jørren Kjær 46-3494 Lars Gredsted 46-3514 Michael Christoffersen 904-99
Klaus Thybo Danish Crown Herning Midtjylland Klaus Thybo 26-668 Niels pedersen 26-667 Tina Byrgesen
Erik Jochumsen Coop Trading Midtsjælland Erik Jochumsen 163-51 Mette Franch 13-2672
Kim Kristiansen Team Long and straight vers. 3.0 Fyn Kim Kristiansen 89-3170 Kasper Bjerrum Kristiansen 89-3181 Ole Arbjerg Kristensen 89-3041 Jan Thorsen 89-3042
Rex Jakobsen GNTShop Fyn Rex S Jakobsen 62-2232 John hyllested Larsen 62-1008 Frank Hecht Petersen 62-2133
Dan Blume Dolleris HD Ejendomme - Hold 1 Fyn Dan Blume Dolleris 5-4539 Bjørn Kirkegaard 101-2807
Mogens kristensen De gamle gubbier Trekantsområdet Mogens kristensen 35-2993 Rasmus steiniche 35-3535 Kurt kristensen 122-1782
Morten Berger Topdanmark Hovedstadsområdet Morten Berger 177-1721 Mette Tønder 177-1720 Kristian Jensen 157-282
Kurt håkonsson Centrum revision Sydsjælland Kurt håkonsson 139-785 Steen christensen 610822-029
Søren Ovesen Wehner Klausen HD Ejendomme - Hold 2 Fyn Søren Ovesen Wehner Klausen 162-1118 Kenneth Henriksen 101-4980
Søren Nielsen HD Ejendomme - Hold 3 Fyn Søren Nielsen 101-2168 Karsten Andersen 7-2093 Hans-Martin Kjeldsen 101-2559
Jens Borregaard The Double Eagle Team Hovedstadsområdet Jens Borregaard 120-85743 Svend-Erik Holm Jensen 120-84275 Jens Peter Hansen 901-12142
Heino Kristensen Frank Nørager & Co. A/S Nordjylland Mikael Schmidt 177-1908 Heino Kristensen 61-3171
Inger Hybschmann AMU Nordjylland Nordjylland Inger Hybschmann 197-1916 Ronny Hilbert 32-599 Ole Kjær 197-2604
Jesper la Cour J og J Nordsjælland Jesper la Cour 17-7072 Jan Sederholm 17-6623
Michael Mortensen Team Talisker Sydsjælland Michael Mortensen 42-543 Claus Petersen 42-790
Bo Markussen Hold i knæ Midtjylland Bo Markussen 16-3727 Carsten Holm 16-3556 Martin Steinke 16-1391
Christian Sørensen Beierholm Vordingborg Sydsjælland Christian Sørensen 42-2940 Henrik Pultz 139-593 Kim Jørgensen 106-790
Jan Hollendsted Comforthuse Fyn Jan Hollendsted 909-472 Michael christensen 909-471
claus Buchholtz FC Larsen ApS Sydsjælland Claus Buchholtz 42-2261 Mikael Christensen 69-1541
Henning Mejlgaard AAB-IFF Østjylland Henning Mejlgaard 143-1466 Michael Jacobsen 151-20886 Casper Smith 143-1430
Claus Jensen Arepa Østjylland Claus Jensen 84-340 Kenneth Millard 900-876 Mads Krogh 905-667
Pia Hein SPXflow 1 Hovedstadsområdet Pia Hein 117-1130 Jørn Krogh 117-1129 Peter Olsen 44-4101 Kim Marloth 28-988
Kvickly Coop Sydsjælland Sydsjælland Jan Roest 42-2176 Stefan Roest 42-1651 Henrik Rømer 42-4322 Morten Langebæk 42-2217
Michael madsen SH GROUP Fyn Michael madsen 198-87 Morten skovsgaard 198-86
Hans Ole Jensen Migatronic A/S Himmerland Hans Ole Jensen 137-1212 Jens Østergård 64-2714 Torben Henriksen 61-3146 Bjarne Rasmussen 19-519
John Lindegaard Team Stensbjerggård Fyn John Lindegaard 62-1357 Kaj Lindegaard 62-1227 Henrik vvilhøft 62-308 Gert Kaluhage 62-1999
Lars Hansen DFI. Geisler Nordjylland Lars Hansen 61-1924 Anne-Marie Hassing 61-1927
Søren Pedersen HawBalls Nordjylland Søren Pedersen 2-4274 Tonny Jensen 2-3244 Mikael Anker Pedersen 2-3793
Helge Boisen Boisen&Boisen Trekantsområdet Helge Boisen 49-2026 Ove Boisen 7-936
Carsten Birk Westpack A/S Midtjylland Carsten Birk 123-973 Gorm Larsen 122-3173
Victor d'Ottone Nordea 1 Nordsjælland Victor d'Ottone 124-2203 Flemming Mertz 186-1569 Mikkel Christensen 870521-008
Bjarne Andersen Nordea 2 Nordsjælland Bjarne Andersen 133-74 Peter Hemmingsen 17-6476 Jan Mayland Madsen 17-7063 Jes Steffensen 28-148
Peter Mogensen Nordea 3 Nordsjælland Peter Mogensen 704-1237 Torben Skou 28-1663 Steen Rasmussen 163-1743 Claus Ervolder 702-871926
Tom C. Mortensen Nordea 4 Midtsjælland Tom C. Mortensen 136-2558 Inger Marie Jensen 33-2959 Peter Stoklund Wacher 47-1789 Jørgen Wriedt 133-1882
Thomas Buerholt Nordea 5 Nordsjælland Thomas Buerholt 4-2114 Jakob Frederiksen 67-1991 Birgitte Bruun Jensen 85-1516 Ole Jørgensen 52-1054
Jesper Thye-Østergaard Nordea 6 Hovedstadsområdet Jesper Thye-Østergaard 85-101136 Martin Nielsen 134-2036 Henrik Theil 134-1542 Niels Kofoed Jakobsen 1-2627
Klaus Jørgensen IAI Profilerne Fyn Klaus Jørgensen 182-465 Martin Sørensen 182-466 Ralf Eriksen 182-467 Lars Andersen 194-61
Claus Larsen PwC Slagelse Sydsjælland Claus Larsen 42-2237 Steen Lange 42-1389 Jesper Andersen 14-3106 Dennis Rasmussen 24-3125
Hardy G. Jensen LG98 Himmerland Hardy G. Jensen 159-120 Mogens Christiansen 176-134 Peter Foged 176-1487
Flemming Rasmussen Fredericia Isoleringspuder Trekantsområdet Flemming Rasmussen 142-1484 Pia Emilie Rasmussen 142-1975
Dennis Elgaard SpaceBalls Nordjylland Dennis Elgaard 32-1942 Per Schøn Christensen Koch 197-1265 Jens Mortensen 64-2802 Niels Buus 178-62
Henrik Ottesen TL-BYG 1 Nordjylland Henrik Ottesen 109-185 Jesper Henriksen 64-2187 Leif Jensen 109-735
Henrik Ottesen TL-BYG 2 Nordjylland Ronni Christensen 105-2733 Søren Trudslev 197-1433 Knud Dahl 109-477 Claus Poulsen 64-2256
Johnny andersen Penka fuge Nordsjælland Johnny Andersen 17-8420 Jørgen søgaard 17-2403 Claus svensson 17-8045 Dennis jensen 17-7777
Per Nørgaard Nielsen Entreprenørenheden - BLF Nordjylland Per Nørgaard Nielsen 109-1462 Børge Jensen 109-1201 Per Rasmussen 109-1588 Chris Møller Jensen 109-1233
Michael Christensen Vildbjerg Skole Midtjylland Michael Christensen 97-323 Kurt Risom Nyrup 97-1351 Brian Lauridsen 97-1733 Niels Nygaard 97-431
Peter Heller Struers drivere Hovedstadsområdet Peter Heller 120-87247 Kim Koefoed 111-5021 Per Buus Øding 134-1941 Henrik Flenø 959-999
Karsten Klit UddannelsesCenter Ringkøbing-Skjern Vestjylland Karsten Klit 97-595 Anders Funch 154-2423 Lars Ole Wulff 97-1566 Jens Præstegaard 60-334
Peter Leerbech-Holst 10Kanten A/S Nordsjælland Peter Leerbech-Holst 17-7345 Carsten Berg Lyshøj 134-1561 Niels Ole Jensen 17-7075 John Nøhr Madsen 17-6452
Torben Jaug Team Jaug Fyn Torben Jaug 909-355 Michael Kastbjerg Jaug 909-473
Jannick Danvad Great Tigers Fyn Jannick Danvad 200-639 Micky Husted Andersen 200-638 Henrik Lakman 200-565