Kampplan for: Herre C Efterår Kollegapadel 2022

Dato Spillested D1 D2 R
Nørrevangsskolen Herre 2 Double Trouble
2-0
Kamp Resultat
Double 6-1, 6-0
Nørrevangsskolen Herre 2 Thomsen center court material
Kamp Resultat
Double Trouble Nørrevangsskolen Herre 3
Kamp Resultat
Thomsen center court material Double Trouble
1-2
Kamp Resultat
Double 4-6, 6-5, 4-6
Nørrevangsskolen Herre 3 Nørrevangsskolen Herre 2
0-2
Kamp Resultat
Double 1-6, 0-6
Nørrevangsskolen Herre 3 Thomsen center court material
Kamp Resultat
Karlslunde skole herrer SveBøllerne
2-0
Kamp Resultat
Double 6-3, 6-2
SveBøllerne Malthesminde 4
2-0
Kamp Resultat
Double 6-3, 6-4
SveBøllerne Malthesminde 2
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 6-3
Malthesminde 4 Karlslunde skole herrer
0-2
Kamp Resultat
Double 1-6, 1-6
Malthesminde 4 Malthesminde 2
2-0
Kamp Resultat
Double 6-3, 6-2
Malthesminde 2 Karlslunde skole herrer
2-0
Kamp Resultat
Double 6-0, 6-2
RR Gruppen Skovvej pf
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 6-1
Malthesminde 3 Skovvej pf
2-0
Kamp Resultat
Double 7-5, 7-6
Malthesminde 3 RR Gruppen
1-2
Kamp Resultat
Double 6-1, 1-6, 7-10
Skovvej pf Malthesminde 1
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 6-0
Malthesminde 1 Malthesminde 3
Kamp Resultat
Malthesminde 1 RR Gruppen
0-2
Kamp Resultat
Double 6-7, 5-7
Aros Revisions Boysss Ans Glamping A/S
Kamp Resultat
Datrivo Datrivo 2
3-0
Kamp Resultat
Double 6-0, 6-0, 6-0
Datrivo 2 Team Dørt
Kamp Resultat
Viking Padel jelling Team Globus
2-1
Kamp Resultat
Double 6-2, 4-6, 6-2
Det grå guld Viking Padel jelling
0-2
Kamp Resultat
Double 3-6, 4-6
Team Globus Det grå guld
1-2
Kamp Resultat
Double 6-7, 6-4, 3-6
Optimum Ventilation Jyske Bank's A-hold
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 0-6
Team LF Optimum Ventilation
0-2
Kamp Resultat
Double 2-6, 6-7
Koppers 2 Optimum Ventilation
2-1
Kamp Resultat
Double 2-6, 6-3, 6-3
Koppers 2 Team LF
0-2
Kamp Resultat
Double 1-6, 0-6
BOSJ Don Diegos Team Alex
1-2
Kamp Resultat
Double 7-5, 2-6, 2-6
BOSJ Don Diegos Esports Track Shack
2-0
Kamp Resultat
Double 6-0, 6-0
Team Alex Buffer Hold 4
Kamp aflyst
Kamp Resultat
Esports Track Shack Buffer Hold 4
Kamp aflyst
Kamp Resultat
Buffer Hold 4 BOSJ Don Diegos
Kamp aflyst
Kamp Resultat
Pulat Okin HVS
Kamp Resultat
Pulat Okin Ozempions Padel
2-0
Kamp Resultat
Double 6-1, 6-1
Ozempions Padel HVS
Kamp Resultat
HVS Nordiske Medier - Team 1
Kamp Resultat
Nordiske Medier - Team 1 Pulat Okin
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 0-6
Nordiske Medier - Team 1 Ozempions Padel
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 2-6
Team LF 2 FugleNo
Kamp Resultat
FugleNo HOGHF
Kamp Resultat
FugleNo JSK
Kamp Resultat
JSK Team LF 2
Kamp Resultat
HOGHF Team LF 2
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 0-6, 0-6
HOGHF JSK
Kamp Resultat
Alfredo Team Friends
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 7-5
Team Friends Grøn Padel
2-0
Kamp Resultat
Double 6-1, 6-2
Grøn Padel Alfredo
0-2
Kamp Resultat
Double 3-6, 0-6
TSJP Team Ballbusters
2-0
Kamp Resultat
Double 6-1, 6-2
18-09 15:00 Match Padel Ballerup Team Ballbusters Team KTFO
0-2
Kamp Resultat
Double 1-6, 1-6
19-09 18:00 Padel Lounge Randers Ans Glamping A/S Nørrevangsskolen Herre 1
0-2
Kamp Resultat
Double 6-7, 4-6
26-09 17:00 PadelPadel Odense Jyske Bank's A-hold Team LF
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 6-1
27-09 20:00 Match Padel Ballerup Team KTFO TSJP
2-1
Kamp Resultat
Double 4-6, 7-5, 6-2
03-10 19:00 Hjørring Team Dørt Datrivo
3-0
Kamp Resultat
Double 6-0, 6-0, 6-0
03-10 19:00 Padelground Team Traneren Ans Glamping A/S
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 7-6
05-10 19:00 Padel Lounge Nørrevangsskolen Herre 1 Team Traneren
1-2
Kamp Resultat
Double 6-4, 3-6, 4-6
05-10 19:00 Padel Club Roskilde Team Ballbusters Hænge og Slatten
1-2
Kamp Resultat
Double 2-6, 6-4, 6-7
13-10 19:00 Match Padel, Aarhus N Aros Revisions Boysss Team Traneren
0-2
Kamp Resultat
Double 6-7, 2-6
17-10 17:00 Dyrup Padel Jyske Bank's A-hold Koppers 2
2-0
Kamp Resultat
Double 6-1, 6-2
24-10 21:00 Match Padle Hænge og Slatten TSJP
2-0
Kamp Resultat
Double 7-6, 6-4
30-10 10:00 Ballerup Team KTFO Hænge og Slatten
2-0
Kamp Resultat
Double 6-4, 6-2
31-10 18:00 Match Padel Nørrevangsskolen Herre 1 Aros Revisions Boysss
Kamp Resultat
Team Alex Esports Track Shack
1-2
Kamp Resultat
Double 6-2, 5-7, 2-6

Stævneansvarlig: Kathrine Duus Tlf.: 30 80 19 95

Stævnekontaktperson: Dan Hansen Tlf.: 28 55 26 46

Stævnekontaktperson: Klaus Almind Tlf.: 31 67 34 29