Kampplan for: PB 85 forår 2019

Dato Spillested D1 D2 R
12-02 13:00 Ting Hallen- Bane 1 Oversidder Greve John Emil Persson
Kamp aflyst
12-02 13:00 Ting Hallen- Bane 2 Erik Dühring Per Asp
62-98
12-02 13:00 Ting Hallen- Bane 3 Kurt Lauridsen Preben Jensen
112-160
12-02 13:00 Ting Hallen- Bane 4 Allan Hjarbæk Jens Mark Thomsen
68-112
12-02 13:30 Ting Hallen- Bane 1 Henrik Mortensen Jørgen Hald
146-66
12-02 13:30 Ting Hallen- Bane 2 Bent Frederiksen Villy Lindberg
118-110
12-02 13:30 Ting Hallen- Bane 3 Frank Busk Benny Kjær
0-0 Hjemmehold taberdømt
12-02 13:30 Ting Hallen- Bane 4 Erik Ibsen Orla Østergaard
80-208
12-02 14:00 Ting Hallen- Bane 1 Flemming Klavsen Bent Andersen
112-110
12-02 14:00 Ting Hallen- Bane 2 Søren Nielsen Jørgen Melhedegaard
44-140
12-02 14:00 Ting Hallen- Bane 3 John Jæger Tage Nielsen
130-78
12-02 14:00 Ting Hallen- Bane 4 Poul Leegaard Alberto Dandrea
56-82
19-02 13:00 Ting Hallen- Bane 1 Frank Busk Alberto Dandrea
98-22
19-02 13:00 Ting Hallen- Bane 2 Poul Leegaard Orla Østergaard
80-158
19-02 13:00 Ting Hallen- Bane 3 Erik Ibsen Benny Kjær
0-0 Udehold taberdømt
19-02 13:00 Ting Hallen- Bane 4 Søren Nielsen Bent Andersen
36-110
19-02 13:30 Ting Hallen- Bane 1 Flemming Klavsen Tage Nielsen
192-30
19-02 13:30 Ting Hallen- Bane 2 Erik Dühring Oversidder Greve
Kamp aflyst
19-02 13:30 Ting Hallen- Bane 3 John Emil Persson Per Asp
54-98
19-02 13:30 Ting Hallen- Bane 4 Jørgen Hald Preben Jensen
114-160
19-02 14:00 Ting Hallen- Bane 1 Allan Hjarbæk Bent Frederiksen
108-126
19-02 14:00 Ting Hallen- Bane 2 Kurt Lauridsen Jens Mark Thomsen
116-96
19-02 14:00 Ting Hallen- Bane 3 Henrik Mortensen Jørgen Melhedegaard
132-140
19-02 14:00 Ting Hallen- Bane 4 John Jæger Villy Lindberg
130-70
26-02 13:00 Ting Hallen- Bane 1 John Jæger Frank Busk
130-60
26-02 13:00 Ting Hallen- Bane 2 Orla Østergaard Alberto Dandrea
208-26
26-02 13:00 Ting Hallen- Bane 3 Poul Leegaard Erik Ibsen
80-116
26-02 13:00 Ting Hallen- Bane 4 Bent Andersen Benny Kjær
90-130
26-02 13:30 Ting Hallen- Bane 1 Oversidder Greve Per Asp
26-02 13:30 Ting Hallen- Bane 2 Preben Jensen John Emil Persson
160-98
26-02 13:30 Ting Hallen- Bane 3 Søren Nielsen Kurt Lauridsen
30-116
26-02 13:30 Ting Hallen- Bane 4 Jørgen Hald Bent Frederiksen
132-118
26-02 14:00 Ting Hallen- Bane 1 Erik Dühring Allan Hjarbæk
74-108
26-02 14:00 Ting Hallen- Bane 2 Jens Mark Thomsen Tage Nielsen
112-56
26-02 14:00 Ting Hallen- Bane 3 Flemming Klavsen Henrik Mortensen
90-146
26-02 14:00 Ting Hallen- Bane 4 Villy Lindberg Jørgen Melhedegaard
96-140
05-03 13:00 Ting Hallen- Bane 1 Tage Nielsen Alberto Dandrea
74-82
05-03 13:00 Ting Hallen- Bane 2 Poul Leegaard Flemming Klavsen
74-192
05-03 13:00 Ting Hallen- Bane 3 Jørgen Melhedegaard Benny Kjær
140-124
05-03 13:00 Ting Hallen- Bane 4 Preben Jensen Oversidder Greve
05-03 13:30 Ting Hallen- Bane 1 John Emil Persson Allan Hjarbæk
05-03 13:30 Ting Hallen- Bane 2 Jørgen Hald Erik Dühring
132-34
05-03 13:30 Ting Hallen- Bane 3 Per Asp Bent Frederiksen
98-76
05-03 13:30 Ting Hallen- Bane 4 Frank Busk Kurt Lauridsen
0-0 Hjemmehold taberdømt
05-03 14:00 Ting Hallen- Bane 1 Jens Mark Thomsen Orla Østergaard
112-198
05-03 14:00 Ting Hallen- Bane 2 Erik Ibsen Henrik Mortensen
120-146
05-03 14:00 Ting Hallen- Bane 3 Villy Lindberg Bent Andersen
110-104
05-03 14:00 Ting Hallen- Bane 4 John Jæger Søren Nielsen
130-14
12-03 13:00 Ting Hallen- Bane 1 Søren Nielsen Tage Nielsen
40-92
12-03 13:00 Ting Hallen- Bane 2 Flemming Klavsen Jørgen Melhedegaard
136-140
12-03 13:00 Ting Hallen- Bane 3 Oversidder Greve Allan Hjarbæk
12-03 13:00 Ting Hallen- Bane 4 Jørgen Hald John Emil Persson
60-124
12-03 13:30 Ting Hallen- Bane 1 Erik Dühring Bent Frederiksen
76-126
12-03 13:30 Ting Hallen- Bane 2 Kurt Lauridsen Per Asp
58-98
12-03 13:30 Ting Hallen- Bane 3 Preben Jensen Jens Mark Thomsen
160-46
12-03 13:30 Ting Hallen- Bane 4 John Jæger Henrik Mortensen
116-146
12-03 14:00 Ting Hallen- Bane 1 Villy Lindberg Alberto Dandrea
110-70
12-03 14:00 Ting Hallen- Bane 2 Poul Leegaard Frank Busk
80-40
12-03 14:00 Ting Hallen- Bane 3 Orla Østergaard Benny Kjær
182-130
12-03 14:00 Ting Hallen- Bane 4 Erik Ibsen Bent Andersen
102-110
19-03 13:00 Ting Hallen- Bane 1 Tage Nielsen Benny Kjær
90-130
19-03 13:00 Ting Hallen- Bane 2 Jørgen Hald Oversidder Greve
19-03 13:00 Ting Hallen- Bane 3 John Emil Persson Bent Frederiksen
124-90
19-03 13:00 Ting Hallen- Bane 4 Kurt Lauridsen Erik Dühring
66-80
19-03 13:30 Ting Hallen- Bane 1 Per Asp Jens Mark Thomsen
74-112
19-03 13:30 Ting Hallen- Bane 2 Henrik Mortensen Preben Jensen
146-148
19-03 13:30 Ting Hallen- Bane 3 Allan Hjarbæk Villy Lindberg
68-110
19-03 13:30 Ting Hallen- Bane 4 Flemming Klavsen Frank Busk
0-0 Udehold taberdømt
19-03 14:00 Ting Hallen- Bane 1 Orla Østergaard Jørgen Melhedegaard
208-76
19-03 14:00 Ting Hallen- Bane 2 John Jæger Erik Ibsen
130-116
19-03 14:00 Ting Hallen- Bane 3 Bent Andersen Alberto Dandrea
92-82
19-03 14:00 Ting Hallen- Bane 4 Poul Leegaard Søren Nielsen
80-62
26-03 13:00 Ting Hallen- Bane 1 Oversidder Greve Bent Frederiksen
26-03 13:00 Ting Hallen- Bane 2 Kurt Lauridsen John Emil Persson
116-90
26-03 13:00 Ting Hallen- Bane 3 Erik Dühring Jens Mark Thomsen
80-112
26-03 13:00 Ting Hallen- Bane 4 Henrik Mortensen Per Asp
84-98
26-03 13:30 Ting Hallen- Bane 1 Preben Jensen Villy Lindberg
86-112
26-03 13:30 Ting Hallen- Bane 2 Frank Busk Allan Hjarbæk
0-0 Hjemmehold taberdømt
26-03 13:30 Ting Hallen- Bane 3 Jørgen Hald Orla Østergaard
132-126
26-03 13:30 Ting Hallen- Bane 4 Erik Ibsen Alberto Dandrea
134-24
26-03 14:00 Ting Hallen- Bane 1 Poul Leegaard Bent Andersen
70-110
26-03 14:00 Ting Hallen- Bane 2 Søren Nielsen Benny Kjær
68-90
26-03 14:00 Ting Hallen- Bane 3 Tage Nielsen Jørgen Melhedegaard
64-140
26-03 14:00 Ting Hallen- Bane 4 John Jæger Flemming Klavsen
130-102
02-04 13:00 Ting Hallen- Bane 1 John Emil Persson Jens Mark Thomsen
80-112
02-04 13:00 Ting Hallen- Bane 2 Henrik Mortensen Erik Dühring
114-80
02-04 13:00 Ting Hallen- Bane 3 Per Asp Villy Lindberg
98-110
02-04 13:00 Ting Hallen- Bane 4 Frank Busk Preben Jensen
0-0 Hjemmehold taberdømt
02-04 13:30 Ting Hallen- Bane 1 Allan Hjarbæk Orla Østergaard
108-140
02-04 13:30 Ting Hallen- Bane 2 Erik Ibsen Jørgen Hald
134-60
02-04 13:30 Ting Hallen- Bane 3 Bent Frederiksen Bent Andersen
126-42
02-04 13:30 Ting Hallen- Bane 4 Søren Nielsen Alberto Dandrea
68-58
02-04 14:00 Ting Hallen- Bane 1 Poul Leegaard Tage Nielsen
32-92
02-04 14:00 Ting Hallen- Bane 2 Flemming Klavsen Benny Kjær
172-130
02-04 14:00 Ting Hallen- Bane 3 John Jæger Jørgen Melhedegaard
118-140
02-04 14:00 Ting Hallen- Bane 4 Kurt Lauridsen Oversidder Greve
09-04 13:00 Ting Hallen- Bane 1 Erik Dühring Villy Lindberg
24-110
09-04 13:00 Ting Hallen- Bane 2 Frank Busk Per Asp
0-0 Hjemmehold taberdømt
09-04 13:00 Ting Hallen- Bane 3 Preben Jensen Orla Østergaard
160-130
09-04 13:00 Ting Hallen- Bane 4 Erik Ibsen Allan Hjarbæk
134-60
09-04 13:30 Ting Hallen- Bane 1 Jørgen Hald Bent Andersen
132-96
09-04 13:30 Ting Hallen- Bane 2 Søren Nielsen Bent Frederiksen
68-126
09-04 13:30 Ting Hallen- Bane 3 Kurt Lauridsen Tage Nielsen
09-04 13:30 Ting Hallen- Bane 4 Flemming Klavsen Alberto Dandrea
192-24
09-04 14:00 Ting Hallen- Bane 1 Poul Leegaard Jørgen Melhedegaard
28-140
09-04 14:00 Ting Hallen- Bane 2 John Jæger Benny Kjær
122-130
09-04 14:00 Ting Hallen- Bane 3 Oversidder Greve Jens Mark Thomsen
09-04 14:00 Ting Hallen- Bane 4 Henrik Mortensen John Emil Persson
146-72
16-04 13:00 Ting Hallen- Bane 1 Per Asp Orla Østergaard
68-208
16-04 13:00 Ting Hallen- Bane 2 Erik Ibsen Preben Jensen
122-160
16-04 13:00 Ting Hallen- Bane 3 Allan Hjarbæk Bent Andersen
108-92
16-04 13:00 Ting Hallen- Bane 4 Søren Nielsen Jørgen Hald
32-132
16-04 13:30 Ting Hallen- Bane 1 Bent Frederiksen Tage Nielsen
126-46
16-04 13:30 Ting Hallen- Bane 2 Flemming Klavsen Kurt Lauridsen
192-74
16-04 13:30 Ting Hallen- Bane 3 Jens Mark Thomsen Jørgen Melhedegaard
102-140
16-04 13:30 Ting Hallen- Bane 4 Poul Leegaard John Jæger
68-130
16-04 14:00 Ting Hallen- Bane 1 Alberto Dandrea Benny Kjær
82-124
16-04 14:00 Ting Hallen- Bane 2 Henrik Mortensen Oversidder Greve
16-04 14:00 Ting Hallen- Bane 3 John Emil Persson Villy Lindberg
124-108
16-04 14:00 Ting Hallen- Bane 4 Frank Busk Erik Dühring
0-0 Hjemmehold taberdømt
23-04 13:00 Ting Hallen- Bane 1 Preben Jensen Bent Andersen
160-90
23-04 13:00 Ting Hallen- Bane 2 Søren Nielsen Allan Hjarbæk
54-108
23-04 13:00 Ting Hallen- Bane 3 Jørgen Hald Tage Nielsen
104-92
23-04 13:00 Ting Hallen- Bane 4 Flemming Klavsen Bent Frederiksen
128-126
23-04 13:30 Ting Hallen- Bane 1 Kurt Lauridsen Jørgen Melhedegaard
50-140
23-04 13:30 Ting Hallen- Bane 2 John Jæger Jens Mark Thomsen
130-72
23-04 13:30 Ting Hallen- Bane 3 Henrik Mortensen Alberto Dandrea
146-16
23-04 13:30 Ting Hallen- Bane 4 Poul Leegaard Benny Kjær
80-72
23-04 14:00 Ting Hallen- Bane 1 Oversidder Greve Villy Lindberg
23-04 14:00 Ting Hallen- Bane 2 Frank Busk John Emil Persson
0-0 Hjemmehold taberdømt
23-04 14:00 Ting Hallen- Bane 3 Erik Dühring Orla Østergaard
80-128
23-04 14:00 Ting Hallen- Bane 4 Erik Ibsen Per Asp
80-98
30-04 13:00 Ting Hallen- Bane 1 Allan Hjarbæk Tage Nielsen
30-04 13:00 Ting Hallen- Bane 2 Flemming Klavsen Jørgen Hald
170-132
30-04 13:00 Ting Hallen- Bane 3 Bent Frederiksen Jørgen Melhedegaard
94-140
30-04 13:00 Ting Hallen- Bane 4 John Jæger Kurt Lauridsen
130-70
30-04 13:30 Ting Hallen- Bane 1 Jens Mark Thomsen Alberto Dandrea
112-66
30-04 13:30 Ting Hallen- Bane 2 Poul Leegaard Henrik Mortensen
74-146
30-04 13:30 Ting Hallen- Bane 3 Villy Lindberg Benny Kjær
110-80
30-04 13:30 Ting Hallen- Bane 4 Frank Busk Oversidder Greve
30-04 14:00 Ting Hallen- Bane 1 John Emil Persson Orla Østergaard
124-208
30-04 14:00 Ting Hallen- Bane 2 Erik Ibsen Erik Dühring
134-52
30-04 14:00 Ting Hallen- Bane 3 Per Asp Bent Andersen
0-0 Hjemmehold taberdømt
30-04 14:00 Ting Hallen- Bane 4 Søren Nielsen Preben Jensen
68-154
07-05 13:00 Ting Hallen- Bane 1 Jørgen Hald Jørgen Melhedegaard
132-122
07-05 13:00 Ting Hallen- Bane 2 John Jæger Bent Frederiksen
96-126
07-05 13:00 Ting Hallen- Bane 3 Kurt Lauridsen Alberto Dandrea
116-66
07-05 13:00 Ting Hallen- Bane 4 Poul Leegaard Jens Mark Thomsen
80-70
07-05 13:30 Ting Hallen- Bane 1 Henrik Mortensen Benny Kjær
0-0 Udehold taberdømt
07-05 13:30 Ting Hallen- Bane 2 Frank Busk Villy Lindberg
0-0 Hjemmehold taberdømt
07-05 13:30 Ting Hallen- Bane 3 Oversidder Greve Orla Østergaard
07-05 13:30 Ting Hallen- Bane 4 Erik Ibsen John Emil Persson
122-124
07-05 14:00 Ting Hallen- Bane 1 Erik Dühring Bent Andersen
36-110
07-05 14:00 Ting Hallen- Bane 2 Søren Nielsen Per Asp
48-98
07-05 14:00 Ting Hallen- Bane 3 Preben Jensen Tage Nielsen
07-05 14:00 Ting Hallen- Bane 4 Flemming Klavsen Allan Hjarbæk
192-60
14-05 13:00 Ting Hallen- Bane 1 Bent Frederiksen Alberto Dandrea
126-18
14-05 13:00 Ting Hallen- Bane 2 Poul Leegaard Kurt Lauridsen
80-66
14-05 13:00 Ting Hallen- Bane 3 Jens Mark Thomsen Benny Kjær
0-0 Udehold taberdømt
14-05 13:00 Ting Hallen- Bane 4 Frank Busk Henrik Mortensen
0-0 Hjemmehold taberdømt
14-05 13:30 Ting Hallen- Bane 1 Villy Lindberg Orla Østergaard
110-172
14-05 13:30 Ting Hallen- Bane 2 Erik Ibsen Oversidder Greve
14-05 13:30 Ting Hallen- Bane 3 John Emil Persson Bent Andersen
14-05 13:30 Ting Hallen- Bane 4 Søren Nielsen Erik Dühring
68-34
14-05 14:00 Ting Hallen- Bane 1 Per Asp Tage Nielsen
14-05 14:00 Ting Hallen- Bane 2 Flemming Klavsen Preben Jensen
192-22
14-05 14:00 Ting Hallen- Bane 3 Allan Hjarbæk Jørgen Melhedegaard
104-140
14-05 14:00 Ting Hallen- Bane 4 John Jæger Jørgen Hald
130-24
21-05 13:00 Ting Hallen- Bane 1 Kurt Lauridsen Benny Kjær
0-0 Udehold taberdømt
21-05 13:00 Ting Hallen- Bane 2 Frank Busk Jens Mark Thomsen
0-0 Hjemmehold taberdømt
21-05 13:00 Ting Hallen- Bane 3 Henrik Mortensen Orla Østergaard
146-194
21-05 13:00 Ting Hallen- Bane 4 Erik Ibsen Villy Lindberg
112-110
21-05 13:30 Ting Hallen- Bane 1 Oversidder Greve Bent Andersen
21-05 13:30 Ting Hallen- Bane 2 Søren Nielsen John Emil Persson
68-108
21-05 13:30 Ting Hallen- Bane 3 Erik Dühring Tage Nielsen
80-60
21-05 13:30 Ting Hallen- Bane 4 Flemming Klavsen Per Asp
192-18
21-05 14:00 Ting Hallen- Bane 1 Preben Jensen Jørgen Melhedegaard
162-120
21-05 14:00 Ting Hallen- Bane 2 John Jæger Allan Hjarbæk
130-56
21-05 14:00 Ting Hallen- Bane 3 Jørgen Hald Alberto Dandrea
132-6
21-05 14:00 Ting Hallen- Bane 4 Poul Leegaard Bent Frederiksen
28-05 13:00 Ting Hallen- Bane 1 Jens Mark Thomsen Villy Lindberg
28-05 13:00 Ting Hallen- Bane 2 Erik Ibsen Frank Busk
28-05 13:00 Ting Hallen- Bane 3 Orla Østergaard Bent Andersen
28-05 13:00 Ting Hallen- Bane 4 Søren Nielsen Oversidder Greve
28-05 13:30 Ting Hallen- Bane 1 John Emil Persson Tage Nielsen
28-05 13:30 Ting Hallen- Bane 2 Flemming Klavsen Erik Dühring
28-05 13:30 Ting Hallen- Bane 3 Per Asp Jørgen Melhedegaard
28-05 13:30 Ting Hallen- Bane 4 John Jæger Preben Jensen
28-05 14:00 Ting Hallen- Bane 1 Allan Hjarbæk Alberto Dandrea
28-05 14:00 Ting Hallen- Bane 2 Poul Leegaard Jørgen Hald
28-05 14:00 Ting Hallen- Bane 3 Bent Frederiksen Benny Kjær
28-05 14:00 Ting Hallen- Bane 4 Henrik Mortensen Kurt Lauridsen
04-06 13:00 Ting Hallen- Bane 1 Frank Busk Bent Andersen
04-06 13:00 Ting Hallen- Bane 2 Søren Nielsen Orla Østergaard
04-06 13:00 Ting Hallen- Bane 3 Oversidder Greve Tage Nielsen
04-06 13:00 Ting Hallen- Bane 4 Flemming Klavsen John Emil Persson
04-06 13:30 Ting Hallen- Bane 1 Erik Dühring Jørgen Melhedegaard
04-06 13:30 Ting Hallen- Bane 2 John Jæger Per Asp
04-06 13:30 Ting Hallen- Bane 3 Preben Jensen Alberto Dandrea
04-06 13:30 Ting Hallen- Bane 4 Poul Leegaard Allan Hjarbæk
04-06 14:00 Ting Hallen- Bane 1 Jørgen Hald Benny Kjær
04-06 14:00 Ting Hallen- Bane 2 Henrik Mortensen Bent Frederiksen
04-06 14:00 Ting Hallen- Bane 3 Kurt Lauridsen Villy Lindberg
04-06 14:00 Ting Hallen- Bane 4 Erik Ibsen Jens Mark Thomsen
11-06 13:00 Ting Hallen- Bane 1 Villy Lindberg Tage Nielsen
11-06 13:00 Ting Hallen- Bane 2 Flemming Klavsen Oversidder Greve
11-06 13:00 Ting Hallen- Bane 3 John Emil Persson Jørgen Melhedegaard
11-06 13:00 Ting Hallen- Bane 4 John Jæger Erik Dühring
11-06 13:30 Ting Hallen- Bane 1 Per Asp Alberto Dandrea
11-06 13:30 Ting Hallen- Bane 2 Poul Leegaard Preben Jensen
11-06 13:30 Ting Hallen- Bane 3 Allan Hjarbæk Benny Kjær
11-06 13:30 Ting Hallen- Bane 4 Frank Busk Jørgen Hald
11-06 14:00 Ting Hallen- Bane 1 Bent Frederiksen Orla Østergaard
11-06 14:00 Ting Hallen- Bane 2 Erik Ibsen Kurt Lauridsen
11-06 14:00 Ting Hallen- Bane 3 Jens Mark Thomsen Bent Andersen
11-06 14:00 Ting Hallen- Bane 4 Søren Nielsen Henrik Mortensen
18-06 13:00 Ting Hallen- Bane 1 Oversidder Greve Jørgen Melhedegaard
18-06 13:00 Ting Hallen- Bane 2 John Jæger John Emil Persson
18-06 13:00 Ting Hallen- Bane 3 Erik Dühring Alberto Dandrea
18-06 13:00 Ting Hallen- Bane 4 Poul Leegaard Per Asp
18-06 13:30 Ting Hallen- Bane 1 Preben Jensen Benny Kjær
18-06 13:30 Ting Hallen- Bane 2 Henrik Mortensen Allan Hjarbæk
18-06 13:30 Ting Hallen- Bane 3 Jørgen Hald Villy Lindberg
18-06 13:30 Ting Hallen- Bane 4 Frank Busk Bent Frederiksen
18-06 14:00 Ting Hallen- Bane 1 Kurt Lauridsen Orla Østergaard
18-06 14:00 Ting Hallen- Bane 2 Søren Nielsen Erik Ibsen
18-06 14:00 Ting Hallen- Bane 3 Bent Andersen Tage Nielsen
18-06 14:00 Ting Hallen- Bane 4 Flemming Klavsen Jens Mark Thomsen
25-06 13:00 Ting Hallen- Bane 1 Poul Leegaard Erik Dühring
25-06 13:00 Ting Hallen- Bane 2 Per Asp Benny Kjær
25-06 13:00 Ting Hallen- Bane 3 Preben Jensen Bent Frederiksen
25-06 13:00 Ting Hallen- Bane 4 Kurt Lauridsen Allan Hjarbæk
25-06 13:30 Ting Hallen- Bane 1 Jørgen Hald Jens Mark Thomsen
25-06 13:30 Ting Hallen- Bane 2 Henrik Mortensen Bent Andersen
25-06 13:30 Ting Hallen- Bane 3 Søren Nielsen Villy Lindberg
25-06 13:30 Ting Hallen- Bane 4 Frank Busk Tage Nielsen
25-06 14:00 Ting Hallen- Bane 1 Flemming Klavsen Orla Østergaard
25-06 14:00 Ting Hallen- Bane 2 Erik Ibsen Jørgen Melhedegaard
25-06 14:00 Ting Hallen- Bane 3 John Jæger Oversidder Greve
25-06 14:00 Ting Hallen- Bane 4 John Emil Persson Alberto Dandrea
02-07 13:00 Ting Hallen- Bane 1 Jørgen Hald Per Asp
132-92
02-07 13:00 Ting Hallen- Bane 2 Preben Jensen Allan Hjarbæk
160-66
02-07 13:00 Ting Hallen- Bane 3 Erik Ibsen Bent Frederiksen
134-72
02-07 13:00 Ting Hallen- Bane 4 Kurt Lauridsen Bent Andersen
02-07 13:30 Ting Hallen- Bane 1 Søren Nielsen Jens Mark Thomsen
56-112
02-07 13:30 Ting Hallen- Bane 2 Henrik Mortensen Tage Nielsen
96-92
02-07 13:30 Ting Hallen- Bane 3 Flemming Klavsen Villy Lindberg
192-104
02-07 13:30 Ting Hallen- Bane 4 Frank Busk Jørgen Melhedegaard
0-0 Hjemmehold taberdømt
02-07 14:00 Ting Hallen- Bane 1 John Jæger Orla Østergaard
110-208
02-07 14:00 Ting Hallen- Bane 2 Oversidder Greve Alberto Dandrea
02-07 14:00 Ting Hallen- Bane 3 Poul Leegaard John Emil Persson
80-96
02-07 14:00 Ting Hallen- Bane 4 Erik Dühring Benny Kjær
78-130
09-07 13:00 Ting Hallen- Bane 1 Kurt Lauridsen Jørgen Hald
82-132
09-07 13:00 Ting Hallen- Bane 2 Bent Frederiksen Jens Mark Thomsen
126-62
09-07 13:00 Ting Hallen- Bane 3 Henrik Mortensen Villy Lindberg
140-110
09-07 13:00 Ting Hallen- Bane 4 Frank Busk Orla Østergaard
0-0 Hjemmehold taberdømt
09-07 13:30 Ting Hallen- Bane 1 Erik Ibsen Tage Nielsen
112-92
09-07 13:30 Ting Hallen- Bane 2 Flemming Klavsen Søren Nielsen
186-68
09-07 13:30 Ting Hallen- Bane 3 John Jæger Bent Andersen
104-110
09-07 13:30 Ting Hallen- Bane 4 Jørgen Melhedegaard Alberto Dandrea
140-50
09-07 14:00 Ting Hallen- Bane 1 Poul Leegaard Oversidder Greve
09-07 14:00 Ting Hallen- Bane 2 John Emil Persson Benny Kjær
124-82
09-07 14:00 Ting Hallen- Bane 3 Preben Jensen Erik Dühring
94-80
09-07 14:00 Ting Hallen- Bane 4 Per Asp Allan Hjarbæk
98-52
16-07 13:00 Ting Hallen- Bane 1 Henrik Mortensen Jens Mark Thomsen
134-112
16-07 13:00 Ting Hallen- Bane 2 Poul Leegaard Villy Lindberg
80-76
16-07 13:00 Ting Hallen- Bane 3 Søren Nielsen Frank Busk
0-0 Udehold taberdømt
16-07 13:00 Ting Hallen- Bane 4 Orla Østergaard Tage Nielsen
160-92
16-07 13:30 Ting Hallen- Bane 1 Flemming Klavsen Erik Ibsen
136-134
16-07 13:30 Ting Hallen- Bane 2 Bent Andersen Jørgen Melhedegaard
110-94
16-07 13:30 Ting Hallen- Bane 3 John Jæger Alberto Dandrea
130-50
16-07 13:30 Ting Hallen- Bane 4 Oversidder Greve Benny Kjær
16-07 14:00 Ting Hallen- Bane 1 John Emil Persson Erik Dühring
102-80
16-07 14:00 Ting Hallen- Bane 2 Per Asp Preben Jensen
86-160
16-07 14:00 Ting Hallen- Bane 3 Jørgen Hald Allan Hjarbæk
128-108
16-07 14:00 Ting Hallen- Bane 4 Kurt Lauridsen Bent Frederiksen

Stævneansvarlig: Orla Østergaard Tlf.: 40 29 53 88