Deltagerliste for Kollegagolf 2021

Holdtilmelding
Holdkaptajn Holdnavn Område Deltager 1 - navn DGU nr. Deltager 2 - navn DGU nr. Deltager 3 - navn DGU nr.
Dan Hansen BIRDIE TIL BORUP Fyn Lars Borup Andersen 11-2212 Dan Hansen 11-2615
Jane Tidemand Team Sefort Hovedstadsområdet Per sefort 52-1292 Jane Tidemand 120-70347
PI-Svendborg PI-Svendborg Fyn Kenneth Kiel 21-5009 Morten Raahauge 194-1031 Michael Stie 11-126
Palle Jensen Salescom Nordjylland Palle Jensen 21-553 Jens Grønlund 2-2164
Rasmus Wetche Murermester Wetche 1 Østjylland Rasmus Wetche 53-1514 Mikkel Bennetzen 53-1142
Rasmus Wetche Murermester Wetche 2 Østjylland Kristian Wetche 53-1851 Lars Bjørnkilde 53-552
leif andersen sportshoppen Midtjylland leif andersen 122-361 mikkel arreborg 97-1617
Brodersens Brodersens.dk Vestjylland Bent Brodersen 103-1509 Hanne damgaard hald 104-2280 Anders Bagger 103-142
Bo Pasgaard Birdie Brothers Vestjylland Bo Pasgaard 26-1336 Adam Amorsen 107-965
Ivo Olsen Duerne Nordsjælland Ivo Olsen 28-272 Rene Nilsson 28-3458
Morten Berger Topdanmark Hovedstadsområdet Morten Berger 177-1721 Mette Tønder 177-1720
Benjamin Jessen Team Pipfugl Vestjylland Benjamin Jessen 82-2145 Klaus Lundkvist Lund 82-2173
Hans Henrik Søllested 101-ODENSE Fyn Hans Henrik Søllested 101-2161 Thomas Axelsen 101-3454 Vibeke Søllested 101-4060
Per Østergaard Larsen Team Ø Nordjylland Per Østergaard Larsen 108-926 Jan Østergaard Larsen 108-2610
Jesper Gunder Larsen Team Thunder Gunder Nordjylland Jesper Gunder Larsen 108-1328 Thomas Gunder Larsen 108-2103
Morten Holm Jens_Morten Vestsjælland Morten Holm 147-1133 Jens Kornmaaler 147-2382
Klavs Tranborg ScanITech IT ApS Vestjylland Klavs Tranborg 66-2291 Kaj Verner Hansen 45-2914
Per Korshøj Nybro Vestjylland Jan Frank Christensen 82-402 Per Korshøj 19-2479
Flemming Stensgaard DB's bedste Midtsjælland Flemming Stensgaard 145-1781 john hendriksen 186-1003
Flemming Marcussen Nyheder24.dk Trekantsområdet Flemming Marcussen 27-2977 Dennis Jørgensen 36-5975
Martin Lund DFDS A/S Nordsjælland Martin Lund 25-483 Peter Guldager 25-4282
Claus Bendz Kjellerup VVS 2 Østjylland Claus Egholm Bendz 16-3821 Mathias Egholm Bendz 16-3850
Jesper Schmith Autismecenter Nord-Bo "Kølle og jern version 2.0" Nordjylland Jesper Schmith 2-4942 Flemming Jeppesen 2-4939 Frank Ibsen 108-305
Michael Asbo Nielsen John Josefsen Aps Vestjylland Palle Lauridsen 3-2602 Michael Asbo Nielsen 3-2679
Annette Friis Friis Rengøring Hovedstadsområdet Annette Friis 145-2452 Søren Friis 145-2287
Den jydske Haandværkerskole Den jydske Haandværkerskole Østjylland Henrik Dalsgaard 112-2670 Leo Libak Nielsen 115-600
peter paulsen Aabenraa Tagdækning Sønderjylland peter paulsen 149-6710 Kim Poulsen 80-1002
Henrik K. Jensen MAT 7.7 Vestjylland Henrik Kjeldsmark Jensen 123-1741 Mikael Holgersen 26-273
THOMAS Parsberg KOLSTRUP PA VVS & DP TOTAL Trekantsområdet THOMAS Parsberg KOLSTRUP 52-3807 Dietmar patzig 52-3817
Dan Brandis FVA VVS Nordsjælland Dan Brandis 67-15441 Christian Blankholm 9-3230
Jannick Danvad Great Tigers Fyn Jannick Danvad 5-5956 Henrik Lakman 5-5951
thomas Hager Hager1 Vestjylland thomas hager 3-1628 kjeld nielsen 177-1945
Brian Højgaard Kjellerup VVS 1 Østjylland Brian Højgaard 112-1838 Michael Friis 112-2224
Heine Kilsgsaard Berry Bramlage Kolding Fyn Heine Kilsgaard 89-2402 Torben Rasmussen 142-986
René Hupfeldt Jimmy & René Fyn Jimmy Simonsen 200-478 René Hupfeldt 101-5618
Brian Østergaard Østergaard Automobiler Trekantsområdet Brian Østergaard 45-1783 Casper Blendstrup 45-3187 Mikkel Østergaard 45-1906
Frank Lagoni AO Trekantsområdet Frank Lagoni 91-2733 Niels Christian Hammelev 91-2087
Michael Kähler Quooker Scandinavien A/S Hovedstadsområdet Michael Kähler 52-2397 Steen Petersen 163-213 188-1611
Per Jørgensen Den Gode Smag/Nima Fyn Per Jørgensen 701-91158 Flemming Jensen 21-3714
Jørren Kjær VinPakken.dk Nordsjælland Jørren Kjær 46-3494 Lars Gredsted 46-3514 Michael Christoffersen 46-4032
Kresten Hyldgaard Poulsen BV-Trappen Nordjylland Kresten Hyldgaard Poulsen 183-59 Mads Andersen 183-887
Christian Just Jyske Bank Storkunder Midtjylland Christian Just 16-3894 Steen Aksglæde 16-2745
Kurt Håkonsson Centrum Revision Sydsjælland Kurt Håkonsson 55-1178 Steen Christensen 139-2097
Torben Hansen Semitech Vestsjælland Torben Hansen 14-2690 Henrik Larsen 47-4841 Poul Kjær Sørensen 47-4839
Michael Møller Team Møller Sydsjælland Michael Møller 190-2322 Mikkel Møller Hansen 190-2422
kim bidstrup Bedst til huller uden hår Hovedstadsområdet Kim bidstrup 157-1238 Brian eriksson 157-43439
Jørgen Tidemand TEAM SEØ Midtsjælland Jørgen Tidemand 120-25680 Carl Henrik Kjærgaard 47-3429
Bent Brodde c c contractor Midtjylland Bent Brodde 107-652 Poul Nielsen 15-4964 Lone Rømer 122-1305
Thomas Dvinge-Baun TeamTBDM Vestsjælland Thomas Dvinge-Baun 152-3382 Ditlev Mogensen 152-3036
Henrik Hansen Ørsted GPI Nordsjælland Henrik Hansen 134-2060 Peter Hansen 130-3196
Karsten Johansen KWJ Entreprise Nordsjælland Karsten Johansen 9-2590 Henrik Andersen 9-1723
svend-erik olsen svenderiksbyg Vestsjælland svend-erik olsen 14-1682 søren B Rasmussen 14-1522 conni olsen 14-1681
BRIAN DREIER BYGMA KOLDING Trekantsområdet BRIAN DREIER 142-2349 MARK STOCKFISCH 31-3796 Kristoffer Bøje 167-554
Skjern Bank Ribe, Skjern Bank Sønderjylland Flemming Eg Pedersen 65-209 Poul Erik Pitters 49-1565 Jesper Fabrin 49-1521
Curt Bay Christensen Team Søndermark Vestsjælland Curt Bay Christensen 152-3545 Henrik Hallig 152-3207
Theodor Baun Flisholdet Vestjylland Theodor Baun 154-28 Hardy Vedstesen 154-25
Jens Erik Olsen Olsenbanden Vestsjælland Jens Erik Olsen 147-2685 Bjarne Olsen 136-1230 Bjarne Lykke Olsen 147-2385
Mogens Andersen Træ-Nord Trekantsområdet Mogens Andersen 7-2562 Henning Jensen 7-655 Kurt Hansen 7-687
Marianne Brændstrup Partner Revision Vestjylland Marianne Brændstrup 107-127 Anita Hedegaard 19-2360
Susanne Fjordbak Marcussen og Fjordbak Nordjylland Susanne Fjordbak 2-4407 Kim Marcussen 2-4387 Hans Boldt 2-4406
Jan Nielsen Jan Nielsen Transport Nordsjælland Jan Nielsen 129-2302 Stig lund jensen 129-2282
Jette Korsgaard Korsgaard-Lagoni Trekantsområdet Jette Korsgaard 45-1643 Britt Lagoni 91-2812
John Fly Sørensen Dania Electric A/S Himmerland John Fly Sørensen 176-197 Birthe Larsen 155-1057
Christian Frost IFAA Nordjylland Christian Frost 108-1669 Søren Bols 99-3305
Morten Seeger ARKIdesign Vestsjælland Morten Seeger 14-2717 Martin Kristoffersen 14-2685 Henrik Lundgaard 14-2531
Søren Harris Pedersen Roll-o-Matic 2 Fyn Mikael Brygges 5-5958 Søren Harris Pedersen 101-3787
Søren Harris Pedersen Roll-o-Matic 1 Fyn Thomas West 5-4872 Kim Unkerskov 5-3680
Michael Aksglæde Tecsys Midtsjælland Niels Ole Dyremose 17-6891 Michael Aksglæde 38-2625 Christian Clausen 151-21949
Jens Ødum J. Ødums eftf Østjylland Jens Ødum 150-622 Frits Ødum 150-440
Knud Dahl TL BYG 1 Nordjylland Knud Dahl 109-477 Erik Pedersen 156-840
Knud Dahl TL BYG 2 Nordjylland Henrik Ottesen 109-185 Jesper Henriksen 64-2187
Helge Boisen Boisen&Boisen Sønderjylland Helge Boisen 49-2026 Ove Boisen 7-936
Flemming Høtoft DeToTosser Trekantsområdet Flemming Høtoft 100-1961 Lars Clausen 100-2995
Jens Koch Pro FORRREEE Team Midtsjælland Jens Koch 1772613 Tobias Woller 17830504
Søren lind Lindoglind Fyn Søren lind 101-5401 Karsten lind 101-5147
Karsten Madsen Team Drosselvej Sønderjylland Githa Kai Otten 51-50543 Karsten Madsen 51-12253
Christian Egly The Walnuts Trekantsområdet Christian Egly 27-3579 Brian Stjernholm 27-4481
Henrik Engholm Jensen Koglen Midtjylland Henrik Engholm Jensen 122-401 Lars Jensen 122-1837
jesper veng OK_Plus Brovst Nordjylland jesper veng 61-4111 Kenny Lundtoft 61-1105 Lene Tonnisen 61-4046
Heino Kristensen Silvasti Transport A/S Nordjylland Mikael Schmidt 146-14 Heino Kristensen 146-920
Tom Holmskov Golf tur 2021 Nordsjælland Tom holmskov 124-2863 Fleming Sabatinski 124-613
Per Therkildsen TRECO Himmerland Per Therkildsen 156-406 Palle Pedersen 156-744
Claus Fræhr Mikkelsen Team Claus Nordsjælland Claus Fræhr Mikkelsen 117-3644 Claus Nielsen 117-3240
Jeanette Lægsgaard Christensen Tømrer- & Glarmesterfirmaet CLC Fyn Jeanette Lægsgaard Christensen 21-4464 Claus Lægsgaard Christensen 21-4465 Frederik Lægsgaard Christensen 21-4351
Inger Pedersen Team Odsherred Vestsjælland Sannie Kalkerup Rasmussen 20-1631 Inger Pedersen 20-1336
Patrick Solhøj Hansen mj service Hovedstadsområdet Patrick Solhøj Hansen 186-2973 Carsten Lund Larsen 17-6591
peder nielsen SH Installation Midtsjælland peder nielsen 180-519 Christian Hock 138-2015
Heini Hansen One up Nordsjælland Morten Søgaard 67-9 Heini Hansen 67-1215 Jakob Friis 67-1216
Marianne Hernov Team Arkil Hovedstadsområdet Marianne Hernov 138-1808 Michael P. Nielsen 52-4378 Peter Bent Hansen 52-4383
Gunnar Alnor Team os to Vestjylland Gunnar Alnor 154-1734 Karl Peter Larsen 154-132 Finn Grundahl 154-1890
Jackie Cortez WormKillers Midtsjælland Jackie Cortez 24-3630 Daniel Larsen 24-3516
Kim Hansen Skæv men Kort Midtsjælland Kim Hansen 67-742 Michael Jørgensen 24-2573
Benjamin Bjerregaard The A-Team Midtsjælland Benjamin Bjerregaard 24-2574 Jesper Andreasen 24-4315
Anders Weber-Jensen SYS Integration Midtsjælland Anders Weber-Jensen 152-3351 Ulrik Olsen 14-2533
Peter Hansen Team Poul W. Vestsjælland Peter Hansen 152-3549 Henrik Hennings 152-3550
Erik Hendriksen SEDNA Hovedstadsområdet Erik Hendriksen 72-3817 Peter Hybert Sørensen 72-3611
Allan Elting Knold & Tot Vestjylland Allan Elting 3-1572 Erik Olsen 3-1594
Lars Myndal Fogtmann The Mind of Tomorrow / Kinea Nordsjælland Lars Myndal Fogtmann 9-3082 Claus Refstrup 111-10076
Nikolaj Bligaard KOED Bmw Service Trekantsområdet Nikolaj Baalkilde Bligaard 178-30715 Jørgen Albrechtsen 142-2179
Jens Erik Ohrt Team 3008 Vestsjælland Jens Erik Ohrt 13-3048 Brian Villum Zimmermann 13-3054
Heidi Sørensen DDN Nordjylland John Høst Sørensen 30-509 Heidi Sørensen 30-1366
Michael Zakarias Team CGI FS Hovedstadsområdet Michael Zakarias 120-86427 Anders Birkmose 959-999
Mads Hensen KVA Nordjylland Hans Hyltoft Andersen 197-2161 Mads Hensen 197-2630
Hanne Møller Laursen Team Hook 'N Slice Østjylland Hanne Møller Laursen 150-1533 Rikke Vestervig Moesgaard 150-1275 Sigridur Einersdottir 150-846
Jürgen Repenning Protek Himmerland Jürgen Repenning 53-1955 Jan Nohrs Jensen 76-2132
Rasmus Beltoft Beltoft Vinduespolering Nordjylland Rasmus Beltoft 108-1568 Morten Christoffersen 108-2838
Jonas Møller Gruhn AmplifyFTW Østjylland Jonas Møller Gruhn 79-3845 Alexander Schack Simonsen 84-1338
Tom Hansen T&T Fyn Tom Hansen 200-448 Torben Werenberg 200-542
Allan Holst De to skæve. Vestsjælland Allan Holst 152-3635 Henrik Hansen 152-864
Tim Agerskov Team Brunø Nordjylland Tim Agerskov 71-1316 Emil Brunø 71-1662
Brian Hosbond Tarkett Vestsjælland Brian Hosbond 152-692 Jan Dyna Madsen 152-1410
Allan Sørensen Tømrerne Hovedstadsområdet Allan Sørensen 151-2498 Lars Malling 190-2465
MAN Nordjylland a/s MAN Uggerhøj Nordjylland Kjeld Jacobsen 185-7609 Brian Strøm 116-13068
Jan Fredsted Rottevagten Midtjylland Jan Fredsted 27-1869 Leif Andersen 122-361
Peter Lyngbye Bankdata RIS Østjylland Peter Lyngbye 140-1124 Preben Elon Petersen 184-89
Jakob Trolle Trollevin Midtjylland Jakob Trolle 15-5739 Stefan Laursen 122-3387
Kenneth Sortberg SortbergHansen Vestjylland Kenneth Sortberg 26-2509 Karsten Hansen 26-2532
Søren Laursen Team Eagle Midtjylland Søren Laursen OBS Får nyt nr. inden ved årsskiftet 192-4601 Jesper Iversen OBS Får nyt nr. inden ved årsskiftet 192-4599
MATHIAS NYGAARD JENSEN TEAM GUNNE & BLÆS Trekantsområdet MATHIAS NYGAARD JENSEN 76-1831 CASPER GADE MIKKELSEN 27-4591 / Casper er i hcp 48 nu, men har lige fået kortet, og forventes at være godt under hcp 36 inden start af Kollega golf
Torben Nielsen Skovbrynet Skole Hovedstadsområdet Torben Nielsen 120-47934 Anders Smidt Jørgensen 29-3503
Peter Skram SIFA Nordjylland Peter Skram 2-745 Ole Nielsen 2-3715
Klaus Thybo Danish Crown Herning Midtjylland Klaus Thybo 26-668 Niels pedersen 26-667
Daniel Svensson Christensen Team Brexit Østjylland Daniel Svensson Christensen 185-3298 Søren Høy Olrik 70-2336
Nicolai Lund Team Big L Hovedstadsområdet Nicolai Lund 52-4237 Allan Olesen 52-4667
Kim Svendsen 60PUDSER Midtsjælland Kim Svendsen 147-2980 Rene Boye Faber 147-1230 Martin Faber 147-2793
Kim Svaneborg Pedersen Pettinaroli Fyn Kim Svaneborg Pedersen 89-5117 Einar Ottosen 77-2050 Martin Hansen Antoniussen 89-3297
Kim V. Pedersen Elbek & Vejrup Østjylland Kim V. Pedersen 184-860 Torben N. Jørgensen 959-999 Ingelsta-Golfklub
Flemming Pedersen Evagaard Himmerland Flemming Pedersen 156-381 Ole Andersen 156-272
Peter Poulsen Superbrugsen Kjellerup Midtjylland Peter Poulsen 87-3606 Thomas Christensen 87-3607
Morten Klug Long Balls Nordsjælland Morten Klug 17-7836 Thomas Lyng Madsen 790210-021
Anders Funch Team Funch & Jensen Vestjylland Anders Funch 154-2423 Christian Enkelund Jensen 154-1904
Jens Peter Hougaard Kastberg Himmerland Jens Peter Hougaard 156-842 Jonas Brorson 156-723
Preben Almskou Sultans of Swing Trekantsområdet Preben Almskou 45-3045 Niels Jensen 45-1886 Hans Beier 45-632
Brian Andreasen Andreasen & Elmgaard A/S Hovedstadsområdet Brian Andreasen 186-1030 Jan Thornberg 186-1035
Henrik Bisgaard Bisgaard Worldwide Corporation Fyn Henrik Bisgaard 909-194 Lasse Munk Nielsen 909-220
Ingelise Lauritsen Bay og Lauritsen Østjylland Ingelise Sofie Lauritsen 75-3658 Lasse Bay Overgaard 75-3711
Søren Højberg Mulligan Hovedstadsområdet Søren Højberg 151-21681 Casper Nielsen 95-1683
Jeppe Vismann Team Ball's Out Hovedstadsområdet Jeppe Vismann 133-2396 Hanning Høegh Hartmann 33-3895
Jens Iversen AbNeo Midtjylland Jens Iversen 107-318 Peder Pedersen 107-840
Mogens Raun Brickmates Fyn Mogens Raun 200-178 Brendan Devenny 89-3013
Thomas Blichert-Toft Mølleskolen Ry Østjylland Thomas Blichert-Toft 16-4913 Anton Bak Andersen 177-1950
Per Mortensen Cp World tour Midtjylland Per Mortensen 107-8 Gert Knudsen 95-20170045 Lars Agerbo 107-572
Valdemar Maintz Fit&Sund Midtsjælland Valdemar Maintz 120-90147 Mathias Jensen 120-90146 Anton Hvidtsted 120-90779
Anders Kingo Eriksen Micky Bet Tour Fyn Anders Kingo Eriksen 5-5948 Micky Husted 5-3496
Per Møller BjerringMøller PGA Team Hovedstadsområdet Per Møller 24-4244 Marcus Bjerring 24-4223
Kim Jacobsen M & K Køreskole Vestjylland Kim Jacobsen 154-598 Niels Brinck 96 - 1282
Rasmus Munk NovoNordisk VC Hovedstadsområdet Rasmus Munk 111-10063 Ivan Hvalsø Jensen 24-4324
kenneth thomsen thomsen & Nielsen Vestjylland kenneth thomsen 66-2495 Carsten Nielsen 66-2403
Benny Franz Henne Boys Vestjylland Benny Franz 66-1888 Michael Stephansen 66-1920
Pia Lindgreen Virk 1&2 Fyn Pia Lindgreen 101-5039 Susanne Fisker Olesen 5-4745
Vertica A/S The Bogey Men Østjylland Rasmus Østergård 185-6231 Henning Nielsen 959-999
Richard Lindberg TRIMIT Midtjylland Richard Lindberg 77-744 Tom Hedegaard 77-2019 John E. Kristensen 84-678
Henrik Hvam Arista Fyn Henrik Hvam 909-496 Jung Sørensen 909-314
Kasper Rasmussen Torntoft & Mortensen Østjylland Kasper Rasmussen 35-1367 Mikkel Jensen 35-559
Henrik Horup Andersen BankNordik Østjylland Henrik Horup Andersen 185-8140 Lars Bodholdt 22-682
Landinspektør Hardy G Jensen Landinspektørcentret LG98 A/S Himmerland Hardy G. Jensen 159-120 Mogens Christiansen 176-134
Bjarne Hermansen Sønderjylland 1 Sønderjylland Bjarne Hermansen 22-1788 Jørgen Liljegren 22-2093
Lars Bertelsen Golf Team Ry Østjylland Lars Bertelsen 16-3880 Morten Sørensen 16-4514
Christian Baagøe Schou VerticaBronx Nordsjælland Christian Baagøe Schou 180-220 Thomas Jørgensen 28-3233
paw pedersen Brødrene Dahl Midtsjælland Paw Pedersen 13-3008 Thomas Pedersen 186-44
Kristian Skov KristianSkovFoto Vestsjælland Kristian Skov 47-5558 Allan Jensen 47-5289
Anders Bruun Bygma Aabenraa Sønderjylland Torben Lorentzen 31-1929 Anders Bruun 31-1375
Kim Jørgensen Vestas RDS Østjylland Kim Jørgensen 150-1466 René Larsen 150-1501
Henrik Skibsted Als PBU Hovedstadsområdet Henrik Skibsted Als 120-86221 Kasper Sørensen 117-4178
Martin Kofoed Leg med IT Midtsjælland Martin Kofoed 24-4321 Kenneth Nørgaard 137-3075
Brian Sole Lyhne Lyhne Golf Midtjylland Brian Sole Lyhne 140-2834 Thomas Lyhne 183-914