Kampplan for: Firmaidræt Open 2022 Padel

Dato Spillested D1 D2 R
11-06 09:30 Match Padel Aarhus- Bane 5 Firmaidræt Team 1 Terma
1-1
Kamp Resultat
Double 3-4, 2-1
11-06 09:30 Match Padel Aarhus- Bane 3 Sintex A/S HP Byg
0-3
Kamp Resultat
Double 2-4, 1-4, 1-4
11-06 09:30 Match Padel Aarhus- Bane 4 Skovvangskolen Hammel Danpo
2-1
Kamp Resultat
Double 4-3, 1-4, 3-2
11-06 10:20 Match Padel Aarhus- Bane 5 Firmaidræt Team 2 Firmaidræt Team 3
3-0
Kamp Resultat
Double 4-0, 4-2, 4-2
11-06 10:20 Match Padel Aarhus- Bane 3 Hareskov skole Team Tungnem & Træls
3-0
Kamp Resultat
Double 4-3, 4-3, 4-1
11-06 10:20 Match Padel Aarhus- Bane 4 Viborg Firmaidræt Match Padel
3-0
Kamp Resultat
Double 4-2, 4-2, 3-0
11-06 11:10 Match Padel Aarhus- Bane 3 Sintex A/S Hareskov skole
2-1
Kamp Resultat
Double 4-3, 2-4, 2-0
11-06 11:10 Match Padel Aarhus- Bane 5 Firmaidræt Team 1 Firmaidræt Team 2
Kamp Resultat
11-06 11:10 Match Padel Aarhus- Bane 4 Skovvangskolen Hammel Viborg Firmaidræt
3-0
Kamp Resultat
Double 4-1, 4-0, 5-3
11-06 12:00 Match Padel Aarhus- Bane 3 HP Byg Team Tungnem & Træls
1-2
Kamp Resultat
Double 3-4, 4-3, 2-3
11-06 12:00 Match Padel Aarhus- Bane 5 Terma Firmaidræt Team 3
1-1
Kamp Resultat
Double 2-4, 4-2
11-06 12:00 Match Padel Aarhus- Bane 4 Danpo Match Padel
2-1
Kamp Resultat
Double 3-4, 4-2, 4-1
11-06 12:50 Match Padel Aarhus- Bane 3 Team Tungnem & Træls Sintex A/S
3-0
Kamp Resultat
Double 4-2, 4-0, 4-0
11-06 12:50 Match Padel Aarhus- Bane 5 Firmaidræt Team 3 Firmaidræt Team 1
Kamp Resultat
11-06 12:50 Match Padel Aarhus- Bane 4 Match Padel Skovvangskolen Hammel
2-1
Kamp Resultat
Double 4-3, 4-3, 0-2
11-06 13:40 Match Padel Aarhus- Bane 5 Terma Firmaidræt Team 2
2-0
Kamp Resultat
Double 4-1, 4-0
11-06 13:40 Match Padel Aarhus- Bane 3 HP Byg Hareskov skole
2-1
Kamp Resultat
Double 4-3, 3-4, 4-1
11-06 13:40 Match Padel Aarhus- Bane 4 Danpo Viborg Firmaidræt
2-0
Kamp Resultat
Double 4-2, 4-2
11-06 14:30 Match Padel Aarhus- Bane 5 Team Tungnem & Træls Skovvangskolen Hammel
Kamp Resultat
11-06 14:30 Match Padel Aarhus- Bane 2 HP Byg Danpo
Kamp Resultat
11-06 14:30 Match Padel Aarhus- Bane 3 Sintex A/S Viborg Firmaidræt
Kamp Resultat
11-06 14:30 Match Padel Aarhus- Bane 4 Hareskov skole Match Padel
Kamp Resultat

Stævneansvarlig: Nikolai Nielsen Tlf.: 81 72 60 00