Kampplan for: Petanque - Doublemesterskab 2018

Dato Spillested D1 D2 R
06-10 11:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 1 Anny Ask - Ulla Raaby Hanne - Tino
8-13
06-10 11:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 2 Inger Vanggard - Jesper Rye Pia Marcher - Birthe Bech
13-3
06-10 11:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 3 Allan - Niels Asger Gaard - Henning Lund Olsen
13-7
06-10 11:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 4 Doris Berg - Arno Dyrberg Bente Maag - Svend Burchard
13-2
06-10 11:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 5 Frede Sander - Verny Falkeborg Bjarne Olsen - Tonny Bluecat
12-13
06-10 11:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 6 Ann Sander - Inger Bertus Kurt Madsen - Lars Bak
4-13
06-10 11:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 7 Karin - Ib Vagn Faxø - Birthe Sjølander
13-10
06-10 11:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 8 Bo - Niklas MANGLER
13-7
06-10 11:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 9 Lill K Jakobsen - Christina Lene Larsen - Henrik Larsen
10-13
06-10 11:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 10 Jette - Jørgen Teddy Pærremand - Torben E. Larsen
11-13
06-10 11:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 11 Lillian Sørensen - Erik K Sørensen Pia Thorndal - Leif Larsen
13-8
06-10 11:45 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 1 Frede Sander - Verny Falkeborg Vagn Faxø - Birthe Sjølander
10-13
06-10 11:45 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 2 Hanne - Tino Lene Larsen - Henrik Larsen
2-13
06-10 11:45 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 3 Ann Sander - Inger Bertus Pia Marcher - Birthe Bech
13-10
06-10 11:45 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 4 Karin - Ib Teddy Pærremand - Torben E. Larsen
13-1
06-10 11:45 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 5 Kurt Madsen - Lars Bak Bo - Niklas
13-0
06-10 11:45 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 6 Lill K Jakobsen - Christina Pia Thorndal - Leif Larsen
13-5
06-10 11:45 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 7 Bjarne Olsen - Tonny Bluecat Jette - Jørgen
13-7
06-10 11:45 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 8 Anny Ask - Ulla Raaby Asger Gaard - Henning Lund Olsen
11-13
06-10 11:45 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 9 Bente Maag - Svend Burchard MANGLER
13-7
06-10 11:45 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 10 Allan - Niels Lillian Sørensen - Erik K Sørensen
13-2
06-10 11:45 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 11 Doris Berg - Arno Dyrberg Inger Vanggard - Jesper Rye
13-10
06-10 12:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 1 Jette - Jørgen Pia Marcher - Birthe Bech
3-13
06-10 12:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 2 Bente Maag - Svend Burchard Ann Sander - Inger Bertus
13-8
06-10 12:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 3 Kurt Madsen - Lars Bak Allan - Niels
13-1
06-10 12:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 4 Bo - Niklas Teddy Pærremand - Torben E. Larsen
13-12
06-10 12:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 5 Pia Thorndal - Leif Larsen MANGLER
13-7
06-10 12:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 6 Karin - Ib Lene Larsen - Henrik Larsen
8-13
06-10 12:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 7 Frede Sander - Verny Falkeborg Anny Ask - Ulla Raaby
13-12
06-10 12:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 8 Doris Berg - Arno Dyrberg Bjarne Olsen - Tonny Bluecat
13-3
06-10 12:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 9 Vagn Faxø - Birthe Sjølander Asger Gaard - Henning Lund Olsen
13-10
06-10 12:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 10 Inger Vanggard - Jesper Rye Lill K Jakobsen - Christina
13-0
06-10 12:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 11 Lillian Sørensen - Erik K Sørensen Hanne - Tino
13-0
06-10 13:15 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 1 Allan - Niels Vagn Faxø - Birthe Sjølander
13-12
06-10 13:15 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 2 Pia Marcher - Birthe Bech Asger Gaard - Henning Lund Olsen
13-11
06-10 13:15 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 3 Ann Sander - Inger Bertus Anny Ask - Ulla Raaby
6-13
06-10 13:15 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 4 Karin - Ib Lillian Sørensen - Erik K Sørensen
13-7
06-10 13:15 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 5 Pia Thorndal - Leif Larsen Teddy Pærremand - Torben E. Larsen
1-13
06-10 13:15 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 6 Bo - Niklas Frede Sander - Verny Falkeborg
13-10
06-10 13:15 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 7 Lill K Jakobsen - Christina Hanne - Tino
13-5
06-10 13:15 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 8 Bente Maag - Svend Burchard Bjarne Olsen - Tonny Bluecat
12-13
06-10 13:15 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 9 Kurt Madsen - Lars Bak Doris Berg - Arno Dyrberg
13-2
06-10 13:15 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 10 Jette - Jørgen MANGLER
13-7
06-10 13:15 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 11 Lene Larsen - Henrik Larsen Inger Vanggard - Jesper Rye
13-7
06-10 14:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 1 Anny Ask - Ulla Raaby Jette - Jørgen
2-13
06-10 14:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 2 Bente Maag - Svend Burchard Pia Marcher - Birthe Bech
13-10
06-10 14:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 3 Bo - Niklas Inger Vanggard - Jesper Rye
13-6
06-10 14:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 4 Karin - Ib Doris Berg - Arno Dyrberg
6-13
06-10 14:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 5 Hanne - Tino MANGLER
13-7
06-10 14:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 6 Vagn Faxø - Birthe Sjølander Teddy Pærremand - Torben E. Larsen
13-6
06-10 14:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 7 Frede Sander - Verny Falkeborg Asger Gaard - Henning Lund Olsen
9-13
06-10 14:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 8 Allan - Niels Bjarne Olsen - Tonny Bluecat
10-13
06-10 14:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 9 Ann Sander - Inger Bertus Pia Thorndal - Leif Larsen
13-11
06-10 14:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 10 Kurt Madsen - Lars Bak Lene Larsen - Henrik Larsen
8-13
06-10 14:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 11 Lillian Sørensen - Erik K Sørensen Lill K Jakobsen - Christina
13-0

Stævneansvarlig: Gitte Agerlin Tlf.: 28 64 59 14

Stævneansvarlig: Asger Gaard Tlf.: 24 60 48 73

Stævneansvarlig: Jes Pedersen Tlf.: 29 67 06 65

Stævneansvarlig: Birthe Bech Tlf.: 28 56 58 34