Deltagerliste for Kollegagolf 2019

Holdtilmelding
Holdkaptajn Holdnavn Område Deltager 1 - navn DGU nr. Deltager 2 - navn DGU nr. Deltager 3 - navn DGU nr.
Rex Sander Jakobsen GNTShop Fyn Rex Sander Jakoobsen 62-2232 John Hyllested Larsen 62-1008
SUF Veteran SUF Veteran Fyn Jesper Maigaard 7-2596 Peter Donnerup 101-385 Tommy Matras 80-2007
Carsten Birk Westpack A/S Midtjylland Carsten Birk 26-1008 Gorm Larsen 26-905
Martin Lund DFDS A/S Nordsjælland Martin Lund 25-483 Peter Guldager 25-4282 Henrik Svane 117-3113
Erling Fenger DAS Karrosseri Hovedstadsområdet Erling Fenger 50-3639 Kim Myrup 145-2527 Pia Fenger 50-3640
Jakob M. Ledet ÅF - Making future Midtjylland Jakob M. Ledet 2-3950 Claus Gredal 15-878
Inger Marie Jensen DLR_Nordea Hovedstadsområdet Inger Marie Jensen 33-2959 Tom C. Mortensen 136-2558
Jakob Rold Christensen Krogh Madsen Arkitekter A/S Himmerland Jakob Rold Christensen 156-900 Jens Skadhauge 156-457 Martin Sørensen 99-2827
Peter Hansen PH IMPORT Nordjylland Peter Hansen 29-1882 Kim Kirkeby Kjær 29-1918
Heino Kristensen Frank Nørager & Co. A/S Himmerland Mikael Schmidt 177-1908 Heino Kristensen 61-3171
Peter Heller Struers Drivers Hovedstadsområdet Per Buus Øding 134-1941 Henrik Flenø 0 Peter Heller 120-87247
Torben Hansen Semitech A/S Vestsjælland Torben Hansen 14-2690 Henrik Larsen 47-4841
Michael Aksglæde Anlægsgartner Dahlgaard Midtsjælland Lars Henriksen 38-2894 Michael Aksglæde 38-2625
Arne Christiansen P.T.O. Teknik Vestsjælland Michael Bøgild Bødtcher 14-3140 Arne Christiansen 14-2965
Peter Leerbech-Holst 10Kanten A/S Nordsjælland Peter Leerbech-Holst 17-7345 Carsten Berg Lyshøj 134-1561
Ulrik Havsager PCSYS Nordsjælland Ulrik Havsager 17-6848 Niels Ole Dyremose 17-6891
Anders Eriksen Par2 Fyn Anders Eriksen 200-635 Jakob Tolsgastd 200-643
Trille Michelsen Himmelev Behandlingstilbud Midtsjælland Mette Rønne 147-1752 Trille Michelsen 192-4330
Jan Roest Coop Sydsjælland. Sydsjælland Jan Roest 42-2176 Morten Langebæk 42-2217 Henrik Rømer 42-4322
Arepa Danmark A/S Arepa Østjylland Claus Jensen 84-340 Kenneth Millard 900-876 Mads Krogh 905-667
Ken Petersen Team Habitus Nordsjælland Ken Petersen 9-2374 Nicolaj Pagh 9-2251
Jesper Hjorth Hjorthgaard Midtsjælland Jesper Hjorth 138-1454 Kristian Dalsgaard 138-1977
Lars Nielsen YNWA Fyn Lars Nielsen 182-695 Christian Ottosen 182-709
per jørgensen Nima/Den Gode Smag Fyn Per Jørgensen 701-91158 Flemming Jensen 21-3714
Klaus Thybo Danish Crown Herning Midtjylland klaus Thybo 26-668- Niels Pedersen 26-667
IVAR K. WEINSCHENCK IKW ULDUM Midtjylland IVAR K. WEINSCHENCK 86-591 BO EYRO 86-2081
Palle Pedersen Treco A/S Himmerland Palle Pedersen 156-744 Per Therkildsen 154-406
Leif Wilson Laustsen Mad med mere Fyn Leif Wilson Laustsen 167-271 Jan Hansen 167-650 John Jessen 167-936
Leif Wilson Laustsen Mad med mere Fyn Leif Wilson Laustsen 167-271 Jan sten Hansen 167-650 John jessen 167-936
Bent Brodde c.c. contractor Midtjylland Bent Brodde 107-652 Poul Nielsen 15-4964 Lone Rømer 122-1612
Morten Seeger ARKIdesign Vestsjælland Morten Seeger 14-2717 Martin Kristoffersen 14-2685 Henrik Lundgaard 14-2531
Claus Kimer Rasmussen fjernvarmeværker i Hedensted kommune Østjylland Torben Alex Pedersen 36-5655 Claus Kimer Rasmussen 102-4024
Kai Koitzsch Kaika Music Østjylland Kai Koitzsch 185-5337 Christina Degner 185-5338
Rasmus Lillelund Lovring Team Lillelund Midtjylland Rasmus Lillelund Lovring 140-2593 Mikael Lillelund Sørensen 140-2371
Allan Hellegaard Skamol Nordjylland Allan Hellegaard 57-1548 Jørgen bak 57-1354
Tom Stilling Greentop Sønderjylland Tom Stilling 80-1984 Jan Fredsted 27-1869
Peter Hansen Team Poul W Vestsjælland Peter Hansen 189-19 Henrik Hennings 189-20
Jesper la Cour J og J Nordsjælland Jesper la Cour 17-7072 Jan Sederholm 17-6623
Dan Nielsen Mesterslagteren Faaborgvej Fyn Dan Nielsen 100-2548 Kristian carstensen 200-510
Claus Nielsen Team Claus Nordsjælland Claus Nielsen 117-3240 Claus Fræhr Mikkelsen 117-3644
Mathias Larsen Nybolig V Hovedstadsområdet Mathias Larsen 157-43132 Benjamin Zisser 157-830
Jens Erik Olsen Engkærgård Vestsjælland Jens Erik Olsen 147-2685 Bjarne Olsen 136-1230 Bjarne Lykke Olsen 147-2385
Henrik Pultz Beierholm, Vordingborg Sydsjælland Henrik Pultz 139-593 Kim Jørgensen 106-790
Karsten Andersen HD ejendomme 2 Fyn Dan Blume Dolleris Er midt i klubskifte - oplyses senere Bjørn Kirkegaard 194-1192
Karsten Andersen HD ejendomme 1 Fyn Karsten Andersen 7-2093 Søren Nielsen 101-2168
Lars Ariel Mortensen Codan 1 Hovedstadsområdet Lars Ariel Mortensen 52-2776 Claus Møller 41-4150
John Jessen Arena Assens Fyn John Jessen 167-936 Arne Larsen 101-4296
Mark Møller GoPro-drengene Sydsjælland Mark Møller 190-2234 Jacob Greisgaard Larsen 147-2726
Flemming Mørk V. Løwener Hovedstadsområdet Flemming Mørk 27-3191 Peter Savioli 130-1750
Lena Rævdal Carlsberg SuMo Trekantsområdet Lena Rævdal 91-2378 Lars Rævdal 91-2379 Palle Holt 91-2444
Kent Brock Ball Fyn Kent Brock 91-1963 Diana Smalbro 91-3274 Anders Vestergaard 91-3275
Jan Hollendsted Langesø Fyn Jan Hollendsted 909-472 Flemming Hansen 909-123
Jan nielsen Jan nielsen Transport Nordsjælland Stig lund jensen 129-2282 Jan nielsen 129-2302
Jan Walter Contino Transport Sønderjylland Jan Walter 128-3171 Julian Kristensen 104-1916
Jens Frank Jørgensen LR Østjylland Jens Frank Jørgensen 75-3304 Claus Østergaard Larsen 75-3286
Jørgen Th. Jepsen JJ - Ribe FC Sønderjylland Jørgen Th. Jepsen 49-1096 Jens Sørensen 65-825
Claus Buchholtz FC Larsen Sydsjælland Claus Buchholtz 42-2261 Mikael Christensen 69-1541
Christian Vedel Egly The Walnuts Trekantsområdet Christian Vedel Egly 27-3579 Rene Sørensen 27-755 Søren Hansen 27-2450
Martin H Andersen LPM Vestjylland Martin H Andersen 154-1566 Kjeld Skov 154-1821 Kurt Andersen 154-1575
Curt Bay Christensen Team Søndermark Vestsjælland Curt Bay Christensen 189-36 Henrik Hallig 152-3207
Henrik Dalsgaard Den jydske Haandværkerskole Østjylland Leo Libak Nielsen 155-600 Henrik Dalsgaard 112-2670
Jens Berger MB Development Nordsjælland Jens Berger 46-3459 Jannick Munk 9-3195
Landinspektør Hardy G Jensen Landinspektørcentret LG98 Himmerland Landinspektør Hardy G Jensen 159-120 Mogens Christiansen 176-134 Peter Foged 176-1487
Thomas Skov HoldeSkov Entertainment Hovedstadsområdet Thomas Skov 44-3976 Christian Holde 44-3952 Anders Otto Pedersen 44-3975
Trond Valsø Valsø Nordsjælland Trond Valsø 28-3075 Gry Valsø 28-1964
Jørgen Tidemand Team SEØ Midtsjælland Jørgen Tidemand 120-25680 Carl Kjærgaard 47-3429 Kasper Juul Jensen
Michael madsen SH GROUP Fyn Michael madsen 198-87 Morten skovsgaard knudsen 198-86
Per Heisel Team Double P???????????? Nordjylland Per Heisel 116-1683 Per Wermelin 116-1552
Karsten Jakobsen Hertels Sydsjælland Karsten Jakobsen 50-4149 Anders Michaelsen 69-1751 Lars Kirk Larsen 42-4285
Jesper Glintborg Thy-Mors Energi Nordjylland Jesper Glintborg 57-1473 Lars Hansen 57-1088
Brian Hosbond Hjortholm kostskole Vestsjælland Brian Hosbond 152-692 Rene Sylvester 14-6044
Peder Nielsen SH Installation Midtsjælland peder nielsen 180-519 Christian hock 138-2015
Henrik Ottesen TL BYG 1 Nordjylland Knud Dahl 109-477 Ronni Behrendt Christensen 108-2926 Morten Buus 99-681
Henrik Ottesen TL BYG 2 Nordjylland Henrik Ottesen 109-185 Erik Pedersen 156-840 Jan Skovfoged 64-1636
Jesper Wedersøe Berger Plus Hovedstadsområdet Jesper Wedersøe 24-3799 Paul Henrik Bang 188-157
Per Østergaard Larsen WorkTech ApS Nordjylland Per Østergaard Larsen 108-926 Thomas Gunder Larsen 108-2103 Jan Østergaard Larsen 08-2610
Richard Lindberg TRIMIT - CORNATOR Midtjylland Richard Lindberg 77-744 Tom Hedegaard 77-2019 John Kristensen 84-678
Jes Vendelbjerg Team JT Nordjylland Jes Vendelbjerg 2-4911 Thomas Maigaard 2-4063 Kasper ravn 114-2539
Carsten Holm Packers/Titans Midtjylland Carsten Holm 35-3738 Bo Hovedskov Nielsen 35-3740
Jeanette lægsgaard Tømrer- & Glarmesterfirmaet CLC Fyn Claus Lægsgaard 21-4465 Jeanette Lægsgaard 21-4464
Jesper Nørgaard 1423 ApS & Odense Seglmærke A/S Fyn Jesper Nørgaard 5-4226 Kaare Kristiansen 5-298
Ole Steen Hansen FAGI Trekantsområdet Ole Steen Hansen 91-2926 Bo Z. Jørgensen 91-2924
Marianne Brændstrup Partner Revision Vestjylland Marianne Brændstup 107-127 Anita Hedegaard 19-2360
Lars kjeldsen Frk Askepot Vestjylland lars Kjeldsen 60-2326 Jens christian grønkjær 60-2670 jesper poulsen 60-3509
Jannick Danvad Great Tigers Fyn Jannick Danvad 200-639 Henrik Lakman 200-565
kim bidstrup Dem bedst til huller uden hår Hovedstadsområdet kim bidstrup 157-1238 brian eriksson 1382844
Kim Roch Lefties Hovedstadsområdet Kim Roch 120-83046 Daniel Koppel 120-39042
Michall Olsen ABB Odense Fyn Michall Olsen 5-4572 Jørn Møller Sandbæk 5-4576 Henning S. Jørgensen 101-4481
Sonnimax A/S Sonnimax Fyn Erik Pandrup 89-2683 Jan Nielsen 89-3219