Dato | Spillested | Deltager 1 | Deltager 2 | Pulje | Runde | Række | Resultat | R | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11-06 09:30 | 11-06-2022 09:30 | Match Padel Aarhus- Bane 5 | Firmaidræt Team 1 | Terma | Pulje 1 | 1 | Begynder |
1-1
|
||||
|
||||||||||||
11-06 09:30 | 11-06-2022 09:30 | Match Padel Aarhus- Bane 3 | Sintex A/S | HP Byg | Pulje 1 | 1 | 1. Øvede |
0-3
|
||||
|
||||||||||||
11-06 09:30 | 11-06-2022 09:30 | Match Padel Aarhus- Bane 4 | Skovvangskolen Hammel | Danpo | Pulje 2 | 1 | 1. Øvede |
2-1
|
||||
|
||||||||||||
11-06 10:20 | 11-06-2022 10:20 | Match Padel Aarhus- Bane 3 | Hareskov skole | Team Tungnem & Træls | Pulje 1 | 1 | 1. Øvede |
3-0
|
||||
|
||||||||||||
11-06 10:20 | 11-06-2022 10:20 | Match Padel Aarhus- Bane 5 | Firmaidræt Team 2 | Firmaidræt Team 3 | Pulje 1 | 1 | Begynder |
3-0
|
||||
|
||||||||||||
11-06 10:20 | 11-06-2022 10:20 | Match Padel Aarhus- Bane 4 | Viborg Firmaidræt | Match Padel | Pulje 2 | 1 | 1. Øvede |
3-0
|
||||
|
||||||||||||
11-06 11:10 | 11-06-2022 11:10 | Match Padel Aarhus- Bane 5 | Firmaidræt Team 1 | Firmaidræt Team 2 | Pulje 1 | 2 | Begynder |
|
||||
|
||||||||||||
11-06 11:10 | 11-06-2022 11:10 | Match Padel Aarhus- Bane 3 | Sintex A/S | Hareskov skole | Pulje 1 | 2 | 1. Øvede |
2-1
|
||||
|
||||||||||||
11-06 11:10 | 11-06-2022 11:10 | Match Padel Aarhus- Bane 4 | Skovvangskolen Hammel | Viborg Firmaidræt | Pulje 2 | 2 | 1. Øvede |
3-0
|
||||
|
||||||||||||
11-06 12:00 | 11-06-2022 12:00 | Match Padel Aarhus- Bane 5 | Terma | Firmaidræt Team 3 | Pulje 1 | 2 | Begynder |
1-1
|
||||
|
||||||||||||
11-06 12:00 | 11-06-2022 12:00 | Match Padel Aarhus- Bane 3 | HP Byg | Team Tungnem & Træls | Pulje 1 | 2 | 1. Øvede |
1-2
|
||||
|
||||||||||||
11-06 12:00 | 11-06-2022 12:00 | Match Padel Aarhus- Bane 4 | Danpo | Match Padel | Pulje 2 | 2 | 1. Øvede |
2-1
|
||||
|
||||||||||||
11-06 12:50 | 11-06-2022 12:50 | Match Padel Aarhus- Bane 5 | Firmaidræt Team 3 | Firmaidræt Team 1 | Pulje 1 | 3 | Begynder |
|
||||
|
||||||||||||
11-06 12:50 | 11-06-2022 12:50 | Match Padel Aarhus- Bane 3 | Team Tungnem & Træls | Sintex A/S | Pulje 1 | 3 | 1. Øvede |
3-0
|
||||
|
||||||||||||
11-06 12:50 | 11-06-2022 12:50 | Match Padel Aarhus- Bane 4 | Match Padel | Skovvangskolen Hammel | Pulje 2 | 3 | 1. Øvede |
2-1
|
||||
|
||||||||||||
11-06 13:40 | 11-06-2022 13:40 | Match Padel Aarhus- Bane 3 | HP Byg | Hareskov skole | Pulje 1 | 3 | 1. Øvede |
2-1
|
||||
|
||||||||||||
11-06 13:40 | 11-06-2022 13:40 | Match Padel Aarhus- Bane 5 | Terma | Firmaidræt Team 2 | Pulje 1 | 3 | Begynder |
2-0
|
||||
|
||||||||||||
11-06 13:40 | 11-06-2022 13:40 | Match Padel Aarhus- Bane 4 | Danpo | Viborg Firmaidræt | Pulje 2 | 3 | 1. Øvede |
2-0
|
||||
|
||||||||||||
11-06 14:30 | 11-06-2022 14:30 | Match Padel Aarhus- Bane 5 | Team Tungnem & Træls | Skovvangskolen Hammel | Finale (A) | 1 | 1. Øvede |
|
||||
|
||||||||||||
11-06 14:30 | 11-06-2022 14:30 | Match Padel Aarhus- Bane 2 | HP Byg | Danpo | Finale (B) | 1 | 1. Øvede |
|
||||
|
||||||||||||
11-06 14:30 | 11-06-2022 14:30 | Match Padel Aarhus- Bane 3 | Sintex A/S | Viborg Firmaidræt | Finale (C) | 1 | 1. Øvede |
|
||||
|
||||||||||||
11-06 14:30 | 11-06-2022 14:30 | Match Padel Aarhus- Bane 4 | Hareskov skole | Match Padel | Finale (D) | 1 | 1. Øvede |
|
||||
|
Stævneansvarlig: Nikolai Nielsen Tlf.: 81 72 60 00