Kampplan for: ES Cup Finalestævne Høvding 22. marts

Dato Spillested D1 D2 R
22-03 10:00 Elbohallen- Bane 3 Sopu GF 2 MtM 1
2-0
22-03 10:00 Elbohallen- Bane 2 Team ZBSOYA AAPS håndværker
2-0
22-03 10:00 Elbohallen- Bane 1 Peter Ynglinge Team T-Rex
0-2
22-03 10:15 Elbohallen- Bane 1 Bjerregaard Business´ansatte Fullrate
2-1
22-03 10:15 Elbohallen- Bane 2 Høvdingeene fra Bronx MultiYOU
2-0
22-03 10:15 Elbohallen- Bane 3 DNG - De Nuttede Giraffer GF 2 - Hobro
2-1
22-03 10:30 Elbohallen- Bane 3 Aalborg Produktionsskole 1 Team ZBSOYA
1-2
22-03 10:30 Elbohallen- Bane 2 MtM 1 Team T-Rex
0-2
22-03 10:30 Elbohallen- Bane 1 AAPS håndværker Peter Ynglinge
2-1
22-03 10:45 Elbohallen- Bane 1 MultiYOU Bjerregaard Business´ansatte
0-2
22-03 10:45 Elbohallen- Bane 2 Fullrate GF 2 - Hobro
2-0
22-03 10:45 Elbohallen- Bane 3 Høvdingeene fra Bronx DNG - De Nuttede Giraffer
1-2
22-03 11:00 Elbohallen- Bane 3 Team T-Rex AAPS håndværker
2-0
22-03 11:00 Elbohallen- Bane 2 Sopu GF 2 Aalborg Produktionsskole 1
2-1
22-03 11:00 Elbohallen- Bane 1 Peter Ynglinge MtM 1
2-0
22-03 11:15 Elbohallen- Bane 1 Bjerregaard Business´ansatte GF 2 - Hobro
2-0
22-03 11:15 Elbohallen- Bane 2 MultiYOU DNG - De Nuttede Giraffer
0-2
22-03 11:15 Elbohallen- Bane 3 Høvdingeene fra Bronx Fullrate
1-2
22-03 11:30 Elbohallen- Bane 3 AAPS håndværker MtM 1
2-1
22-03 11:30 Elbohallen- Bane 2 Peter Ynglinge Aalborg Produktionsskole 1
0-2
22-03 11:30 Elbohallen- Bane 1 Team ZBSOYA Sopu GF 2
1-2
22-03 11:45 Elbohallen- Bane 1 DNG - De Nuttede Giraffer Bjerregaard Business´ansatte
0-2
22-03 11:45 Elbohallen- Bane 2 GF 2 - Hobro Høvdingeene fra Bronx
2-0
22-03 11:45 Elbohallen- Bane 3 Fullrate MultiYOU
2-0
22-03 12:00 Elbohallen- Bane 3 Aalborg Produktionsskole 1 AAPS håndværker
2-0
22-03 12:00 Elbohallen- Bane 2 MtM 1 Team ZBSOYA
0-2
22-03 12:00 Elbohallen- Bane 1 Sopu GF 2 Team T-Rex
1-2
22-03 12:15 Elbohallen- Bane 1 Bjerregaard Business´ansatte Høvdingeene fra Bronx
2-1
22-03 12:15 Elbohallen- Bane 2 DNG - De Nuttede Giraffer Fullrate
0-2
22-03 12:15 Elbohallen- Bane 3 GF 2 - Hobro MultiYOU
2-0
22-03 12:30 Elbohallen- Bane 3 Team T-Rex Aalborg Produktionsskole 1
2-0
22-03 12:30 Elbohallen- Bane 2 AAPS håndværker Sopu GF 2
1-2
22-03 12:30 Elbohallen- Bane 1 Team ZBSOYA Peter Ynglinge
2-0
22-03 13:00 Elbohallen- Bane 1 Peter Ynglinge Sopu GF 2
0-2
22-03 13:00 Elbohallen- Bane 2 Team T-Rex Team ZBSOYA
2-0
22-03 13:00 Elbohallen- Bane 3 MtM 1 Aalborg Produktionsskole 1
2-0
22-03 13:20 Elbohallen- Bane 1 Sopu GF 2 Bjerregaard Business´ansatte
2-0
22-03 13:20 Elbohallen- Bane 2 Fullrate Team T-Rex
0-2
22-03 13:40 Elbohallen- Bane 1 Sopu GF 2 Team T-Rex
0-2

Stævneansvarlig: Brian York Tlf.: 20 21 25 69