|
|
|
Quooker Scandinavien A/S
|
Lufthavnens Idrætsforening 1
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-1
|
0-0
|
|
|
|
|
|
not a box
|
Tic-Elkas
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-1
|
4-2
|
|
|
|
|
|
not a box
|
Tønder Berger Consult
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-1
|
0-2
|
|
|
|
|
|
Lufthavnens Idrætsforening 1
|
Tønder Berger Consult
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-1
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Lufthavnens Idrætsforening 1
|
not a box
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-1
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Grip it & Rip it
|
Euro Accident - sundhed & forsikring
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-2
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Turferne
|
Red Devils
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-2
|
4-3
|
|
|
|
|
|
Turferne
|
Grip it & Rip it
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-2
|
3-4
|
|
|
|
|
|
Red Devils
|
Euro Accident - sundhed & forsikring
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-2
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Team Friis
|
Team COPA
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-1
|
3-0
|
|
|
|
|
|
Team Friis
|
TEAM CMC
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-1
|
4-3
|
|
|
|
|
|
Put a lot
|
Team Friis
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-1
|
4-5
|
|
|
|
|
|
Put a lot
|
Team Golf
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-1
|
3-2
|
|
|
|
|
|
Team Golf
|
TEAM CMC
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-1
|
0-0
|
|
|
|
|
|
TEAM CMC
|
Put a lot
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-1
|
0-0
|
|
|
|
|
|
TEAM CMC
|
Team COPA
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-1
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Team COPA
|
Put a lot
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-1
|
1-2
|
|
|
|
|
|
Team COPA
|
Team Golf
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-1
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Team åge
|
SC/TJ
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-8
|
3-2
|
|
|
|
|
|
Team ønh køge
|
Turferne
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-2
|
0-0
|
|
|
|
|
|
SC/TJ
|
PBU
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-8
|
2-3
|
|
|
|
|
|
SC/TJ
|
Friis Rengøring
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-8
|
2-3
|
|
|
|
|
|
BB Fugeentreprise
|
Oneup
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-2
|
0-0
|
|
|
|
|
|
BB Fugeentreprise
|
DFDS A/S
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-2
|
4-6
|
|
|
|
|
Kokkedal Golfklub |
dao
|
BB Fugeentreprise
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-2
|
0-2
|
|
|
|
|
|
Oneup
|
dao
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-2
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Oneup
|
Team Claus
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-2
|
0-1
|
|
|
|
|
|
Malerfirmaet Harald Jørgensen A/S
|
Team AmarOne
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-7
|
0-2
|
|
|
|
|
|
Lefties
|
Malerfirmaet Harald Jørgensen A/S
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-7
|
2-3
|
|
|
|
|
|
Lefties
|
Team AmarOne
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-7
|
1-3
|
|
|
|
|
|
Lys i Lampen
|
Lefties
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-7
|
3-4
|
|
|
|
|
|
Mj service
|
Team Skovbrynet
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-4
|
1-0
|
|
|
|
|
|
Mj service
|
CPH Airport
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-4
|
4-6
|
|
|
|
|
Smørum Golfcenter |
Bulldog
|
Mj service
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-4
|
3-0
|
|
|
|
|
|
Bach Gruppen København A/S
|
Hooks og Slices
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-3
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Hooks og Slices
|
Team CGI FS
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-3
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Hooks og Slices
|
Gate-A1
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-3
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Kokkens Gourmet
|
DR Idræt
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-5
|
3-1
|
|
|
|
|
|
Kokkens Gourmet
|
DB´s bedste
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-5
|
3-4
|
|
|
|
|
|
Team Tidemand
|
GoldFisch G Club
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-6
|
2-0
|
|
|
|
|
|
one office
|
Team Tidemand
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-6
|
3-2
|
|
|
|
|
|
one office
|
SEDNA
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-6
|
0-0
|
|
|
|
|
|
GoldFisch G Club
|
Ipsen & co.
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-6
|
0-2
|
|
|
|
|
|
GoldFisch G Club
|
one office
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-6
|
4-3
|
|
|
|
|
|
Team CGI FS
|
Gate-A1
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-3
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Team CGI FS
|
Bach Gruppen København A/S
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-3
|
3-2
|
|
|
|
|
|
DR Idræt
|
Danske Spil
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-5
|
0-2
|
|
|
|
|
|
Ipsen & co.
|
one office
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-6
|
0-2
|
|
|
|
|
|
Team Kjær&Gredsted
|
Ørsted Eagles
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-3
|
1-2
|
|
|
|
|
|
TJeam
|
MaKaLa
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-5
|
3-1
|
|
|
|
|
|
TJeam
|
Team Nivå
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-5
|
2-4
|
|
|
|
|
|
MaKaLa
|
PHS-Engineering
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-5
|
3-2
|
|
|
|
|
|
MaKaLa
|
KSM Entreprise 2
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-5
|
0-0
|
|
|
|
|
|
MaKaLa
|
Vincentz & Co.
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-5
|
2-0
|
|
|
|
|
|
FVA VVS
|
Medici
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-4
|
1-3
|
|
|
|
|
|
FVA VVS
|
KSM Entreprise 1
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-4
|
0-0
|
|
|
|
|
|
FVA VVS
|
Hillerød kommune
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-4
|
0-0
|
|
|
|
|
|
Euro Accident - sundhed & forsikring
|
Team ønh køge
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-2
|
0-0
|
|
|
|
|
|
|
Euro Accident - sundhed & forsikring
|
Turferne
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-2
|
0-0
|
|
|
|
08-05 15:50 |
08-05-2023 15:50 |
Smørum Golfcenter |
Bulldog
|
Team Skovbrynet
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-4
|
0-1
|
|
|
10-05 15:00 |
10-05-2023 15:00 |
Ishøj golf |
CSC Golfers
|
Mj service
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-4
|
0-1
|
|
|
|
|
Fredensborg Golfklub |
Hillerød kommune
|
Brandvæsenets idrætsforening
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-4
|
1-0
|
|
|
12-05 15:10 |
12-05-2023 15:10 |
Hornbæk Golfklub |
Team Hakmann
|
KWJ Entreprise
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-3
|
2-3
|
|
|
15-05 13:15 |
15-05-2023 13:15 |
Dragør Golfklub |
Team AmarOne
|
Lys i Lampen
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-7
|
4-3
|
|
|
15-05 15:00 |
15-05-2023 15:00 |
Dragør Golfklub |
SEDNA
|
GoldFisch G Club
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-6
|
3-4
|
|
|
15-05 16:00 |
15-05-2023 16:00 |
Smørum golfklub |
Tic-Elkas
|
Lufthavnens Idrætsforening 1
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-1
|
3-2
|
|
|
18-05 10:00 |
18-05-2023 10:00 |
The Scandinavian Golf Club |
The Scandinavians
|
Hooks og Slices
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-3
|
3-2
|
|
|
19-05 15:00 |
19-05-2023 15:00 |
Hornbæk Golfklub |
PHS-Engineering
|
Vincentz & Co.
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-5
|
3-5
|
|
|
20-05 10:00 |
20-05-2023 10:00 |
The Scandinavian Golf Club |
The Scandinavians
|
Team CGI FS
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-3
|
1-0
|
|
|
22-05 17:00 |
22-05-2023 17:00 |
The Scandinavian / Old Course |
Quooker Scandinavien A/S
|
not a box
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-1
|
7-5
|
|
|
24-05 15:22 |
24-05-2023 15:22 |
Kokkedal |
Brandvæsenets idrætsforening
|
FVA VVS
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-4
|
2-1
|
|
|
25-05 15:30 |
25-05-2023 15:30 |
Simon's Golf Club |
Bach Gruppen København A/S
|
The Scandinavians
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-3
|
3-4
|
|
|
28-05 13:00 |
28-05-2023 13:00 |
Smørum golf klub |
Vincentz & Co.
|
TJeam
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-5
|
3-4
|
|
|
|
|
Smørum golfklub |
PBU
|
cBrain R&D
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-8
|
3-5
|
|
|
30-05 17:00 |
30-05-2023 17:00 |
Smørum |
Grip it & Rip it
|
Red Devils
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-2
|
0-0
|
|
|
31-05 15:30 |
31-05-2023 15:30 |
Værebro Golf |
Qwaser-Lexit
|
FVA VVS
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-4
|
5-3
|
|
|
31-05 16:20 |
31-05-2023 16:20 |
The Scandinavian Farum |
Riding Mind
|
Team Kjær&Gredsted
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-3
|
6-5
|
|
|
31-05 16:40 |
31-05-2023 16:40 |
Smørum Golfklub |
Team Tidemand
|
Ipsen & co.
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-6
|
5-3
|
|
|
01-06 15:00 |
01-06-2023 15:00 |
Fredensborg Golfklub |
Team Hakmann
|
Team Kjær&Gredsted
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-3
|
1-2
|
|
|
02-06 15:30 |
02-06-2023 15:30 |
CGC |
Friis Rengøring
|
cBrain R&D
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-8
|
1-0
|
|
|
04-06 14:00 |
04-06-2023 14:00 |
Rungsted |
DR Idræt
|
DB´s bedste
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-5
|
0-0
|
|
|
|
|
Kokkedal Golfklub |
dao
|
Team Claus
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-2
|
0-1
|
|
|
05-06 15:50 |
05-06-2023 15:50 |
Værebro Golf |
Qwaser-Lexit
|
Hillerød kommune
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-4
|
1-2
|
|
|
07-06 16:00 |
07-06-2023 16:00 |
Smørum golf klub |
Vincentz & Co.
|
Team Nivå
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-5
|
5-3
|
|
|
07-06 17:07 |
07-06-2023 17:07 |
Værløse |
CPH Airport
|
Bulldog
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-4
|
6-4
|
|
|
08-06 15:00 |
08-06-2023 15:00 |
Kokkedal |
Brandvæsenets idrætsforening
|
Qwaser-Lexit
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-4
|
0-0
|
|
|
|
|
Hjortespring |
Tønder Berger Consult
|
Quooker Scandinavien A/S
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-1
|
4-2
|
|
|
09-06 16:00 |
09-06-2023 16:00 |
Asserbo Golf Club |
KWJ Entreprise
|
Ørsted Eagles
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-3
|
1-1
|
|
|
12-06 15:00 |
12-06-2023 15:00 |
CGC |
Friis Rengøring
|
PBU
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-8
|
1-1
|
|
|
12-06 15:30 |
12-06-2023 15:30 |
Mølleåen |
Team Skovbrynet
|
CPH Airport
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-4
|
1-2
|
|
|
12-06 16:07 |
12-06-2023 16:07 |
Værløse |
cBrain R&D
|
SC/TJ
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-8
|
2-1
|
|
|
12-06 16:16 |
12-06-2023 16:16 |
|
DFDS A/S
|
Oneup
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-2
|
4-2
|
|
|
13-06 15:00 |
13-06-2023 15:00 |
Smørum golfklub |
Danske Spil
|
Kokkens Gourmet
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-5
|
3-5
|
|
|
14-06 15:40 |
14-06-2023 15:40 |
Ishøj golf |
CSC Golfers
|
Bulldog
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-4
|
5-3
|
|
|
14-06 16:00 |
14-06-2023 16:00 |
Nivå |
Team Nivå
|
PHS-Engineering
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-5
|
3-2
|
|
|
17-06 11:00 |
17-06-2023 11:00 |
Dragør Golfklub |
Gate-A1
|
The Scandinavians
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-3
|
0-0
|
|
|
|
19-06 12:00 |
19-06-2023 12:00 |
Furesø |
Medici
|
Brandvæsenets idrætsforening
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-4
|
3-2
|
|
|
19-06 15:07 |
19-06-2023 15:07 |
Dragør Golfklub |
Lys i Lampen
|
Frederiksberg Forenede Boligselskaber
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-7
|
3-2
|
|
|
20-06 15:00 |
20-06-2023 15:00 |
CGC Vallensbæk |
Malerfirmaet Harald Jørgensen A/S
|
Lys i Lampen
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-7
|
5-4
|
|
|
21-06 17:20 |
21-06-2023 17:20 |
|
DFDS A/S
|
dao
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-2
|
0-0
|
|
|
22-06 15:00 |
22-06-2023 15:00 |
Asserbo Golf Club |
KWJ Entreprise
|
Riding Mind
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-3
|
2-3
|
|
|
22-06 16:00 |
22-06-2023 16:00 |
Dragør Golfklub |
Gate-A1
|
Bach Gruppen København A/S
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-3
|
0-0
|
|
|
|
22-06 16:10 |
22-06-2023 16:10 |
Smørum Golfklub |
Frederiksberg Forenede Boligselskaber
|
Malerfirmaet Harald Jørgensen A/S
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-7
|
3-4
|
|
|
23-06 15:06 |
23-06-2023 15:06 |
Ree Golf |
TJeam
|
PHS-Engineering
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-5
|
4-3
|
|
|
25-06 11:03 |
25-06-2023 11:03 |
Ree Golf |
Hillerød kommune
|
Medici
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-4
|
4-3
|
|
|
25-06 13:50 |
25-06-2023 13:50 |
Smørum Golfklub |
Frederiksberg Forenede Boligselskaber
|
Lefties
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-7
|
2-0
|
|
|
|
|
|
Team åge
|
Friis Rengøring
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-8
|
2-1
|
|
|
27-06 16:52 |
27-06-2023 16:52 |
Sorø |
Team ønh køge
|
Grip it & Rip it
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-2
|
1-0
|
|
|
29-06 14:00 |
29-06-2023 14:00 |
Brøndby Golfklub |
Brandvæsenets Idrætsforening
|
Kokkens Gourmet
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-5
|
2-0
|
|
|
29-06 15:00 |
29-06-2023 15:00 |
Frederikssund |
Team Kjær&Gredsted
|
KWJ Entreprise
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-3
|
0-0
|
|
|
29-06 16:30 |
29-06-2023 16:30 |
The Scandinavian Farum |
Riding Mind
|
Team Hakmann
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-3
|
7-5
|
|
|
|
|
Dragør Golf klub |
SEDNA
|
Team Tidemand
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-6
|
4-5
|
|
|
|
|
Hjortespring |
Tønder Berger Consult
|
Tic-Elkas
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-1
|
1-2
|
|
|
|
|
|
Red Devils
|
Team ønh køge
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-2
|
4-5
|
|
|
06-07 15:00 |
06-07-2023 15:00 |
Dragør Golfklub |
Team AmarOne
|
Frederiksberg Forenede Boligselskaber
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-7
|
1-2
|
|
|
07-07 16:00 |
07-07-2023 16:00 |
Ree Golf |
Hillerød kommune
|
KSM Entreprise 1
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-4
|
2-1
|
|
|
12-07 15:50 |
12-07-2023 15:50 |
Smørum golfklub |
Tic-Elkas
|
Quooker Scandinavien A/S
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-1
|
4-2
|
|
|
17-07 16:27 |
17-07-2023 16:27 |
REE Golfklub |
Ørsted Eagles
|
Riding Mind
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-3
|
0-0
|
|
|
18-07 14:00 |
18-07-2023 14:00 |
Nivå |
Team Nivå
|
KSM Entreprise 2
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-5
|
5-6
|
|
|
20-07 15:40 |
20-07-2023 15:40 |
frederikssund golfklub |
KSM Entreprise 1
|
Qwaser-Lexit
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-4
|
2-1
|
|
|
26-07 15:30 |
26-07-2023 15:30 |
frederikssund golfklub |
KSM Entreprise 1
|
Brandvæsenets idrætsforening
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-4
|
0-0
|
|
|
29-07 09:00 |
29-07-2023 09:00 |
Mølleåen |
Team Skovbrynet
|
CSC Golfers
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-4
|
4-5
|
|
|
|
|
Hjprtespring |
cBrain R&D
|
Team åge
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-8
|
0-1
|
|
|
07-08 15:00 |
07-08-2023 15:00 |
Smørum golfklub |
Danske Spil
|
Brandvæsenets Idrætsforening
|
Pulje 1
|
1
|
Hovedstadsområdet-5
|
1-1
|
|
|
10-08 15:00 |
10-08-2023 15:00 |
Furesø |
Medici
|
KSM Entreprise 1
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-4
|
2-0
|
|
|
10-08 15:30 |
10-08-2023 15:30 |
Greve golfklub |
DB´s bedste
|
Danske Spil
|
Pulje 1
|
2
|
Hovedstadsområdet-5
|
3-0
|
|
|
10-08 16:30 |
10-08-2023 16:30 |
Værløse Golfklub |
Team Claus
|
DFDS A/S
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-2
|
3-5
|
|
|
|
|
Vundet uden kamp |
Team Golf
|
Team Friis
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-1
|
1-0
|
|
|
|
|
Værløse |
CPH Airport
|
CSC Golfers
|
Pulje 1
|
3
|
Hovedstadsområdet-4
|
1-0
|
|
|
|
|
Værløse Golfklub |
PBU
|
Team åge
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-8
|
9-9
|
|
|
15-08 16:00 |
15-08-2023 16:00 |
Nivå |
Team Nivå
|
MaKaLa
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-5
|
3-2
|
|
|
16-08 16:37 |
16-08-2023 16:37 |
Værløse Golfklub |
Team Claus
|
BB Fugeentreprise
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-2
|
0-1
|
|
|
20-08 10:00 |
20-08-2023 10:00 |
Hornbæk |
PHS-Engineering
|
KSM Entreprise 2
|
Pulje 1
|
1
|
Nordsjælland-5
|
0-1
|
|
|
23-08 15:00 |
23-08-2023 15:00 |
Frederikssund Golfklub |
KSM Entreprise 2
|
TJeam
|
Pulje 1
|
3
|
Nordsjælland-5
|
3-2
|
|
|
23-08 15:30 |
23-08-2023 15:30 |
Greve golfklub |
DB´s bedste
|
Brandvæsenets Idrætsforening
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-5
|
2-1
|
|
|
23-08 16:40 |
23-08-2023 16:40 |
Greve Golf |
Ipsen & co.
|
SEDNA
|
Pulje 1
|
5
|
Hovedstadsområdet-6
|
0-1
|
|
|
24-08 15:00 |
24-08-2023 15:00 |
Midtsjælland |
Brandvæsenets Idrætsforening
|
DR Idræt
|
Pulje 1
|
4
|
Hovedstadsområdet-5
|
2-0
|
|
|
29-08 16:00 |
29-08-2023 16:00 |
Nivå golfklub |
Ørsted Eagles
|
Team Hakmann
|
Pulje 1
|
5
|
Nordsjælland-3
|
5-4
|
|
|
30-08 14:00 |
30-08-2023 14:00 |
Frederikssund Golfklub |
KSM Entreprise 2
|
Vincentz & Co.
|
Pulje 1
|
4
|
Nordsjælland-5
|
2-1
|
|
|
30-08 15:30 |
30-08-2023 15:30 |
Værebro Golf |
Qwaser-Lexit
|
Medici
|
Pulje 1
|
2
|
Nordsjælland-4
|
5-3
|
|
|