Kampplan for: Ung Cup Aarhus

Dato Spillested D1 D2 R
11-03 09:15 Århus Firmasport- Bane 1 FGU Skejby 3 FGU Skejby 5
1-0
11-03 09:30 Århus Firmasport- Bane 1 FGU Skejby 2 FGU Skejby 1
2-0
11-03 09:45 Århus Firmasport- Bane 1 FGU Skejby 4 FGU Skejby 5
1-2
11-03 10:00 Århus Firmasport- Bane 1 FGU Skejby 1 FGU Skejby 3
2-1
11-03 10:15 Århus Firmasport- Bane 1 FGU Skejby 4 FGU Skejby 2
0-2
11-03 10:30 Århus Firmasport- Bane 1 FGU Skejby 5 FGU Skejby 1
0-2
11-03 10:45 Århus Firmasport- Bane 1 FGU Skejby 3 FGU Skejby 4
1-2
11-03 11:00 Århus Firmasport- Bane 1 FGU Skejby 5 FGU Skejby 2
2-1
11-03 11:15 Århus Firmasport- Bane 1 FGU Skejby 1 FGU Skejby 4
1-0
11-03 11:30 Århus Firmasport- Bane 1 FGU Skejby 2 FGU Skejby 3
2-1
11-03 11:45 Århus Firmasport- Bane 1 FGU Skejby Floorball pige 1 FGU Skejby Floorball pige 5
0-5
11-03 11:45 Århus Firmasport- Bane 2 FGU Skejby Floorball drenge 1 FGU Skejby Floorball drenge 5
5-1
11-03 11:53 Århus Firmasport- Bane 1 FGU Skejby Floorball pige 3 FGU Skejby Floorball pige 4
11-03 11:53 Århus Firmasport- Bane 2 FGU Skejby Floorball drenge 2 FGU Skejby Floorball drenge 3
11-03 12:01 Århus Firmasport- Bane 1 FGU Skejby Floorball pige 2 FGU Skejby Floorball pige 5
11-03 12:01 Århus Firmasport- Bane 2 FGU Skejby Floorball drenge 4 FGU Skejby Floorball drenge 5
11-03 12:09 Århus Firmasport- Bane 1 FGU Skejby Floorball pige 4 FGU Skejby Floorball pige 1
11-03 12:09 Århus Firmasport- Bane 2 FGU Skejby Floorball drenge 3 FGU Skejby Floorball drenge 1
11-03 12:17 Århus Firmasport- Bane 1 FGU Skejby Floorball pige 2 FGU Skejby Floorball pige 3
11-03 12:17 Århus Firmasport- Bane 2 FGU Skejby Floorball drenge 4 FGU Skejby Floorball drenge 2
11-03 12:25 Århus Firmasport- Bane 1 FGU Skejby Floorball pige 5 FGU Skejby Floorball pige 4
11-03 12:25 Århus Firmasport- Bane 2 FGU Skejby Floorball drenge 5 FGU Skejby Floorball drenge 3
11-03 12:33 Århus Firmasport- Bane 1 FGU Skejby Floorball pige 1 FGU Skejby Floorball pige 2
11-03 12:33 Århus Firmasport- Bane 2 FGU Skejby Floorball drenge 1 FGU Skejby Floorball drenge 4
11-03 12:41 Århus Firmasport- Bane 1 FGU Skejby Floorball pige 5 FGU Skejby Floorball pige 3
11-03 12:41 Århus Firmasport- Bane 2 FGU Skejby Floorball drenge 5 FGU Skejby Floorball drenge 2
11-03 12:49 Århus Firmasport- Bane 1 FGU Skejby Floorball pige 4 FGU Skejby Floorball pige 2
11-03 12:49 Århus Firmasport- Bane 2 FGU Skejby Floorball drenge 3 FGU Skejby Floorball drenge 4
11-03 12:57 Århus Firmasport- Bane 1 FGU Skejby Floorball pige 3 FGU Skejby Floorball pige 1
11-03 12:57 Århus Firmasport- Bane 2 FGU Skejby Floorball drenge 2 FGU Skejby Floorball drenge 1
11-03 13:05 Århus Firmasport- Bane 1 Nr. 1 fra Pulje 1 Nr. 1 fra Pulje 2

Stævneansvarlig: Brian York Tlf.: 20 21 25 69