Kampplan for: Petanque-turnering 2019

Dato Spillested D1 D2 R
11-04 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 LEJ Micro
2-13
11-04 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Hjørnet Team M&S
9-13
11-04 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Tøserne Mona
13-7
11-04 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Obelix Mobæk
10-13
11-04 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Striberne Asterix
7-13
11-04 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Tøserne Striberne
5-13
11-04 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Asterix Obelix
8-13
11-04 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Jøka Mobæk
13-2
11-04 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Micro Hjørnet
13-11
11-04 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 Mona LEJ
5-13
25-04 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 LEJ Mobæk
13-3
25-04 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Team M&S Micro
13-8
25-04 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Mona Hjørnet
12-13
25-04 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Tøserne Asterix
13-11
25-04 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Striberne Jøka
5-13
25-04 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Striberne Mona
2-13
25-04 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Mobæk Tøserne
13-11
25-04 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Jøka Hjørnet
8-13
25-04 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Asterix LEJ
13-7
25-04 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 Obelix Team M&S
13-6
02-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Jøka Obelix
10-13
02-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Asterix Hjørnet
12-13
02-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Team M&S Tøserne
13-0
02-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Micro Mona
10-13
02-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Mobæk Striberne
7-13
02-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Micro Tøserne
13-11
02-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Jøka LEJ
3-13
02-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Asterix Team M&S
5-13
02-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Hjørnet Striberne
2-13
02-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 Mona Obelix
3-13
09-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Mona Asterix
0-13
09-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Obelix Micro
13-5
09-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Hjørnet Mobæk
13-3
09-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Tøserne Jøka
2-13
09-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 LEJ Team M&S
3-13
09-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Striberne Micro
9-13
09-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 LEJ Hjørnet
10-13
09-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Mobæk Team M&S
8-13
09-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Obelix Tøserne
13-4
09-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 Mona Jøka
13-12
16-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 LEJ Striberne
0-13
16-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Hjørnet Obelix
6-13
16-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Team M&S Mona
13-2
16-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Micro Jøka
3-13
16-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Mobæk Asterix
13-11
16-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Obelix LEJ
13-5
16-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Team M&S Striberne
7-13
16-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Jøka Asterix
13-11
16-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Micro Mobæk
8-13
16-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 Hjørnet Tøserne
8-13
23-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Asterix Micro
8-13
23-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Team M&S Jøka
10-13
23-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Mobæk Mona
13-3
23-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Tøserne LEJ
13-6
23-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Striberne Obelix
6-13
23-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Mobæk Obelix
13-7
23-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Micro LEJ
13-0
23-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Team M&S Hjørnet
11-13
23-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Asterix Striberne
10-13
23-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 Mona Tøserne
7-13
06-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Striberne Tøserne
13-4
06-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 LEJ Mona
13-10
06-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Obelix Asterix
13-3
06-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Hjørnet Micro
13-11
06-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Mobæk Jøka
13-7
06-06 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Micro Team M&S
13-6
06-06 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Asterix Tøserne
3-13
06-06 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Jøka Striberne
13-12
06-06 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Mobæk LEJ
13-6
06-06 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 Hjørnet Mona
13-6
13-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Mona Striberne
6-13
13-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Hjørnet Jøka
5-13
13-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Tøserne Mobæk
8-13
13-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Team M&S Obelix
6-13
13-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 LEJ Asterix
13-5
13-06 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Obelix Jøka
13-8
13-06 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Striberne Mobæk
13-7
13-06 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Mona Micro
11-13
13-06 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Hjørnet Asterix
8-13
13-06 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 Tøserne Team M&S
13-8
20-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Tøserne Micro
7-13
20-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Team M&S Asterix
7-13
20-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Striberne Hjørnet
8-13
20-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Obelix Mona
13-6
20-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 LEJ Jøka
13-8
15-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Jøka Tøserne
1-13
15-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Asterix Mona
13-10
15-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Micro Obelix
13-9
15-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Mobæk Hjørnet
11-13
15-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Team M&S LEJ
13-0
15-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Jøka Mona
13-3
15-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Tøserne Obelix
13-8
15-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Team M&S Mobæk
5-13
15-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Hjørnet LEJ
13-4
15-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 Micro Striberne
13-11
22-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Striberne LEJ
13-2
22-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Jøka Micro
13-7
22-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Asterix Mobæk
13-5
22-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Obelix Hjørnet
13-12
22-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Mona Team M&S
5-13
22-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Asterix Jøka
13-5
22-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Mobæk Micro
13-6
22-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Striberne Team M&S
13-2
22-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Tøserne Hjørnet
13-2
22-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 LEJ Obelix
13-10
29-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Jøka Team M&S
9-13
29-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Obelix Striberne
8-13
29-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Micro Asterix
11-13
29-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 LEJ Tøserne
13-12
29-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Mona Mobæk
12-13
29-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Obelix Mobæk
13-0
29-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Striberne Asterix
6-13
29-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Tøserne Mona
13-6
29-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Hjørnet Team M&S
13-11
29-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 LEJ Micro
5-13
05-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Tøserne Striberne
9-13
05-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Jøka Mobæk
12-13
05-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Micro Hjørnet
3-13
05-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Asterix Obelix
13-6
05-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Mona LEJ
10-13
05-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Team M&S Micro
11-13
05-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Tøserne Asterix
13-9
05-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Mona Hjørnet
10-13
05-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Striberne Jøka
5-13
05-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 LEJ Mobæk
12-13
12-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Asterix LEJ
10-13
12-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Obelix Team M&S
4-13
12-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Mobæk Tøserne
10-13
12-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Striberne Mona
11-13
12-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Jøka Hjørnet
10-13
12-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Mobæk Striberne
4-13
12-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Micro Mona
13-8
12-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Jøka Obelix
4-13
12-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Team M&S Tøserne
12-13
12-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 Asterix Hjørnet
13-8
19-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Asterix Team M&S
13-7
19-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Jøka LEJ
8-13
19-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Mona Obelix
7-13
19-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Hjørnet Striberne
13-7
19-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Micro Tøserne
13-10
19-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Hjørnet Mobæk
13-7
19-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Tøserne Jøka
9-13
19-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Mona Asterix
5-13
19-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 LEJ Team M&S
6-13
19-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 Obelix Micro
13-1
26-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Striberne Micro
12-13
26-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 LEJ Hjørnet
12-13
26-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Mona Jøka
13-8
26-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Obelix Tøserne
13-6
26-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Mobæk Team M&S
4-13
26-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Hjørnet Obelix
13-8
26-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Micro Jøka
13-5
26-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 LEJ Striberne
7-13
26-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Mobæk Asterix
8-13
26-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 Team M&S Mona
6-13
03-10 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Obelix LEJ
13-6
03-10 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Team M&S Striberne
3-13
03-10 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Hjørnet Tøserne
13-12
03-10 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Micro Mobæk
13-8
03-10 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Jøka Asterix
13-9
10-10 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Striberne Obelix
5-13
10-10 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Mobæk Mona
13-12
10-10 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Tøserne LEJ
4-13
10-10 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Asterix Micro
13-5
10-10 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Team M&S Jøka
13-12

Stævneansvarlig: Søren Hansen Tlf.: 20 63 18 49

Stævnekontaktperson: Helge Nielsen Tlf.: 22 11 05 60