Deltagerliste for Kollegagolf 2023

Tøjpakke - deltager 3
Holdkaptajn
Karsten Johansen
Jakob Rold
Elisaberth Madsen
Ole Kjær
Holdtilmelding
Holdkaptajn Holdnavn Område Deltager 1 - navn DGU nr. Deltager 2 - navn DGU nr. Deltager 3 - navn DGU nr.
Morten Berger Tønder Berger Consult Hovedstadsområdet Morten Berger 177-1721 Mette Tønder 177-1720
Frank Sørensen Rit A/S Østjylland Frank Sørensen 112-851 Brian Niebuhr 16-3607
Anders Dyhrberg Billund Refuelling Trekantsområdet Anders Dyhrberg 86-2899 Bjarne ladefoged 86-2862
Jan Fredsted Rottevagten Trekantsområdet Jan Fredsted 27-1869 Leif Andersen 122-361
Sus Thorslund AktivFinans Vestsjælland Sus Thorslund 13-1361 Flemming Thorslund 13-1360
CC Contractor CC Contractor Midtjylland Bent Brodde 107-652 Anni Brodde 107-884
Thomas Kvistgaard Kock DAO - altid på vej Trekantsområdet Thomas Kvistgaard Kock 112-2181 Jørgen Pedersen 7-3983
Flemming Jensen Team Magi Nima Fyn Marianne Jensen 21-3715 Gitte Rikard Bøge 21-3806
Flemming Jensen Team Nima Reklame Fyn Per Jørgensen 21-5454 Flemming Jensen 21-3714 Per Bihl Nielsen 21-4628
Martin Lund DFDS A/S Nordsjælland Martin Lund 25-483 Peter Guldager 25-4282 Henrik Svane 117-3113
Rasmus Storgaard Luftens Helte. Østjylland Rasmus Storgaard 73-4551 Finn Graversen 73-4610
Jesper Olsen Red Devils Hovedstadsområdet Jesper Olsen 72-3460 Rasmus Ring Jensen 72-3515 Flemming Wrona Kjeldahl 72-3464
Jan Krog Vinterjoyboys Trekantsområdet Jan Krog 7-3979 Finn Thomsen 27-4829 Henrik Thurøe 91-3226
Erik Egeberg Golf 2 Vestjylland Erik Egeberg 154-1875 Brian Vermehren 154-538
Allan Hellegaard Morsø Sim Golf Midtjylland Allan Hellegaard 57-1548 Jørgen Bak 57-1354
Niels Erik Lund DR Symfoni Hovedstadsområdet Niels Erik Lund 8-208 Nicola Carrara 50-5575 Johan Krarup 701-92981
Simon veron CC Autoservice Vestsjælland Simon Veron 20-2474 Morten Hansen 20-2831 Lars Eskildsen 20-2473
Per Nikolaisen Silver Foxes Østjylland Per Nikolaisen 53-1143 Nick Poulsen 53-1158 Steen Caspersen 53-476
Per Therkildsen TRECO 1 Himmerland Per Therkildsen 156-406 Palle Pedersen 156-744
SuperBrugsen SuperBrugsen Kjellerup Midtjylland Peter Poulsen 87-3606 Thomas Christensen 87-3607
Annette Friis Friis Rengøring Hovedstadsområdet Annette Friis 145-2452 Søren Friis 145-2287
Torben Jensen Team Nature Planet Fyn Torben Jensen 89-2995 Claus Eriksen 101-5356
Karsten Johansen KWJ Entreprise Nordsjælland Karsten Johansen 9-2590 Henrik Andersen 9-1723 Jonas Westh 9-2545
Thomas Blichert-Toft Mølleskolen Ry Midtjylland Thomas Blichert-Toft 16-4913 Anton Bak Andersen 177-1950 Frederik Aaes 16-4403
Lars Jensen Danske Bank Trekantsområdet Lars Jensen 7-4008 Flemming Marcussen 27-2977
Dan Brandis FVA VVS Nordsjælland Dan Brandis 67-15441 Christian Blankholm 9-3230
Jakob Rold Krogh Madsen Arkitekter Himmerland Jakob Rold 156-900 Jens Skadhauge 156-457 Martin Sørensen 99-2827
Bent Brodersen Brodersens.dk Vestjylland Bent Brodersen 103-1509 Hanne Damgaard Hald 103-2280 Lars Kvist 103-1306
Jack H. Fabricius CompanYoung Nordjylland Jack Fabricius 99-7529 Frederik Halbak Jacobsen 99-7597
Henrik Kjeldsmark Jensen Mat. 7.7.7 Midtjylland Henrik Kjeldsmark Jensen 123-1741 Mikael Holgersen 123-2610
Anders Kingo Eriksen CornholeSpil.dk Fyn Anders Kingo Eriksen 5-5948 Micky Husted 5-3496
Martin Rosager ABS ALARM Fyn Martin Rosager 5-6668 Brian Praem 909-490
Aabenraa tagdækning aps aabenraa tagdækning Sønderjylland peter paulsen 149-6710 kim poulsen 80-1002
Heine Kilsgaard Berry Kolding Fyn Heine Kilsgaard 89-2402 Torben Rasmussen 142-986
Jimmy Simonsen ALB og Simonsen Fyn Jimmy Simonsen 200-478 Torben Albrechtsen 101-5619
Peter Skram SIFA Nordjylland Peter Skram 2-745 Ole Nielsen 2-3715
Henrik Hvam Team Langesø Fyn Henrik Hvam 909-496 Keld Reimer Hansen 909-1147
lars bo andersen lars bo andersen Sønderjylland lars bo andersen 31-1235 marie bo andersen 7-3978 phillip bo andersen 31-1339
Casper stærk Blendstrup Østergaard Automobiler ApS Trekantsområdet Østergaard Automobiler 45-1783 Casper stærk Bendstrup 45-3187 Mikkel Østergaard 45-1906
Theodor Baun Flisholdet Vestjylland Theodor Baun 154-28 Hardy Vedstesen 154-25 Irma Baun 154-29
Jesper Knapp JohnsenKnapp Midtjylland Jesper Knapp 150-325 Søren Johnsen 150-431
Jannick Danvad Great Tigers Fyn Jannick Danvad 5-5956 Henrik Lakman 5-5951
Henrik Ottesen Tlbyg 2 Nordjylland Henrik Ottesen 109-185 Jesper Henriksens 64-2187
Michael Kähler Quooker Scandinavien A/S Hovedstadsområdet Michael Kähler 52-2397 Steen Petersen 163-213 Rene Glenn Steenbuch 188-1611
Uffe Rosenvinge Stigaard Aktiv Finans Nordjylland Uffe Rosenvinge Stigaard 57-1726 Kaj Sabroe Christensen 126-1787
Niels Højlyng Medici Nordsjælland Niels Højlyng 44-3520 Tom Hartvig Jensen 44-1260
Helge Boisen Team Boisen Sønderjylland Helge Boisen 49-2026 Ove Boisen 7-936
Jette Korsgaard Korsgaard /Lagoni Trekantsområdet Jette Korsgaard 45-1643 Britt Lagoni 91-2812
Susanne Fjordbak Marcussen og Fjordbak Nordjylland Susanne Fjordbak 2-4407 Kim Marcussen 2-4387
Jøni Ejendomme Jøni Ejendomme Nordjylland Jan Nielsen 108-1681 Martin Jervild 108-1668
Jens Ødum J. Ødums eftf. A/S Østjylland Jens Ødum 150-622 Frits Ødum 150-440
Preben Jensen Lys i Lampen Hovedstadsområdet Preben Jensen 72-3729 Vagn Rytter Hansen 72-3593 Søren Schwensen 72-4117
Jan Kristensen Team Kristensen Trekantsområdet Jan Kristensen 903-198 Kim Kristensen 701-91177
Niels Kyndi Team Gitterly Nordjylland Niels Kyndi 99-7270 Christian Eggers Andersen 64-2237
Dennis Mogensen MD&I Logistics Trekantsområdet Dennis Mogensen 102-1623 Christian Mønster 91-2953
Jesper Schmith Jern og Kølle Nordjylland Jesper Schmith 2-4942 Flemming Jeppesen 2-4939 Kristoffer Schmith 2-5364
Knud Dahl TL BYG 1 Nordjylland Knud Dahl 109-477 Erik Pedersen 156-840
Michael Lomholt SaMiLo Midtsjælland Michael Lomholt 138-2963 Sanne Lomholt 138-2961
Morten Bak Sparekassen Danmark Himmerland Morten Bak 2-35 Anders Stokvad 159-1815
Poul Erik Pitters Skjern Bank, Ribe Vestjylland Poul Erik Pitters 49-1565 Flemming Eg Pedersen 65-209 Jesper Fabrin 49-1521
Torben Nedergaard Team Rød Østjylland Torben Nedergaard 202-608 Dennis Espersen 16-1572
Ole Hansen Ohle Dynalogic Fyn Ole Hansen Ohle 101-2649 Lars Didrichsen 7-3813
Claus Jessen PBE Vest Vestjylland Claus Jessen 78-3488 Jesper Koch 82-1207
Elisaberth Madsen Hillerød kommune Nordsjælland Elisabeth Madsen 129-1968 Alice Olsen 134-989 Niels Rasmussen 95-20160072
Jeppe Kjærgaard Randers Tegl Nordjylland Jeppe Kjaergaard 99-7225 Flemming Andersen 159-41
Morten Buus TL BYG 3 Nordjylland Morten Buus 99-681 Rasmus Larsen 2-4850 Flemming Larsen 99-3170
Claus Fræhr Mikkelsen Team Claus Nordsjælland Claus Fræhr Mikkelsen 117-3644 Claus Nielsen 117-3240
Mads Hensen VKA Nordjylland Mads Hensen 197-2630 Hans Hyltoft Andersen 197-2161
Rene Beierholm GF Trekantsområdet Trekantsområdet Rene Beierholm 7-3954 Jesper Momsen 100-3563
Peter Hansen Team Poul W Vestsjælland Peter Hansen 47-5769 Henrik Hennings 47-5770
Giacomo Musumeci Kokkens Gourmet Hovedstadsområdet Giacomo Musumeci 52-4664 Peter Hagelund 52-4541
Jan Nielsen Linddana A/S Midtjylland Jan Nielsen 35-4126 Flemming Therkildsen 86-1973
jesper veng ok-plus Brovst Nordjylland jesper veng 61-4111 kenny lundtoft 61-1105
Kim Andersen Team Hakmann Nordsjælland Kim. Andersen 67-1729 Johan Hakmann 68-50386
Curt Bay Christensen Team Søndermark Vestsjælland Curt Bay Christensen 152-3545 Henrik Hallig 152-3207
MIchael Molgaard Pedersen og Mølgaard Midtsjælland Michael Mølgaard 147-1386 Thomas Pedersen 24-4845
Claus Nielsen Team JKE Nordjylland Claus Nielsen 32-3729 Martin Christensen 83-1208
Per Heisel Team P&P Nordjylland Per Heisel 116-1683 Per Wermelin 113-4078
Den jydske Haandværkerskole DJH2 Østjylland Leo Libak Nielsen 155-600 Henrik Dalsgaard 112-2670 Søren Hansen 176-1645
Den jydske Haandværkerskole DJH 1 Østjylland Søren Hansen 176-1645 Carsten Fisker 112-3262 Leo Libak Nielsen 155-600
Carsten Holm Packers/Titans Østjylland Carsten Holm 35-3738 Bo Hovedskov Nielsen 35-3740
Landinspektør Hardy G Jensen Landinspektørcentret LG98 A/S Himmerland Hardy G Jensen 159-120 Mogens Christiansen 176-134
Flemming Stensgaard DB´s bedste Hovedstadsområdet Flemming Stensgaard 145-1781 John Hendriksen 186-1003
Maks Jørgensen Frederiksberg Forenede Boligselskaber Hovedstadsområdet Maks Jørgensen 120-90011 Peter Guldager 120-91313
ARKidesign ApS ARKIdesign Vestsjælland Morten Seeger 14-2717 Mickei Reinhold Jacobsen 152-4459
Ole Kjær HLdesign Nordjylland Ole Kjær 93-1444 Inger Hybschmann 197-1916 Bente Aagaard 93-1443
Olav Hegelund Nielsen K3 Production Fyn Olav Hegelund Nielsen 11-484 Alex Kastrup Nielsen 11-1765
Jesper Dahlquist Hovedstadens Beredskab Hovedstadsområdet Jesper Dahlquist 130-3297 Stefan Hansen 147-1757
Heini Hansen Oneup Nordsjælland Heini Hansen 67-1215 Morten Søgaard 67-9
Christian Therkildsen Airteam Midtjylland Christian Therkildsen 202-1074 Mogens K. Johansen 39-3041
Andreas Andersen Fup og fiduser Aps Nordjylland Andreas Andersen 108-2294 Jakob Meyer 108-2491
Christian Rytter Euro Accident - sundhed & forsikring Hovedstadsområdet Thomas Rytter 132-1595 Christian Dehn 20-2477
Christian Frost IFAA Nordjylland Christian Frost 108-1669 Søren Bols 99-3305
sten Bolighuset Auning Østjylland Sten Petersen 53-1440 Jesper Johansen 53-1541
Peter Prang Food Diagnostics A/S Østjylland Peter Prang 53-1344 Lars Larsen 53-1630
Rasmus Renner Hr. Larsens danbolig Erhverv Fyn Rasmus Renner 196-1718 Jens Larsen 200-985
Niels Bogø Turferne Hovedstadsområdet Niels Bogø 52-1370 Mathilde Mathiasen 79-3677
Ronny Hilbert HILBERT 1 Nordjylland Ronny Hilbert 32-599 Niels skovhus 99-3497 Finn Nielsen 197-1246
Carina Smedegaard Team Far From Par Vestjylland Carina Nielsen Smedegaard 78-5310 Helle D. Christiansen 78-5220 Inger Kunze 78-5634
Tic-Elkas Tic-Elkas Hovedstadsområdet Steen Lübcke 120-81682 Michael Bjørnsen 52-3933 Flemming Egebjerg 188-1148
Jens Erik Olsen Olsen-banden Vestsjælland Jens Erik Olsen 147-2685 Bjarne Olsen 14-608 Bjarne Lykke Olsen 147-2385
Per Møller BjerringMøller PGA Team Hovedstadsområdet Per Møller 24-4244 Marcus Bjerring 24-4223
John Marker-Pedersen FKT VVS & Klima ApS Fyn Ole Vingaard Koch 11-2026 Henrik Englund 101-5665
Kim Clausen Learnmark Tech Østjylland Poul Therkildsen 35-2379 Ole Bundgaard 35-2469