Kampplan for: Firmaturnering 2021-2022 rigtig

Dato Spillested D1 D2 R
05-10 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Fiberlan SJOC.dk
4-2
Fiberlan 1 2
Finn Emiliusen 126 158
Jytte Emiliussen 125 135
Poul Jørgen Knudsen 124 210
SJOC.dk 1 2
Eigil Brandt 121 138
Henning Sørensen 141 148
Jan Søndergaard 154 136
05-10 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Kildegård A to Z
0-6
Kildegård 1 2
Andreas Schmidt 83 77
Jakob Pilegård 187 176
Knud Lerch 121 126
A to Z 1 2
Allan Knudsen 120
Kenneth Dalager 168 159
Ove Andersen 190
Poul Erik Clausen 179 193
05-10 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Stige vinduespolering pigerne Tirsdags Drengene
0-6
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Ann-Berit Storm 119 128
Bente Pedersen 119 142
Margot Pors 139 128
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 130 92
Bent Hansen 134 182
Jes Jørn Jessen 153 126
05-10 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Otterup Massage Gutterne
2-4
Otterup Massage 1 2
Jens Pedersen 152 124
Keld Jensen 127 126
Ove Nielsen 162 106
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 139 157
Kaj Johansen 154 132
Kurt Larsen 109 122
05-10 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 Stige vinduespolering drenge Tirsdag Pigerne
4-2
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 96 110
Jørn Ulrik Pedersen 139 188
Preben Thygesen 117 126
Tirsdag Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 107 116
Bodil Hansen 165 121
Kirsten Andersen 135 129
05-10 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Mesilerne Emmelev
0-6
Mesilerne 1 2
Else Knudsen 112 123
Keld Pedersen 101
Sus Jensen 116
Aage Mehlbye 128 136
Emmelev 1 2
Allan Jørgensen 154 188
Jan Rasmussen 139 167
Klaus Hansen 118 139
05-10 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 legetøjsmekanikerne REA
6-0
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 111 126
James Rasmussen 152 169
Michael Christoffersen 122 174
REA 1 2
Brian Boi 138 96
Morten Baier 84 76
Svend Erik Knudsen 111 103
12-10 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Mesilerne legetøjsmekanikerne
0-6
Mesilerne 1 2
Else Knudsen 122 114
Sus Jensen 122 112
Aage Mehlbye 127 125
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 129 114
James Rasmussen 134 123
Michael Christoffersen 144 116
12-10 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Emmelev REA
0-6
Emmelev 1 2
Allan Jørgensen 129 126
Anders Toft Nielsen 156 119
Klaus Hansen 148 113
REA 1 2
Martin Nehm 167 92
Morten Baier 145 121
Svend Erik Knudsen 143 162
12-10 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 BK & JM SJOC.dk
6-0
BK & JM 1 2
Anja Madsen 112
Bjarne Kristoffersen 188 127
Bo Hansen 180
Jonas Norman Larsen 198 161
SJOC.dk 1 2
Eigil Brandt 121 111
Henning Sørensen 186 156
Jan Søndergaard 99 117
12-10 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 A to Z Fiberlan
6-0
A to Z 1 2
Kenneth Dalager 176 154
Ove Andersen 130 121
Poul Erik Clausen 173 201
Fiberlan 1 2
Finn Emiliusen 177 117
Poul Jørgen Knudsen 133 162
Torben Jørgensen 133 139
12-10 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Gutterne Stige vinduespolering pigerne
2-4
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 120 146
Kaj Johansen 128 131
Kurt Larsen 129 120
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Ann-Berit Storm 144 165
Bente Pedersen 124 109
Margot Pors 131 104
12-10 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Tirsdags Drengene Tirsdag Pigerne
0-6
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 93 112
Bent Hansen 151 145
Kai Madsen 135 146
Tirsdag Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 130 119
Bodil Hansen 136 142
Kirsten Andersen 117 174
12-10 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 Otterup Massage Stige vinduespolering drenge
4-2
Otterup Massage 1 2
Jens Pedersen 168 128
Keld Jensen 175 136
Ove Nielsen 153 114
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 114 175
Jørn Ulrik Pedersen 145 114
Preben Thygesen 98 102
19-10 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Stige vinduespolering pigerne Tirsdag Pigerne
0-6
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Ann-Berit Storm 112 151
Bente Pedersen 133 117
Margot Pors 112 108
Tirsdag Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 137 147
Bodil Hansen 126 133
Kirsten Andersen 134 167
19-10 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Gutterne Stige vinduespolering drenge
4-2
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 148 156
Kaj Johansen 107 128
Kurt Larsen 123 122
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 151 118
Jørn Ulrik Pedersen 123 148
Preben Thygesen 116 91
19-10 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 Otterup Massage Tirsdags Drengene
6-0
Otterup Massage 1 2
Jens Pedersen 137 149
Keld Jensen 187 138
Ove Nielsen 125 116
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 98 100
Bent Hansen 114 115
Kai Madsen 112 121
19-10 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 REA Mesilerne
0-6
REA 1 2
Anders Kjeldsen 99 98
Brian Boi 124 145
Martin Nehm 103 119
Mesilerne 1 2
Else Knudsen 119
Keld Pedersen 135 101
Sus Jensen 102
Aage Mehlbye 180 156
19-10 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Emmelev legetøjsmekanikerne
6-0
Emmelev 1 2
Allan Jørgensen 126 115
Jan Rasmussen 156 141
Klaus Hansen 153 148
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 121
James Rasmussen 81 74
Klaus Petersen 105
Michael Christoffersen 117 130
19-10 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 BK & JM Kildegård
4-2
BK & JM 1 2
Anja Madsen 145
Bjarne Kristoffersen 175 140
Bo Hansen 146 122
Jonas Norman Larsen 198
Kildegård 1 2
Andreas Schmidt 131 90
Jakob Pilegård 193 164
Knud Lerch 164 132
19-10 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 SJOC.dk A to Z
0-6
SJOC.dk 1 2
Eigil Brandt 163 107
Henning Sørensen 115 151
Jan Søndergaard 105 145
A to Z 1 2
Allan Knudsen 138
Kenneth Dalager 189 182
Ove Andersen 169
Poul Erik Clausen 203 193
26-10 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Fiberlan BK & JM
0-6
Fiberlan 1 2
Finn Emiliusen 166
Jytte Emiliussen 120
Poul Jørgen Knudsen 157 161
Torben Jørgensen 122 146
BK & JM 1 2
Anja Madsen 144
Bjarne Kristoffersen 149
Bo Hansen 201 163
Jonas Norman Larsen 176 234
26-10 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 SJOC.dk Kildegård
6-0
SJOC.dk 1 2
Eigil Brandt 168 131
Henning Sørensen 124 145
Jan Søndergaard 124 110
Kildegård 1 2
Andreas Schmidt 102 79
Jakob Pilegård 136 89
Kurt Lundgreen 150 106
26-10 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Stige vinduespolering drenge Stige vinduespolering pigerne
6-0
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 139 136
Jørn Ulrik Pedersen 153 162
Preben Thygesen 146 124
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Ann-Berit Storm 164 117
Bente Pedersen 126 125
Margot Pors 100 102
26-10 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Tirsdag Pigerne Otterup Massage
0-6
Tirsdag Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 87 98
Bodil Hansen 166 155
Kirsten Andersen 111 94
Otterup Massage 1 2
Jens Pedersen 172 116
Keld Jensen 98 156
Ove Nielsen 162 119
26-10 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 Tirsdags Drengene Gutterne
0-6
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 112 80
Bent Hansen 124 135
Kai Madsen 154 144
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 158 148
Kaj Johansen 117 145
Kurt Larsen 134 130
26-10 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Emmelev Mesilerne
6-0
Emmelev 1 2
Allan Jørgensen 134 111
Jan Rasmussen 144 131
Klaus Hansen 97 146
Mesilerne 1 2
Keld Pedersen 106 112
Sus Jensen 99 109
Aage Mehlbye 132 123
26-10 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 REA legetøjsmekanikerne
6-0
REA 1 2
Anders Kjeldsen 132 170
Brian Boi 225 183
Morten Baier 173 162
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 166 130
James Rasmussen 139 139
Klaus Petersen 142 121
02-11 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 legetøjsmekanikerne Mesilerne
4-2
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 124 138
James Rasmussen 132 130
Michael Christoffersen 136 151
Mesilerne 1 2
Else Knudsen 142 160
Keld Pedersen 101
Sus Jensen 103
Aage Mehlbye 150 142
02-11 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 REA Emmelev
0-6
REA 1 2
Brian Boi 170 136
Martin Nehm 93 98
Morten Baier 150 186
Emmelev 1 2
Allan Jørgensen 144 122
Anders Toft Nielsen 181 133
Jan Rasmussen 112 186
02-11 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 A to Z BK & JM
4-2
A to Z 1 2
Kenneth Dalager 156 179
Ove Andersen 120 183
Poul Erik Clausen 200 177
BK & JM 1 2
Anja Madsen 152 120
Bjarne Kristoffersen 167 191
Bo Hansen 194 181
02-11 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Kildegård Fiberlan
6-0
Kildegård 1 2
Jakob Pilegård 169 158
Knud Lerch 186 121
Kurt Lundgreen 141 205
Fiberlan 1 2
Finn Emiliusen 147
Jytte Emiliussen 160
Poul Jørgen Knudsen 169 154
Torben Jørgensen 147 151
02-11 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Stige vinduespolering pigerne Otterup Massage
2-4
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Ann-Berit Storm 138 146
Bente Pedersen 135 128
Margot Pors 142 155
Otterup Massage 1 2
Jens Pedersen 171 174
Keld Jensen 127 132
Ove Nielsen 164 120
02-11 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Stige vinduespolering drenge Tirsdags Drengene
3-3
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 178 109
Jørgen Andersen 126 141
Jørn Ulrik Pedersen 123 142
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 129 118
Bent Hansen 137 138
Kai Madsen 149 148
02-11 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 Tirsdag Pigerne Gutterne
4-2
Tirsdag Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 117 118
Bodil Hansen 148 160
Kirsten Andersen 203 136
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 166 135
Kaj Johansen 146 148
Kurt Larsen 103 144
09-11 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Tirsdags Drengene Stige vinduespolering pigerne
6-0
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 144 137
Bent Hansen 193 168
Kai Madsen 211 169
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Ann-Berit Storm 114 135
Bente Pedersen 134 112
Margot Pors 135 132
09-11 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Gutterne Otterup Massage
0-6
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 134 143
Kaj Johansen 133 153
Kurt Larsen 108 152
Otterup Massage 1 2
Jens Pedersen 136 155
Keld Jensen 167 162
Ove Nielsen 151 154
09-11 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 Tirsdag Pigerne Stige vinduespolering drenge
0-6
Tirsdag Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 99 116
Bodil Hansen 131 162
Kirsten Andersen 136 107
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 117 144
Jørgen Andersen 108 124
Jørn Ulrik Pedersen 144 173
09-11 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Mesilerne REA
0-6
Mesilerne 1 2
Keld Pedersen 104 121
Sus Jensen 88 108
Aage Mehlbye 106 164
REA 1 2
Anders Kjeldsen 169 142
Brian Boi 148 163
Morten Baier 150 146
09-11 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 legetøjsmekanikerne Emmelev
6-0
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 115 224
Klaus Petersen 144 101
Michael Christoffersen 104 117
Emmelev 1 2
Allan Jørgensen 160 160
Jan Rasmussen 105 149
Klaus Hansen 95 121
09-11 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 SJOC.dk Fiberlan
4-2
SJOC.dk 1 2
Eigil Brandt 138 124
Henning Sørensen 155
Jan Søndergaard 137
Rene Nielsen 150 149
Fiberlan 1 2
Finn Emiliusen 135 147
Jytte Emiliussen 161 124
Poul Jørgen Knudsen 142 139
09-11 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 A to Z Kildegård
6-0
A to Z 1 2
Allan Knudsen 157
Kenneth Dalager 152 144
Ove Andersen 122
Poul Erik Clausen 191 193
Kildegård 1 2
Jakob Pilegård 161 188
Knud Lerch 153 134
Kurt Lundgreen 162 122
16-11 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 SJOC.dk BK & JM
0-6
SJOC.dk 1 2
Henning Sørensen 100 117
Jan Søndergaard 137 133
Rene Nielsen 104 120
BK & JM 1 2
Anja Madsen 136 128
Bjarne Kristoffersen 151 176
Bo Hansen 142 130
16-11 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Fiberlan A to Z
6-0
Fiberlan 1 2
Finn Emiliusen 144
Jytte Emiliussen 146
Poul Jørgen Knudsen 160 132
Torben Jørgensen 241 162
A to Z 1 2
Allan Knudsen 153 122
Kenneth Dalager 127 168
Ove Andersen 203 145
16-11 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Stige vinduespolering pigerne Gutterne
2-4
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Ann-Berit Storm 156 173
Bente Pedersen 144 116
Margot Pors 115 126
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 125 138
Kaj Johansen 158 197
Kurt Larsen 103 159
16-11 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Tirsdag Pigerne Tirsdags Drengene
6-0
Tirsdag Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 190 146
Bodil Hansen 167 128
Kirsten Andersen 126 132
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 94 95
Bent Hansen 161 124
Kai Madsen 132 167
16-11 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 Stige vinduespolering drenge Otterup Massage
4-2
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 145 149
Jørn Ulrik Pedersen 158 157
Preben Thygesen 137 113
Otterup Massage 1 2
Jens Pedersen 108 164
Keld Jensen 144 139
Ove Nielsen 97 126
16-11 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Mesilerne Emmelev
2-4
Mesilerne 1 2
Else Knudsen 123 114
Sus Jensen 141 137
Aage Mehlbye 150 134
Emmelev 1 2
Allan Jørgensen 130 165
Jan Rasmussen 139 163
Klaus Hansen 105 114
16-11 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 legetøjsmekanikerne REA
0-6
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 157 165
James Rasmussen 103 92
Michael Christoffersen 104 106
REA 1 2
Anders Kjeldsen 90 128
Brian Boi 107 111
Svend Erik Knudsen 169 141
23-11 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Mesilerne legetøjsmekanikerne
0-6
Mesilerne 1 2
Else Knudsen 134 112
Keld Pedersen 95
Sus Jensen 103
Aage Mehlbye 131 115
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 158 138
James Rasmussen 100 130
Klaus Petersen 118 141
23-11 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Emmelev REA
4-2
Emmelev 1 2
Allan Jørgensen 149 135
Jan Rasmussen 115 112
Klaus Hansen 175 134
REA 1 2
Martin Nehm 132 116
Morten Baier 137 156
Svend Erik Knudsen 113 127
23-11 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Kildegård BK & JM
2-4
Kildegård 1 2
Jakob Pilegård 188 184
Knud Lerch 168 170
Kurt Lundgreen 99 132
BK & JM 1 2
Anja Madsen 158 165
Bjarne Kristoffersen 147 194
Bo Hansen 179 122
23-11 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 A to Z SJOC.dk
6-0
A to Z 1 2
Allan Knudsen 131 148
Kenneth Dalager 146 175
Ove Andersen 154 196
SJOC.dk 1 2
Eigil Brandt 114
Henning Sørensen 134 84
Jan Søndergaard 124 131
Rene Nielsen 140
23-11 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Tirsdag Pigerne Stige vinduespolering pigerne
0-6
Tirsdag Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 118 82
Bodil Hansen 125 165
Kirsten Andersen 132 182
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Ann-Berit Storm 153 180
Bente Pedersen 128 131
Margot Pors 121 153
23-11 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Stige vinduespolering drenge Gutterne
0-6
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 123 121
Jørgen Andersen 149 133
Jørn Ulrik Pedersen 152 158
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 199 146
Kaj Johansen 109 157
Kurt Larsen 178 139
23-11 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 Tirsdags Drengene Otterup Massage
0-6
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 79 76
Bent Hansen 152 122
Kai Madsen 153 145
Otterup Massage 1 2
Jens Pedersen 160 148
Keld Jensen 135 123
Ove Nielsen 135 169
30-11 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Stige vinduespolering pigerne Stige vinduespolering drenge
0-6
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Ann-Berit Storm 180 126
Bente Pedersen 134 102
Margot Pors 90 142
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 157 152
Jørgen Andersen 139 143
Jørn Ulrik Pedersen 165 124
30-11 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Otterup Massage Tirsdag Pigerne
6-0
Otterup Massage 1 2
Jens Pedersen 169 149
Keld Jensen 177 150
Ove Nielsen 180 158
Tirsdag Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 92 99
Bodil Hansen 113 110
Kirsten Andersen 136 169
30-11 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 Gutterne Tirsdags Drengene
6-0
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 169 178
Kaj Johansen 137 170
Kurt Larsen 123 125
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 93 99
Bent Hansen 168 140
Kai Madsen 163 147
30-11 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 REA Mesilerne
6-0
REA 1 2
Martin Nehm 122 114
Morten Baier 98 113
Svend Erik Knudsen 172 137
Mesilerne 1 2
Keld Pedersen 87 91
Sus Jensen 90 98
Aage Mehlbye 126 126
30-11 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Emmelev legetøjsmekanikerne
0-6
Emmelev 1 2
Allan Jørgensen 70 117
Anders Toft Nielsen 78 153
Jan Rasmussen 155 122
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 165 147
Klaus Petersen 156 124
Michael Christoffersen 157 156
30-11 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 BK & JM Fiberlan
1-5
BK & JM 1 2
Anja Madsen 163 120
Bo Hansen 170 168
Jonas Norman Larsen 193 168
Fiberlan 1 2
Finn Emiliusen 167 164
Jytte Emiliussen 160 161
Torben Jørgensen 199 151
30-11 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Kildegård SJOC.dk
6-0
Kildegård 1 2
Andreas Schmidt 118 110
Jakob Pilegård 159 165
Knud Lerch 153 143
SJOC.dk 1 2
Eigil Brandt 173 101
Jan Søndergaard 92 105
Rene Nielsen 158 126
11-01 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 BK & JM A to Z
4-2
BK & JM 1 2
Bjarne Kristoffersen 136 155
Bo Hansen 171 195
Jonas Norman Larsen 233 235
A to Z 1 2
Kenneth Dalager 217 160
Ove Andersen 145 166
Poul Erik Clausen 191 156
11-01 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Fiberlan Kildegård
6-0
Fiberlan 1 2
Finn Emiliusen 195 144
Jytte Emiliussen 143
Poul Jørgen Knudsen 109
Torben Jørgensen 155 151
Kildegård 1 2
Andreas Schmidt 100
Jakob Pilegård 171 147
Knud Lerch 114 148
Kurt Lundgreen 132
11-01 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Otterup Massage Stige vinduespolering pigerne
6-0
Otterup Massage 1 2
Jens Pedersen 124 123
Keld Jensen 152 154
Ove Nielsen 134 145
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Ann-Berit Storm 180 126
Bente Pedersen 134 102
Margot Pors 90 142
11-01 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Tirsdags Drengene Stige vinduespolering drenge
0-6
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 126 102
Bent Hansen 146 142
Kai Madsen 155 159
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 157 152
Jørgen Andersen 139 143
Jørn Ulrik Pedersen 165 124
11-01 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 Gutterne Tirsdag Pigerne
6-0
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 160 166
Kaj Johansen 148 125
Kurt Larsen 92 165
Tirsdag Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 118 147
Bodil Hansen 129 138
Kirsten Andersen 114 150
11-01 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Emmelev Mesilerne
0-6
Emmelev 1 2
Allan Jørgensen 73 69
Jan Rasmussen 134 126
Klaus Hansen 152 167
Mesilerne 1 2
Else Knudsen 150 128
Keld Pedersen 127
Sus Jensen 111
Aage Mehlbye 112 111
11-01 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 REA legetøjsmekanikerne
6-0
REA 1 2
Martin Nehm 143 89
Morten Baier 171 173
Svend Erik Knudsen 123 121
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 138 100
James Rasmussen 96 142
Klaus Petersen 114 95
18-01 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 legetøjsmekanikerne Mesilerne
2-4
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 114 165
James Rasmussen 141 124
Michael Christoffersen 120 84
Mesilerne 1 2
Else Knudsen 124 177
Keld Pedersen 91 130
Aage Mehlbye 147 166
18-01 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 REA Emmelev
6-0
REA 1 2
Anders Kjeldsen 105 144
Brian Boi 161 158
Morten Baier 124 111
Emmelev 1 2
Allan Jørgensen 133
Anders Toft Nielsen 86 97
Jan Rasmussen 176
Klaus Hansen 123 131
18-01 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Fiberlan SJOC.dk
6-0
Fiberlan 1 2
Finn Emiliusen 133 145
Jytte Emiliussen 136 129
Torben Jørgensen 174 190
SJOC.dk 1 2
Eigil Brandt 127 159
Jan Søndergaard 102 103
Rene Nielsen 101 145
18-01 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Kildegård A to Z
0-6
Kildegård 1 2
Jakob Pilegård 160 160
Knud Lerch 125 139
Kurt Lundgreen 151 143
A to Z 1 2
Allan Knudsen 138
Kenneth Dalager 155 148
Ove Andersen 191
Poul Erik Clausen 183 200
18-01 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Stige vinduespolering pigerne Tirsdags Drengene
6-0
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Ann-Berit Storm 133 113
Bente Pedersen 136 187
Margot Pors 159 112
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 94 109
Bent Hansen 128 104
Kai Madsen 166 156
18-01 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Otterup Massage Gutterne
6-0
Otterup Massage 1 2
Jens Pedersen 116 116
Keld Jensen 145 180
Ove Nielsen 115 159
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 128 144
Kaj Johansen 103 147
Kurt Larsen 107 145
18-01 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 Stige vinduespolering drenge Tirsdag Pigerne
0-6
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 114 109
Jørgen Andersen 126 103
Jørn Ulrik Pedersen 133 145
Tirsdag Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 132 150
Bodil Hansen 144 107
Kirsten Andersen 175 133
25-01 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Gutterne Stige vinduespolering pigerne
0-6
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 114 118
Kaj Johansen 121 143
Kurt Larsen 120 115
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Ann-Berit Storm 147 178
Bente Pedersen 146 141
Margot Pors 127 136
25-01 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Tirsdags Drengene Tirsdag Pigerne
0-6
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 94 113
Bent Hansen 134 127
Kai Madsen 133 138
Tirsdag Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 126 113
Bodil Hansen 176 175
Kirsten Andersen 142 188
25-01 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 Otterup Massage Stige vinduespolering drenge
4-2
Otterup Massage 1 2
Jens Pedersen 92 157
Keld Jensen 142 140
Ove Nielsen 170 146
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 155 110
Jørgen Andersen 152 145
Jørn Ulrik Pedersen 133 145
25-01 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Mesilerne REA
0-6
Mesilerne 1 2
Else Knudsen 124 129
Sus Jensen 104 110
Aage Mehlbye 129 142
REA 1 2
Brian Boi 180 251
Morten Baier 137 160
Svend Erik Knudsen 123 127
25-01 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 legetøjsmekanikerne Emmelev
2-4
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 132 124
James Rasmussen 119 105
Michael Christoffersen 130 113
Emmelev 1 2
Allan Jørgensen 103 97
Jan Rasmussen 126 165
Klaus Hansen 123 114
25-01 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 BK & JM SJOC.dk
6-0
BK & JM 1 2
Bjarne Kristoffersen 187 209
Bo Hansen 142 184
Jonas Norman Larsen 226 187
SJOC.dk 1 2
Eigil Brandt 139 107
Jan Søndergaard 102 93
Rene Nielsen 184 167
25-01 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 A to Z Fiberlan
6-0
A to Z 1 2
Allan Knudsen 132
Kenneth Dalager 154 150
Ove Andersen 156
Poul Erik Clausen 221 196
Fiberlan 1 2
Finn Emiliusen 124
Jytte Emiliussen 144
Poul Jørgen Knudsen 182 156
Torben Jørgensen 177 139
01-02 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 BK & JM Kildegård
6-0
BK & JM 1 2
Anja Madsen 174 173
Bjarne Kristoffersen 126
Bo Hansen 156
Jonas Norman Larsen 193 198
Kildegård 1 2
Jakob Pilegård 146 142
Knud Lerch 171 175
Kurt Lundgreen 149 148
01-02 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 SJOC.dk A to Z
0-6
SJOC.dk 1 2
Henning Sørensen 103 120
Jan Søndergaard 167 113
Rene Nielsen 143 130
A to Z 1 2
Allan Knudsen 136
Kenneth Dalager 164 158
Ove Andersen 181
Poul Erik Clausen 129 178
01-02 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Stige vinduespolering pigerne Tirsdag Pigerne
4-2
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Ann-Berit Storm 137 147
Bente Pedersen 162 144
Margot Pors 115 121
Tirsdag Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 149 118
Bodil Hansen 141 110
Kirsten Andersen 153 147
01-02 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Gutterne Stige vinduespolering drenge
4-2
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 174 160
Kaj Johansen 146 104
Kurt Larsen 140 160
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 159 127
Jørgen Andersen 147 144
Jørn Ulrik Pedersen 126 178
01-02 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 Otterup Massage Tirsdags Drengene
6-0
Otterup Massage 1 2
Jens Pedersen 156 157
Keld Jensen 135 166
Ove Nielsen 185 138
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 110 116
Bent Hansen 125 143
Kai Madsen 175 186
01-02 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Mesilerne Emmelev
4-2
Mesilerne 1 2
Else Knudsen 119 163
Keld Pedersen 118 104
Sus Jensen 138 98
Emmelev 1 2
Allan Jørgensen 105 162
Anders Toft Nielsen 103 88
Klaus Hansen 124 126
01-02 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 legetøjsmekanikerne REA
2-4
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 133
James Rasmussen 182 123
Klaus Petersen 160 129
Michael Christoffersen 134
REA 1 2
Anders Kjeldsen 150 163
Martin Nehm 174 113
Svend Erik Knudsen 138 130
08-02 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Mesilerne legetøjsmekanikerne
0-6
Mesilerne 1 2
Else Knudsen 125 134
Keld Pedersen 115
Sus Jensen 101
Aage Mehlbye 116 116
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 148 121
Klaus Petersen 136 151
Michael Christoffersen 68 107
08-02 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Emmelev REA
2-4
Emmelev 1 2
Allan Jørgensen 96 124
Jan Rasmussen 62 89
Klaus Hansen 116 132
REA 1 2
Anders Kjeldsen 128 126
Martin Nehm 194 83
Svend Erik Knudsen 132 122
08-02 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Fiberlan BK & JM
6-0
Fiberlan 1 2
Finn Emiliusen 159 180
Jytte Emiliussen 139
Poul Jørgen Knudsen 190 194
Torben Jørgensen 189
BK & JM 1 2
Anja Madsen 125 160
Bo Hansen 142 154
Jonas Norman Larsen 171 121
08-02 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 SJOC.dk Kildegård
4-2
SJOC.dk 1 2
Eigil Brandt 137 166
Henning Sørensen 136 165
Jan Søndergaard 136 165
Kildegård 1 2
Andreas Schmidt 121 88
Jakob Pilegård 153 183
Knud Lerch 136 147
08-02 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Stige vinduespolering drenge Stige vinduespolering pigerne
6-0
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 165 130
Jørgen Andersen 123 190
Jørn Ulrik Pedersen 185 218
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Ann-Berit Storm 159 136
Bente Pedersen 121 145
Margot Pors 136 114
08-02 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Tirsdag Pigerne Otterup Massage
2-4
Tirsdag Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 124 102
Bodil Hansen 177 125
Kirsten Andersen 146 129
Otterup Massage 1 2
Jens Pedersen 121 138
Keld Jensen 125 134
Ove Nielsen 138 162
08-02 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 Tirsdags Drengene Gutterne
4-2
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 128 123
Bent Hansen 156 150
Kai Madsen 153 141
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 163 117
Kaj Johansen 151 134
Kurt Larsen 149 134
15-02 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Stige vinduespolering pigerne Otterup Massage
4-2
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Ann-Berit Storm 142 157
Bente Pedersen 130 162
Margot Pors 157 135
Otterup Massage 1 2
Jens Pedersen 142 158
Keld Jensen 137 146
Ove Nielsen 167 127
15-02 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Stige vinduespolering drenge Tirsdags Drengene
6-0
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 154 176
Jørgen Andersen 145 135
Jørn Ulrik Pedersen 139 151
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 104 107
Bent Hansen 97 144
Kai Madsen 140 162
15-02 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 Tirsdag Pigerne Gutterne
0-6
Tirsdag Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 119 131
Bodil Hansen 100 133
Kirsten Andersen 128 177
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 135 165
Kaj Johansen 125 133
Kurt Larsen 120 145
15-02 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 REA Mesilerne
0-6
REA 1 2
Anders Kjeldsen 129 112
Martin Nehm 92 110
Svend Erik Knudsen 73 63
Mesilerne 1 2
Keld Pedersen 108 106
Sus Jensen 126 88
Aage Mehlbye 107 143
15-02 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Emmelev legetøjsmekanikerne
4-2
Emmelev 1 2
Allan Jørgensen 94
Anders Toft Nielsen 143 117
Jan Rasmussen 133
Klaus Hansen 99 90
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 108 136
James Rasmussen 98 91
Klaus Petersen 114 116
15-02 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 A to Z BK & JM
0-6
A to Z 1 2
Kenneth Dalager 133 146
Ove Andersen 145 178
Poul Erik Clausen 141 147
BK & JM 1 2
Bjarne Kristoffersen 154 172
Bo Hansen 164 191
Jonas Norman Larsen 139 206
15-02 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Kildegård Fiberlan
0-6
Kildegård 1 2
Jakob Pilegård 155 151
Knud Lerch 137 118
Kurt Lundgreen 96 147
Fiberlan 1 2
Finn Emiliusen 135
Jytte Emiliussen 159
Poul Jørgen Knudsen 147 166
Torben Jørgensen 194 157
22-02 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 SJOC.dk Fiberlan
0-6
SJOC.dk 1 2
Eigil Brandt 127 159
Jan Søndergaard 102 103
Rene Nielsen 101 145
Fiberlan 1 2
Finn Emiliusen 133 145
Jytte Emiliussen 136 129
Torben Jørgensen 174 190
22-02 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 A to Z Kildegård
6-0
A to Z 1 2
Allan Knudsen 168 178
Kenneth Dalager 213 148
Poul Erik Clausen 205 172
Kildegård 1 2
Andreas Schmidt 124 152
Jakob Pilegård 243 213
Kurt Lundgreen 161 121
22-02 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Tirsdags Drengene Stige vinduespolering pigerne
4-2
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 93 118
Bent Hansen 136 178
Kai Madsen 162 130
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Ann-Berit Storm 155 143
Bente Pedersen 145 136
Margot Pors 104 132
22-02 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Gutterne Otterup Massage
6-0
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 147 194
Kaj Johansen 146 172
Kurt Larsen 146 147
Otterup Massage 1 2
Jens Pedersen 142 120
Keld Jensen 148 145
Ove Nielsen 108 146
22-02 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 Tirsdag Pigerne Stige vinduespolering drenge
3-3
Tirsdag Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 90 108
Bodil Hansen 130 183
Kirsten Andersen 177 157
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 148 135
Jørgen Andersen 122 143
Jørn Ulrik Pedersen 162 135
22-02 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Emmelev Mesilerne
3-3
Emmelev 1 2
Allan Jørgensen 105
Anders Toft Nielsen 105
Jan Rasmussen 130 133
Klaus Hansen 114 116
Mesilerne 1 2
Else Knudsen 110 146
Keld Pedersen 130
Sus Jensen 110 105
Aage Mehlbye 102
22-02 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 REA legetøjsmekanikerne
4-2
REA 1 2
Brian Boi 178 170
Martin Nehm 115 92
Svend Erik Knudsen 83 94
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 105 145
Klaus Petersen 115 112
Michael Christoffersen 84 100
01-03 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 legetøjsmekanikerne Mesilerne
0-6
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 130 116
James Rasmussen 106 138
Michael Christoffersen 126 139
Mesilerne 1 2
Else Knudsen 103 130
Sus Jensen 112 115
Aage Mehlbye 149 192
01-03 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 REA Emmelev
6-0
REA 1 2
Brian Boi 113 108
Martin Nehm 134 131
Svend Erik Knudsen 156 124
Emmelev 1 2
Allan Jørgensen 147
Anders Toft Nielsen 128 83
Jan Rasmussen 125 132
Klaus Hansen 101
01-03 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 SJOC.dk BK & JM
0-6
SJOC.dk 1 2
Eigil Brandt 168 133
Henning Sørensen 85
Jan Søndergaard 135
Rene Nielsen 152 112
BK & JM 1 2
Anja Madsen 137 131
Bjarne Kristoffersen 175 160
Jonas Norman Larsen 237 245
01-03 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Fiberlan A to Z
0-6
Fiberlan 1 2
Finn Emiliusen 160 192
Jytte Emiliussen 148
Poul Jørgen Knudsen 146 165
Torben Jørgensen 128
A to Z 1 2
Allan Knudsen 160
Kenneth Dalager 171 166
Ove Andersen 221
Poul Erik Clausen 143 176
01-03 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Stige vinduespolering pigerne Gutterne
0-6
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Ann-Berit Storm 172 127
Bente Pedersen 129 142
Margot Pors 114 126
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 194 134
Kaj Johansen 134 130
Kurt Larsen 177 149
01-03 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Tirsdag Pigerne Tirsdags Drengene
0-6
Tirsdag Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 115 117
Bodil Hansen 119 104
Kirsten Andersen 136 132
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 157 157
Bent Hansen 113 77
Jes Jørn Jessen 146 137
01-03 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 Stige vinduespolering drenge Otterup Massage
2-4
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 144 135
Jørgen Andersen 130 173
Jørn Ulrik Pedersen 132 138
Otterup Massage 1 2
Jens Pedersen 124 131
Keld Jensen 143 181
Ove Nielsen 112 215
08-03 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Tirsdag Pigerne Stige vinduespolering pigerne
0-6
Tirsdag Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 100 109
Bodil Hansen 133 138
Kirsten Andersen 163 151
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Ann-Berit Storm 142 157
Bente Pedersen 130 162
Margot Pors 157 135
08-03 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Stige vinduespolering drenge Gutterne
2-4
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 135 120
Jørgen Andersen 122 155
Jørn Ulrik Pedersen 176 157
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 163 191
Kaj Johansen 140 142
Kurt Larsen 101 180
08-03 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 Tirsdags Drengene Otterup Massage
4-2
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 129 111
Bent Hansen 105 170
Kai Madsen 174 179
Otterup Massage 1 2
Jens Pedersen 147 97
Keld Jensen 154 128
Ove Nielsen 156 139
08-03 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Mesilerne REA
0-6
Mesilerne 1 2
Else Knudsen 92 118
Sus Jensen 87 85
Aage Mehlbye 90 105
REA 1 2
Anders Kjeldsen 130 177
Morten Baier 161 121
Svend Erik Knudsen 124 94
08-03 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 legetøjsmekanikerne Emmelev
6-0
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 141 198
James Rasmussen 143 158
Michael Christoffersen 113 111
Emmelev 1 2
Allan Jørgensen 123 113
Jan Rasmussen 129 136
Klaus Hansen 107 161
08-03 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Kildegård BK & JM
0-6
Kildegård 1 2
Andreas Schmidt 89 126
Jakob Pilegård 151 266
Kurt Lundgreen 168 144
BK & JM 1 2
Anja Madsen 134
Bjarne Kristoffersen 165
Bo Hansen 199 167
Jonas Norman Larsen 235 219
08-03 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 A to Z SJOC.dk
4-2
A to Z 1 2
Allan Knudsen 132 128
Kenneth Dalager 115 168
Ove Andersen 168 172
SJOC.dk 1 2
Eigil Brandt 170 125
Jan Søndergaard 132 116
Rene Nielsen 126 138
15-03 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 BK & JM Fiberlan
4-2
BK & JM 1 2
Anja Madsen 165 134
Bjarne Kristoffersen 153 157
Bo Hansen 134 167
Fiberlan 1 2
Finn Emiliusen 155 156
Jytte Emiliussen 162
Poul Jørgen Knudsen 139 148
Torben Jørgensen 134
15-03 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Kildegård SJOC.dk
2-4
Kildegård 1 2
Jakob Pilegård 190 160
Knud Lerch 143 116
Kurt Lundgreen 128 127
SJOC.dk 1 2
Eigil Brandt 133 146
Jan Søndergaard 140 187
Rene Nielsen 163 148
15-03 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Stige vinduespolering pigerne Stige vinduespolering drenge
0-6
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Ann-Berit Storm 124 168
Bente Pedersen 140 122
Margot Pors 144 132
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 126 156
Jørgen Andersen 143 159
Jørn Ulrik Pedersen 144 137
15-03 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Otterup Massage Tirsdag Pigerne
6-0
Otterup Massage 1 2
Keld Jensen 157 165
kim Stensborg 133 118
Ove Nielsen 168 145
Tirsdag Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 141 98
Bodil Hansen 148 119
Kirsten Andersen 131 152
15-03 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 Gutterne Tirsdags Drengene
6-0
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 142 181
Kaj Johansen 117 145
Kurt Larsen 137 151
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 119 111
Bent Hansen 112 177
Kai Madsen 156 157
22-03 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 BK & JM A to Z
0-6
BK & JM 1 2
Bjarne Kristoffersen 165 143
Bo Hansen 122 151
Jonas Norman Larsen 179 205
A to Z 1 2
Kenneth Dalager 182 144
Ove Andersen 183 197
Poul Erik Clausen 186 171
22-03 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Fiberlan Kildegård
6-0
Fiberlan 1 2
Finn Emiliusen 146 167
Jytte Emiliussen 147
Poul Jørgen Knudsen 146
Torben Jørgensen 164 137
Kildegård 1 2
Jakob Pilegård 137 205
Knud Lerch 159 128
Kurt Lundgreen 101 95
22-03 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Otterup Massage Stige vinduespolering pigerne
2-4
Otterup Massage 1 2
Jens Pedersen 134 147
Keld Jensen 139 124
Ove Nielsen 86 156
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Ann-Berit Storm 145 125
Bente Pedersen 154 126
Margot Pors 122 117
22-03 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Tirsdags Drengene Stige vinduespolering drenge
6-0
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 116 83
Bent Hansen 168 199
Kai Madsen 163 177
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 126 119
Jørgen Andersen 146 149
Jørn Ulrik Pedersen 170 133
22-03 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 Gutterne Tirsdag Pigerne
6-0
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 147 157
Kaj Johansen 143 144
Kurt Larsen 175 135
Tirsdag Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 85 81
Bodil Hansen 135 121
Kirsten Andersen 148 132

Stævneansvarlig: Keld Ivan Pedersen Tlf.: 12 34 56 78