Kampplan for: ES Cup Odense

Dato Spillested D1 D2 R
06-03 10:00 Fks Hallerne- Floorball bane 1 KAPAU 3 KAPAU 2
0-3
06-03 10:00 Fks Hallerne- Høvdingebold bane 1 KAPAU 6 KAPAU 8
0-2
06-03 10:10 Fks Hallerne- Floorball bane 1 Omega Awesome OPH KAPAU 4
7-0
06-03 10:15 Fks Hallerne- Høvdingebold bane 1 KAPAU 7 KAPAU 9
1-2
06-03 10:20 Fks Hallerne- Floorball bane 1 The rockes KAPAU 5
0-5
06-03 10:30 Fks Hallerne- Floorball bane 1 KAPAU 4 KAPAU 3
3-3
06-03 10:30 Fks Hallerne- Høvdingebold bane 1 KAPAU 10 Otterup KUU
0-2
06-03 10:40 Fks Hallerne- Floorball bane 1 KAPAU 5 KAPAU 2
1-0
06-03 10:45 Fks Hallerne- Høvdingebold bane 1 KAPAU 10 KAPAU 6
1-0
06-03 10:50 Fks Hallerne- Floorball bane 1 KAPAU 1 Omega Awesome OPH
2-3
06-03 11:00 Fks Hallerne- Floorball bane 1 KAPAU 2 KAPAU 4
4-1
06-03 11:00 Fks Hallerne- Høvdingebold bane 1 KAPAU 8 KAPAU 9
0-3
06-03 11:10 Fks Hallerne- Floorball bane 1 KAPAU 3 KAPAU 5
1-5
06-03 11:15 Fks Hallerne- Høvdingebold bane 1 Otterup KUU KAPAU 7
2-1
06-03 11:20 Fks Hallerne- Floorball bane 1 The rockes KAPAU 1
1-1
06-03 11:30 Fks Hallerne- Floorball bane 1 KAPAU 4 KAPAU 5
0-6
06-03 11:30 Fks Hallerne- Høvdingebold bane 1 Otterup KUU KAPAU 6
2-0
06-03 11:40 Fks Hallerne- Floorball bane 1 Omega Awesome OPH The rockes
1-1
06-03 11:45 Fks Hallerne- Høvdingebold bane 1 KAPAU 7 KAPAU 8
0-2
06-03 11:50 Fks Hallerne- Floorball bane 1 KAPAU 1 KAPAU 3
4-0
06-03 12:00 Fks Hallerne- Floorball bane 1 KAPAU 1 KAPAU 4
6-1
06-03 12:00 Fks Hallerne- Høvdingebold bane 1 KAPAU 9 KAPAU 10
1-2
06-03 12:10 Fks Hallerne- Floorball bane 1 KAPAU 5 Omega Awesome OPH
1-1
06-03 12:15 Fks Hallerne- Høvdingebold bane 1 KAPAU 9 Otterup KUU
0-2
06-03 12:20 Fks Hallerne- Floorball bane 1 The rockes KAPAU 2
1-2
06-03 12:30 Fks Hallerne- Floorball bane 1 Omega Awesome OPH KAPAU 3
2-1
06-03 12:30 Fks Hallerne- Høvdingebold bane 1 KAPAU 8 KAPAU 10
2-0
06-03 12:40 Fks Hallerne- Floorball bane 1 KAPAU 4 The rockes
1-2
06-03 12:45 Fks Hallerne- Høvdingebold bane 1 KAPAU 6 KAPAU 7
1-2
06-03 12:50 Fks Hallerne- Floorball bane 1 KAPAU 2 KAPAU 1
0-5
06-03 13:00 Fks Hallerne- Floorball bane 1 KAPAU 2 Omega Awesome OPH
2-6
06-03 13:00 Fks Hallerne- Høvdingebold bane 1 KAPAU 6 KAPAU 9
0-2
06-03 13:10 Fks Hallerne- Floorball bane 1 KAPAU 5 KAPAU 1
2-2
06-03 13:15 Fks Hallerne- Høvdingebold bane 1 KAPAU 8 Otterup KUU
0-2
06-03 13:20 Fks Hallerne- Floorball bane 1 KAPAU 3 The rockes
0-1
06-03 13:30 Fks Hallerne- Høvdingebold bane 1 KAPAU 7 KAPAU 10
0-2

Stævneansvarlig: Martin H. Olsen Tlf.: 23 96 65 43

Stævneansvarlig: Brian York Tlf.: 20 21 25 69