|
|
|
Coloplast all stars
|
Team COPA
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-1
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Nybolig Team 1
|
Arne Aksel
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-1
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Nybolig Team 1
|
Coloplast all stars
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-1
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Team COPA
|
Nybolig Team 1
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-1
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Team COPA
|
Pensionisterne
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-1
|
1-2
|
|
|
|
|
|
Team MediNordic
|
SEDNA
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-9
|
3-2
|
|
|
|
|
|
Koatek
|
Simgolf
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-9
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Koatek
|
Suma
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-9
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Suma
|
Team MediNordic
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-9
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Suma
|
Simgolf
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-9
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Simgolf
|
Tønder Berger Consult
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-9
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Simgolf
|
Team MediNordic
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-9
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Simgolf
|
SEDNA
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-9
|
2-4
|
|
|
|
|
|
not a box
|
Indoor Golf Partner
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-1
|
4-0
|
|
|
|
|
|
CPH - Lufhavnens Idrætsforening 1
|
Quooker Scandinavien A/S
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-1
|
3-2
|
|
|
|
|
|
CPH - Lufhavnens Idrætsforening 1
|
not a box
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-1
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Quooker Scandinavien A/S
|
not a box
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-1
|
3-4
|
|
|
|
|
|
Quooker Scandinavien A/S
|
Indoor Golf Partner
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-1
|
4-0
|
|
|
|
|
|
Team Hornbæk
|
Junior & Senior
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-2
|
3-4
|
|
|
|
|
|
Team Claus
|
DFDS A/S
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-2
|
0-1
|
|
|
|
|
|
Team Claus
|
Team Hornbæk
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-2
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Mjservice
|
Dykhooks
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-4
|
3-2
|
|
|
|
|
|
Mjservice
|
Ishøjs A kæde
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-4
|
3-2
|
|
|
|
|
|
Medici
|
Dykhooks
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-4
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Medici
|
Mjservice
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-4
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Ishøjs A kæde
|
Medici
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-4
|
4-6
|
|
|
|
|
|
Ishøjs A kæde
|
High View
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-4
|
1-2
|
|
|
|
|
|
Dykhooks
|
Ishøjs A kæde
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-4
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Dykhooks
|
High View
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-4
|
0-1
|
|
|
|
|
|
TJeam
|
Nordkystens C-kæde
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-6
|
3-2
|
|
|
|
|
|
TJeam
|
U/nord
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-6
|
3-2
|
|
|
|
|
|
Per Bruhn Advokater
|
Team Claus
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-2
|
0-0
|
|
|
|
|
Roskilde Golfklub |
High View
|
Medici
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-4
|
3-2
|
|
|
|
|
|
U/nord
|
Grandmisters
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-6
|
0-0
|
|
|
|
|
|
U/nord
|
Nordkystens C-kæde
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-6
|
3-1
|
|
|
|
|
|
Nordkystens C-kæde
|
Team Hakmann
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-6
|
2-3
|
|
|
|
|
|
Nordkystens C-kæde
|
Grandmisters
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-6
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Team Hakmann
|
TJeam
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-6
|
0-1
|
|
|
|
|
|
Lauren Ejendomsservice A/S
|
Team Sealand Maersk
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-5
|
0-0
|
|
|
|
|
|
I wooden’t worry
|
Fursødrengene
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-5
|
1-1
|
|
|
|
|
|
PNP-BYG A/S
|
AMC
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-10
|
7-5
|
|
|
|
|
|
AMC
|
Friis Rengøring
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-10
|
0-9
|
|
|
|
|
|
AK12
|
Red Devils
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-3
|
3-4
|
|
|
|
|
|
AK12
|
BB Fuge
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-3
|
0-0
|
|
|
|
|
|
BB Fuge
|
Red Devils
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-3
|
0-0
|
|
|
|
|
|
BB Fuge
|
Løvgreen-Jensen
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-3
|
0-2
|
|
|
|
|
|
Topdanmark 1
|
CPH - Lufhavnens Idrætsforening 2
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-6
|
1-0
|
|
|
|
|
|
Kokkens Gourmet
|
Team DKM
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-6
|
4-2
|
|
|
|
|
|
Kokkens Gourmet
|
Frederiksberg Forenede B/S
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-6
|
3-2
|
|
|
|
|
|
Frederiksberg Forenede B/S
|
CPH - Lufhavnens Idrætsforening 2
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-6
|
1-2
|
|
|
|
|
|
Team DKM
|
Frederiksberg Forenede B/S
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-6
|
5-6
|
|
|
|
|
|
Team DKM
|
Topdanmark 1
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-6
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Long Balls
|
FVA VVS
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-3
|
3-2
|
|
|
|
|
|
Long Balls
|
Det grå guld
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-3
|
2-0
|
|
|
|
|
|
FVA VVS
|
JT-VM
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-3
|
2-1
|
|
|
|
|
|
FVA VVS
|
Det grå guld
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-3
|
1-0
|
|
|
|
|
|
Croda
|
FVA VVS
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-3
|
5-6
|
|
|
|
|
|
Croda
|
Long Balls
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-3
|
1-0
|
|
|
|
|
|
JT-VM
|
Croda
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-3
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Oneup
|
JTP Blikkenslageri
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-5
|
2-1
|
|
|
|
|
|
Oneup
|
Nordkystens B-Kæde
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-5
|
6-4
|
|
|
|
|
|
Nordkystens B-Kæde
|
JTP Blikkenslageri
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-5
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Nordkystens B-Kæde
|
Team Nivå
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-5
|
0-0
|
|
|
|
|
|
JTP Blikkenslageri
|
Qwaser-Lexit
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-5
|
0-0
|
|
|
|
|
|
JTP Blikkenslageri
|
Team Nivå
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-5
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Nordkystens A-kæde
|
Divided by ZERO
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-4
|
4-0
|
|
|
|
|
|
Team Delfi 3
|
Jan Nielsen Transport
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-4
|
3-2
|
|
|
|
|
|
Jan Nielsen Transport
|
KWJ Entreprise
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-4
|
2-4
|
|
|
|
|
|
Jan Nielsen Transport
|
Divided by ZERO
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-4
|
4-0
|
|
|
|
|
Gilleleje Golfklub |
Divided by ZERO
|
KWJ Entreprise
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-4
|
0-4
|
|
|
|
|
Gilleleje Golfklub |
Divided by ZERO
|
Team Delfi 3
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-4
|
0-4
|
|
|
|
|
|
Team åge
|
DB´s bedste
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-7
|
2-1
|
|
|
|
|
|
Team åge
|
Bjernemose/Bundgaard
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-7
|
2-1
|
|
|
|
|
Mølleåen |
Gerlev Golden Touch
|
Team åge
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-7
|
3-5
|
|
|
|
|
|
Gerlev Golden Touch
|
Tømrerne
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-7
|
3-2
|
|
|
|
|
|
Tømrerne
|
Team åge
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-7
|
4-5
|
|
|
|
|
|
Tømrerne
|
Bjernemose/Bundgaard
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-7
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Bjernemose/Bundgaard
|
Gerlev Golden Touch
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-7
|
1-0
|
|
|
|
|
|
Bjernemose/Bundgaard
|
DB´s bedste
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-7
|
0-0
|
|
|
|
|
|
DB´s bedste
|
Tømrerne
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-7
|
0-1
|
|
|
|
|
|
DB´s bedste
|
Gerlev Golden Touch
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-7
|
4-5
|
|
|
|
|
|
SweetSpot A/S
|
Maersk
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-2
|
4-0
|
|
|
|
|
|
SweetSpot A/S
|
Team CGI FS
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-2
|
4-3
|
|
|
|
|
|
ApS'erne
|
SweetSpot A/S
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-2
|
0-1
|
|
|
|
|
|
ApS'erne
|
Maersk
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-2
|
4-0
|
|
|
|
|
|
TEAM CMC
|
ApS'erne
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-2
|
0-1
|
|
|
|
|
|
TEAM CMC
|
SweetSpot A/S
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-2
|
1-2
|
|
|
|
|
|
Team CGI FS
|
TEAM CMC
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-2
|
1-2
|
|
|
|
|
|
Team CGI FS
|
ApS'erne
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-2
|
0-1
|
|
|
|
|
|
Maersk
|
Team CGI FS
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-2
|
0-4
|
|
|
|
|
|
Maersk
|
TEAM CMC
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-2
|
0-4
|
|
|
|
|
|
VinPakkenTeam
|
Croda 2
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-7
|
2-0
|
|
|
|
|
|
VinPakkenTeam
|
Croda Engineering
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-7
|
6-5
|
|
|
|
|
|
Croda 2
|
Hillerød Kommune
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-7
|
4-5
|
|
|
|
|
|
JP Rådgivning
|
Croda 2
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-7
|
0-1
|
|
|
|
|
|
JP Rådgivning
|
VinPakkenTeam
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-7
|
3-4
|
|
|
|
|
|
Croda Engineering
|
The Mind of Tomorrow / Kinea
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-7
|
4-0
|
|
|
|
|
|
Croda Engineering
|
JP Rådgivning
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-7
|
1-2
|
|
|
|
|
|
Croda Engineering
|
Hillerød Kommune
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-7
|
4-6
|
|
|
|
|
|
The Mind of Tomorrow / Kinea
|
VinPakkenTeam
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-7
|
0-4
|
|
|
|
|
|
The Mind of Tomorrow / Kinea
|
Croda 2
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-7
|
0-4
|
|
|
|
|
|
The Mind of Tomorrow / Kinea
|
JP Rådgivning
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-7
|
0-4
|
|
|
|
|
|
Hillerød Kommune
|
The Mind of Tomorrow / Kinea
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-7
|
4-0
|
|
|
|
|
|
Indoor Golf Partner
|
Scholten & Staugaard
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-1
|
0-4
|
|
|
|
25-04 15:19 |
25-04-2022 15:19 |
Hjortespring Golfklub |
CPH - Lufhavnens Idrætsforening 2
|
Kokkens Gourmet
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-6
|
1-2
|
|
|
26-04 14:07 |
26-04-2022 14:07 |
Dragør Golfklub |
Lys i lampen
|
PNP-BYG A/S
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-10
|
0-0
|
|
|
30-04 09:00 |
30-04-2022 09:00 |
The Scandinavian |
Lauren Ejendomsservice A/S
|
DR Symfoni
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-5
|
2-0
|
|
|
04-05 17:00 |
04-05-2022 17:00 |
Rungsted Golfklub |
Det grå guld
|
Croda
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-3
|
5-3
|
|
|
08-05 14:00 |
08-05-2022 14:00 |
Rungsted |
DR Symfoni
|
Team Sealand Maersk
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-5
|
4-3
|
|
|
15-05 10:00 |
15-05-2022 10:00 |
Dragør Golf klub |
SEDNA
|
Koatek
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-9
|
6-5
|
|
|
16-05 15:20 |
16-05-2022 15:20 |
Brøndby Golfklub |
Hovedstadens Beredskab
|
PBU
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-8
|
0-3
|
|
|
16-05 16:54 |
16-05-2022 16:54 |
Ree Golf |
Hillerød Kommune
|
JP Rådgivning
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-7
|
5-4
|
|
|
17-05 11:07 |
17-05-2022 11:07 |
Dragør Golfklub |
AmarOne
|
BjerringMøller PGA Team
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-8
|
1-1
|
|
|
19-05 15:02 |
19-05-2022 15:02 |
Hjortespring Golfklub |
Topdanmark 1
|
Kokkens Gourmet
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-6
|
2-0
|
|
|
19-05 16:44 |
19-05-2022 16:44 |
Hjortespring |
Tønder Berger Consult
|
Team MediNordic
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-9
|
3-1
|
|
|
20-05 13:00 |
20-05-2022 13:00 |
Fursø Golfklub |
Fursødrengene
|
DR Symfoni
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-5
|
0-1
|
|
|
20-05 13:20 |
20-05-2022 13:20 |
Hornbæk Golfklub |
Pensionisterne
|
Nybolig Team 1
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-1
|
6-4
|
|
|
20-05 13:30 |
20-05-2022 13:30 |
frederikssund golfklub |
Croda 2
|
Croda Engineering
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-7
|
7-6
|
|
|
22-05 11:10 |
22-05-2022 11:10 |
Hornbæk Golfklub |
Grandmisters
|
Team Hakmann
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-6
|
0-0
|
|
|
23-05 16:37 |
23-05-2022 16:37 |
Mølleåen |
not a box
|
Scholten & Staugaard
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-1
|
2-0
|
|
|
|
|
|
PNP-BYG A/S
|
Friis Rengøring
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-10
|
1-3
|
|
|
24-05 15:00 |
24-05-2022 15:00 |
Fursø Golfklub |
Fursødrengene
|
Lauren Ejendomsservice A/S
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-5
|
1-3
|
|
|
24-05 15:20 |
24-05-2022 15:20 |
Hornbæk Golf |
Team Delfi 3
|
Nordkystens A-kæde
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-4
|
2-4
|
|
|
24-05 17:00 |
24-05-2022 17:00 |
The Scandinavian |
Arne Aksel
|
Pensionisterne
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-1
|
0-1
|
|
|
28-05 10:00 |
28-05-2022 10:00 |
Hornbæk Golfklub |
Pensionisterne
|
Coloplast all stars
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-1
|
7-6
|
|
|
30-05 15:00 |
30-05-2022 15:00 |
Smørum |
Frederiksberg Forenede B/S
|
Topdanmark 1
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-6
|
0-2
|
|
|
30-05 18:00 |
30-05-2022 18:00 |
REE Golf |
Coloplast all stars
|
Arne Aksel
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-1
|
4-3
|
|
|
31-05 17:20 |
31-05-2022 17:20 |
Hornbæk Golf |
Team Hornbæk
|
DFDS A/S
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-2
|
0-0
|
|
|
01-06 16:00 |
01-06-2022 16:00 |
Værløse |
cBrain R&D
|
AmarOne
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-8
|
0-1
|
|
|
03-06 16:20 |
03-06-2022 16:20 |
Greve Golfklub |
DRI Golf
|
AMC
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-10
|
2-0
|
|
|
04-06 10:00 |
04-06-2022 10:00 |
Midtsjælland |
Hovedstadens Beredskab
|
cBrain R&D
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-8
|
2-0
|
|
|
06-06 15:52 |
06-06-2022 15:52 |
Dragør Golfklub |
Team Sealand Maersk
|
I wooden’t worry
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-5
|
2-1
|
|
|
07-06 16:32 |
07-06-2022 16:32 |
|
DFDS A/S
|
Per Bruhn Advokater
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-2
|
3-1
|
|
|
08-06 17:20 |
08-06-2022 17:20 |
Simons Golf |
Arne Aksel
|
Team COPA
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-1
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Red Devils
|
Team Ellab
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-3
|
1-0
|
|
|
10-06 16:30 |
10-06-2022 16:30 |
Greve Golfklub |
DRI Golf
|
PNP-BYG A/S
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-10
|
1-0
|
|
|
11-06 08:10 |
11-06-2022 08:10 |
FGC |
JT-VM
|
Long Balls
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-3
|
2-3
|
|
|
12-06 14:00 |
12-06-2022 14:00 |
Dragør Golfclub |
AMC
|
Lys i lampen
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-10
|
3-4
|
|
|
13-06 14:15 |
13-06-2022 14:15 |
Rungsted |
DR Symfoni
|
I wooden’t worry
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-5
|
1-0
|
|
|
13-06 17:00 |
13-06-2022 17:00 |
Royal Golf Club |
Scholten & Staugaard
|
CPH - Lufhavnens Idrætsforening 1
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-1
|
3-2
|
|
|
15-06 15:40 |
15-06-2022 15:40 |
VærebroGolf |
Qwaser-Lexit
|
Nordkystens B-Kæde
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-5
|
6-4
|
|
|
16-06 14:52 |
16-06-2022 14:52 |
Asserbo Golf Club |
KWJ Entreprise
|
Team Delfi 3
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-4
|
4-3
|
|
|
16-06 15:04 |
16-06-2022 15:04 |
Gilleleje Golfklub |
Nordkystens A-kæde
|
Jan Nielsen Transport
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-4
|
4-2
|
|
|
21-06 16:30 |
21-06-2022 16:30 |
Rungsted Golfklub |
Det grå guld
|
JT-VM
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-3
|
0-0
|
|
|
22-06 16:30 |
22-06-2022 16:30 |
Dragør |
Løvgreen-Jensen
|
Team Ellab
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-3
|
2-1
|
|
|
23-06 09:00 |
23-06-2022 09:00 |
Værløse |
Indoor Golf Partner
|
CPH - Lufhavnens Idrætsforening 1
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-1
|
0-4
|
|
|
|
26-06 12:00 |
26-06-2022 12:00 |
Hornbæk Golfklub |
Grandmisters
|
TJeam
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-6
|
2-0
|
|
|
26-06 14:20 |
26-06-2022 14:20 |
Københavns Golfklub (Dyrehaven) |
CPH - Lufhavnens Idrætsforening 2
|
Team DKM
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-6
|
0-0
|
|
|
27-06 16:00 |
27-06-2022 16:00 |
Køge Golf Klub |
BjerringMøller PGA Team
|
PBU
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-8
|
4-3
|
|
|
|
|
|
Red Devils
|
Løvgreen-Jensen
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-3
|
5-4
|
|
|
28-06 11:00 |
28-06-2022 11:00 |
CGC Golf Club |
Friis Rengøring
|
Lys i lampen
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-10
|
3-1
|
|
|
28-06 17:52 |
28-06-2022 17:52 |
Dragør Golf klub |
SEDNA
|
Suma
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-9
|
2-0
|
|
|
30-06 16:00 |
30-06-2022 16:00 |
Royal Golf Club |
Scholten & Staugaard
|
Quooker Scandinavien A/S
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-1
|
4-3
|
|
|
30-06 17:07 |
30-06-2022 17:07 |
Hedeland golfklub |
Team MediNordic
|
Koatek
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-9
|
1-1
|
|
|
01-07 15:00 |
01-07-2022 15:00 |
Asserbo Golf Club |
KWJ Entreprise
|
Nordkystens A-kæde
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-4
|
3-2
|
|
|
03-07 14:00 |
03-07-2022 14:00 |
Dragør Golfklub |
Team Sealand Maersk
|
Fursødrengene
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-5
|
1-0
|
|
|
04-07 16:00 |
04-07-2022 16:00 |
Værløse |
cBrain R&D
|
BjerringMøller PGA Team
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-8
|
2-3
|
|
|
04-07 17:01 |
04-07-2022 17:01 |
Hjortespring |
Tønder Berger Consult
|
SEDNA
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-9
|
1-0
|
|
|
04-07 17:30 |
04-07-2022 17:30 |
REE Golf |
Junior & Senior
|
Team Claus
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-2
|
4-3
|
|
|
07-07 16:30 |
07-07-2022 16:30 |
Hornbæk |
Team Hakmann
|
U/nord
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-6
|
2-1
|
|
|
12-07 10:30 |
12-07-2022 10:30 |
Dragør Golfklub |
AmarOne
|
Hovedstadens Beredskab
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-8
|
3-2
|
|
|
15-07 16:10 |
15-07-2022 16:10 |
Smørum Golf |
Koatek
|
Tønder Berger Consult
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-9
|
3-4
|
|
|
18-07 15:30 |
18-07-2022 15:30 |
Værløse Golfklub |
PBU
|
AmarOne
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-8
|
6-4
|
|
|
25-07 16:21 |
25-07-2022 16:21 |
Simon's Golf Club |
Per Bruhn Advokater
|
Team Hornbæk
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-2
|
0-0
|
|
|
|
|
Hjortespring golf klub |
Suma
|
Tønder Berger Consult
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-9
|
5-6
|
|
|
27-07 15:53 |
27-07-2022 15:53 |
Køge Golf Klub |
BjerringMøller PGA Team
|
Hovedstadens Beredskab
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-8
|
2-1
|
|
|
07-08 15:00 |
07-08-2022 15:00 |
Nivå |
Team Nivå
|
Qwaser-Lexit
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-5
|
2-1
|
|
|
08-08 16:00 |
08-08-2022 16:00 |
|
DFDS A/S
|
Junior & Senior
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-2
|
2-0
|
|
|
09-08 16:00 |
09-08-2022 16:00 |
Roskilde Golfklub |
High View
|
Mjservice
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-4
|
0-0
|
|
|
09-08 16:07 |
09-08-2022 16:07 |
Hedeland golfklub |
Team Ellab
|
BB Fuge
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-3
|
4-2
|
|
|
09-08 16:30 |
09-08-2022 16:30 |
Dragør |
Løvgreen-Jensen
|
AK12
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-3
|
0-0
|
|
|
12-08 16:00 |
12-08-2022 16:00 |
Dragør Golf klub |
Lys i lampen
|
DRI Golf
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-10
|
4-0
|
|
|
14-08 08:30 |
14-08-2022 08:30 |
REE Golf |
Junior & Senior
|
Per Bruhn Advokater
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-2
|
5-3
|
|
|
15-08 15:30 |
15-08-2022 15:30 |
Hedeland golfklub |
Team Ellab
|
AK12
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-3
|
1-1
|
|
|
15-08 16:00 |
15-08-2022 16:00 |
Rønnede golf |
I wooden’t worry
|
Lauren Ejendomsservice A/S
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-5
|
4-3
|
|
|
16-08 15:00 |
16-08-2022 15:00 |
Nivå |
Team Nivå
|
Oneup
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-5
|
3-4
|
|
|
19-08 17:00 |
19-08-2022 17:00 |
CGC |
Friis Rengøring
|
DRI Golf
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-10
|
4-2
|
|
|
22-08 16:00 |
22-08-2022 16:00 |
Værløse Golfklub |
PBU
|
cBrain R&D
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-8
|
0-0
|
|
|
23-08 15:40 |
23-08-2022 15:40 |
Værebro Golf |
Qwaser-Lexit
|
Oneup
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-5
|
0-0
|
|
|
31-08 15:06 |
31-08-2022 15:06 |
Ree Golf |
Hillerød Kommune
|
VinPakkenTeam
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-7
|
1-2
|
|
|