Kampplan for: UngCup Thisted Høvdinge/Floorball

Dato Spillested D1 D2 R
12-03 09:00 Thy Hallen- Bane 1 Data Industri
12-03 09:00 Thy Hallen- Bane 1 Tømrer II Hold 1 Smed Hold 1
12-03 09:07 Thy Hallen- Bane 1 Industri Hold 2 Tømrer II Hold 2
12-03 09:15 Thy Hallen- Bane 1 Smed Elektriker
12-03 09:15 Thy Hallen- Bane 1 Industri Hold 1 Auto Hold 1
12-03 09:22 Thy Hallen- Bane 1 Smed Hold 2 Tømrer Hold 2
12-03 09:30 Thy Hallen- Bane 1 Auto Tømrer II
12-03 09:30 Thy Hallen- Bane 1 Tømrer Hold 1 Data
12-03 09:37 Thy Hallen- Bane 1 Auto Hold 2 Tømrer II Hold 2
12-03 09:45 Thy Hallen- Bane 1 Tømrer Murer
12-03 09:45 Thy Hallen- Bane 1 Auto Hold 1 Tømrer II Hold 1
12-03 09:52 Thy Hallen- Bane 1 Tømrer Hold 2 Industri Hold 2
12-03 10:00 Thy Hallen- Bane 1 Data Smed Hold 1
12-03 10:00 Thy Hallen- Bane 1 Data Auto
12-03 10:07 Thy Hallen- Bane 1 Industri Hold 1 Tømrer Hold 1
12-03 10:14 Thy Hallen- Bane 1 Auto Hold 2 Smed Hold 2
12-03 10:15 Thy Hallen- Bane 1 Smed Tømrer
12-03 10:22 Thy Hallen- Bane 1 Tømrer II Hold 2 Tømrer Hold 2
12-03 10:30 Thy Hallen- Bane 1 Tømrer II Hold 1 Data
12-03 10:30 Thy Hallen- Bane 1 Industri Tømrer II
12-03 10:37 Thy Hallen- Bane 1 Auto Hold 1 Tømrer Hold 1
12-03 10:44 Thy Hallen- Bane 1 Smed Hold 1 Industri Hold 1
12-03 10:45 Thy Hallen- Bane 1 Elektriker Murer
12-03 10:51 Thy Hallen- Bane 1 Tømrer II Hold 2 Smed Hold 2
12-03 10:59 Thy Hallen- Bane 1 Tømrer Hold 1 Tømrer II Hold 1
12-03 11:00 Thy Hallen- Bane 1 Tømrer II Data
12-03 11:06 Thy Hallen- Bane 1 Industri Hold 2 Auto Hold 2
12-03 11:14 Thy Hallen- Bane 1 Data Industri Hold 1
12-03 11:15 Thy Hallen- Bane 1 Murer Smed
12-03 11:21 Thy Hallen- Bane 1 Smed Hold 1 Auto Hold 1
12-03 11:28 Thy Hallen- Bane 1 Tømrer Hold 2 Auto Hold 2
12-03 11:30 Thy Hallen- Bane 1 Industri Auto
12-03 11:36 Thy Hallen- Bane 1 Smed Hold 2 Industri Hold 2
12-03 11:44 Thy Hallen- Bane 1 Tømrer II Hold 1 Industri Hold 1
12-03 11:45 Thy Hallen- Bane 1 Elektriker Tømrer
12-03 11:48 Thy Hallen- Bane 1 Data Auto Hold 1
12-03 11:51 Thy Hallen- Bane 1 Tømrer Hold 1 Smed Hold 1
12-03 12:00 Thy Hallen- Bane 1 Nr. 4 fra Pulje 1 Nr. 4 fra Pulje 2
12-03 12:06 Thy Hallen- Bane 1 Nr. 2 fra Pulje 1 Nr. 1 fra Pulje 2
12-03 12:14 Thy Hallen- Bane 1 Nr. 2 fra Pulje 2 Nr. 1 fra Pulje 1
12-03 12:15 Thy Hallen- Bane 1 Nr. 3 fra Pulje 1 Nr. 3 fra Pulje 2
12-03 12:25 Thy Hallen- Bane 1 Vinder af Semifinale 1 Vinder af Semifinale 2
12-03 12:30 Thy Hallen- Bane 1 Nr. 2 fra Pulje 1 Nr. 2 fra Pulje 2
12-03 12:45 Thy Hallen- Bane 1 Nr. 1 fra Pulje 1 Nr. 1 fra Pulje 2

Stævneansvarlig: Brian York Tlf.: 20 21 25 69

Stævneansvarlig: Emil Schultz Tlf.: 61 11 22 18

Stævneansvarlig: Haris Berberovic Tlf.: 22 99 30 70