Kampplan for: Petanque - Triplemesterskab 2019

Dato Spillested D1 D2 R
20-05 17:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 1 RENHOLDET - Birthe Bech - Pia Thorndal - Leif Larsen PET BALLS - Birthe Sjölander - Vagn Faxø - Asger Gaard
13-7
20-05 17:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 2 SAS - Inger Bertus - Arno Dyrberg - Svend Burchardt RADIOMETER - Claus Engelmann - Niels Hansen - Jesper Salomonsen
13-6
20-05 17:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 3 RKS - Birgit Lanwagen - Jørgen Christensen - Kirsten Graugaard RADIOMETER - Allan Wigh - Bo Muldvad - Jørn Vissing
5-13
20-05 17:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 4 SAS - Lilian Sørensen - Erik Kaare Sørensen - Stig H. Sørensen FR. HOLM DYNAMO - Flemming Olsen - Lone Jensen - Otto Jensen
2-13
20-05 17:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 5 SAS - Lill Jacobsen - Inger Vanggaard - Jesper Rye MANGLER
13-7
20-05 17:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 6 SAS - Bente Maag - Doris Berg - Verny Falkeborg RADIOMETER - Henriette Hakmann - Birgit Engelmann - Hanne Thomsen
13-8
20-05 17:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 7 RENHOLDET - Kurt Madsen - Lars Bak - Pia Marcher PET BALLS - Tonny Bluecat - Bjarne Olsen - Henning Lund Olsen
12-13
20-05 17:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 8 RKS - Ib Højby Nielsen - Ruth Madsen - Kirsten Karlsen TRYG - Ulla Lund - Jan Bencke - Hanne Holstebroe
13-1
20-05 17:00 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 9 TIK- Jørn Pedersen -Kim Gylling- Ulla Bender ABA - Michael Gadegaard - Jesper Andersen - Gert Rasmussen
3-13
20-05 17:50 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 1 RADIOMETER - Allan Wigh - Bo Muldvad - Jørn Vissing SAS - Lill Jacobsen - Inger Vanggaard - Jesper Rye
5-13
20-05 17:50 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 2 RKS - Ib Højby Nielsen - Ruth Madsen - Kirsten Karlsen RENHOLDET - Kurt Madsen - Lars Bak - Pia Marcher
13-7
20-05 17:50 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 3 FR. HOLM DYNAMO - Flemming Olsen - Lone Jensen - Otto Jensen PET BALLS - Tonny Bluecat - Bjarne Olsen - Henning Lund Olsen
1-13
20-05 17:50 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 4 RADIOMETER - Claus Engelmann - Niels Hansen - Jesper Salomonsen RKS - Birgit Lanwagen - Jørgen Christensen - Kirsten Graugaard
13-8
20-05 17:50 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 5 RADIOMETER - Henriette Hakmann - Birgit Engelmann - Hanne Thomsen SAS - Lilian Sørensen - Erik Kaare Sørensen - Stig H. Sørensen
10-13
20-05 17:50 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 6 ABA - Michael Gadegaard - Jesper Andersen - Gert Rasmussen SAS - Bente Maag - Doris Berg - Verny Falkeborg
13-10
20-05 17:50 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 7 PET BALLS - Birthe Sjölander - Vagn Faxø - Asger Gaard TIK- Jørn Pedersen -Kim Gylling- Ulla Bender
8-13
20-05 17:50 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 8 SAS - Inger Bertus - Arno Dyrberg - Svend Burchardt RENHOLDET - Birthe Bech - Pia Thorndal - Leif Larsen
13-6
20-05 17:50 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 9 TRYG - Ulla Lund - Jan Bencke - Hanne Holstebroe MANGLER
13-7
20-05 18:40 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 1 RADIOMETER - Allan Wigh - Bo Muldvad - Jørn Vissing RENHOLDET - Kurt Madsen - Lars Bak - Pia Marcher
13-5
20-05 18:40 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 2 RENHOLDET - Birthe Bech - Pia Thorndal - Leif Larsen SAS - Lilian Sørensen - Erik Kaare Sørensen - Stig H. Sørensen
0-13
20-05 18:40 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 3 SAS - Inger Bertus - Arno Dyrberg - Svend Burchardt ABA - Michael Gadegaard - Jesper Andersen - Gert Rasmussen
7-13
20-05 18:40 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 4 RKS - Birgit Lanwagen - Jørgen Christensen - Kirsten Graugaard MANGLER
13-7
20-05 18:40 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 5 SAS - Lill Jacobsen - Inger Vanggaard - Jesper Rye PET BALLS - Tonny Bluecat - Bjarne Olsen - Henning Lund Olsen
13-12
20-05 18:40 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 6 RADIOMETER - Claus Engelmann - Niels Hansen - Jesper Salomonsen TIK- Jørn Pedersen -Kim Gylling- Ulla Bender
13-7
20-05 18:40 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 7 RADIOMETER - Henriette Hakmann - Birgit Engelmann - Hanne Thomsen PET BALLS - Birthe Sjölander - Vagn Faxø - Asger Gaard
3-13
20-05 18:40 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 8 RKS - Ib Højby Nielsen - Ruth Madsen - Kirsten Karlsen SAS - Bente Maag - Doris Berg - Verny Falkeborg
13-9
20-05 18:40 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 9 FR. HOLM DYNAMO - Flemming Olsen - Lone Jensen - Otto Jensen TRYG - Ulla Lund - Jan Bencke - Hanne Holstebroe
13-3
20-05 19:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 1 RADIOMETER - Henriette Hakmann - Birgit Engelmann - Hanne Thomsen MANGLER
13-7
20-05 19:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 2 FR. HOLM DYNAMO - Flemming Olsen - Lone Jensen - Otto Jensen PET BALLS - Birthe Sjölander - Vagn Faxø - Asger Gaard
13-11
20-05 19:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 3 TIK- Jørn Pedersen -Kim Gylling- Ulla Bender RENHOLDET - Birthe Bech - Pia Thorndal - Leif Larsen
13-10
20-05 19:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 4 RKS - Ib Højby Nielsen - Ruth Madsen - Kirsten Karlsen PET BALLS - Tonny Bluecat - Bjarne Olsen - Henning Lund Olsen
13-0
20-05 19:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 5 SAS - Bente Maag - Doris Berg - Verny Falkeborg RENHOLDET - Kurt Madsen - Lars Bak - Pia Marcher
10-13
20-05 19:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 6 ABA - Michael Gadegaard - Jesper Andersen - Gert Rasmussen SAS - Lill Jacobsen - Inger Vanggaard - Jesper Rye
13-8
20-05 19:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 7 RKS - Birgit Lanwagen - Jørgen Christensen - Kirsten Graugaard TRYG - Ulla Lund - Jan Bencke - Hanne Holstebroe
10-13
20-05 19:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 8 SAS - Inger Bertus - Arno Dyrberg - Svend Burchardt SAS - Lilian Sørensen - Erik Kaare Sørensen - Stig H. Sørensen
13-10
20-05 19:30 Rødovre Petanqueklubs Baner- Bane 9 RADIOMETER - Allan Wigh - Bo Muldvad - Jørn Vissing RADIOMETER - Claus Engelmann - Niels Hansen - Jesper Salomonsen
5-13

Stævneansvarlig: Gitte Agerlin Tlf.: 28 64 59 14

Stævneansvarlig: Asger Gaard Tlf.: 24 60 48 73

Stævneansvarlig: Jes Pedersen Tlf.: 29 67 06 65