Dato | Spillested | Deltager 1 | Deltager 2 | Pulje | Runde | Række | Resultat | R |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27-02 09:45 | 27-02-2020 09:45 | Trollesmindehallen- Bane 1 | UNORDs Drenge | 21X | Pulje 1 | 1 | Rækkenavn |
1-0
|
27-02 09:45 | 27-02-2020 09:45 | Trollesmindehallen- Bane 2 | Kruses høvdingeboldmestre | 10A | Pulje 2 | 1 | Rækkenavn |
2-0
|
27-02 10:00 | 27-02-2020 10:00 | Trollesmindehallen- Bane 1 | 10B | 22X | Pulje 1 | 1 | Rækkenavn |
0-2
|
27-02 10:00 | 27-02-2020 10:00 | Trollesmindehallen- Bane 2 | 21D | Jakoberne | Pulje 2 | 1 | Rækkenavn |
0-2
|
27-02 10:15 | 27-02-2020 10:15 | Trollesmindehallen- Bane 1 | UNORDs Drenge | 10B | Pulje 1 | 2 | Rækkenavn |
2-0
|
27-02 10:15 | 27-02-2020 10:15 | Trollesmindehallen- Bane 2 | Kruses høvdingeboldmestre | 21D | Pulje 2 | 2 | Rækkenavn |
2-1
|
27-02 10:30 | 27-02-2020 10:30 | Trollesmindehallen- Bane 1 | 21X | 22X | Pulje 1 | 2 | Rækkenavn |
2-1
|
27-02 10:30 | 27-02-2020 10:30 | Trollesmindehallen- Bane 2 | 10A | Jakoberne | Pulje 2 | 2 | Rækkenavn |
0-2
|
27-02 10:45 | 27-02-2020 10:45 | Trollesmindehallen- Bane 1 | 22X | UNORDs Drenge | Pulje 1 | 3 | Rækkenavn |
2-1
|
27-02 10:45 | 27-02-2020 10:45 | Trollesmindehallen- Bane 2 | Jakoberne | Kruses høvdingeboldmestre | Pulje 2 | 3 | Rækkenavn |
0-2
|
27-02 11:00 | 27-02-2020 11:00 | Trollesmindehallen- Bane 1 | 21X | 10B | Pulje 1 | 3 | Rækkenavn |
0-2
|
27-02 11:00 | 27-02-2020 11:00 | Trollesmindehallen- Bane 2 | 10A | 21D | Pulje 2 | 3 | Rækkenavn |
0-2
|
27-02 11:15 | 27-02-2020 11:15 | Trollesmindehallen- Bane 1 | 21X | Kruses høvdingeboldmestre | Kvartfinale 1 | 2 | Rækkenavn |
0-2
|
27-02 11:15 | 27-02-2020 11:15 | Trollesmindehallen- Bane 2 | 10A | 22X | Kvartfinale 2 | 2 | Rækkenavn |
0-2
|
27-02 11:30 | 27-02-2020 11:30 | Trollesmindehallen- Bane 1 | 10B | Jakoberne | Kvartfinale 3 | 2 | Rækkenavn |
1-2
|
27-02 11:30 | 27-02-2020 11:30 | Trollesmindehallen- Bane 2 | 21D | UNORDs Drenge | Kvartfinale 4 | 2 | Rækkenavn |
0-2
|
27-02 11:45 | 27-02-2020 11:45 | Trollesmindehallen- Bane 1 | Kruses høvdingeboldmestre | UNORDs Drenge | Semifinale 1 | 3 | Rækkenavn |
2-0
|
27-02 11:45 | 27-02-2020 11:45 | Trollesmindehallen- Bane 2 | 22X | Jakoberne | Semifinale 2 | 3 | Rækkenavn |
2-0
|
27-02 12:00 | 27-02-2020 12:00 | Trollesmindehallen- Bane 1 | Kruses høvdingeboldmestre | 22X | Finale | 4 | Rækkenavn |
2-1
|
Stævneansvarlig: Emil Schultz Tlf.: 61 11 22 18
Stævneansvarlig: Haris Berberovic Tlf.: 22 99 30 70
Stævnekontaktperson: Brian York Tlf.: 20 21 25 69