Kampplan for: 7-mands Forår 2021

Dato Spillested D1 D2 R
21-04 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Stark NB United
0-3
21-04 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Nordea/Danbolig Snekkersten
1-2
21-04 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Tømrermændene Pusterummet
8-2
28-04 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Snekkersten Stark
3-0
28-04 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 NB United Pusterummet
6-1
28-04 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Nordea/Danbolig Tømrermændene
1-11
05-05 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Stark Pusterummet
0-3
05-05 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Snekkersten Tømrermændene
1-3
05-05 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Nordea/Danbolig NB United
4-3
12-05 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Tømrermændene Stark
3-0
12-05 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Pusterummet Nordea/Danbolig
2-7
12-05 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 NB United Snekkersten
3-3
19-05 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Stark Nordea/Danbolig
0-6
19-05 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Tømrermændene NB United
1-2
19-05 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Pusterummet Snekkersten
0-12
26-05 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 NB United Stark
2-2
26-05 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Snekkersten Nordea/Danbolig
3-8
26-05 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Pusterummet Tømrermændene
2-13
02-06 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Stark Snekkersten
1-3
02-06 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Pusterummet NB United
3-5
02-06 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Tømrermændene Nordea/Danbolig
1-1
09-06 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Pusterummet Stark
2-10
09-06 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Tømrermændene Snekkersten
4-1
09-06 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 NB United Nordea/Danbolig
3-1
16-06 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Stark Tømrermændene
1-8
16-06 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Nordea/Danbolig Pusterummet
5-6
16-06 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Snekkersten NB United
0-6
23-06 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Nordea/Danbolig Stark
6-2
23-06 19:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 NB United Tømrermændene
2-6
23-06 20:10 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Snekkersten Pusterummet
3-0

Stævneansvarlig: Pia E. Lindgaard Tlf.: 61 30 12 92

Stævnekontaktperson: Jørgen Kjeldsen Tlf.: 42 55 97 55