Kampplan for: Petanque - Holdturnering 2024

Dato Spillested D1 D2 R
Nr. 1 fra Pulje 1 Nr. 5 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 2 fra Pulje 1 Nr. 4 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 3 fra Pulje 1 Nr. 5 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 4 fra Pulje 1 Nr. 1 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 3 fra Pulje 1 Nr. 2 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 5 fra Pulje 1 Nr. 4 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 5 fra Pulje 1 Nr. 1 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 4 fra Pulje 1 Nr. 2 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 3 fra Pulje 1 Nr. 1 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 2 fra Pulje 1 Nr. 5 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 1 fra Pulje 1 Nr. 3 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 5 fra Pulje 1 Nr. 2 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 4 fra Pulje 1 Nr. 3 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 2 fra Pulje 1 Nr. 1 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 3 fra Pulje 1 Nr. 4 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 1 fra Pulje 1 Nr. 2 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 5 fra Pulje 1 Nr. 3 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 1 fra Pulje 1 Nr. 4 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 2 fra Pulje 1 Nr. 3 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 4 fra Pulje 1 Nr. 5 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 8 fra Pulje 1 Nr. 6 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 7 fra Pulje 1 Nr. 10 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 9 fra Pulje 1 Nr. 8 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 7 fra Pulje 1 Nr. 6 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 6 fra Pulje 1 Nr. 10 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 7 fra Pulje 1 Nr. 9 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 8 fra Pulje 1 Nr. 10 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 9 fra Pulje 1 Nr. 6 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 7 fra Pulje 1 Nr. 8 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 9 fra Pulje 1 Nr. 10 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 8 fra Pulje 1 Nr. 7 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 10 fra Pulje 1 Nr. 9 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 6 fra Pulje 1 Nr. 8 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 10 fra Pulje 1 Nr. 7 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 8 fra Pulje 1 Nr. 9 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 6 fra Pulje 1 Nr. 7 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 10 fra Pulje 1 Nr. 6 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 9 fra Pulje 1 Nr. 7 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 10 fra Pulje 1 Nr. 8 fra Pulje 1
Kamp Resultat
Nr. 6 fra Pulje 1 Nr. 9 fra Pulje 1
Kamp Resultat
03-04 17:30 SAS-2 SAS 2 SAS 1
0-3
Kamp Resultat
1. Triple 8-13
1. Double 4-13
1. Single 6-13
08-04 17:30 Rødovre-3 Petballs SAS 2
1-2
Kamp Resultat
1. Triple 13-10
1. Double 1-13
1. Single 4-13
08-04 17:30 Rødovre-1 RKS Londero
5-0
Kamp Resultat
1. Triple 13-11
2. Triple 13-1
1. Double 13-2
2. Double 13-4
3. Double 13-3
09-04 17:30 Valby-2 Frederiksholm/Dynamo Nordea (6-mands)
3-2
Kamp Resultat
1. Triple 13-8
2. Triple 7-13
1. Double 11-13
2. Double 13-7
3. Double 13-8
09-04 17:30 Radiometer Radiometer 2 TIK
2-1
Kamp Resultat
1. Triple 7-13
1. Double 13-4
1. Single 13-11
11-04 17:30 SAS-2 Renholdet 2 SAS 3
1-2
Kamp Resultat
1. Triple 13-3
1. Double 2-13
1. Single 2-13
11-04 17:30 Valby-2 Petballs (6-mands) TIK (6-mands)
4-1
Kamp Resultat
1. Triple 13-6
2. Triple 13-11
1. Double 13-11
2. Double 3-13
3. Double 13-11
11-04 17:30 Valby-1 Nordea ABA Teknik
0-3
Kamp Resultat
1. Triple 2-13
1. Double 9-13
1. Single 3-13
11-04 17:30 DRI/PK 17 DRidræt SAS 1
1-2
Kamp Resultat
1. Triple 4-13
1. Double 4-13
1. Single 13-9
14-04 12:00 Radiometer Radiometer 2 Radiometer 1
1-2
Kamp Resultat
1. Triple 4-13
1. Double 13-12
1. Single 7-13
15-04 17:30 Londero Londero Frederiksholm/Dynamo
3-2
Kamp Resultat
1. Triple 13-1
2. Triple 13-6
1. Double 12-13
2. Double 13-2
3. Double 4-13
15-04 17:30 Rødovre-2 RIF PFAI
2-3
Kamp Resultat
1. Triple 12-13
2. Triple 6-13
1. Double 13-2
2. Double 13-4
3. Double 7-13
15-04 17:30 SAS SAS 3 Radiometer 1
2-1
Kamp Resultat
1. Triple 13-4
1. Double 2-13
1. Single 13-5
15-04 17:30 Rødovre-4 ABA Teknik Petballs
3-0
Kamp Resultat
1. Triple 13-4
1. Double 13-4
1. Single 13-5
15-04 17:30 Rødovre-1 RKS Radiometer (6-mands)
2-3
Kamp Resultat
1. Triple 8-13
2. Triple 13-5
1. Double 2-13
2. Double 13-11
3. Double 4-13
16-04 17:30 SAS-2 SAS 2 Nordea
0-3
Kamp Resultat
1. Triple 9-13
1. Double 6-13
1. Single 11-13
16-04 17:30 Radiometer Radiometer 1 Renholdet 3
3-0
Kamp Resultat
1. Triple 13-4
1. Double 13-6
1. Single 13-11
16-04 17:30 Tryg Tryg Radiometer 2
1-2
Kamp Resultat
1. Triple 8-13
1. Double 13-3
1. Single 7-13
17-04 17:30 Rødovre-1 TIK (6-mands) Nordea (6-mands)
0-5
Kamp Resultat
1. Triple 10-13
2. Triple 12-13
1. Double 6-13
2. Double 8-13
3. Double 1-13
17-04 17:30 DRI/PK 17 PK 17 DRidræt
2-1
Kamp Resultat
1. Triple 13-4
1. Double 4-13
1. Single 13-11
18-04 17:30 Valby-3 TIK Granzow
1-2
Kamp Resultat
1. Triple 4-13
1. Double 13-4
1. Single 9-13
18-04 17:30 SAS-3 Renholdet 3 Renholdet 2
1-2
Kamp Resultat
1. Triple 5-13
1. Double 11-13
1. Single 13-8
22-04 17:30 Londero Londero RIF
4-1
Kamp Resultat
1. Triple 13-0
2. Triple 13-10
1. Double 13-7
2. Double 13-2
3. Double 10-13
22-04 17:30 Radiometer Radiometer 1 Tryg
2-1
Kamp Resultat
1. Triple 4-13
1. Double 13-1
1. Single 13-6
22-04 17:30 SAS-1 SAS 1 Renholdet 1
1-2
Kamp Resultat
1. Triple 9-13
1. Double 13-8
1. Single 4-13
22-04 17:30 Rødovre-3 Petballs PK 17
1-2
Kamp Resultat
1. Triple 10-13
1. Double 12-13
1. Single 13-10
23-04 17:30 Valby-1 Nordea SAS 1
0-3
Kamp Resultat
1. Triple 0-13
1. Double 3-13
1. Single 7-13
23-04 17:30 Valby-2 Frederiksholm/Dynamo RKS
2-3
Kamp Resultat
1. Triple 0-13
2. Triple 13-4
1. Double 0-13
2. Double 13-2
3. Double 12-13
23-04 17:30 Radiometer Radiometer 2 SAS 3
1-2
Kamp Resultat
1. Triple 13-9
1. Double 5-13
1. Single 4-13
24-04 17:30 Rødovre-3 Granzow Renholdet 3
1-2
Kamp Resultat
1. Triple 13-11
1. Double 5-13
1. Single 10-13
24-04 17:30 Rødovre-2 PFAI TIK (6-mands)
2-3
Kamp Resultat
1. Triple 8-13
2. Triple 13-5
1. Double 5-13
2. Double 12-13
3. Double 13-7
24-04 17:30 Radiometer Radiometer (6-mands) SAS (6-mands)
2-3
Kamp Resultat
1. Triple 6-13
2. Triple 13-3
1. Double 2-13
2. Double 13-5
3. Double 9-13
25-04 17:30 SAS-2 Renholdet 2 TIK
Kamp Resultat
29-04 17:30 Londero Londero Radiometer (6-mands)
3-2
Kamp Resultat
1. Triple 13-3
2. Triple 13-6
1. Double 13-11
2. Double 10-13
3. Double 6-13
29-04 17:30 Rødovre-2 RIF Petballs (6-mands)
1-4
Kamp Resultat
1. Triple 1-13
2. Triple 5-15
1. Double 9-13
2. Double 4-13
3. Double 13-3
30-04 17:30 Valby-1 Nordea (6-mands) PFAI
2-3
Kamp Resultat
1. Triple 13-6
2. Triple 13-6
1. Double 12-13
2. Double 8-13
3. Double 7-13
30-04 17:30 Tryg Tryg Renholdet 2
Kamp Resultat
01-05 17:30 SAS-1 SAS 1 Petballs
1-2
Kamp Resultat
1. Triple 6-13
1. Double 13-7
1. Single 12-13
01-05 17:30 DRI/PK 17 PK 17 Nordea
0-3
Kamp Resultat
1. Triple 3-13
1. Double 9-13
1. Single 5-13
02-05 17:30 Valby-3 TIK Radiometer 1
1-2
Kamp Resultat
1. Triple 12-13
1. Double 13-8
1. Single 11-13
02-05 17:30 SAS SAS 3 Granzow
2-1
Kamp Resultat
1. Triple 1-13
1. Double 13-5
1. Single 13-7
06-05 17:30 Rødovre-1 RKS RIF
5-0
Kamp Resultat
1. Triple 13-8
2. Triple 13-0
1. Double 13-0
2. Double 13-8
3. Double 13-12
07-05 17:30 SAS SAS (6-mands) TIK (6-mands)
2-3
Kamp Resultat
1. Triple 10-13
2. Triple 13-7
1. Double 10-13
2. Double 6-13
3. Double 13-1
07-05 17:30 Valby-1 Nordea (6-mands) Londero
2-3
Kamp Resultat
1. Triple 7-13
2. Triple 13-6
1. Double 6-13
2. Double 11-13
3. Double 13-12
07-05 17:30 Valby-2 Frederiksholm/Dynamo Radiometer (6-mands)
0-5
Kamp Resultat
1. Triple 3-13
2. Triple 4-13
1. Double 0-13
2. Double 7-13
3. Double 1-13
08-05 17:30 Rødovre-2 PFAI SAS (6-mands)
0-5
Kamp Resultat
1. Triple 3-13
2. Triple 3-13
1. Double 5-13
2. Double 9-13
3. Double 8-13
13-05 17:30 Rødovre-2 RIF TIK (6-mands)
2-3
Kamp Resultat
1. Triple 13-8
2. Triple 13-1
1. Double 10-13
2. Double 12-13
3. Double 7-13
13-05 17:30 SAS SAS 3 TIK
2-1
Kamp Resultat
1. Triple 13-3
1. Double 12-13
1. Single 13-2
13-05 17:30 Rødovre-3 Petballs DRidræt
1-2
Kamp Resultat
1. Triple 12-13
1. Double 4-13
1. Single 13-7
14-05 17:30 Radiometer Radiometer 1 Granzow
2-1
Kamp Resultat
1. Triple 13-2
1. Double 13-10
1. Single 4-13
14-05 17:30 Valby-2 Frederiksholm/Dynamo SAS (6-mands)
2-3
Kamp Resultat
1. Triple 13-5
2. Triple 2-13
1. Double 4-13
2. Double 13-7
3. Double 11-13
15-05 17:30 Rødovre-2 PFAI RKS
1-4
Kamp Resultat
1. Triple 6-13
2. Triple 1-13
1. Double 7-13
2. Double 13-2
3. Double 1-13
15-05 17:30 Rødovre-3 Granzow Renholdet 2
1-2
Kamp Resultat
1. Triple 8-13
1. Double 13-6
1. Single 12-13
15-05 17:30 SAS-1 SAS 1 ABA Teknik
2-1
Kamp Resultat
1. Triple 12-13
1. Double 13-0
1. Single 13-9
16-05 17:30 Valby-1 Nordea Renholdet 1
1-2
Kamp Resultat
1. Triple 12-13
1. Double 13-4
1. Single 8-13
16-05 17:30 Valby-2 Petballs (6-mands) Londero
3-2
Kamp Resultat
1. Triple 2-13
2. Triple 13-4
1. Double 5-13
2. Double 13-1
3. Double 13-9
16-05 17:30 Rødovre-1 TIK (6-mands) Frederiksholm/Dynamo
3-2
Kamp Resultat
1. Triple 13-4
2. Triple 12-13
1. Double 13-9
2. Double 13-10
3. Double 0-13
16-05 17:30 SAS-3 Renholdet 3 Tryg
2-1
Kamp Resultat
1. Triple 13-6
1. Double 10-13
1. Single 13-11
21-05 17:30 Valby Idrætspark Radiometer (6-mands) RIF
5-0
Kamp Resultat
1. Triple 13-3
2. Triple 13-10
1. Double 13-9
2. Double 13-0
3. Double 13-3
21-05 17:30 SAS SAS (6-mands) Petballs (6-mands)
3-2
Kamp Resultat
1. Triple 13-9
2. Triple 5-13
1. Double 13-5
2. Double 3-13
3. Double 13-6
23-05 17:30 SAS SAS (6-mands) RKS
3-2
Kamp Resultat
1. Triple 13-10
2. Triple 11-13
1. Double 13-8
2. Double 4-13
3. Double 13-10
23-05 17:30 Valby-2 Petballs (6-mands) PFAI
4-1
Kamp Resultat
1. Triple 13-7
2. Triple 13-8
1. Double 13-7
2. Double 10-13
3. Double 13-5
23-05 17:30 SAS-1 Renholdet 1 SAS 2
2-1
Kamp Resultat
1. Triple 13-10
1. Double 13-6
1. Single 5-13
27-05 17:30 Rødovre-1 RKS Petballs (6-mands)
4-1
Kamp Resultat
1. Triple 7-13
2. Triple 13-8
1. Double 13-11
2. Double 13-5
3. Double 13-8
27-05 17:30 Rødovre-4 ABA Teknik PK 17
2-1
Kamp Resultat
1. Triple 8-13
1. Double 13-8
1. Single 13-6
27-05 17:30 Londero Londero PFAI
2-3
Kamp Resultat
1. Triple 13-3
2. Triple 4-13
1. Double 5-13
2. Double 8-13
3. Double 13-10
27-05 17:30 Rødovre-2 RIF Frederiksholm/Dynamo
3-2
Kamp Resultat
1. Triple 13-8
2. Triple 11-13
1. Double 4-13
2. Double 13-8
3. Double 13-9
28-05 17:30 Valby-1 Nordea (6-mands) SAS (6-mands)
1-4
Kamp Resultat
1. Triple 9-13
2. Triple 9-13
1. Double 8-13
2. Double 6-13
3. Double 13-2
28-05 17:30 Tryg Tryg SAS 3
Kamp Resultat
29-05 17:00 Rødovre-3 Granzow Tryg
0-3
Kamp Resultat
1. Triple 6-13
1. Double 10-13
1. Single 9-13
29-05 17:30 Rødovre-1 TIK (6-mands) Radiometer (6-mands)
0-5
Kamp Resultat
1. Triple 0-13
2. Triple 5-13
1. Double 11-13
2. Double 7-13
3. Double 1-13
30-05 17:30 SAS-2 Renholdet 2 Radiometer 2
2-1
Kamp Resultat
1. Triple 13-12
1. Double 13-3
1. Single 9-13
30-05 17:30 DRI/PK 17 DRidræt Nordea
1-2
Kamp Resultat
1. Triple 6-13
1. Double 12-13
1. Single 13-12
04-06 17:00 Valby-3 TIK Renholdet 3
2-1
Kamp Resultat
1. Triple 13-8
1. Double 8-13
1. Single 13-12
04-06 17:30 SAS-2 SAS 2 DRidræt
1-2
Kamp Resultat
1. Triple 13-4
1. Double 10-13
1. Single 8-13
06-06 17:30 Valby-2 Petballs (6-mands) Nordea (6-mands)
4-1
Kamp Resultat
1. Triple 13-4
2. Triple 13-3
1. Double 11-13
2. Double 13-2
3. Double 13-12
06-06 17:30 Valby-3 TIK Radiometer 2
1-2
Kamp Resultat
1. Triple 13-1
1. Double 11-13
1. Single 11-13
10-06 17:30 Londero Londero SAS (6-mands)
2-3
Kamp Resultat
1. Triple 7-13
2. Triple 13-6
1. Double 5-13
2. Double 1-13
3. Double 13-10
10-06 17:30 Rødovre-2 RIF Nordea (6-mands)
2-3
Kamp Resultat
1. Triple 2-13
2. Triple 13-11
1. Double 13-3
2. Double 11-13
3. Double 10-13
10-06 17:30 Radiometer Radiometer 1 Renholdet 2
3-0
Kamp Resultat
1. Triple 13-8
1. Double 13-0
1. Single 13-10
10-06 17:30 Rødovre-1 RKS TIK (6-mands)
4-1
Kamp Resultat
1. Triple 13-3
2. Triple 13-5
1. Double 5-13
2. Double 13-3
3. Double 13-9
10-06 17:30 Rødovre-4 ABA Teknik SAS 2
2-1
Kamp Resultat
1. Triple 13-8
1. Double 13-9
1. Single 2-13
11-06 17:30 Valby Petballs Nordea
Kamp Resultat
12-06 17:30 SAS-1 SAS 1 PK 17
1-2
Kamp Resultat
1. Triple 13-10
1. Double 9-13
1. Single 6-13
12-06 17:30 Rødovre-2 PFAI Frederiksholm/Dynamo
3-2
Kamp Resultat
1. Triple 13-7
2. Triple 13-3
1. Double 6-13
2. Double 13-6
3. Double 0-13
12-06 17:30 Rødovre-3 Granzow Radiometer 2
3-0
Kamp Resultat
1. Triple 13-5
1. Double 13-7
1. Single 13-12
12-06 19:00 Rødovre PK 17 SAS 1
0-3
Kamp Resultat
1. Triple 1-13
1. Double 9-13
1. Single 6-13
13-06 17:30 Valby-2 Petballs (6-mands) Radiometer (6-mands)
Kamp Resultat
13-06 17:30 Valby-3 TIK Tryg
2-1
Kamp Resultat
1. Triple 13-5
1. Double 3-13
1. Single 13-9
13-06 17:30 SAS-3 Renholdet 3 Radiometer 1
Kamp Resultat
17-06 14:39 SAS SAS 3 Renholdet 3
Kamp Resultat
17-06 17:30 SAS SAS 3 Renholdet 2
Kamp Resultat
17-06 17:30 Rødovre-4 ABA Teknik Nordea
Kamp Resultat
18-06 17:30 SAS-1 Renholdet 1 DRidræt
Kamp Resultat
18-06 17:30 SAS SAS (6-mands) RIF
Kamp Resultat
18-06 17:30 Tryg Tryg Granzow
Kamp Resultat
18-06 17:30 Valby-1 Nordea (6-mands) RKS
Kamp Resultat
18-06 17:30 Valby-2 Frederiksholm/Dynamo Petballs (6-mands)
Kamp Resultat
19-06 16:45 DRI/PK 17 PK 17 Renholdet 1
Kamp Resultat
19-06 17:30 SAS-1 SAS 1 DRidræt
Kamp Resultat
19-06 17:30 Radiometer Radiometer (6-mands) PFAI
Kamp Resultat
19-06 17:30 SAS-2 SAS 2 Petballs
Kamp Resultat
19-06 17:30 Rødovre-1 TIK (6-mands) Londero
Kamp Resultat
19-06 18:30 Dr1/PK17 Renholdet 1 PK 17
Kamp Resultat
20-06 17:30 Radiometer Radiometer (6-mands) Nordea (6-mands)
Kamp Resultat
20-06 17:30 DRI/PK 17 DRidræt ABA Teknik
Kamp Resultat
20-06 17:30 SAS-2 Renholdet 2 Renholdet 3
Kamp Resultat
20-06 19:00 Rødovre-4 ABA Teknik DRidræt
Kamp Resultat
24-06 17:30 SAS-1 Renholdet 1 Petballs
Kamp Resultat
24-06 17:30 Radiometer Radiometer 1 Radiometer 2
Kamp Resultat
26-06 17:30 DRI/PK 17 PK 17 SAS 2
Kamp Resultat
01-07 17:30 SAS-3 Renholdet 3 Radiometer 2
Kamp Resultat
07-08 17:30 SAS-1 SAS 1 SAS 2
Kamp Resultat
08-08 17:30 Valby-1 Nordea PK 17
Kamp Resultat
12-08 17:30 Rødovre-3 Petballs ABA Teknik
Kamp Resultat
12-08 17:30 Radiometer Radiometer 1 SAS 3
Kamp Resultat
13-08 17:30 Radiometer Radiometer 2 Tryg
Kamp Resultat
14-08 17:30 Rødovre-3 Granzow TIK
Kamp Resultat
15-08 17:30 Valby-1 Nordea SAS 2
Kamp Resultat
15-08 17:30 DRI/PK 17 DRidræt PK 17
Kamp Resultat
15-08 17:30 SAS-1 Renholdet 1 SAS 1
Kamp Resultat
19-08 17:30 SAS SAS 3 Radiometer 2
Kamp Resultat
20-08 17:30 Tryg Tryg Radiometer 1
Kamp Resultat
21-08 17:30 DRI/PK 17 PK 17 Petballs
Kamp Resultat
21-08 17:30 SAS-1 SAS 1 Nordea
Kamp Resultat
21-08 17:30 SAS-2 SAS 2 Renholdet 1
Kamp Resultat
22-08 17:30 DRi DRidræt Renholdet 1
Kamp Resultat
22-08 17:30 Valby-3 TIK Renholdet 2
Kamp Resultat
22-08 17:30 SAS-3 Renholdet 3 Granzow
Kamp Resultat
26-08 17:30 Radiometer Radiometer 1 TIK
Kamp Resultat
26-08 17:30 Rødovre-3 Petballs SAS 1
Kamp Resultat
27-08 17:30 Radiometer Radiometer 2 Renholdet 3
Kamp Resultat
28-08 17:30 Rødovre-3 Granzow SAS 3
Kamp Resultat
29-08 16:30 SAS ABA Teknik Renholdet 1
Kamp Resultat
29-08 17:30 SAS-1 Renholdet 1 ABA Teknik
Kamp Resultat
29-08 17:30 DRI/PK 17 DRidræt SAS 2
Kamp Resultat
29-08 17:30 SAS-2 Renholdet 2 Tryg
Kamp Resultat
02-09 17:30 Rødovre-4 ABA Teknik SAS 1
Kamp Resultat
03-09 17:30 Tryg Tryg Renholdet 3
Kamp Resultat
04-09 17:30 SAS-2 SAS 2 PK 17
Kamp Resultat
05-09 17:30 DRI/PK 17 DRidræt Petballs
Kamp Resultat
05-09 17:30 SAS-1 Renholdet 1 Nordea
Kamp Resultat
05-09 17:30 SAS-2 Renholdet 2 Granzow
Kamp Resultat
05-09 17:30 Valby-3 TIK SAS 3
Kamp Resultat
09-09 17:30 SAS SAS 3 Tryg
Kamp Resultat
09-09 17:30 Rødovre-3 Petballs Renholdet 1
Kamp Resultat
10-09 17:30 Radiometer Radiometer 2 Renholdet 2
Kamp Resultat
11-09 17:30 Rødovre-3 Granzow Radiometer 1
Kamp Resultat
11-09 17:30 DRI/PK 17 PK 17 ABA Teknik
Kamp Resultat
12-09 17:30 Valby-1 Nordea DRidræt
Kamp Resultat
12-09 17:30 SAS-3 Renholdet 3 TIK
Kamp Resultat
16-09 17:00 Rødovre Renholdet 3 SAS 3
Kamp Resultat
16-09 17:00 Rødovre Nordea Petballs
Kamp Resultat
16-09 17:00 Rødovre SAS 2 ABA Teknik
Kamp Resultat
16-09 17:00 Rødovre Radiometer 2 Granzow
Kamp Resultat
16-09 17:00 Rødovre Renholdet 2 Radiometer 1
Kamp Resultat
16-09 17:00 Rødovre Tryg TIK
Kamp Resultat

Stævneansvarlig: Gitte Agerlin Tlf.: 28 64 59 14

Stævnekontaktperson: Asger Gaard Tlf.: 24 60 48 73

Stævnekontaktperson: Birthe Bech Tlf.: 28 56 58 34

Stævnekontaktperson: Jens Peter Olsen Tlf.: 23 98 15 42