Dato | Spillested | Deltager 1 | Deltager 2 | Pulje | Runde | Række | Resultat | R |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12-03 10:00 | 12-03-2019 10:00 | Trollesmindehallen- Høvdingeboldbanen | Kruses Høvdinger | Dream Team GF2 Pau | Pulje 1 | 1 | Høvdingebold |
2-0
|
12-03 10:15 | 12-03-2019 10:15 | Trollesmindehallen- Høvdingeboldbanen | Dream Team GF2 Pau | ESNord Allstars | Pulje 1 | 2 | Høvdingebold |
1-0
|
12-03 10:30 | 12-03-2019 10:30 | Trollesmindehallen- Høvdingeboldbanen | ESNord Allstars | Kruses Høvdinger | Pulje 1 | 3 | Høvdingebold |
2-0
|
12-03 10:45 | 12-03-2019 10:45 | Trollesmindehallen- Høvdingeboldbanen | Dream Team GF2 Pau | Kruses Høvdinger | Pulje 1 | 4 | Høvdingebold |
0-2
|
12-03 11:00 | 12-03-2019 11:00 | Trollesmindehallen- Høvdingeboldbanen | ESNord Allstars | Dream Team GF2 Pau | Pulje 1 | 5 | Høvdingebold |
0-2
|
12-03 11:15 | 12-03-2019 11:15 | Trollesmindehallen- Høvdingeboldbanen | Kruses Høvdinger | ESNord Allstars | Pulje 1 | 6 | Høvdingebold |
2-0
|
12-03 11:45 | 12-03-2019 11:45 | Trollesmindehallen- Floorballbanen | ESNord Allstars 2 MF | Dream Team GF2 Pau MF | Pulje 1 | 1 | Floorball |
1-2
|
12-03 11:53 | 12-03-2019 11:53 | Trollesmindehallen- Floorballbanen | ESNord Allstars MF | Kruses Gymnasium MF | Pulje 1 | 1 | Floorball |
0-3
|
12-03 12:01 | 12-03-2019 12:01 | Trollesmindehallen- Floorballbanen | ESNord Allstars MF | ESNord Allstars 2 MF | Pulje 1 | 2 | Floorball |
2-1
|
12-03 12:09 | 12-03-2019 12:09 | Trollesmindehallen- Floorballbanen | Kruses Gymnasium MF | Dream Team GF2 Pau MF | Pulje 1 | 2 | Floorball |
2-0
|
12-03 12:17 | 12-03-2019 12:17 | Trollesmindehallen- Floorballbanen | Kruses Gymnasium MF | ESNord Allstars 2 MF | Pulje 1 | 3 | Floorball |
5-3
|
12-03 12:25 | 12-03-2019 12:25 | Trollesmindehallen- Floorballbanen | Dream Team GF2 Pau MF | ESNord Allstars MF | Pulje 1 | 3 | Floorball |
4-0
|
12-03 12:33 | 12-03-2019 12:33 | Trollesmindehallen- Floorballbanen | Dream Team GF2 Pau MF | ESNord Allstars 2 MF | Pulje 1 | 4 | Floorball |
1-0
|
12-03 12:41 | 12-03-2019 12:41 | Trollesmindehallen- Floorballbanen | Kruses Gymnasium MF | ESNord Allstars MF | Pulje 1 | 4 | Floorball |
7-1
|
12-03 12:49 | 12-03-2019 12:49 | Trollesmindehallen- Floorballbanen | ESNord Allstars 2 MF | ESNord Allstars MF | Pulje 1 | 5 | Floorball |
6-2
|
12-03 12:57 | 12-03-2019 12:57 | Trollesmindehallen- Floorballbanen | Dream Team GF2 Pau MF | Kruses Gymnasium MF | Pulje 1 | 5 | Floorball |
3-1
|
12-03 13:05 | 12-03-2019 13:05 | Trollesmindehallen- Floorballbanen | ESNord Allstars MF | Dream Team GF2 Pau MF | Pulje 1 | 6 | Floorball |
0-3
|
12-03 13:13 | 12-03-2019 13:13 | Trollesmindehallen- Floorballbanen | ESNord Allstars 2 MF | Kruses Gymnasium MF | Pulje 1 | 6 | Floorball |
0-3
|
Stævneansvarlig: Martin H. Olsen Tlf.: 23 96 65 43
Stævneansvarlig: Brian York Tlf.: 20 21 25 69