Kampplan for: ES Cup Horsens

Dato Spillested D1 D2 R
07-03 10:00 Vesthallen, Horsens- Høvdingebold bane 1 HPRO Warriors Ninnas Hårde Hunde
2-0
07-03 10:00 Vesthallen, Horsens- Høvdingebold bane 2 Peters Tonsere Peters Heldige helte
2-0
07-03 10:15 Vesthallen, Horsens- Høvdingebold bane 1 Ninnas Ninjaer Girl-power
0-1
07-03 10:15 Vesthallen, Horsens- Høvdingebold bane 2 Helles Skarpskytter Helles Cool Crew
1-0
07-03 10:30 Vesthallen, Horsens- Høvdingebold bane 1 Team turbofluerne Ninnas Hårde Hunde
1-2
07-03 10:30 Vesthallen, Horsens- Floorball bane 1 HARD ROCK Haderslev Heroes
1-0
07-03 10:30 Vesthallen, Horsens- Høvdingebold bane 2 Peters Heldige helte HPRO Warriors
2-1
07-03 10:38 Vesthallen, Horsens- Floorball bane 1 PAU ELITE Team ICEbreakers
1-2
07-03 10:45 Vesthallen, Horsens- Høvdingebold bane 1 Girl-power Helles Cool Crew
0-1
07-03 10:45 Vesthallen, Horsens- Høvdingebold bane 2 Ninnas Ninjaer Helles Skarpskytter
0-2
07-03 10:46 Vesthallen, Horsens- Floorball bane 1 PAU ELITE HARD ROCK
0-2
07-03 10:54 Vesthallen, Horsens- Floorball bane 1 Team ICEbreakers Haderslev Heroes
2-1
07-03 11:00 Vesthallen, Horsens- Høvdingebold bane 1 Ninnas Hårde Hunde Peters Heldige helte
0-2
07-03 11:00 Vesthallen, Horsens- Høvdingebold bane 2 Team turbofluerne Peters Tonsere
0-2
07-03 11:02 Vesthallen, Horsens- Floorball bane 1 Team ICEbreakers HARD ROCK
0-0
07-03 11:10 Vesthallen, Horsens- Floorball bane 1 Haderslev Heroes PAU ELITE
0-2
07-03 11:15 Vesthallen, Horsens- Høvdingebold bane 1 Helles Cool Crew Ninnas Ninjaer
1-2
07-03 11:15 Vesthallen, Horsens- Høvdingebold bane 2 Girl-power Helles Skarpskytter
0-1
07-03 11:18 Vesthallen, Horsens- Floorball bane 1 Haderslev Heroes HARD ROCK
0-2
07-03 11:26 Vesthallen, Horsens- Floorball bane 1 Team ICEbreakers PAU ELITE
1-1
07-03 11:30 Vesthallen, Horsens- Høvdingebold bane 1 HPRO Warriors Team turbofluerne
2-0
07-03 11:30 Vesthallen, Horsens- Høvdingebold bane 2 Ninnas Hårde Hunde Peters Tonsere
0-2
07-03 11:34 Vesthallen, Horsens- Floorball bane 1 Haderslev Heroes Team ICEbreakers
1-3
07-03 11:42 Vesthallen, Horsens- Floorball bane 1 HARD ROCK PAU ELITE
3-0
07-03 11:45 Vesthallen, Horsens- Høvdingebold bane 1 Peters Tonsere HPRO Warriors
0-2
07-03 11:45 Vesthallen, Horsens- Høvdingebold bane 2 Peters Heldige helte Team turbofluerne
1-0
07-03 11:50 Vesthallen, Horsens- Floorball bane 1 HARD ROCK Team ICEbreakers
1-5
07-03 11:58 Vesthallen, Horsens- Floorball bane 1 PAU ELITE Haderslev Heroes
1-0
07-03 12:00 Vesthallen, Horsens- Høvdingebold bane 1 Ninnas Hårde Hunde Helles Skarpskytter
0-2
07-03 12:00 Vesthallen, Horsens- Høvdingebold bane 2 Girl-power HPRO Warriors
2-1
07-03 12:15 Vesthallen, Horsens- Høvdingebold bane 1 Peters Heldige helte Ninnas Ninjaer
0-1
07-03 12:15 Vesthallen, Horsens- Høvdingebold bane 2 Helles Cool Crew Peters Tonsere
0-2
07-03 12:30 Vesthallen, Horsens- Høvdingebold bane 1 Helles Skarpskytter Peters Tonsere
1-0
07-03 12:30 Vesthallen, Horsens- Høvdingebold bane 2 Girl-power Ninnas Ninjaer
2-0
07-03 12:45 Vesthallen, Horsens- Høvdingebold bane 1 Helles Skarpskytter Girl-power
2-0

Stævneansvarlig: Martin H. Olsen Tlf.: 23 96 65 43

Stævneansvarlig: Brian York Tlf.: 20 21 25 69