Kampplan for: FSKBH Holdturnering 2018-2019

Dato Spillested D1 D2 R
DXC HBBUS 1
3-0
25-09 17:00 Immerkær Telefonen 2 Sanst/Lan 2
9-1
26-09 16:45 HK De Batter 4 LIF 2
4-6
26-09 17:00 Hillerødgades Bad TSI 2 Festina
8-2
26-09 17:00 Korskildelund HBBUS 2 RHI 2
4-1
27-09 16:00 Amagerhallen SAS 3 LBG
5-0
01-10 16:00 Amagerhallen SAS 4 HBBUS 2
2-3
03-10 16:45 HK De Batter 1 SAS1
5-5
03-10 16:45 HK De Batter 3 GR
7-3
03-10 17:00 Hillerødgades Bad Sanst/Lan 2 RIF 2
6-4
03-10 17:00 Hillerødgades Bad Sanst/Lan 1 RIF 1
7-3
04-10 17:00 Hillerødgades Bad RHI 2 SAS 3
0-5
08-10 17:00 Radiometer Radiometer Telefonen 2
4-6
08-10 17:00 DTU Bygning 101 Balslev FORCE
4-6
08-10 17:00 Retortvej DXC Festina
1-9
09-10 17:00 Hillerødsgade Bad DB 2 De Batter 4
6-4
09-10 17:00 Nordic Sugar LBG PF
5-0
10-10 17:00 Korskildelun HBBUS 1 TSI 2
0-3
11-10 17:00 Immerkær Telefonen 1 De Batter 1
3-7
15-10 16:30 Radiometer De Batter 3 Radiometer
6-4
22-10 17:00 DTU Bygning 101 Balslev Telefonen 1
2-8
23-10 16:30 Nordic Sugar LBG RHI 2
5-0
24-10 16:45 HK De Batter 4 Festina
4-6
24-10 16:45 HK De Batter 2 TSI 1
9-1
24-10 17:00 Nansensgade RIF 1 RHI 1
0-10
24-10 17:00 Nansensgade RIF 2 GR
7-3
24-10 17:00 Hillerødgades Bad TSI 2 LIF 2
7-3
25-10 16:00 Amagerhallen SAS 2 Sanst/Lan 2
10-0
25-10 17:00 Heibergsskolen ØBK DB 1
4-6
25-10 17:00 Hillerødgades Bad RHI 1 Sanst/Lan 1
3-7
29-10 17:00 DTU Bygning 101 Balslev SAS1
3-7
30-10 16:30 Amagerhallen GR SAS 2
0-10
31-10 16:45 HK De Batter 2 Sanst/Lan 1
7-3
31-10 17:00 Nansensgade RIF 2 Radiometer
7-3
31-10 17:00 Nansensgade RIF 3 LBG
0-5
01-11 16:00 Amagerhallen SAS 3 SAS 4
3-2
01-11 16:00 Lufthavnen LIF 2 DXC
6-4
01-11 17:00 Immerkær Telefonen 1 FORCE
4-6
01-11 17:00 Hillerødgades Bad RHI 1 ØBK
4-6
06-11 17:00 Hillerødgades Bad DB 1 TSI 1
8-2
06-11 17:00 Immerkær Telefonen 2 De Batter 3
7-3
06-11 17:00 Hillerødsgade Bad DB 2 TSI 2
2-8
06-11 17:00 Korskildelund HBBUS 1 De Batter 4
0-3
07-11 16:45 HK De Batter 1 Balslev
9-1
07-11 17:00 Hillerødgades Bad Sanst/Lan 2 GR
5-5
08-11 17:00 Heibergsskolen TSI 1 ØBK
3-7
08-11 17:00 Immerkær Telefonen 1 Attack
3-0
08-11 17:00 Korskildelund HBBUS 2 RIF 3
3-2
12-11 16:00 Amagerhallen SAS1 FORCE
5-5
13-11 17:00 Korskildelund HBBUS 1 DB 2
0-3
13-11 17:00 Hillerødgades Bad Sanst/Lan 1 DB 1
3-7
14-11 16:45 HK De Batter 3 SAS 2
1-9
14-11 16:45 HK De Batter 4 DXC
2-8
14-11 17:00 Hillerødgades Bad TSI 1 RIF 1
4-6
14-11 17:00 Korskildelund HBBUS 2 PF
5-0
15-11 16:00 Amagerhallen SAS 4 RHI 2
5-0
15-11 17:00 Lufthavnen LIF 2 Festina
5-5
15-11 17:00 Hillerødsgade Bad Attack FORCE
0-3
19-11 17:00 DTU Bygning 101 Balslev FORCE
4-6
19-11 17:00 Amagerhallen SAS1 Telefonen 1
8-2
19-11 17:00 Radiometer Radiometer Sanst/Lan 2
9-1
20-11 17:00 Gentofte Rådhus GR Telefonen 2
3-7
20-11 17:00 Hillerødgades Bad DB 2 Festina
8-2
21-11 16:00 Amagerhallen SAS 2 Radiometer
10-0
21-11 16:00 Nansensgade RIF 2 SAS 2
2-8
21-11 17:00 Nansensgade RIF 1 De Batter 2
0-10
21-11 17:00 Hillerødgades Bad TSI 2 De Batter 4
7-3
21-11 17:00 Korskildelund HBBUS 2 SAS 3
0-5
21-11 17:00 Nansensgade RIF 3 SAS 4
0-5
22-11 17:00 Heibergsskolen ØBK Sanst/Lan 1
4-6
22-11 17:00 Hillerødgades Bad RHI 1 TSI 1
6-4
27-11 16:30 Nordic Sugar LBG SAS 4
2-3
27-11 17:00 Immerkær Telefonen 2 RIF 2
10-0
27-11 17:00 Hillerødgades Bad DB 1 RHI 1
7-3
27-11 17:00 Lufthavnen LIF 2 DB 2
4-6
28-11 17:00 HK De Batter 1 FORCE
8-2
28-11 17:00 Hillerødgades Bad Sanst/Lan 2 De Batter 3
4-6
29-11 16:00 Amagerhallen SAS 3 RIF 3
5-0
29-11 17:00 Heibergsskolen ØBK RIF 1
10-0
03-12 17:00 DTU Bygning 101 Balslev Attack
3-0
03-12 17:00 Lufthavnen LIF 2 HBBUS 1
3-0
03-12 17:00 Retortvej DXC TSI 2
2-8
04-12 16:30 Nordic Sugar LBG HBBUS 2
3-2
04-12 17:00 Hillerødgades Bad RHI 2 RIF 3
4-1
04-12 17:00 Korskildelund HBBUS 1 Festina
0-3
04-12 17:00 Retortvej DXC DB 2
0-10
05-12 16:00 Amagerhallen SAS 2 Telefonen 2
6-4
05-12 16:45 HK De Batter 2 RHI 1
8-2
05-12 17:00 Nansensgade RIF 1 DB 1
0-10
05-12 17:00 Nansensgade RIF 3 PF
5-0
10-12 17:00 Amagerhallen SAS1 Attack
3-0
12-12 16:45 HK De Batter 2 ØBK
10-0
12-12 17:00 Nansensgade RIF 2 De Batter 3
7-3
12-12 17:00 Hillerødgades Bad TSI 1 Sanst/Lan 1
5-5
12-12 17:00 HK De Batter 1 Attack
3-0
12-12 17:00 Hillerødgades Bad RHI 2 PF
5-0
13-12 16:00 Amagerhallen SAS 3 PF
5-0
18-12 17:00 Hillerødgades Bad DB 1 De Batter 2
5-5
02-01 17:00 Hillerødgades Bad Sanst/Lan 2 Telefonen 2
2-8
03-01 16:00 Lufthavnen LIF 2 De Batter 4
7-3
03-01 17:00 Heibergsskolen ØBK De Batter 2
5-5
03-01 17:00 Hillerødgades Bad RHI 2 HBBUS 2
1-4
07-01 17:00 Amagerhallen SAS1 Attack
3-0
08-01 16:30 Nordic Sugar LBG SAS 3
0-5
08-01 17:00 Korskildelund HBBUS 1 DXC
0-3
08-01 17:00 Gentofte Rådhus GR Radiometer
6-4
08-01 17:00 Hillerødgades Bad DB 1 RIF 1
9-1
09-01 16:00 Amagerhallen SAS 2 RIF 2
10-0
09-01 16:00 Amagerhallen SAS 4 RIF 3
5-0
09-01 16:45 HK De Batter 3 Telefonen 2
6-4
09-01 16:45 HK De Batter 1 Telefonen 1
8-2
09-01 17:00 Hillerødgades Bad TSI 2 Festina
8-2
10-01 17:00 Heibergsskolen ØBK TSI 1
5-5
15-01 17:00 Immerkær Telefonen 2 Radiometer
6-4
16-01 16:45 HK De Batter 2 DB 1
5-5
16-01 16:45 HK De Batter 4 DB 2
5-5
16-01 17:00 Nansensgade RIF 2 Sanst/Lan 2
9-1
16-01 17:00 Nansensgade RIF 3 PF
5-0
16-01 17:00 Korskildelund HBBUS 2 SAS 4
2-3
17-01 16:00 Amagerhallen SAS 3 RHI 2
5-0
17-01 17:00 Hillerødgades Bad TSI 1 RHI 1
2-8
21-01 17:00 Retortvej DXC Festina
3-7
21-01 17:00 Radiometer Radiometer De Batter 3
2-8
22-01 16:30 Nordic Sugar LBG PF
5-0
23-01 17:00 Hillerødgades Bad Sanst/Lan 1 RHI 1
5-5
23-01 17:00 Hillerødgades Bad TSI 1 De Batter 2
1-9
24-01 16:00 Lufthavnen LIF 2 TSI 2
3-7
24-01 16:30 Amagerhallen SAS 2 GR
10-0
28-01 17:00 Hillerødgades Bad RHI 2 LBG
1-4
29-01 17:00 Hillerødgades Bad DB 2 DXC
7-3
30-01 16:45 HK De Batter 4 Festina
2-8
30-01 17:00 Hillerødgades Bad TSI 2 HBBUS 1
3-0
30-01 17:00 Nansensgade RIF 3 HBBUS 2
1-4
31-01 17:00 Immerkær Telefonen 1 Balslev
6-4
31-01 17:00 Hillerødgades Bad RHI 1 RIF 1
9-1
05-02 17:00 Hillerødgades Bad TSI 1 DB 1
3-7
05-02 17:00 Gentofte Rådhus GR RIF 2
4-6
06-02 16:45 HK De Batter 1 Balslev
10-0
06-02 16:45 HK De Batter 4 HBBUS 1
3-0
06-02 16:45 HK De Batter 4 TSI 2
4-6
06-02 17:00 Nansensgade RIF 1 Sanst/Lan 1
2-8
07-02 17:00 Immerkær Telefonen 1 Attack
3-0
07-02 17:00 Amagerhallen SAS 3 PF
5-0
11-02 16:00 Amagerhallen SAS 4 SAS 3
0-5
12-02 17:00 Radiometer Radiometer GR
7-3
13-02 17:00 Hillerødgades bad TSI 2 DB 2
6-4
13-02 17:00 Amagerhallen SAS 4 PF
4-1
14-02 19:30 Stenløsehallen Attack FORCE
0-3
18-02 17:00 Amagerhallen SAS1 De Batter 1
2-8
18-02 17:00 Retortvej DXC LIF 2
8-2
18-02 17:00 Radiometer Radiometer RIF 2
5-5
18-02 17:00 DTU Bygning 101 Balslev Attack
3-0
19-02 17:00 Gentofte Rådhus GR Sanst/Lan 2
8-2
19-02 17:00 Hillerødgades Bad DB 1 ØBK
6-4
19-02 17:00 Hillerødgades Bad DB 2 HBBUS 1
3-0
20-02 17:00 Nansensgade RIF 1 TSI 1
10-0
21-02 16:00 Amagerhallen SAS 2 De Batter 3
4-6
21-02 17:00 Hillerødgades Bad RHI 2 PF
3-2
25-02 17:00 Amagerhallen SAS1 FORCE
3-7
26-02 17:00 Immerkær Telefonen 2 GR
8-2
26-02 17:00 Hillerødgades Bad RHI 1 DB 1
4-6
27-02 16:45 HK De Batter 2 RIF 1
9-1
27-02 17:00 Hillerødgades Bad Sanst/Lan 2 Radiometer
5-5
27-02 17:00 Korskildelund HBBUS 2 PF
5-0
28-02 16:00 Lufthavnen LIF 2 Festina
3-7
05-03 16:30 Nordic Sugar LBG RIF 3
5-0
05-03 17:00 Gentofte Rådhus GR De Batter 3
4-6
05-03 17:00 Hillerødgades Bad DB 1 Sanst/Lan 1
8-2
06-03 16:45 HK De Batter 3 Sanst/Lan 2
10-0
06-03 16:45 HK De Batter 1 FORCE
4-6
06-03 17:00 Nansensgade RIF 1 ØBK
0-10
06-03 17:00 Hillerødgades Bad Sanst/Lan 1 TSI 1
6-4
06-03 17:00 Nansensgade RIF 2 Telefonen 2
6-4
07-03 16:00 Amagerhallen SAS 3 HBBUS 2
5-0
07-03 17:00 Hillerødgades Bad RHI 1 De Batter 2
6-4
11-03 17:00 Amagerhallen SAS1 Balslev
8-2
12-03 17:00 Korskildelund HBBUS 1 LIF 2
0-3
13-03 16:45 HK De Batter 3 RIF 2
6-4
13-03 17:00 Hillerødgadebad TSI 2 DXC
7-3
13-03 17:00 Hillerødgades Bad Sanst/Lan 1 ØBK
10-0
13-03 17:00 Nansensgade RIF 3 RHI 2
3-2
18-03 16:00 Amagerhallen SAS 4 PF
1-4
18-03 17:00 Retortvej DXC De Batter 4
5-5
19-03 17:00 Immerkær Telefonen 2 SAS 2
3-7
19-03 17:00 Korskildelund HBBUS 1 Festina
0-3
19-03 17:00 Hillerødgade Bad DB 2 Festina
7-3
20-03 17:00 HK De Batter 1 Attack
3-0
20-03 17:00 Hillerødgades Bad Sanst/Lan 1 De Batter 2
2-8
20-03 17:00 Nansensgade RIF 3 SAS 3
0-5
20-03 17:00 Korskildelund HBBUS 2 LBG
2-3
20-03 17:00 Immerkær Telefonen 1 FORCE
10-0
21-03 17:00 Hillerødgades Bad RHI 2 SAS 4
5-0
21-03 17:00 Heibergsskolen ØBK RHI 1
0-10
26-03 17:00 Hillerødgade bad DB 2 LIF 2
3-7
26-03 17:00 Radiometer Radiometer SAS 2
3-7
27-03 17:00 Hillerødgades Bad Sanst/Lan 2 SAS 2
3-7
28-03 16:00 Amagerhallen SAS 4 LBG
0-5
28-03 17:00 Immerkær Telefonen 1 SAS1
10-0

Stævneansvarlig: Mats Johansson Tlf.: 81 71 82 77