Kampplan for: ES Cup Valby

Dato Spillested D1 D2 R
08-03 10:00 Valby Hallen- Bane 1 Hov Høff2 De Nydelige Gazeller
2-0
08-03 10:00 Valby Hallen- Bane 1 MF Trongårdskolen 3 reolaberne #2
3-0
08-03 10:00 Valby Hallen- Bane 2 MF Vibenshus Gymnasium 2 luftens SUPER helte
2-1
08-03 10:00 Valby Hallen- Bane 2 Hov Vibenshus Gymnasium 1 Vibenshus Gymnasium 2
1-0
08-03 10:08 Valby Hallen- Bane 1 MF landevejsrøverne #2 Trongårdskolen 1
2-4
08-03 10:08 Valby Hallen- Bane 2 MF luftens helte #1 Skelbækgade GF2 PAU 2
3-0
08-03 10:15 Valby Hallen- Bane 1 Hov Skelbækgade GF2 PAU 2 De Nette Græshopper
2-0
08-03 10:15 Valby Hallen- Bane 2 Hov De Nøgne Gorillaer Skelbækgade GF2 PAU 1
9-2
08-03 10:16 Valby Hallen- Bane 1 MF reolaberne #1 Skelbækgade GF2 PAU 1
1-2
08-03 10:16 Valby Hallen- Bane 2 MF Vibenshus Gymnasium 1 landevejsrøverne #1
1-0
08-03 10:24 Valby Hallen- Bane 1 MF luftens SUPER helte reolaberne #2
1-0
08-03 10:24 Valby Hallen- Bane 2 MF Trongårdskolen 1 Trongårdskolen 3
2-3
08-03 10:30 Valby Hallen- Bane 1 Hov Vibenshus Gymnasium 2 De Nydelige Gazeller
2-1
08-03 10:30 Valby Hallen- Bane 2 Hov Vibenshus Gymnasium 1 Høff2
0-1
08-03 10:32 Valby Hallen- Bane 1 MF Trongårdskolen 2 landevejsrøverne #2
0-1
08-03 10:32 Valby Hallen- Bane 2 MF Skelbækgade GF2 PAU 2 landevejsrøverne #1
1-3
08-03 10:40 Valby Hallen- Bane 1 MF Skelbækgade GF2 PAU 1 Vibenshus Gymnasium 1
2-0
08-03 10:40 Valby Hallen- Bane 2 MF reolaberne #1 luftens helte #1
1-2
08-03 10:45 Valby Hallen- Bane 1 Hov Skelbækgade GF2 PAU 1 Skelbækgade GF2 PAU 2
0-2
08-03 10:45 Valby Hallen- Bane 2 Hov Høff1 De Nette Græshopper
1-0
08-03 10:48 Valby Hallen- Bane 1 MF Trongårdskolen 3 luftens SUPER helte
5-2
08-03 10:48 Valby Hallen- Bane 2 MF reolaberne #2 Trongårdskolen 1
0-5
08-03 10:56 Valby Hallen- Bane 1 MF Vibenshus Gymnasium 2 Trongårdskolen 2
2-1
08-03 10:56 Valby Hallen- Bane 2 MF Skelbækgade GF2 PAU 1 luftens helte #1
0-4
08-03 11:00 Valby Hallen- Bane 1 Hov Vibenshus Gymnasium 2 Høff2
2-1
08-03 11:00 Valby Hallen- Bane 2 Hov De Nydelige Gazeller Vibenshus Gymnasium 1
1-0
08-03 11:04 Valby Hallen- Bane 1 MF landevejsrøverne #1 reolaberne #1
2-1
08-03 11:04 Valby Hallen- Bane 2 MF Vibenshus Gymnasium 1 Skelbækgade GF2 PAU 2
2-1
08-03 11:12 Valby Hallen- Bane 1 MF Trongårdskolen 1 luftens SUPER helte
1-1
08-03 11:12 Valby Hallen- Bane 2 MF Trongårdskolen 2 Trongårdskolen 3
2-3
08-03 11:15 Valby Hallen- Bane 1 Hov Høff1 De Nøgne Gorillaer
2-0
08-03 11:15 Valby Hallen- Bane 2 Hov De Nette Græshopper Skelbækgade GF2 PAU 1
2-1
08-03 11:20 Valby Hallen- Bane 1 MF landevejsrøverne #2 Vibenshus Gymnasium 2
0-0
08-03 11:20 Valby Hallen- Bane 2 MF Skelbækgade GF2 PAU 2 reolaberne #1
0-1
08-03 11:28 Valby Hallen- Bane 1 MF luftens helte #1 Vibenshus Gymnasium 1
0-0
08-03 11:28 Valby Hallen- Bane 2 MF landevejsrøverne #1 Skelbækgade GF2 PAU 1
3-2
08-03 11:30 Valby Hallen- Bane 1 Hov De Nette Græshopper De Nøgne Gorillaer
0-1
08-03 11:30 Valby Hallen- Bane 2 Hov Skelbækgade GF2 PAU 2 Høff1
2-1
08-03 11:36 Valby Hallen- Bane 1 MF luftens SUPER helte landevejsrøverne #2
5-1
08-03 11:36 Valby Hallen- Bane 2 MF Vibenshus Gymnasium 2 reolaberne #2
4-0
08-03 11:44 Valby Hallen- Bane 1 MF Trongårdskolen 2 Trongårdskolen 1
0-0
08-03 11:44 Valby Hallen- Bane 2 MF luftens helte #1 landevejsrøverne #1
0-1
08-03 11:45 Valby Hallen- Bane 1 Hov De Nøgne Gorillaer Skelbækgade GF2 PAU 2
0-2
08-03 11:45 Valby Hallen- Bane 2 Hov Skelbækgade GF2 PAU 1 Høff1
0-2
08-03 11:52 Valby Hallen- Bane 1 MF Skelbækgade GF2 PAU 2 Skelbækgade GF2 PAU 1
0-0
08-03 11:52 Valby Hallen- Bane 2 MF Vibenshus Gymnasium 1 reolaberne #1
0-2
08-03 12:00 Valby Hallen- Bane 1 Hov Høff2 Skelbækgade GF2 PAU 2
0-1
08-03 12:00 Valby Hallen- Bane 1 MF reolaberne #2 Trongårdskolen 2
0-5
08-03 12:00 Valby Hallen- Bane 2 Hov Høff1 Vibenshus Gymnasium 2
0-1
08-03 12:00 Valby Hallen- Bane 2 MF Trongårdskolen 1 Vibenshus Gymnasium 2
1-1
08-03 12:08 Valby Hallen- Bane 1 MF landevejsrøverne #2 Trongårdskolen 3
2-3
08-03 12:08 Valby Hallen- Bane 2 MF luftens SUPER helte Trongårdskolen 2
1-2
08-03 12:15 Valby Hallen- Bane 1 Hov Skelbækgade GF2 PAU 2 Vibenshus Gymnasium 2
0-2
08-03 12:16 Valby Hallen- Bane 1 MF reolaberne #2 landevejsrøverne #2
0-2
08-03 12:16 Valby Hallen- Bane 2 MF Trongårdskolen 3 Vibenshus Gymnasium 2
0-0
08-03 12:24 Valby Hallen- Bane 1 MF Vibenshus Gymnasium 2 landevejsrøverne #1
2-1
08-03 12:24 Valby Hallen- Bane 2 MF luftens helte #1 Trongårdskolen 3
1-0
08-03 12:32 Valby Hallen- Bane 1 MF Vibenshus Gymnasium 2 luftens helte #1
3-4

Stævneansvarlig: Martin H. Olsen Tlf.: 23 96 65 43

Stævneansvarlig: Brian York Tlf.: 20 21 25 69