Kampplan for: Petanque - doublemesterskab 2019

Dato Spillested D1 D2 R
05-10 11:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 1 Jesper - Sanne MANGLER
13-7
05-10 11:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 2 Vagn Faxø - Birthe Sjølander Bo Muldvad - Nicklas Vissing
1-13
05-10 11:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 3 Verny Falkeborg - Arno Dyrberg Pia Marcher - Birthe Bech
13-5
05-10 11:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 4 Tonny Bluecat- Torben Larsen Lilian Sørensen - Erik Sørensen
12-13
05-10 11:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 5 Ole Mulvad - Helga Olsen Kurt Madsen - Lars Bak
13-11
05-10 11:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 6 Arne Erichson - Jørgen Grandjean Bjarne Olsen - Bjarne Håkansson
13-8
05-10 11:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 7 Lill K. Jacobsen - Svend Buchardt Bodil Tyron - Flemming Olsen
12-13
05-10 11:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 8 Kirsten Karlsen - Ib Højby Nielsen Anny Ask - Bente Maag
13-4
05-10 11:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 9 Marli Meyer - Dennis Meyer Ruth Madsen - Kirsten Graugaard
13-6
05-10 11:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 10 Allan - Jørn Jette Steenberg - Jørgen Christensen
13-2
05-10 11:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 11 Michael Gadegaard - Jesper Andersen Egon Larsson - Lene Larsen
13-12
05-10 11:45 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 1 Vagn Faxø - Birthe Sjølander MANGLER
13-7
05-10 11:45 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 2 Bo Muldvad - Nicklas Vissing Allan - Jørn
13-3
05-10 11:45 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 3 Kirsten Karlsen - Ib Højby Nielsen Verny Falkeborg - Arno Dyrberg
13-6
05-10 11:45 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 4 Marli Meyer - Dennis Meyer Jesper - Sanne
3-13
05-10 11:45 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 5 Arne Erichson - Jørgen Grandjean Ole Mulvad - Helga Olsen
13-11
05-10 11:45 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 6 Michael Gadegaard - Jesper Andersen Bodil Tyron - Flemming Olsen
13-4
05-10 11:45 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 7 Lilian Sørensen - Erik Sørensen Lill K. Jacobsen - Svend Buchardt
1-13
05-10 11:45 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 8 Tonny Bluecat- Torben Larsen Egon Larsson - Lene Larsen
5-13
05-10 11:45 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 9 Kurt Madsen - Lars Bak Bjarne Olsen - Bjarne Håkansson
13-11
05-10 11:45 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 10 Ruth Madsen - Kirsten Graugaard Pia Marcher - Birthe Bech
5-13
05-10 11:45 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 11 Anny Ask - Bente Maag Jette Steenberg - Jørgen Christensen
4-13
05-10 12:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 1 Anny Ask - Bente Maag MANGLER
13-7
05-10 12:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 2 Bo Muldvad - Nicklas Vissing Kirsten Karlsen - Ib Højby Nielsen
13-2
05-10 12:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 3 Jesper - Sanne Michael Gadegaard - Jesper Andersen
1-13
05-10 12:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 4 Arne Erichson - Jørgen Grandjean Lill K. Jacobsen - Svend Buchardt
12-13
05-10 12:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 5 Egon Larsson - Lene Larsen Verny Falkeborg - Arno Dyrberg
5-13
05-10 12:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 6 Allan - Jørn Ole Mulvad - Helga Olsen
13-6
05-10 12:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 7 Kurt Madsen - Lars Bak Pia Marcher - Birthe Bech
13-6
05-10 12:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 8 Jette Steenberg - Jørgen Christensen Marli Meyer - Dennis Meyer
13-2
05-10 12:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 9 Vagn Faxø - Birthe Sjølander Bodil Tyron - Flemming Olsen
12-13
05-10 12:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 10 Lilian Sørensen - Erik Sørensen Bjarne Olsen - Bjarne Håkansson
13-3
05-10 12:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 11 Tonny Bluecat- Torben Larsen Ruth Madsen - Kirsten Graugaard
13-1
05-10 13:15 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 1 Ruth Madsen - Kirsten Graugaard MANGLER
13-7
05-10 13:15 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 2 Bo Muldvad - Nicklas Vissing Michael Gadegaard - Jesper Andersen
13-5
05-10 13:15 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 3 Lill K. Jacobsen - Svend Buchardt Verny Falkeborg - Arno Dyrberg
6-13
05-10 13:15 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 4 Jette Steenberg - Jørgen Christensen Kurt Madsen - Lars Bak
13-1
05-10 13:15 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 5 Allan - Jørn Arne Erichson - Jørgen Grandjean
13-10
05-10 13:15 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 6 Kirsten Karlsen - Ib Højby Nielsen Jesper - Sanne
13-0
05-10 13:15 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 7 Lilian Sørensen - Erik Sørensen Bodil Tyron - Flemming Olsen
12-13
05-10 13:15 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 8 Tonny Bluecat- Torben Larsen Ole Mulvad - Helga Olsen
13-11
05-10 13:15 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 9 Egon Larsson - Lene Larsen Vagn Faxø - Birthe Sjølander
11-13
05-10 13:15 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 10 Pia Marcher - Birthe Bech Anny Ask - Bente Maag
9-13
05-10 13:15 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 11 Marli Meyer - Dennis Meyer Bjarne Olsen - Bjarne Håkansson
13-12
05-10 14:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 1 Bjarne Olsen - Bjarne Håkansson MANGLER
13-7
05-10 14:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 2 Bo Muldvad - Nicklas Vissing Jette Steenberg - Jørgen Christensen
12-13
05-10 14:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 3 Kirsten Karlsen - Ib Højby Nielsen Michael Gadegaard - Jesper Andersen
13-3
05-10 14:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 4 Verny Falkeborg - Arno Dyrberg Allan - Jørn
13-11
05-10 14:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 5 Bodil Tyron - Flemming Olsen Tonny Bluecat- Torben Larsen
1-13
05-10 14:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 6 Lill K. Jacobsen - Svend Buchardt Vagn Faxø - Birthe Sjølander
9-13
05-10 14:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 7 Arne Erichson - Jørgen Grandjean Lilian Sørensen - Erik Sørensen
11-13
05-10 14:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 8 Kurt Madsen - Lars Bak Anny Ask - Bente Maag
13-5
05-10 14:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 9 Jesper - Sanne Egon Larsson - Lene Larsen
13-12
05-10 14:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 10 Marli Meyer - Dennis Meyer Pia Marcher - Birthe Bech
9-13
05-10 14:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 11 Ole Mulvad - Helga Olsen Ruth Madsen - Kirsten Graugaard
13-4

Stævneansvarlig: Gitte Agerlin Tlf.: 28 64 59 14

Stævnekontaktperson: Birthe Bech Tlf.: 28 56 58 34