Dato | Spillested | Deltager 1 | Deltager 2 | Pulje | Runde | Række | Resultat | R | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Thomsen top team | Trifork Eagles 1 | Pulje 1 | 1 | Østjylland-2 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Blomme og Co. | Enekylle | Pulje 1 | 1 | Østjylland-1 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
Trifork Eagles 2 | ÅSGuys | Pulje 1 | 1 | Østjylland-1 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
Trifork Eagles 2 | Blomme og Co. | Pulje 1 | 2 | Østjylland-1 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
ÅSGuys | Enekylle | Pulje 1 | 2 | Østjylland-1 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
ÅSGuys | Blomme og Co. | Pulje 1 | 3 | Østjylland-1 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Enekylle | Trifork Eagles 2 | Pulje 1 | 3 | Østjylland-1 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
No Strings Attached | Team kniv skarp serv | Pulje 1 | 2 | Midtjylland-4 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
No Strings Attached | TeamFalck | Pulje 1 | 3 | Midtjylland-4 |
|
|||||||
|
||||||||||||
Trifork Falcons | No Strings Attached | Pulje 1 | 1 | Midtjylland-4 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Trifork Falcons | TeamFalck | Pulje 1 | 2 | Midtjylland-4 |
|
|||||||
|
||||||||||||
TeamFalck | Team kniv skarp serv | Pulje 1 | 1 | Midtjylland-4 |
|
|||||||
|
||||||||||||
Team kniv skarp serv | Trifork Falcons | Pulje 1 | 3 | Midtjylland-4 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Hobro Idrætscenter | Mediemogulerne | Pulje 1 | 1 | Nordjylland-1 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
Hobro Idrætscenter | Papapadel | Pulje 1 | 2 | Nordjylland-1 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
Mediemogulerne | KMD Dynamic Duo | Pulje 1 | 2 | Nordjylland-1 |
2-1
|
|||||||
|
||||||||||||
Mediemogulerne | Papapadel | Pulje 1 | 3 | Nordjylland-1 |
2-1
|
|||||||
|
||||||||||||
Papapadel | KMD Dynamic Duo | Pulje 1 | 1 | Nordjylland-1 |
|
|||||||
|
||||||||||||
KMD Dynamic Duo | Hobro Idrætscenter | Pulje 1 | 3 | Nordjylland-1 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Louis Nielsen Randers | Trifork Eagles 1 | Pulje 1 | 2 | Østjylland-2 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Louis Nielsen Randers | Thomsen top team | Pulje 1 | 3 | Østjylland-2 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
BHAMS ALLSTAR | Louis Nielsen Randers | Pulje 1 | 1 | Østjylland-2 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Bc Syd | AGS | Pulje 1 | 1 | Sønderjylland-1 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
Vi prøver sku | Bc Syd | Pulje 1 | 3 | Sønderjylland-1 |
|
|||||||
|
||||||||||||
AGS | Vi prøver sku | Pulje 1 | 2 | Sønderjylland-1 |
|
|||||||
|
||||||||||||
MFFI 2 | Team Bankdata | Pulje 1 | 3 | Trekantsområdet-2 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Team ulle | Maccen Crew | Pulje 1 | 3 | Midtjylland-3 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
Skituren | McStruer | Pulje 1 | 3 | Midtjylland-3 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
Skituren | Team ulle | Pulje 1 | 2 | Midtjylland-3 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Maccen Crew | Skituren | Pulje 1 | 1 | Midtjylland-3 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Maccen Crew | McStruer | Pulje 1 | 2 | Midtjylland-3 |
1-0
|
|||||||
|
||||||||||||
McStruer | Team ulle | Pulje 1 | 1 | Midtjylland-3 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Blue Team | Dahl Pedersen A/S 2 | Pulje 1 | 3 | Midtjylland-1 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
Blue Team | Mc double | Pulje 1 | 2 | Midtjylland-1 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
Team Bankdata | Team Milestone 1 | Pulje 1 | 1 | Trekantsområdet-2 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
Tømrermestrene | MFFI 2 | Pulje 1 | 1 | Trekantsområdet-2 |
|
|||||||
|
||||||||||||
Mc double | Dahl Pedersen A/S 1 | Pulje 1 | 3 | Midtjylland-1 |
1-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Dahl Pedersen A/S 2 | Mc double | Pulje 1 | 1 | Midtjylland-1 |
1-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Skovdallund Tømrer | Green Mind | Pulje 1 | 3 | Trekantsområdet-1 |
2-1
|
|||||||
|
||||||||||||
Skovdallund Tømrer | Villa Nordic. | Pulje 1 | 2 | Trekantsområdet-1 |
2-0
|
|||||||
|
||||||||||||
Kjærgaard 1 | Skovdallund Tømrer | Pulje 1 | 1 | Trekantsområdet-1 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Kjærgaard 1 | Green Mind | Pulje 1 | 2 | Trekantsområdet-1 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Villa Nordic. | Kjærgaard 1 | Pulje 1 | 3 | Trekantsområdet-1 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Weedkillers | Softice4Life | Pulje 1 | 2 | Trekantsområdet-4 |
|
|||||||
|
||||||||||||
Softice4Life | Rutinerede Folkedansere | Pulje 1 | 3 | Trekantsområdet-4 |
|
|||||||
|
||||||||||||
Team Milestone 2 | Softice4Life | Pulje 1 | 1 | Trekantsområdet-4 |
|
|||||||
|
||||||||||||
Kødhammeren & Fugepinden | Team LML | Pulje 1 | 1 | Trekantsområdet-3 |
2-1
|
|||||||
|
||||||||||||
Team LML | Team Padel Battle | Pulje 1 | 3 | Trekantsområdet-3 |
2-1
|
|||||||
|
||||||||||||
Team Padel Battle | Kødhammeren & Fugepinden | Pulje 1 | 2 | Trekantsområdet-3 |
1-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Kjærgaard 2 | Team LML | Pulje 1 | 2 | Trekantsområdet-3 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Kjærgaard 2 | Kødhammeren & Fugepinden | Pulje 1 | 3 | Trekantsområdet-3 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Olierede Nordmænd | Ravendo | Pulje 1 | 2 | Østjylland-3 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Team kagearm | Olierede Nordmænd | Pulje 1 | 1 | Østjylland-3 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Rutinerede Folkedansere | Weedkillers | Pulje 1 | 1 | Trekantsområdet-4 |
0-2
|
|||||||
|
||||||||||||
Rutinerede Folkedansere | Team Milestone 2 | Pulje 1 | 2 | Trekantsområdet-4 |
|
|||||||
|
||||||||||||
13-09 17:00 | 13-09-2022 17:00 | MFFI | Team Milestone 1 | MFFI 2 | Pulje 1 | 2 | Trekantsområdet-2 |
2-0
|
||||
|
||||||||||||
22-09 18:00 | 22-09-2022 18:00 | Padelworld, bane 7 | FC Mammalicious | Dahl Pedersen A/S 3 | Pulje 1 | 3 | Midtjylland-2 |
1-2
|
||||
|
||||||||||||
25-09 18:00 | 25-09-2022 18:00 | 8660 Padel | Team Padel Battle | Kjærgaard 2 | Pulje 1 | 1 | Trekantsområdet-3 |
2-0
|
||||
|
||||||||||||
02-10 10:00 | 02-10-2022 10:00 | BHAMS ALLSTAR | Thomsen top team | Pulje 1 | 2 | Østjylland-2 |
2-1
|
|||||
|
||||||||||||
03-10 20:00 | 03-10-2022 20:00 | Kolding Padel Club | Team Bankdata | Tømrermestrene | Pulje 1 | 2 | Trekantsområdet-2 |
2-0
|
||||
|
||||||||||||
06-10 18:00 | 06-10-2022 18:00 | Padelhall Skive | Dahl Pedersen A/S 3 | Team Dalen | Pulje 1 | 1 | Midtjylland-2 |
0-2
|
||||
|
||||||||||||
11-10 17:30 | 11-10-2022 17:30 | PadelPadel | Trifork Eagles 1 | BHAMS ALLSTAR | Pulje 1 | 3 | Østjylland-2 |
2-0
|
||||
|
||||||||||||
20-10 17:00 | 20-10-2022 17:00 | Padel club Viborg | Ravendo | Team kagearm | Pulje 1 | 3 | Østjylland-3 |
2-0
|
||||
|
||||||||||||
24-10 19:00 | 24-10-2022 19:00 | Ikast padelworlf | Team Dalen | FC Mammalicious | Pulje 1 | 2 | Midtjylland-2 |
2-0
|
||||
|
||||||||||||
25-10 06:00 | 25-10-2022 06:00 | KIF | Team Milestone 1 | Tømrermestrene | Pulje 1 | 3 | Trekantsområdet-2 |
0-2
|
||||
|
||||||||||||
29-10 08:00 | 29-10-2022 08:00 | Padelhall | Dahl Pedersen A/S 1 | Blue Team | Pulje 1 | 1 | Midtjylland-1 |
0-2
|
||||
|
||||||||||||
31-10 19:00 | 31-10-2022 19:00 | Padel clup | Dahl Pedersen A/S 1 | Dahl Pedersen A/S 2 | Pulje 1 | 2 | Midtjylland-1 |
2-0
|
||||
|
||||||||||||
05-11 08:00 | 05-11-2022 08:00 | Hedensted padel arena | Green Mind | Villa Nordic. | Pulje 1 | 1 | Trekantsområdet-1 |
2-0
|
||||
|
||||||||||||
06-11 14:00 | 06-11-2022 14:00 | Padelcenter Vejen | Weedkillers | Team Milestone 2 | Pulje 1 | 3 | Trekantsområdet-4 |
2-0
|
||||
|
Stævneansvarlig: Kathrine Duus Tlf.: 30 80 19 95
Stævnekontaktperson: Dan Hansen Tlf.: 28 55 26 46
Stævnekontaktperson: Klaus Almind Tlf.: 31 67 34 29