Deltagerliste for Firmaidræt Open 12. - 14. juni 2020, Aarhus

dart double
Klub/firma Deltager 1 Deltager 2
Neptun/Holbæk Nicolai Olsen Michelle Merlit
Aros/Neptun Jan Esbensen Agnetha Michelsen
Team Lars Lars Bilgrav Andersen Lars Henrik Nielsen
Team bb Henrik Berthel Benny Svendsen
Team Lars Lars Jan Langberg Thuesen Kim Munksgaard
Dart single
Klub/firma Deltagernavn
Neptun Michelle Merlit
Holbæk Nicolai Olsen
Neptun Agnetha Michelsen
Aros Jan Esbensen
Team bb Benny svendsen
Team bb Henrik Berthel
Golf par
Klub/firma Deltager 1 DGU nr. Deltager 2 DGU nr.
Vingsted Hotel og Konferencecenter Peter Jelstrup 7-2450 Michael Paugan 27-4333
Vingsted Hotel og Konferencecenter Jakob Fenger 7-1626 Peter Højland 7-3042
Scanitech IT Aps Klavs Tranborg 66-2291 Kaj Verner Hansen 45-2914
Kn smede Kim harboe 86-2150 Steen nielsen 86-1277
Petanque double
Klub/firma Deltager 1 Deltager 2
Firmaidræt Hillerød Lars Pedersen Tommy Mârcher
Firmaidræt Hillerød Inge Pedersen Svend-Erik Pedersen
Firmaidrætten Guldborgsund Annette Olsen John Olsen
Firmaidrætten Guldborgsund Lise Adrian Bjarne Rasmussen
TSF Sydhavsøerne Winnie Hallberg John David
Firmaidræt Hillerød Tage Hvenegaard Lissi Hvenegaard
Firmaidræt Hillerød Tage Hvenegaard Lissi Hvenegaard
Firmaidræt Hillerød Susanne Nørgaard Kim Nørgaard
Firmaidrætten Guldborgsund Ingrid Larsen Flemming Larsen
Firmaidrætten Guldborgsund Hanne Kaastrup Bent Kaastrup
Firmaidrætten Guldborgsund Evy Smidt Erling Hansen
Firmaidræt Hillerød Ann Jensen Madsen Henning Madsen
Petanque single
Klub/firma Deltagernavn
Firmaidræt Hillerød Tommy Marcher
Firmaidræt Hillerød Lars Pedersen
Firmaidræt Hillerød Svend-Erik Pedersen
Firmaidræt Hillerød Inge Pedersen
Firmaidræt Hillerød Tage Hvenegaard
Petanque triple
Klub/firma Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Firma idræt Hillerød Inge Pedersen Svend-Erik Pedersen Lars Pedersen
Firmaidrætten Guldborgsund Lise Adrian Bjarne Rasmussen John Olsen
TSF Sydhavsøerne Annette Olsen Winnie Hallberg John David
Firmaidrætten Guldborgsund Erling Hansen Bent Kaastrup Flemming Hansen
Firmaidrætten Guldborgsund Evy Smidt Hanne Kaastrup Ingrid Larsen
Riffel 2 skydestillinger
Klub/firma Deltagernavn
Posten i.f. Jens b Jørgensen
Fodbold - 7 mandshold
Klub/firma Holdnavn Række
Høffner Revision Høffner Revision Herre 15+
Golf individuel
Klub/firma Deltagernavn DGU nr.
Carl Ras A/S Henrik Høj Jørgensen 149-8990
Vingsted Hotel og Konferencecenter Michael Paugan 27-4333
Vingsted Hotel og Konferencecenter Peter Jelstrup 7-2450
Vingsted Hotel og Konferencecenter Peter Højland 7-3042
Vingsted Hotel og Konferencecenter Jakob Fenger 7-1626
Scanitech IT ApS Kaj Verner Hansen 45-2914
Scanitech IT ApS Klavs Tranborg 66-2291
Langesø Golf Klub Tore Holmsted Brus Jensen 909-684
TCM Group Kenneth Albertsen 26-542
Håndbold hold
Klub/firma Holdnavn Række
Kvadrat A/S Kvadrat Dame 15+
Pistol 2 stillinger
Klub/firma Deltagernavn
Posten i.f. Jens b Jørgensen
Vild med dans deltager
Klub/firma Deltagernavn
Århus Sporveje Jonna Lyngby
Århus Sporveje Johanne Nissen
Århus Sporveje Vinnie Mortensen
Nordea Annette Holm
Nordea Lars Iversen
Billard individuel
Klub/firma Deltagernavn
Horsens Firmaidræt jan sigersted
NCC Torben Nielsen
Grantoften Billard Klub Freddy Larsen
FSKBH Thorbjørn Jensen
Lundbeck Mads Kristian Olesen
Lundbeck Geert Skatholm
Leo Arne Sund
Dgb Peter Petersen
Floorball hold
Klub/firma Holdnavn Række
Krifa Krifa Mix
Ørum fysioterapi og Træningscenter Ørum Fysioterapi og Træningscenter Mix