Kampplan for: Turnering 2022-23

Dato Spillested D1 D2 R
11-10 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Fiberlan A to Z
0-6
Fiberlan 1 2
Finn Emiliusen 128
Jytte Emiliussen 133
Poul Jørgen Knudsen 158 109
Torben Jørgensen 172 138
A to Z 1 2
Allan Knudsen 115
Kenneth Dalager 185 166
Ove Andersen 127
Poul Erik Clausen 166 146
11-10 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 BK-JL Kildegård
2-4
BK-JL 1 2
Anja Madsen 129
Bjarne Kristoffersen 137
Bo Hansen 161 148
Jonas Norman Larsen 178 166
Kildegård 1 2
Jakob Pilegård 195 152
Knud Lerch 148 138
Kurt Lundgreen 156 146
11-10 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Gutterne BIELER-SJOC
4-2
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 153 215
Kaj Johansen 146 196
Kurt Larsen 98 105
BIELER-SJOC 1 2
Jan Søndergaard 178 112
Rene Nielsen 157 153
Ulrik Bieler 69 165
11-10 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Stige vinduespolering pigerne REA
6-0
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Ann-Berit Storm 124 143
Bente Pedersen 104 113
Margot Pors 98 119
REA 1 2
Anders Kjeldsen 82 107
Christan Altenburg 94 97
Morten Baier 92 106
11-10 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 Tirsdags Pigerne Stige vinduespolering drenge
0-6
Tirsdags Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 118 93
Bodil Hansen 127 122
Kirsten Andersen 108 106
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 156 140
Jørgen Andresen 137 161
Jørn Ulrik Pedersen 145 138
11-10 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 legetøjsmekanikerne Mesilerne
6-0
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 116 179
James Rasmussen 121
Klaus Petersen 152 124
Michael Christoffersen 89
Mesilerne 1 2
Else Knudsen 98 116
Keld Pedersen 100 104
Aage Mehlbye 115 168
11-10 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Emmelev Tirsdags Drengene
0-6
Emmelev 1 2
Anders Toft Nielsen 116 147
Jan Rasmussen 92 147
Thomas Jensen 124 109
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 124 193
Bent Hansen 133 133
Kai Madsen 164 157
18-10 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 legetøjsmekanikerne Emmelev
4-2
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 106 125
James Rasmussen 133 153
Klaus Petersen 131 114
Emmelev 1 2
Jan Rasmussen 130 131
Klaus Hansen 154 133
Thomas Jensen 99 104
18-10 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Mesilerne Tirsdags Drengene
0-6
Mesilerne 1 2
Else Knudsen 123 111
Keld Pedersen 134 99
Aage Mehlbye 103 142
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 89 133
Bent Hansen 141 118
Kai Madsen 165 136
18-10 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Fiberlan BK-JL
2-4
Fiberlan 1 2
Jytte Emiliussen 147 128
Poul Jørgen Knudsen 180 204
Torben Jørgensen 139 136
BK-JL 1 2
Anja Madsen 179 159
Bjarne Kristoffersen 183 159
Bo Hansen 176 127
18-10 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 A to Z Kildegård
4-2
A to Z 1 2
Allan Knudsen 121 147
Kenneth Dalager 135 156
Ove Andersen 170 168
Kildegård 1 2
Jakob Pilegård 128 132
Knud Lerch 163 146
Kurt Lundgreen 143 167
18-10 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 REA Gutterne
0-6
REA 1 2
Anders Kjeldsen 104 123
Martin Nehm 104 123
Svend Erik Knudsen 104 123
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 105 124
Kaj Johansen 105 124
Kurt Larsen 105 124
18-10 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 BIELER-SJOC Stige vinduespolering drenge
0-6
BIELER-SJOC 1 2
Brian Jensen 92 98
Jan Søndergaard 118 154
Ulrik Bieler 127 137
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 160 110
Jørgen Andresen 140 138
Jørn Ulrik Pedersen 150 160
18-10 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 Stige vinduespolering pigerne Tirsdags Pigerne
6-0
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Bente Pedersen 140 140
Inge Frydenlund Hansen 110 110
Margot Pors 130 130
Tirsdags Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 109 109
Bodil Hansen 139 139
Kirsten Andersen 129 129
25-10 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Gutterne Stige vinduespolering drenge
2-4
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 147 121
Kaj Johansen 175 112
Kurt Larsen 119 110
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 133 165
Jørgen Andresen 113 135
Jørn Ulrik Pedersen 141 157
25-10 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 REA Tirsdags Pigerne
2-4
REA 1 2
Anders Kjeldsen 121 166
Martin Nehm 104 169
Svend Erik Knudsen 104 123
Tirsdags Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 107 149
Bodil Hansen 144 103
Kirsten Andersen 110 180
25-10 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 Stige vinduespolering pigerne BIELER-SJOC
4-2
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Ann-Berit Storm 136 109
Bente Pedersen 125 152
Margot Pors 107 144
BIELER-SJOC 1 2
Eigiel Brandt 150 120
Jan Søndergaard 108 89
Ulrik Bieler 125 137
25-10 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Tirsdags Drengene legetøjsmekanikerne
4-2
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 94 105
Bent Hansen 114 188
Kai Madsen 127 170
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 135 121
James Rasmussen 148 122
Michael Christoffersen 93 120
25-10 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Mesilerne Emmelev
0-6
Mesilerne 1 2
Else Knudsen 139 93
Keld Pedersen 101 121
Aage Mehlbye 132 109
Emmelev 1 2
Anders Toft Nielsen 141 140
Jan Rasmussen 140 193
Thomas Jensen 101 107
25-10 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Kildegård Fiberlan
0-6
Kildegård 1 2
Jakob Pilegård 144 133
Knud Lerch 137 124
Kurt Lundgreen 155 170
Fiberlan 1 2
Finn Emiliusen 193 148
Jytte Emiliussen 186
Poul Jørgen Knudsen 179 191
Torben Jørgensen 154
25-10 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 A to Z BK-JL
2-4
A to Z 1 2
Kenneth Dalager 204 172
Ove Andersen 149 168
Poul Erik Clausen 184 124
BK-JL 1 2
Bjarne Kristoffersen 158 160
Bo Hansen 135 129
Jonas Norman Larsen 214 254
01-11 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 A to Z Fiberlan
6-0
A to Z 1 2
Kenneth Dalager 204 191
Ove Andersen 130 159
Poul Erik Clausen 164 172
Fiberlan 1 2
Finn Emiliusen 131
Jytte Emiliussen 144
Poul Jørgen Knudsen 173 165
Torben Jørgensen 155 175
01-11 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Kildegård BK-JL
0-6
Kildegård 1 2
Jakob Pilegård 146 150
Knud Lerch 157 149
Kurt Lundgreen 121 126
BK-JL 1 2
Anja Madsen 145
Bjarne Kristoffersen 200 176
Bo Hansen 159
Jonas Norman Larsen 200 172
01-11 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Tirsdags Pigerne Gutterne
0-6
Tirsdags Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 132 109
Bodil Hansen 108 126
Kirsten Andersen 159 156
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 164 148
Kaj Johansen 163 144
Kurt Larsen 125 116
01-11 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Stige vinduespolering drenge Stige vinduespolering pigerne
4-2
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 125 140
Jørgen Andresen 123 197
Jørn Ulrik Pedersen 128 164
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Ann-Berit Storm 134 126
Bente Pedersen 164 113
Margot Pors 118 126
01-11 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 BIELER-SJOC REA
6-0
BIELER-SJOC 1 2
Brian Jensen 114 116
Jan Søndergaard 96 118
Ulrik Bieler 157 126
REA 1 2
Anders Kjeldsen 165 165
Martin Nehm 97 98
Svend Erik Knudsen 87 94
01-11 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Mesilerne legetøjsmekanikerne
0-6
Mesilerne 1 2
Else Knudsen 99 109
Keld Pedersen 76 96
Aage Mehlbye 120 104
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 96 133
James Rasmussen 138 96
Michael Christoffersen 143 129
01-11 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Tirsdags Drengene Emmelev
4-2
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 119 77
Bent Hansen 119 133
Kai Madsen 107 164
Emmelev 1 2
Allan Jørgensen 63 133
Anders Toft Nielsen 116 99
Klaus Hansen 101 160
08-11 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Emmelev legetøjsmekanikerne
2-4
Emmelev 1 2
Allan Jørgensen 117
Jan Rasmussen 111 123
Klaus Hansen 101 99
Thomas Jensen 97
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 156 136
James Rasmussen 120 74
Michael Christoffersen 118 108
08-11 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Tirsdags Drengene Mesilerne
6-0
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 109 116
Bent Hansen 124 124
Kai Madsen 120 158
Mesilerne 1 2
Else Knudsen 123 100
Keld Pedersen 112 116
Aage Mehlbye 116 133
08-11 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 BK-JL Fiberlan
6-0
BK-JL 1 2
Anja Madsen 194 117
Bjarne Kristoffersen 152
Bo Hansen 172
Jonas Norman Larsen 204 189
Fiberlan 1 2
Finn Emiliusen 183 152
Jytte Emiliussen 174
Poul Jørgen Knudsen 182 123
Torben Jørgensen 123
08-11 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Kildegård A to Z
6-0
Kildegård 1 2
Jakob Pilegård 170 153
Knud Lerch 198 183
Kurt Lundgreen 173 127
A to Z 1 2
Allan Knudsen 145 116
Kenneth Dalager 156 160
Ove Andersen 178 155
08-11 20:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Gutterne Stige vinduespolering pigerne
08-11 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Tirsdags Pigerne BIELER-SJOC
0-6
Tirsdags Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 110 124
Bodil Hansen 141 179
Kirsten Andersen 129 128
BIELER-SJOC 1 2
Eigiel Brandt 153 145
Jan Søndergaard 123 138
Ulrik Bieler 127 157
08-11 20:00 Otterup bowling- Bane 5-6 Stige vinduespolering drenge REA
15-11 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 BIELER-SJOC Gutterne
4-2
BIELER-SJOC 1 2
Brian Jensen 139 148
Jan Søndergaard 130 182
Ulrik Bieler 168 154
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 121 170
Kaj Johansen 168 164
Kurt Larsen 121 161
15-11 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 REA Stige vinduespolering pigerne
2-4
REA 1 2
Martin Nehm 125 128
Morten Baier 109 133
Svend Erik Knudsen 110 133
Stige vinduespolering pigerne 1 2
Ann-Berit Storm 173 134
Bente Pedersen 116 120
Margot Pors 93 138
15-11 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 5-6 Stige vinduespolering drenge Tirsdags Pigerne
4-2
Stige vinduespolering drenge 1 2
Benny Storm 135 172
Jørgen Andresen 162 115
Jørn Ulrik Pedersen 167 135
Tirsdags Pigerne 1 2
Annalise Henriksen 128 108
Bodil Hansen 133 125
Kirsten Andersen 150 202
15-11 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 legetøjsmekanikerne Tirsdags Drengene
0-6
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 149 122
James Rasmussen 105 128
Michael Christoffersen 169 152
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 143 143
Bent Hansen 143 143
Kai Madsen 151 126
15-11 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Emmelev Mesilerne
6-0
Emmelev 1 2
Allan Jørgensen 99 113
Anders Toft Nielsen 132 146
Klaus Hansen 134 102
Mesilerne 1 2
Else Knudsen 108 122
Keld Pedersen 124 132
Aage Mehlbye 118 105
15-11 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Fiberlan Kildegård
0-6
Fiberlan 1 2
Finn Emiliusen 109 121
Jytte Emiliussen 134 117
Torben Jørgensen 164 184
Kildegård 1 2
Jakob Pilegård 192 179
Knud Lerch 144 152
Kurt Lundgreen 169 152
15-11 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 BK-JL A to Z
0-6
BK-JL 1 2
Anja Madsen 148 155
Bjarne Kristoffersen 147 150
Bo Hansen 137 138
A to Z 1 2
Allan Knudsen 135 129
Kenneth Dalager 181 133
Ove Andersen 132 188
22-11 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Fiberlan A to Z
0-6
Fiberlan 1 2
Finn Emiliusen 133 158
Jytte Emiliussen 139 130
Torben Jørgensen 122 165
A to Z 1 2
Allan Knudsen 152 147
Kenneth Dalager 195 173
Ove Andersen 142 197
22-11 18:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 BK-JL Kildegård
6-0
BK-JL 1 2
Anja Madsen 126 190
Bjarne Kristoffersen 149 134
Bo Hansen 182 136
Kildegård 1 2
Jakob Pilegård 125 149
Knud Lerch 188 139
Kurt Lundgreen 126 128
22-11 19:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 Gutterne REA
2-4
Gutterne 1 2
Herluf Buhl Jørgensen 144 159
Kaj Johansen 156 138
Kurt Larsen 142 121
REA 1 2
Anders Kjeldsen 144 169
Morten Baier 147 192
Svend Erik Knudsen 89 125
22-11 19:00 Otterup bowling- Bane 3-4 Stige vinduespolering drenge BIELER-SJOC
22-11 19:00 Otterup bowling- Bane 5-6 Tirsdags Pigerne Stige vinduespolering pigerne
22-11 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 1-2 legetøjsmekanikerne Mesilerne
6-0
legetøjsmekanikerne 1 2
Allan Larsen 134 95
James Rasmussen 107 144
Michael Christoffersen 130 148
Mesilerne 1 2
Else Knudsen 100 120
Keld Pedersen 124 109
Aage Mehlbye 125 109
22-11 20:00 Se deltagere Otterup bowling- Bane 3-4 Emmelev Tirsdags Drengene
0-6
Emmelev 1 2
Anders Toft Nielsen 140 119
Jan Rasmussen 120 124
Klaus Hansen 144 105
Tirsdags Drengene 1 2
Bendt Jørgensen 75 108
Bent Hansen 145 144
Kai Madsen 193 119
29-11 18:00 Otterup bowling- Bane 1-2 legetøjsmekanikerne Emmelev
29-11 18:00 Otterup bowling- Bane 3-4 Mesilerne Tirsdags Drengene
29-11 19:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Fiberlan BK-JL
29-11 19:00 Otterup bowling- Bane 3-4 A to Z Kildegård
29-11 20:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Stige vinduespolering drenge Gutterne
29-11 20:00 Otterup bowling- Bane 3-4 Tirsdags Pigerne REA
29-11 20:00 Otterup bowling- Bane 5-6 BIELER-SJOC Stige vinduespolering pigerne
06-12 18:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Gutterne Tirsdags Pigerne
06-12 18:00 Otterup bowling- Bane 3-4 Stige vinduespolering pigerne Stige vinduespolering drenge
06-12 18:00 Otterup bowling- Bane 5-6 REA BIELER-SJOC
06-12 19:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Tirsdags Drengene legetøjsmekanikerne
06-12 19:00 Otterup bowling- Bane 3-4 Mesilerne Emmelev
06-12 20:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Kildegård Fiberlan
06-12 20:00 Otterup bowling- Bane 3-4 A to Z BK-JL
03-01 18:00 Otterup bowling- Bane 1-2 A to Z Fiberlan
03-01 18:00 Otterup bowling- Bane 3-4 Kildegård BK-JL
03-01 19:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Stige vinduespolering pigerne Gutterne
03-01 19:00 Otterup bowling- Bane 3-4 BIELER-SJOC Tirsdags Pigerne
03-01 19:00 Otterup bowling- Bane 5-6 REA Stige vinduespolering drenge
03-01 20:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Mesilerne legetøjsmekanikerne
03-01 20:00 Otterup bowling- Bane 3-4 Tirsdags Drengene Emmelev
10-01 18:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Emmelev legetøjsmekanikerne
10-01 18:00 Otterup bowling- Bane 3-4 Tirsdags Drengene Mesilerne
10-01 19:00 Otterup bowling- Bane 1-2 BK-JL Fiberlan
10-01 19:00 Otterup bowling- Bane 3-4 Kildegård A to Z
10-01 20:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Gutterne BIELER-SJOC
10-01 20:00 Otterup bowling- Bane 3-4 Stige vinduespolering pigerne REA
10-01 20:00 Otterup bowling- Bane 5-6 Tirsdags Pigerne Stige vinduespolering drenge
17-01 18:00 Otterup bowling- Bane 1-2 REA Gutterne
17-01 18:00 Otterup bowling- Bane 3-4 BIELER-SJOC Stige vinduespolering drenge
17-01 18:00 Otterup bowling- Bane 5-6 Stige vinduespolering pigerne Tirsdags Pigerne
17-01 19:00 Otterup bowling- Bane 1-2 legetøjsmekanikerne Tirsdags Drengene
17-01 19:00 Otterup bowling- Bane 3-4 Emmelev Mesilerne
17-01 20:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Fiberlan Kildegård
17-01 20:00 Otterup bowling- Bane 3-4 BK-JL A to Z
24-01 18:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Fiberlan A to Z
24-01 18:00 Otterup bowling- Bane 3-4 BK-JL Kildegård
24-01 19:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Gutterne Stige vinduespolering drenge
24-01 19:00 Otterup bowling- Bane 3-4 REA Tirsdags Pigerne
24-01 19:00 Otterup bowling- Bane 5-6 Stige vinduespolering pigerne BIELER-SJOC
24-01 20:00 Otterup bowling- Bane 1-2 legetøjsmekanikerne Mesilerne
24-01 20:00 Otterup bowling- Bane 3-4 Emmelev Tirsdags Drengene
31-01 18:00 Otterup bowling- Bane 1-2 legetøjsmekanikerne Emmelev
31-01 18:00 Otterup bowling- Bane 3-4 Mesilerne Tirsdags Drengene
31-01 19:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Fiberlan BK-JL
31-01 19:00 Otterup bowling- Bane 3-4 A to Z Kildegård
31-01 20:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Tirsdags Pigerne Gutterne
31-01 20:00 Otterup bowling- Bane 3-4 Stige vinduespolering drenge Stige vinduespolering pigerne
31-01 20:00 Otterup bowling- Bane 5-6 BIELER-SJOC REA
07-02 18:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Gutterne Stige vinduespolering pigerne
07-02 18:00 Otterup bowling- Bane 3-4 Tirsdags Pigerne BIELER-SJOC
07-02 18:00 Otterup bowling- Bane 5-6 Stige vinduespolering drenge REA
07-02 19:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Tirsdags Drengene legetøjsmekanikerne
07-02 19:00 Otterup bowling- Bane 3-4 Mesilerne Emmelev
07-02 20:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Kildegård Fiberlan
07-02 20:00 Otterup bowling- Bane 3-4 A to Z BK-JL
14-02 18:00 Otterup bowling- Bane 1-2 A to Z Fiberlan
14-02 18:00 Otterup bowling- Bane 3-4 Kildegård BK-JL
14-02 19:00 Otterup bowling- Bane 1-2 BIELER-SJOC Gutterne
14-02 19:00 Otterup bowling- Bane 3-4 REA Stige vinduespolering pigerne
14-02 19:00 Otterup bowling- Bane 5-6 Stige vinduespolering drenge Tirsdags Pigerne
14-02 20:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Mesilerne legetøjsmekanikerne
14-02 20:00 Otterup bowling- Bane 3-4 Tirsdags Drengene Emmelev
28-02 18:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Gutterne REA
28-02 18:00 Otterup bowling- Bane 3-4 Stige vinduespolering drenge BIELER-SJOC
28-02 18:00 Otterup bowling- Bane 5-6 Tirsdags Pigerne Stige vinduespolering pigerne
28-02 19:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Emmelev legetøjsmekanikerne
28-02 19:00 Otterup bowling- Bane 3-4 Tirsdags Drengene Mesilerne
28-02 20:00 Otterup bowling- Bane 1-2 BK-JL Fiberlan
28-02 20:00 Otterup bowling- Bane 3-4 Kildegård A to Z
07-03 18:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Fiberlan Kildegård
07-03 18:00 Otterup bowling- Bane 3-4 BK-JL A to Z
07-03 19:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Stige vinduespolering drenge Gutterne
07-03 19:00 Otterup bowling- Bane 3-4 Tirsdags Pigerne REA
07-03 19:00 Otterup bowling- Bane 5-6 BIELER-SJOC Stige vinduespolering pigerne
07-03 20:00 Otterup bowling- Bane 1-2 legetøjsmekanikerne Tirsdags Drengene
07-03 20:00 Otterup bowling- Bane 3-4 Emmelev Mesilerne
14-03 20:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Gutterne Tirsdags Pigerne
14-03 20:00 Otterup bowling- Bane 3-4 Stige vinduespolering pigerne Stige vinduespolering drenge
14-03 20:00 Otterup bowling- Bane 5-6 REA BIELER-SJOC
21-03 18:00 Otterup bowling- Bane 1-2 Stige vinduespolering pigerne Gutterne
21-03 18:00 Otterup bowling- Bane 3-4 BIELER-SJOC Tirsdags Pigerne
21-03 18:00 Otterup bowling- Bane 5-6 REA Stige vinduespolering drenge

Stævneansvarlig: Keld Ivan Pedersen Tlf.: 12 34 56 78