Dato | Spillested | Deltager 1 | Deltager 2 | Pulje | Runde | Række | Resultat | R |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11-06 10:15 | 11-06-2022 10:15 | Hallen- Bane 1 | Louise Miltoft Rasmussen / Thomas Johansen | Annelie Nguyen Jensen / Kenni Korsgaard | Pulje 1 | 1 | Øvede/gode - Mix |
2-0
|
11-06 10:15 | 11-06-2022 10:15 | Hallen- Bane 5 | Martin Rasmussen / Esben Hansen | Lars Hammer / Claus L. Nielsen | Pulje 1 | 1 | Begynder/let øvede - Herre |
0-2
|
11-06 10:15 | 11-06-2022 10:15 | Hallen- Bane 4 | Rasmus Herbst / Jesper Kjær | Brian Nielsen / Jens Thomsen | Pulje 1 | 1 | Begynder/let øvede - Herre |
0-2
|
11-06 10:15 | 11-06-2022 10:15 | Hallen- Bane 2 | Chamathkara Palangasinghe / Sofie Rytter | Maria Louise Slettemose / Lars Back Johansson | Pulje 2 | 1 | Øvede/gode - Mix |
1-2
|
11-06 10:15 | 11-06-2022 10:15 | Hallen- Bane 6 | Nicolaj Nielsen / Casper corneliussen | Andreas Lodahl / Troels Ubbesen | Pulje 2 | 1 | Begynder/let øvede - Herre |
0-0
|
11-06 10:15 | 11-06-2022 10:15 | Hallen- Bane 3 | Allan Sørensen / Mette Lysholt | Stephan Kristensen / Henriette Lund Hausted | Pulje 1 | 1 | Øvede/gode - Mix |
0-2
|
11-06 10:45 | 11-06-2022 10:45 | Hallen- Bane 1 | Maria Louise Slettemose / Lars Back Johansson | Carina Wisby Frunk / Torben R. Christensen | Pulje 2 | 2 | Øvede/gode - Mix |
1-2
|
11-06 10:45 | 11-06-2022 10:45 | Hallen- Bane 6 | Carsten Dalby Christensen / Torben Tromborg | Lone Thorius / Mette Lysholt | Pulje 2 | 1 | Begynder/let øvede - Herre |
2-0
|
11-06 10:45 | 11-06-2022 10:45 | Hallen- Bane 2 | Louise Miltoft Rasmussen / Thomas Johansen | Allan Sørensen / Mette Lysholt | Pulje 1 | 2 | Øvede/gode - Mix |
2-1
|
11-06 10:45 | 11-06-2022 10:45 | Hallen- Bane 3 | Annelie Nguyen Jensen / Kenni Korsgaard | Stephan Kristensen / Henriette Lund Hausted | Pulje 1 | 2 | Øvede/gode - Mix |
0-2
|
11-06 11:15 | 11-06-2022 11:15 | Hallen- Bane 1 | Carina Wisby Frunk / Torben R. Christensen | Chamathkara Palangasinghe / Sofie Rytter | Pulje 2 | 3 | Øvede/gode - Mix |
2-0
|
11-06 11:15 | 11-06-2022 11:15 | Hallen- Bane 5 | Martin Rasmussen / Esben Hansen | Rasmus Herbst / Jesper Kjær | Pulje 1 | 2 | Begynder/let øvede - Herre |
2-0
|
11-06 11:15 | 11-06-2022 11:15 | Hallen- Bane 6 | Nicolaj Nielsen / Casper corneliussen | Carsten Dalby Christensen / Torben Tromborg | Pulje 2 | 2 | Begynder/let øvede - Herre |
0-0
|
11-06 11:15 | 11-06-2022 11:15 | Hallen- Bane 2 | Stephan Kristensen / Henriette Lund Hausted | Louise Miltoft Rasmussen / Thomas Johansen | Pulje 1 | 3 | Øvede/gode - Mix |
2-0
|
11-06 11:15 | 11-06-2022 11:15 | Hallen- Bane 3 | Annelie Nguyen Jensen / Kenni Korsgaard | Allan Sørensen / Mette Lysholt | Pulje 1 | 3 | Øvede/gode - Mix |
2-0
|
11-06 11:45 | 11-06-2022 11:45 | Hallen- Bane 5 | Lars Hammer / Claus L. Nielsen | Brian Nielsen / Jens Thomsen | Pulje 1 | 2 | Begynder/let øvede - Herre |
2-0
|
11-06 11:45 | 11-06-2022 11:45 | Hallen- Bane 1 | Stephan Kristensen / Henriette Lund Hausted | Carina Wisby Frunk / Torben R. Christensen | Finale (A) | 1 | Øvede/gode - Mix |
2-0
|
11-06 11:45 | 11-06-2022 11:45 | Hallen- Bane 2 | Louise Miltoft Rasmussen / Thomas Johansen | Maria Louise Slettemose / Lars Back Johansson | Finale (B) | 1 | Øvede/gode - Mix |
2-0
|
11-06 11:45 | 11-06-2022 11:45 | Hallen- Bane 6 | Andreas Lodahl / Troels Ubbesen | Lone Thorius / Mette Lysholt | Pulje 2 | 2 | Begynder/let øvede - Herre |
1-2
|
11-06 11:45 | 11-06-2022 11:45 | Hallen- Bane 3 | Allan Sørensen / Mette Lysholt | Chamathkara Palangasinghe / Sofie Rytter | Playoff 1 (C) | 1 | Øvede/gode - Mix |
2-0
|
11-06 12:15 | 11-06-2022 12:15 | Hallen- Bane 1 | Allan Sørensen / Mette Lysholt | Annelie Nguyen Jensen / Kenni Korsgaard | Finale (C) | 2 | Øvede/gode - Mix |
2-1
|
11-06 12:15 | 11-06-2022 12:15 | Hallen- Bane 5 | Brian Nielsen / Jens Thomsen | Martin Rasmussen / Esben Hansen | Pulje 1 | 3 | Begynder/let øvede - Herre |
0-2
|
11-06 12:15 | 11-06-2022 12:15 | Hallen- Bane 6 | Lone Thorius / Mette Lysholt | Nicolaj Nielsen / Casper corneliussen | Pulje 2 | 3 | Begynder/let øvede - Herre |
0-0
|
11-06 12:45 | 11-06-2022 12:45 | Hallen- Bane 5 | Lars Hammer / Claus L. Nielsen | Rasmus Herbst / Jesper Kjær | Pulje 1 | 3 | Begynder/let øvede - Herre |
2-0
|
11-06 12:45 | 11-06-2022 12:45 | Hallen- Bane 6 | Andreas Lodahl / Troels Ubbesen | Carsten Dalby Christensen / Torben Tromborg | Pulje 2 | 3 | Begynder/let øvede - Herre |
0-2
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Hallen- Bane 2 | Louise Miltoft Rasmussen / Maria Louise Slettemose | Carina Wisby Frunk / Henriette Lund Hausted | Pulje 1 | 1 | Øvede/gode - Dame |
0-2
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Hallen- Bane 3 | Svend Erik Gaardmand / Lars B. Johansson | Bjarne Jessen / Sofie Rytter | Pulje 1 | 1 | Øvede/gode - Herre |
2-0
|
11-06 13:00 | 11-06-2022 13:00 | Hallen- Bane 4 | Sonny Knudsen / Ronny Knudsen | Chamathkara Palangasinghe / Carsten Dalby Christensen | Pulje 2 | 1 | Øvede/gode - Herre |
2-0
|
11-06 13:15 | 11-06-2022 13:15 | Hallen- Bane 5 | Lars Hammer / Claus L. Nielsen | Carsten Dalby Christensen / Torben Tromborg | Finale (A) | 1 | Begynder/let øvede - Herre |
2-0
|
11-06 13:15 | 11-06-2022 13:15 | Hallen- Bane 6 | Martin Rasmussen / Esben Hansen | Lone Thorius / Mette Lysholt | Finale (B) | 1 | Begynder/let øvede - Herre |
2-0
|
11-06 13:30 | 11-06-2022 13:30 | Hallen- Bane 3 | Bjarne Jessen / Sofie Rytter | Stephan Kristensen / Torben R. Christensen | Pulje 1 | 2 | Øvede/gode - Herre |
0-2
|
11-06 13:30 | 11-06-2022 13:30 | Hallen- Bane 4 | Chamathkara Palangasinghe / Carsten Dalby Christensen | Thomas Johansen / Kenni Korsgaard | Pulje 2 | 2 | Øvede/gode - Herre |
0-2
|
11-06 13:45 | 11-06-2022 13:45 | Hallen- Bane 5 | Brian Nielsen / Jens Thomsen | Nicolaj Nielsen / Casper corneliussen | Finale (C) | 1 | Begynder/let øvede - Herre |
2-1
|
11-06 13:45 | 11-06-2022 13:45 | Hallen- Bane 6 | Rasmus Herbst / Jesper Kjær | Andreas Lodahl / Troels Ubbesen | Finale (D) | 1 | Begynder/let øvede - Herre |
2-1
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Hallen- Bane 3 | Stephan Kristensen / Torben R. Christensen | Svend Erik Gaardmand / Lars B. Johansson | Pulje 1 | 3 | Øvede/gode - Herre |
2-0
|
11-06 14:00 | 11-06-2022 14:00 | Hallen- Bane 4 | Thomas Johansen / Kenni Korsgaard | Sonny Knudsen / Ronny Knudsen | Pulje 2 | 3 | Øvede/gode - Herre |
0-2
|
11-06 14:30 | 11-06-2022 14:30 | Hallen- Bane 3 | Stephan Kristensen / Torben R. Christensen | Sonny Knudsen / Ronny Knudsen | Finale (A) | 1 | Øvede/gode - Herre |
1-2
|
11-06 14:30 | 11-06-2022 14:30 | Hallen- Bane 4 | Svend Erik Gaardmand / Lars B. Johansson | Thomas Johansen / Kenni Korsgaard | Finale (B) | 1 | Øvede/gode - Herre |
0-2
|
11-06 15:00 | 11-06-2022 15:00 | Hallen- Bane 3 | Bjarne Jessen / Sofie Rytter | Chamathkara Palangasinghe / Carsten Dalby Christensen | Finale (C) | 1 | Øvede/gode - Herre |
0-2
|
Stævneansvarlig: Jørgen Kjeldsen Tlf.: 42 55 97 55
Stævneansvarlig: Flemming Bech Tlf.: 25 32 34 68