Kampplan for: Herre B Jylland Efterår Kollegapadel 2022

Dato Spillested D1 D2 R
Thomsen top team Trifork Eagles 1
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 1-6
Blomme og Co. Enekylle
2-0
Kamp Resultat
Double 6-0, 6-0
Trifork Eagles 2 ÅSGuys
2-0
Kamp Resultat
Double 6-1, 6-3
Trifork Eagles 2 Blomme og Co.
0-2
Kamp Resultat
Double 1-6, 2-6
ÅSGuys Enekylle
2-0
Kamp Resultat
Double 6-0, 6-0
ÅSGuys Blomme og Co.
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 0-6
Enekylle Trifork Eagles 2
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 0-6
No Strings Attached TeamFalck
Kamp aflyst
Kamp Resultat
No Strings Attached Team kniv skarp serv
2-0
Kamp Resultat
Double 6-4, 6-3
Trifork Falcons TeamFalck
Kamp aflyst
Kamp Resultat
Trifork Falcons No Strings Attached
0-2
Kamp Resultat
Double 4-6, 3-6
TeamFalck Team kniv skarp serv
Kamp aflyst
Kamp Resultat
Team kniv skarp serv Trifork Falcons
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 0-6
Hobro Idrætscenter Mediemogulerne
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 6-3
Hobro Idrætscenter Papapadel
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 6-4
Mediemogulerne KMD Dynamic Duo
2-1
Kamp Resultat
Double 6-3, 3-6, 7-6
Mediemogulerne Papapadel
2-1
Kamp Resultat
Double 7-5, 4-6, 7-5
Papapadel KMD Dynamic Duo
Kamp Resultat
KMD Dynamic Duo Hobro Idrætscenter
0-2
Kamp Resultat
Double 2-6, 4-6
Louis Nielsen Randers Trifork Eagles 1
0-2
Kamp Resultat
Double 2-6, 6-7
Louis Nielsen Randers Thomsen top team
2-0
Kamp Resultat
Double 6-3, 6-3
BHAMS ALLSTAR Louis Nielsen Randers
0-2
Kamp Resultat
Double 4-6, 3-6
Bc Syd AGS
2-0
Kamp Resultat
Double 6-3, 7-6
Vi prøver sku Bc Syd
Kamp Resultat
AGS Vi prøver sku
Kamp Resultat
Team Bankdata Team Milestone 1
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 6-2
MFFI 2 Team Bankdata
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 0-6
Team ulle Maccen Crew
2-0
Kamp Resultat
Double 6-3, 6-3
Skituren McStruer
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 6-1
Skituren Team ulle
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 0-6
Maccen Crew McStruer
1-0
Kamp Resultat
Double 6-1
Maccen Crew Skituren
0-2
Kamp Resultat
Double 6-7, 2-6
McStruer Team ulle
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 0-6
Blue Team Dahl Pedersen A/S 2
2-0
Kamp Resultat
Double 6-1, 6-2
Blue Team Mc double
2-0
Kamp Resultat
Double 6-4, 6-1
Tømrermestrene MFFI 2
Kamp Resultat
Mc double Dahl Pedersen A/S 1
1-2
Kamp Resultat
Double 2-6, 7-5, 3-6
Dahl Pedersen A/S 2 Mc double
1-2
Kamp Resultat
Double 6-4, 3-6, 5-7
Skovdallund Tømrer Villa Nordic.
2-0
Kamp Resultat
Double 6-0, 6-0
Skovdallund Tømrer Green Mind
2-1
Kamp Resultat
Double 6-1, 5-7, 6-4
Kjærgaard 1 Skovdallund Tømrer
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 1-6
Kjærgaard 1 Green Mind
0-2
Kamp Resultat
Double 2-6, 6-7
Villa Nordic. Kjærgaard 1
0-2
Kamp Resultat
Double 4-6, 6-7
Weedkillers Softice4Life
Kamp Resultat
Softice4Life Rutinerede Folkedansere
Kamp aflyst
Kamp Resultat
Team Milestone 2 Softice4Life
Kamp Resultat
Kødhammeren & Fugepinden Team LML
2-1
Kamp Resultat
Double 6-4, 3-6, 6-2
Team LML Team Padel Battle
2-1
Kamp Resultat
Double 3-6, 6-2, 6-4
Team Padel Battle Kødhammeren & Fugepinden
1-2
Kamp Resultat
Double 6-4, 1-6, 4-6
Kjærgaard 2 Team LML
0-2
Kamp Resultat
Double 1-6, 2-6
Kjærgaard 2 Kødhammeren & Fugepinden
0-2
Kamp Resultat
Double 1-6, 1-6
Olierede Nordmænd Ravendo
0-2
Kamp Resultat
Double 2-6, 1-6
Team kagearm Olierede Nordmænd
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 0-6
Rutinerede Folkedansere Weedkillers
0-2 Kamp aflyst
Kamp Resultat
Double 3-6, 5-7
Rutinerede Folkedansere Team Milestone 2
Kamp aflyst
Kamp Resultat
13-09 17:00 MFFI Team Milestone 1 MFFI 2
2-0
Kamp Resultat
Double 6-0, 6-3
22-09 18:00 Padelworld, bane 7 FC Mammalicious Dahl Pedersen A/S 3
1-2
Kamp Resultat
Double 6-2, 3-6, 1-6
25-09 18:00 8660 Padel Team Padel Battle Kjærgaard 2
2-0
Kamp Resultat
Double 6-0, 6-3
02-10 10:00 BHAMS ALLSTAR Thomsen top team
2-1
Kamp Resultat
Double 4-6, 6-3, 6-5
03-10 20:00 Kolding Padel Club Team Bankdata Tømrermestrene
2-0
Kamp Resultat
Double 6-4, 6-2
06-10 18:00 Padelhall Skive Dahl Pedersen A/S 3 Team Dalen
0-2
Kamp Resultat
Double 1-6, 0-6
11-10 17:30 PadelPadel Trifork Eagles 1 BHAMS ALLSTAR
2-0
Kamp Resultat
Double 6-0, 6-1
20-10 17:00 Padel club Viborg Ravendo Team kagearm
2-0
Kamp Resultat
Double 7-6, 6-1
24-10 19:00 Ikast padelworlf Team Dalen FC Mammalicious
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 6-2
25-10 06:00 KIF Team Milestone 1 Tømrermestrene
0-2
Kamp Resultat
Double 1-6, 6-7
29-10 08:00 Padelhall Dahl Pedersen A/S 1 Blue Team
0-2
Kamp Resultat
Double 3-6, 2-6
31-10 19:00 Padel clup Dahl Pedersen A/S 1 Dahl Pedersen A/S 2
2-0
Kamp Resultat
Double 6-4, 7-5
05-11 08:00 Hedensted padel arena Green Mind Villa Nordic.
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 6-4
06-11 14:00 Padelcenter Vejen Weedkillers Team Milestone 2
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 6-1

Stævneansvarlig: Kathrine Duus Tlf.: 30 80 19 95

Stævnekontaktperson: Dan Hansen Tlf.: 28 55 26 46

Stævnekontaktperson: Klaus Almind Tlf.: 31 67 34 29