Kampplan for: 7-mands 2019

Dato Spillested D1 D2 R
24-04 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 NSPV NB United
0-3
24-04 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 FK YU90 Trelleborg
3-0
24-04 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 MK Pusterummet Nygård Skole
2-7
01-05 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Trelleborg NSPV
3-0
01-05 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 FK YU90 MK Pusterummet
3-0
01-05 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 NB United Nygård Skole
1-1
08-05 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 NSPV Nygård Skole
6-2
08-05 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 FK YU90 NB United
4-1
08-05 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Trelleborg MK Pusterummet
3-1
15-05 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 MK Pusterummet NSPV
1-6
15-05 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Nygård Skole FK YU90
0-3
15-05 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 NB United Trelleborg
3-1
22-05 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 NSPV FK YU90
5-2
22-05 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Nygård Skole Trelleborg
3-3
22-05 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 MK Pusterummet NB United
3-15
29-05 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Trelleborg FK YU90
0-3
29-05 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Nygård Skole MK Pusterummet
0-3
29-05 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 NB United NSPV
2-1
05-06 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 NSPV Trelleborg
0-3
05-06 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Nygård Skole NB United
0-3
05-06 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 MK Pusterummet FK YU90
0-3
12-06 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 MK Pusterummet Trelleborg
2-7
12-06 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Nygård Skole NSPV
2-1
12-06 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 NB United FK YU90
1-3
19-06 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 NSPV MK Pusterummet
12-2
19-06 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 FK YU90 Nygård Skole
2-1
19-06 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Trelleborg NB United
5-3
26-06 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Trelleborg Nygård Skole
3-0
26-06 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 FK YU90 NSPV
6-1
26-06 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 NB United MK Pusterummet
8-0
14-08 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 NSPV NB United
7-2
14-08 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 FK YU90 Trelleborg
3-0
14-08 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 MK Pusterummet Nygård Skole
1-3
21-08 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Trelleborg NSPV
0-3
21-08 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 FK YU90 MK Pusterummet
8-2
21-08 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 NB United Nygård Skole
3-0
28-08 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 NSPV Nygård Skole
3-0
28-08 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 FK YU90 NB United
4-2
28-08 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Trelleborg MK Pusterummet
0-1
04-09 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 MK Pusterummet NSPV
3-2
04-09 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Nygård Skole FK YU90
0-3
04-09 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 NB United Trelleborg
5-5
11-09 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 NSPV FK YU90
2-4
11-09 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Nygård Skole Trelleborg
0-3
11-09 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 MK Pusterummet NB United
0-3
18-09 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Trelleborg FK YU90
0-3
18-09 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Nygård Skole MK Pusterummet
0-3
18-09 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 NB United NSPV
3-0
25-09 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 NSPV Trelleborg
0-3
25-09 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Nygård Skole NB United
0-3
25-09 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 MK Pusterummet FK YU90
1-8
02-10 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 MK Pusterummet Trelleborg
2-5
02-10 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Nygård Skole NSPV
0-3
02-10 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 NB United FK YU90
3-3
09-10 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 NSPV MK Pusterummet
0-3
09-10 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 FK YU90 Nygård Skole
3-0
09-10 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Trelleborg NB United
0-2
16-10 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Trelleborg Nygård Skole
3-0
16-10 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 FK YU90 NSPV
3-0
16-10 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 NB United MK Pusterummet
2-3

Stævneansvarlig: Flemming Bech Tlf.: 25 32 34 68

Stævneansvarlig: Jørgen Kjeldsen Tlf.: 42 55 97 55