Kampplan for: Petanque-turnering 2019

Dato Spillested D1 D2 R
11-04 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 LEJ Micro
11-04 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Hjørnet Team M&S
9-13
11-04 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Tøserne Mona
13-7
11-04 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Obelix Mobæk
10-13
11-04 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Striberne Asterix
11-04 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Tøserne Striberne
11-04 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Asterix Obelix
8-13
11-04 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Jøka Mobæk
11-04 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Micro Hjørnet
13-11
11-04 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 Mona LEJ
25-04 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 LEJ Mobæk
25-04 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Team M&S Micro
25-04 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Mona Hjørnet
25-04 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Tøserne Asterix
25-04 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Striberne Jøka
25-04 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Striberne Mona
25-04 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Mobæk Tøserne
25-04 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Jøka Hjørnet
25-04 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Asterix LEJ
25-04 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 Obelix Team M&S
02-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Jøka Obelix
02-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Asterix Hjørnet
02-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Team M&S Tøserne
02-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Micro Mona
02-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Mobæk Striberne
02-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Micro Tøserne
02-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Jøka LEJ
02-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Asterix Team M&S
02-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Hjørnet Striberne
02-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 Mona Obelix
09-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Mona Asterix
09-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Obelix Micro
09-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Hjørnet Mobæk
09-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Tøserne Jøka
09-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 LEJ Team M&S
09-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Striberne Micro
09-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 LEJ Hjørnet
09-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Mobæk Team M&S
09-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Obelix Tøserne
09-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 Mona Jøka
16-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 LEJ Striberne
16-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Hjørnet Obelix
16-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Team M&S Mona
16-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Micro Jøka
16-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Mobæk Asterix
16-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Obelix LEJ
16-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Team M&S Striberne
16-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Jøka Asterix
16-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Micro Mobæk
16-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 Hjørnet Tøserne
23-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Asterix Micro
23-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Team M&S Jøka
23-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Mobæk Mona
23-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Tøserne LEJ
23-05 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Striberne Obelix
23-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Mobæk Obelix
23-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Micro LEJ
23-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Team M&S Hjørnet
23-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Asterix Striberne
23-05 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 Mona Tøserne
06-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Striberne Tøserne
06-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 LEJ Mona
06-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Obelix Asterix
06-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Hjørnet Micro
06-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Mobæk Jøka
06-06 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Micro Team M&S
06-06 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Asterix Tøserne
06-06 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Jøka Striberne
06-06 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Mobæk LEJ
06-06 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 Hjørnet Mona
13-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Mona Striberne
13-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Hjørnet Jøka
13-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Tøserne Mobæk
13-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Team M&S Obelix
13-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 LEJ Asterix
13-06 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Obelix Jøka
13-06 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Striberne Mobæk
13-06 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Mona Micro
13-06 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Hjørnet Asterix
13-06 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 Tøserne Team M&S
20-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Tøserne Micro
20-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Team M&S Asterix
20-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Striberne Hjørnet
20-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Obelix Mona
20-06 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 LEJ Jøka
15-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Jøka Tøserne
15-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Asterix Mona
15-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Micro Obelix
15-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Mobæk Hjørnet
15-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Team M&S LEJ
15-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Jøka Mona
15-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Tøserne Obelix
15-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Team M&S Mobæk
15-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Hjørnet LEJ
15-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 Micro Striberne
22-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Striberne LEJ
22-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Jøka Micro
22-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Asterix Mobæk
22-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Obelix Hjørnet
22-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Mona Team M&S
22-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Asterix Jøka
22-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Mobæk Micro
22-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Striberne Team M&S
22-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Tøserne Hjørnet
22-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 LEJ Obelix
29-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Jøka Team M&S
29-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Obelix Striberne
29-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Micro Asterix
29-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 LEJ Tøserne
29-08 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Mona Mobæk
29-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Obelix Mobæk
29-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Striberne Asterix
29-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Tøserne Mona
29-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Hjørnet Team M&S
29-08 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 LEJ Micro
05-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Tøserne Striberne
05-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Jøka Mobæk
05-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Micro Hjørnet
05-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Asterix Obelix
05-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Mona LEJ
05-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Team M&S Micro
05-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Tøserne Asterix
05-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Mona Hjørnet
05-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Striberne Jøka
05-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 LEJ Mobæk
12-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Asterix LEJ
12-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Obelix Team M&S
12-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Mobæk Tøserne
12-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Striberne Mona
12-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Jøka Hjørnet
12-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Mobæk Striberne
12-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Micro Mona
12-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Jøka Obelix
12-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Team M&S Tøserne
12-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 Asterix Hjørnet
19-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Asterix Team M&S
19-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Jøka LEJ
19-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Mona Obelix
19-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Hjørnet Striberne
19-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Micro Tøserne
19-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Hjørnet Mobæk
19-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Tøserne Jøka
19-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 Mona Asterix
19-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 LEJ Team M&S
19-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 Obelix Micro
26-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Striberne Micro
26-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 LEJ Hjørnet
26-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Mona Jøka
26-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Obelix Tøserne
26-09 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Mobæk Team M&S
26-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 1 Hjørnet Obelix
26-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 2 Micro Jøka
26-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 3 LEJ Striberne
26-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 4 Mobæk Asterix
26-09 19:00 Fks Hallerne- Bane 5 Team M&S Mona
03-10 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Obelix LEJ
03-10 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Team M&S Striberne
03-10 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Hjørnet Tøserne
03-10 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Micro Mobæk
03-10 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Jøka Asterix
10-10 18:00 Fks Hallerne- Bane 1 Striberne Obelix
10-10 18:00 Fks Hallerne- Bane 2 Mobæk Mona
10-10 18:00 Fks Hallerne- Bane 3 Tøserne LEJ
10-10 18:00 Fks Hallerne- Bane 4 Asterix Micro
10-10 18:00 Fks Hallerne- Bane 5 Team M&S Jøka

Stævneansvarlig: Søren Hansen Tlf.: 20 63 18 49

Stævnekontaktperson: Helge Nielsen Tlf.: 22 11 05 60