Deltagerliste for Kollegagolf 2022

Holdtilmelding
Holdkaptajn Holdnavn Område Deltager 1 - navn DGU nr. Deltager 2 - navn DGU nr. Deltager 3 - navn DGU nr.
Anders Bach String Furniture Fyn Flemming Lassen 5-3386 Anders Bach 909-438
Bent Brodersen Brodersens.dk Vestjylland Bent Brodersen 103-1509 Hanne Damgaard Hald 103-2280 Anders Bagger
Peter Lyngbye Bankdata RISIKO Østjylland Peter Lyngbye 140-1124 Preben Elon Petersen 184-89
Søren Nielsen Heimstaden Fyn Søren Nielsen 101-2168 Hans-Martin Kjeldsen 101-2559
Dennis Espersen Team Rød Østjylland Dennis Espersen 15-1672 Torben Nedergaard 202-608
Jannick Danvad Great Tigers Fyn Jannick Danvad 5-5956 Henrik Lakman 5-5951
Kim Hansen Falcken 1 Nordjylland Kim Hansen 2-3826 Hans Jørgen Jensen 64-2588
Kian Pedersen Ries Og Pederden Vestjylland Kian Pedersen 82-2311 Victor Pedersen 82-2092
Anders Eriksen MickyBetTours Fyn Anders Eriksen 5-5948 Micky Husted 5-3496
Niels Højlyng Medici Hovedstadsområdet Niels Højlyng 44-3520 Tom Hartvig 44-1260
Alice Olsen Hillerød Kommune Nordsjælland Alice Olsen 134-989 Elisabeth Madsen 129-1968 Niels Rasmussen 95-20160072
Henning Sørensen FP Transport Trekantsområdet Henning Sørensen 91-847 Frank Pedersen 80-1208 Peder Maigaard 178-30810
Michael Kähler Quooker Scandinavien A/S Hovedstadsområdet Michael Kähler 52-2397 Steen Petersen 163-213 Rene Glenn Steenbuch 188-1611
Erik Egeberg Golf 2 Vestjylland Erik Egeberg 154-1875 Brian Vermehren 154-538
René Hupfeldt Jimmy & René Fyn Jimmy Simonsen 200-478 René Hupfeldt 101-5618
Poul Erik Pitters Skjern Bank, Ribe Vestjylland Poul Erik Pitters 49-1565 Flemming Eg Pedersen 65-209 Jan Sølbeck Kristensen 65-2353
Martin Krogh Kristoffersen ArkiDesign Sydsjælland Morten Seeger 14-2717 Martin Krogh Kristoffersen 14-2685 Henrik Lundgaard 14-2531
Jan Garbrecht FC Garb Sønderjylland Jan Garbrecht 31-483 Jørgen Garbrecht 31-495 Jakob Garbrecht 31-3977
Kim Svaneborg Pedersen PETTINAROLI A/S Fyn Kim Svaneborg Pedersen 89-3117 Martin Antoniussen Hansen 89-3297 Einar Leo Ottosen 77-2050
Henrik Bisgaard Bisgaard Wordwide Corporation Fyn Henrik Bisgaard 909-194 Lasse Munk Nielsen 909-220
Henrik Kjeldsmark Jensen MAT. 7.7 Vestjylland Henrik Kjeldsmark Jensen 123-1741 Mikael Holgersen 26-273
Heine Kilsgaard Berry Bramlage Kolding Trekantsområdet Heine Kilsgaard 89-2402 Torben Vissing Rasmussen 142-986
Tom Hansen T&T Fyn Tom michael Hansen 200-448 Torben Werenberg 200-542
Henrik Friis Bach Aarhus BSS Østjylland Henrik Friis Bach 73-4544 Jette Fuhlendorff 79-4444
Rasmus Beltoft Beltoft vinduespolering Nordjylland Rasmus Beltoft 108-1568 Morten Christoffersen 108-2838
Casper Østergard Østergaard Automobiler ApS Trekantsområdet Brian Østergaard 45-1783 Casper Stærk Blendstrup 45-3187 Nikolaj Østergaard 45-2511
thomas Hager Hager1 Vestjylland thomas hager 191-678 kjeld nielsen 177-1945
Peter Bugge Jakobsen Powerfade Østjylland Kim Damsgaard 16-1053 Peter Bugge Jakobsen 16-1052
Poul Erik Gudiksen P E Service Nordjylland Poul Erik Gudiksen 83-1520 Lene Gudiksen 83-1456
Per Heisel Team P&P Nordjylland Per Heisel 116-1683 Per Wermelin 113-4078
Jesper Schmith Kølle og Jern Nordjylland Jesper Schmith 2-4942 Flemming Jeppesen 2-4939 Kristoffer Schmith 2-5364
Peter Poulsen SuperBrugsen Kjellerup Midtjylland Peter Poulsen 87-3606 Thomas Christensen 87-3607
Annette Friis Friis Rengøring Hovedstadsområdet Annette Friis 145-2452 Søren Friis 145-2287
Kasper Zinck-jørgensen TigerWannabees Fyn Kasper Zinck-jørgensen 909-720 Franz lægteskov 167-462
Christian Egly The Walnuts Trekantsområdet Christian Egly 27-3579 Brian Stjernholm 27-4481
Jacob Meyer Back 9 Bandits Midtsjælland Jacob Meyer 151-3270 Martin Konstantinovitsch 151-3313
Stefan Konstantinovitsch Albatosserne Midtsjælland Stefan Konstantinovitsch 151-3269 Karsten Frost 151-3314
Brian Sørensen Midt i banen Vestjylland Brian Sørensen 73-3400 Torsten Lindestrøm 3-1797
Bo Pasgaard Birdie Brothers Vestjylland Bo Pasgaard 26-1336 Adam amorsen 107-965
Helge Boisen Team Boisen Trekantsområdet Helge Boisen 49-2026 Ove Boisen 7-936
Lars Staal Møller Dykhooks Hovedstadsområdet Lars Staal Møller 133-2272 Anders Christensen 157-43255
Jesper Knapp Kiaseat Østjylland Jesper Knapp 150-325 Søren Johnsen 150-431
Palle Jensen Salescom Nordjylland Palle Jensen 29-553 Jens Grønlund 2-2164
Inger Hybschmann AMU 1 Nordjylland Inger Hybschmann 197-1916 Ronny Hilbert 32-599 Ib Hybschmann 197-1917
Danny Hansen Team åge Hovedstadsområdet Danny Hansen 52-4943 Tommy Burmeister Madsen 52-4939
Britt Lagoni Korsgaard & Lagoni Trekantsområdet Britt Lagoni 91-2812 Jette Korsgaard 45-1643
Erik Christensen Officepark Sønderjylland Erik Christensen 31-204 Poul Erik Christensen 31-2405
lars bo andersen den gamle grænsekro Sønderjylland lars bo andersen 31-1235 phillip bo andersen 31-1349 marie bo andersen 7-3978
Morten Berger Tønder Berger Consult Hovedstadsområdet Morten Berger 177-1721 Mette Tønder 177-1720
Mads Hensen VKA Nordjylland Mads Hensen 197-2630 Hans Hyltoft Andersen 197-2161
Per Jørgensen Nima Reklame Fyn Per Jørgensen 701-91158 Flemming Jensen 21-3714
Kristian Lisberg Jensen Team Gilmore Midtjylland Kristian Lisberg Jensen 97-4175 Thomas Grønbæk Fink-Jakobsen 97-2186
Michael Møller Team Møller Sydsjælland Michael Møller 190-2322 Mikkel Møller Hansen 190-2422 Mark Møller 190-2234
Per Therkildsen TRECO Nordjylland Per Therkildsen 156-406 Palle Pedersen 156-744
Kim Jacobsen M & K Køreskole Sønderjylland Kim Jacobsen 154-598 Niels Brinck 96-1282
Torben Hansen Semitech Vestsjælland Torben Hansen 47-5742 Henrik Larsen 47-4841 Poul Sørensen 47-4839
Martin Kristensen KK Nordic Fyn Martin Kristensen 200-978 Jacob Knudsen 200-208
jens kozeluh Alm Brand Forsikring A/S Sydsjælland Jens Kozeluh 118-1900 Henrik Kofoed 23-1483
Henrik Skibsted Als PBU Hovedstadsområdet Henrik Skibsted Als 120-86221 Kasper Sørensen 117-4178
Flemming Thorslund Aktivfinans Vestsjælland Flemming Thorslund 13-1360 Sus Thorslund 13-1361 Marianne Madsen 13-2074
Allan Sørensen Tømrerne Hovedstadsområdet Allan Sørensen 151-2498 Lars Malling 190-2464
Christian Hock SH Installation Midtsjælland Christian Hock 138-2015 Kenneth Eriksen 47-3971
Landinspektør Hardy G Jensen Landinspektørcentret LG98 A/S Himmerland Hardy G.Jensen 159-120 Mogens Christiansen 176-134
Lise Lotte Lund Nordic Marine Oil (Girls' Team) Nordjylland Tina Als Christiansen 197-1933 Lise Lotte Lund 2-3970 June Bøgsted 197-2627
Dan Brandis FVA VVS Nordsjælland Dan Brandis 67-15441 Christian Blankholm 9-3230
Mads Bak Nordic Marine Oil (Dream team) Nordjylland Mads Bak 114-2004 Steen Møller 64-2037 Bjarne Villadsen 64-1477
Dennis Jacobsen HTH Odense Fyn Dennis Jacobsen 101-4178 René Bremer 101-3045
Carina Smedegaard Team Far From Par Vestjylland Carina Smedegaard 78-5310 Helle D. Christiansen 78-5220 Inger Kunze 78-5634
Per Korshøj Nybro Vestjylland Jan Frank Christensen 82-402 Per Korshøj 19-2479
Jørren Kjær VinPakkenTeam Nordsjælland Jørren Kjær 46-3494 Lars Gredsted 46-3514
Mogens Andersen Træ-Nord Trekantsområdet Mogens Andersen 7-2562 Henning Jensen 7-655 Dorte Andersen 7-3831
Martin Fogh Larsen B&R - Fyn Fyn Martin Fogh Larsen 101-5728 Victor Wilkens Krapalis 196-3017
Betina Strandberg Clausen VFC Ejendomme aps Trekantsområdet Henrik Strandberg-Clausen 153-51 Betina Strandberg-Clausen 153-2423
Mjservice Mjservice Hovedstadsområdet Patrick Solhøj Hansen 959-999 Carsten Lund Larsen 44-4771
Jakob Rold Krogh Madsen Arkitekter Himmerland Jakob Rold 156-900 Jens Skadhauge 156-457 Martin Sørensen 99-2827
Martin Lund DFDS A/S Nordsjælland Martin Lund 25-483 Peter Guldager 25-4282 Henrik Svane 117-3113
Richard Lindberg TRIMIT Midtjylland Richard Lindberg 77-744 Tom Hedegaard 77-2019 Søren Busk 77-607
Claus Fræhr Mikkelsen Team Claus Nordsjælland Claus Fræhr Mikkelsen 117-3644 Claus Nielsen 117-3240
Thomas Kvistgaard Kock DAO - altid på vej Trekantsområdet Thomas Kvistgaard Kock 112-2181 Jørgen Pedersen 7-3983
Tim Lindgaard Pedersen Vestas Vest Vestjylland Tim Lindgaard Pedersen 19-137 Keld Hviid Møller 19-2550
Per Nikolaisen Silverfoxes Østjylland Per Nikolaisen 53-1143 Nick Poulsen 53-1158 Steen Caspersen 53-476
Knud Dahl TL BYG 1 Nordjylland Knud Dahl 109-477 Erik Pedersen 156-840
Claus Jessen PBE Vest Vestjylland Jesper Koch 82-1207 Claus Jessen 78-3488
Henrik Ottesen Tlbyg 2 Nordjylland Henrik Ottesen 109-185 Jesper Henriksen 64-2187
Søren Laursen Team Eagle Midtjylland Søren Laursen 192-291 Jesper Iversen 192-292
Ivo Olsen JTP Blikkenslageri Nordsjælland Ivo Olsen 28-272 Rene Nilsson 28-3458
Ole Nygaard-Lund Vision Marketing Trekantsområdet Carsten Jørgensen 31-140 Ole Nygaard-Lund 31-2403
Christian Just Jyske Bank Storkunder Midtjylland Christian Just 16-3894 Steen Aksglæde 16-2745
Jørgen Hauge Team Hauge Østjylland Jørgen Hauge 45-1093 Simon Hauge 79-4265 Johnny Nørremark 45-2885
John Fly Dania Electric A/S Himmerland John Fly 176-197 Birthe Larsen 155-1057
Jens Kornmaaler Morten&Jens Vestsjælland Morten Holm 147-1133 Jens Kornmaaler 147-2382
Per Møller BjerringMøller PGA Team Hovedstadsområdet Per Møller 24-4244 Marcus Bjerring 24-4223
Theodor Baun Flisholdet Vestjylland Theodor Baun 154-28 Hardy Vedstesen 154-25
Bent Møller LR Østjylland Bent Møller 75-3997 Jens Frank Jørgensen 75-3304
Søren Sünksen not a box Hovedstadsområdet Søren Sünksen 28-764 Martin Taarnhøj 28-3913
Preben Balsby Thomsen Houkjær Begravelse Østjylland Preben Balsby Thomsen 94-2620 Gert Kristoffersen 16-1887
Jens Graversen SAS Institute Midtsjælland Jens Graversen 13-2721 Michael Jensen 186-3436
Heini Hansen Oneup Nordsjælland Heini Hansen 67-1215 Morten Søgaard 67-9
Henrik Hvam Team Langesø Fyn Henrik Hvam 909-496 Keld Reimer Hansen 909-1147
Thomas Blichert-Toft Mølleskolen Østjylland Thomas Blichert Toft 16-4913 Anton Bak Andersen 177-1950
Ole Nielsen Team Nivå Nordsjælland Ole Nielsen 124-1193 Bo Gotfredsen 124-1240
Jan Fredsted Rottevagten Østjylland Jan Fredsted 27-1869 Leif Andersen 122-361
Rasmus Wetche Murermester Wetche 1 Østjylland Rasmus Søgaard Wetche 53-1514 Mikkel Bennetzen 53-1142
Rasmus Wetche Murermester Wetche 2 Østjylland Kristian Wetche 53-1851 Lars Bjørnkilde 53-552
René Larsen Vestas Rds Østjylland René Larsen 150-1501 Kim Jørgensen 150-1466
TROELS TOFTGAARD Bygma Silkeborg/ Engrohjul A/S Østjylland TROELS TOFTGAARD 16-4684 Lars Nøhr 16-4688
KIm Andersen Team Hakmann Nordsjælland Johan Hakmann 68-50386 Kim Andersen 67-1729
Søren Dalgaard Nybegynderne Østjylland Søren Dalgaard 150-1901 Dan Westfall Holch Rosenkilde 150-1903
Peter Storm storm Østjylland Peter Storm 150-1666 Anders Storm 150-1665
Lars Myndal Fogtmann The Mind of Tomorrow / Kinea Nordsjælland Lars Myndal Fogtmann 9-3082 Claus Refstrup 111-10076
Knud Erik Kristensen Team Siemens Østjylland Knud Erik Kristensen 82-1297 Klaus Ammundsen 32-1504
Michael Zakarias Team CGI FS Hovedstadsområdet Michael Zakarias 120-86427 Anders Birkmose 959-999
Nature Planet Nature Planet Fyn Torben Jensen 89-2995 Claus Emig Eriksen 100-5356
Daniel Svensson Christensen Hansi´s disciple Østjylland Daniel Svensson Christensen 185-6298 Søren Høy Olrik 70-2336 Mads Lebech Vilsgaard 185-6298
Christian Frost IFAA Nordjylland Christian Frost 108-1669 Søren Bols 99-3305
Søren Granfeldt ApS'erne Hovedstadsområdet Søren Granfeldt 186-3184 Søren Jarner 186-3492 Lars Krag 177-2726
Flemming Marcussen Danske Bank Erhverv Kolding Trekantsområdet Flemming Marcussen 27-2977 Lars Jensen 7-4008
Curt Christensen Team Søndermark Vestsjælland Curt Bay Christensen 152-3545 Henrik Hallig 152-3207
Brian Eliot Krogsager Olesen Olesen banden Sønderjylland Brian Eliot Krogsager Olesen 78-1603 John Olesen 78- 1601
Rikke Moesgaard Team )( Østjylland Rikke Moesgaard 150-1275 Janne Ancher Hagensen 150-1412 Hanne Møller Laursen 150-1533
Thomas Skov Fursødrengene Hovedstadsområdet Thomas Skov 44-3976 Anders Otto Pedersen 44-3975 Christian Holde 44-3952
Kenneth Kiel PI Svendborg Fyn Kenneth Kiel 21-5009 Morten Raahauge 194-1031 Michael Stie 11-126
Per Gulli Topdanmark 1 Hovedstadsområdet Michael Uldal 702-872315 Per Gulli 147-1275
Anders Weber-Jensen WebCon Midtsjælland Anders Weber-Jensen 152-3351 Simon Weber Jensen 152-3337
Den jydske Haandværkerskole Den jydske Haandværkerskole 2 Østjylland Søren Hansen 176-1645 Carsten Fisker 171-573 Leo Libak Nielsen 115-600
Den jydske Haandværkerskole Den jydske Haandværkerskole 1 Østjylland Henrik Dalsgaard 112-2670 Leo Libak Nielsen 115-600 Søren Hansen 176-1645
Anders Dyhrberg Billund Refuelling Trekantsområdet Anders Dyhrberg 86-2899 Bjarne Ladefoged 86-2862
Niels Kyndi Team TBE Himmerland Niels Kyndi 99-7270 Ole Elkjær 76-2215
klaus thybo Danish Crown Herning Midtjylland klaus thybo 26-668 Niels pedersen 26-667
Mads Olsson MT Højgaard - Aalborg Nordjylland Mads Olsson 197-2701 Lasse Sloth Andersen 64-2522 Nikolaj Havkrog Byrdal 113-4658
Peter Prang Christensen Food Diagnostics Østjylland Peter Prang Christensen 53-1344 Lars Larsen 53-1630
Kenneth Stokkendahl Jensen Bredballe Tømrer & Snedker Trekantsområdet Kenneth Stokkendahl Jensen 27-2901 Kalle Tang Sørensen 27-3882
Kuno Kragh High View Hovedstadsområdet Kuno Kragh 38-4489 Aksel Nielsen 38-3256 Klaus Würtz 38-4517
Lockhart Entrance Systems Lockhart-porte*hegn*låger Midtjylland Per Jensen 187-81 Klaus Stobberup 187-57
Claus Ibsen Venmark Fisk A/S Nordjylland Claus Ibsen 99-4059 Lasse Morild 197-2614
Jesper Jensen Coloplast all stars Nordsjælland Jesper Jensen 134-2189 Michael Bach 901-10588 Philip Røsel 132-2255
Claus Jensen Arepa Østjylland Claus Jensen 84-340 Kenneth Millard 186-1345 Per Liebst 133-2369
kim skammelsen Team Birdie/Streg Nordjylland Kim Skammelsen 197-2693 Anders Broe 151-21967
Jens Erik Olsen Olsen-banden Midtsjælland Jens Erik Olsen 147-2685 Bjarne Olsen 14-608 Bjarne Lykke 147-2385
Jens Jørn Nielsen I.S.T. Skandiavia Midtsjælland Morten Jensen 169-1406 Jens Jørn Nielsen 138-3190
Søren Hansen DRI Golf Hovedstadsområdet Søren Hansen 186-2711 Mei-Mei 704-2166 Jakob Vinde Larsen 1-2775
Andreas Riberfelt TeamBogey Østjylland Andreas Riberfelt 73-5566 Simon Brødsgaard Buch 73-5567
Rasmus Nielsen Team A2I Fyn Rasmus Nielsen 196-2611 Jakob Frederiksen 196-3505 Rasmus Nielsen
Jesper Bertelsen GF TrekantOmrådet Trekantsområdet Jesper Momsen Bertelsen 100-3563 René Beierholm 7-3954
Michael Asbo Nielsen John Josefsen Vestjylland Michael Asbo Nielsen 3-2679 Palle Lauridsen 3-2602
Rene Folden Rene Folden Midtsjælland Rene Folden 47-5584 Inger Folden 47-5585 Allan Henriksen 47-5582
Sven Joranger Jensen cBrain R&D Hovedstadsområdet Sven Joranger Jensen 117-3666 Peter Wærn Lauridsen 52-4793 Mikkel Blach Hansen 72-2669
Daniel Skjold Stevns El service Midtsjælland Daniel Skjold 151-2692 Karin Pedersen 151-2690
Erik Pandrup Sonnimax Fyn Erik Pandrup 89-2683 Jan Michael Nielsen 89-3219
Bent CC contractor Midtjylland Bent Brtodde 107-652 Anni Vinkler Brodde 107-884
Mikael Schmidt Silvasti Transport A/S Nordjylland Heino Kristensen 146-920 Mikael Schmidt 146-14
Thomas Birch Jensen Intertruck Midtjylland Thomas Birch Jensen 60-980 Tommy Sig Weibel 60-2799
Jesper Dejlov Andersen JA Profil Vestjylland Jesper Dejlov Andersen 65-2731 Jakob Møller 65-2693
Frank Lagoni AO Trekantsområdet Frank Lagoni 91-2733 N. C Hammelev 91-2087 Simon Lagoni 91-2259
Morten Klug Long Balls Nordsjælland Morten Klug 17-7836 Thomas Lyng Madsen 178-32008 Anders Dyhr
Per Wittendorff Logitrans Vestjylland Per Wittendorff 65-2467 Jette Kallehauge 65-1370 Claus Berg 3-1999
Jakob Tolsgaard Tollerne Fyn Jakob Tolsgaard 5-5953 Claus Tolstrup 101-1866
Rasmus Damsted Hansen Team Vestfyen Fyn Rasmus Damsted Hansen 167-1200 Peter Toft 5-5862
Jonas Stidstrup Larsen Nykredit Aalborg Erhverv Nordjylland Jonas Stidstrup Larsen 2-4623 Thomas Hjøllund Pedersen 2-5438
Sebastian Fuglsang-Christensen Team CleanQuote Nordjylland Sebastian Fuglsang-Christensen 2-4203 Emil Parmo Hansen 105-2999
Jesper Kammer HK Montage Nordjylland Jesper Kammer 83-1788 Jannik Kristiansen 83-1808
Mogens ildvad Dermapharm Østjylland Mogens Ildvad 150-1471 Lars Bastrup 155-1604 Flemming Bundgaard 159-1705
Ole Kristensen Højfeldt Midtjylland Ole Kristensen 122-3430 Bent Thomassen 122-3426