Kampplan for: Herre B Fyn og Sjælland Efterår Kollegapadel 2022

Dato Spillested D1 D2 R
TCAA DK ITW Sourcing
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 6-1
TCAA DK MFFI 1
2-0
Kamp Resultat
Double 6-4, 6-3
OPTUR TCAA DK
0-2
Kamp Resultat
Double 2-6, 1-6
OPTUR MFFI 1
2-0
Kamp Resultat
Double 6-1, 6-2
ITW Sourcing OPTUR
0-2
Kamp Resultat
Double 5-7, 6-7
Team Topform RA lys
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 6-3
TILGULV Energidrengene
0-2
Kamp Resultat
Double 4-6, 0-6
TILGULV Team Topform
0-2
Kamp Resultat
Double 3-6, 2-6
Team Acubiz FysGym
0-2
Kamp Resultat
Double 1-6, 2-6
B-town Bois Nordiske Medier - The Team
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 7-5
B-town Bois Team Acubiz
0-2
Kamp Resultat
Double 4-6, 6-7
Firmaidrættens glasben Koppers 1
0-2
Kamp Resultat
Double 2-6, 0-6
Jakobsens Farver. Vvs gruppen Fyn
0-2
Kamp Resultat
Double 3-6, 3-6
RigtigPris Andelskassen Svendborg 1
2-0
Kamp Resultat
Double 6-0, 6-0
Guldmuren RigtigPris
0-2
Kamp Resultat
Double 2-6, 1-6
Guldmuren Høg-Nielsen
2-0
Kamp Resultat
Double 7-5, 6-4
Høg-Nielsen RigtigPris
1-2
Kamp Resultat
Double 2-6, 6-3, 2-6
Andelskassen Svendborg 1 Guldmuren
Kamp Resultat
Andelskassen Svendborg 1 Høg-Nielsen
Kamp Resultat
EK&TOX Scan Global Logistics
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 6-3
Scan Global Logistics Byggefaktas 1. hold
2-0
Kamp Resultat
Double 6-0, 6-0
Scan Global Logistics De Gode Drenge
2-0
Kamp Resultat
Double 6-3, 6-1
De Gode Drenge EK&TOX
0-2
Kamp Resultat
Double 1-6, 2-6
Byggefaktas 1. hold EK&TOX
0-2
Kamp Resultat
Double 1-6, 6-7
Byggefaktas 1. hold De Gode Drenge
1-2
Kamp Resultat
Double 6-4, 6-7, 4-6
Aplastar Padel Team Frimann Biler
2-0
Kamp Resultat
Double 6-0, 6-0
Aplastar Padel Shining Eyes
2-0
Kamp Resultat
Double 6-0, 6-1
Andelskassen Odense 1 Firmaidrættens glasben
Kamp Resultat
HFI - 1 Advice Advokatfirma
2-1
Kamp Resultat
Double 6-2, 5-7, 6-2
Advice Advokatfirma Padel rookies
Kamp Resultat
Advice Advokatfirma FH
Kamp Resultat
Padel rookies HFI - 1
0-2
Kamp Resultat
Double 2-6, 4-6
Padel rookies FH
Kamp Resultat
FH HFI - 1
0-2
Kamp Resultat
Double 2-6, 4-6
Vvs gruppen Fyn Team Faaborg Fys
2-0
Kamp Resultat
Double 7-5, 6-4
Vvs gruppen Fyn Knæk og Bræk
2-1
Kamp Resultat
Double 7-5, 3-6, 6-4
Top Kloop Aplastar Padel
Kamp Resultat
Team Frimann Biler Shining Eyes
Kamp Resultat
Team Frimann Biler Top Kloop
Kamp Resultat
Fiske'Gutter v2 Kongens team
2-0
Kamp Resultat
Double 6-3, 6-1
Fiske'Gutter v2 Kongerne
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 6-3
Kongerne Nordiske Medier - agenterne
Kamp Resultat
Kongens team Nordiske Medier - agenterne
2-0
Kamp Resultat
Double 6-0, 6-3
Kongens team Kongerne
1-2
Kamp Resultat
Double 4-6, 6-4, 2-6
Nordiske Medier - agenterne Fiske'Gutter v2
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 0-6
Team Faaborg Fys Jakobsens Farver.
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 7-6
Shining Eyes Top Kloop
2-1
Kamp Resultat
Double 3-6, 7-5, 7-6
Shining Eyes RETO
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 1-6
20-09 17:00 Maribo RETO Team Frimann Biler
2-0
Kamp Resultat
Double 6-1, 6-2
20-09 17:30 Nyborg Tennis & Padelklub Team NIF Andelskassen Odense 1
2-0
Kamp Resultat
Double 6-0, 6-0
20-09 18:00 MFFI MFFI 1 ITW Sourcing
1-2
Kamp Resultat
Double 3-6, 7-6, 1-6
26-09 21:00 Vipadel RA lys TILGULV
2-0
Kamp Resultat
Double 6-1, 6-1
27-09 15:00 Maribo Top Kloop RETO
0-2
Kamp Resultat
Double 2-6, 1-6
02-10 08:00 Næstved Energidrengene RA lys
2-0
Kamp Resultat
Double 7-5, 6-4
05-10 17:30 Nyborg Firmaidrættens glasben Team NIF
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 1-6
13-10 17:00 Nyk.F RETO Aplastar Padel
0-2
Kamp Resultat
Double 4-6, 5-7
20-10 18:00 Taastrup Idræt Nordiske Medier - The Team FysGym
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 1-6
26-10 20:00 Kløvermarken Nordiske Medier - The Team Team Acubiz
0-2
Kamp Resultat
Double 1-6, 1-6
30-10 09:00 Match Padel Næstved Energidrengene Team Topform
0-2
Kamp Resultat
Double 4-6, 1-6
30-10 14:00 Padel.dk Knæk og Bræk Jakobsens Farver.
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 6-1
31-10 16:00 PadelPadel Koppers 1 Andelskassen Odense 1
2-0
Kamp Resultat
Double 6-0, 6-0
31-10 18:00 Taastrup FysGym B-town Bois
2-0
Kamp Resultat
Double 6-0, 6-0
02-11 19:00 Nyborg Koppers 1 Team NIF
0-2
Kamp Resultat
Double 5-7, 3-6
Padel.Dk Team Faaborg Fys Knæk og Bræk
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 3-6

Stævneansvarlig: Kathrine Duus Tlf.: 30 80 19 95

Stævneansvarlig: Dan Hansen Tlf.: 28 55 26 46