Kampplan for: 7-mands 2018

Dato Spillested D1 D2 R
25-04 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Nordsjællands Park og Vej CRSA
10-1
25-04 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Nygård Skole FK YU90
1-11
25-04 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Drengene fra EDC og Co. Basson Baby
3-2
25-04 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Boliggården Helsingør Politi
0-3
25-04 19:50 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 MK Pusterummet Trelleborg
1-10
02-05 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 FK YU90 Nordsjællands Park og Vej
2-3
02-05 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 MK Pusterummet Boliggården
1-17
02-05 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 CRSA Basson Baby
0-3
02-05 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Helsingør Politi Nygård Skole
3-0
02-05 19:50 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Trelleborg Drengene fra EDC og Co.
4-7
09-05 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Nordsjællands Park og Vej Basson Baby
3-0
09-05 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Boliggården FK YU90
2-2
09-05 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Trelleborg Helsingør Politi
09-05 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Nygård Skole CRSA
4-3
09-05 19:50 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Drengene fra EDC og Co. MK Pusterummet
8-0
16-05 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Helsingør Politi Nordsjællands Park og Vej
0-3
16-05 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Basson Baby Nygård Skole
0-3
16-05 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 CRSA Drengene fra EDC og Co.
3-5
16-05 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Trelleborg Boliggården
2-7
16-05 19:50 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 FK YU90 MK Pusterummet
26-5
23-05 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Nordsjællands Park og Vej Trelleborg
4-1
23-05 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Nygård Skole MK Pusterummet
8-5
23-05 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Drengene fra EDC og Co. FK YU90
5-4
23-05 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Boliggården Basson Baby
2-1
23-05 19:50 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Helsingør Politi CRSA
30-05 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 MK Pusterummet Nordsjællands Park og Vej
1-4
30-05 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Trelleborg Nygård Skole
5-7
30-05 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 CRSA Boliggården
0-3
30-05 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Helsingør Politi Drengene fra EDC og Co.
5-3
30-05 19:50 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Basson Baby FK YU90
5-4
06-06 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Nordsjællands Park og Vej Boliggården
3-10
06-06 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Nygård Skole Drengene fra EDC og Co.
0-3
06-06 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 MK Pusterummet CRSA
3-8
06-06 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Trelleborg FK YU90
0-3
06-06 19:50 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Helsingør Politi Basson Baby
8-1
13-06 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Drengene fra EDC og Co. Nordsjællands Park og Vej
4-4
13-06 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Boliggården Nygård Skole
3-0
13-06 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Basson Baby MK Pusterummet
7-1
13-06 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 CRSA Trelleborg
13-06 19:50 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 FK YU90 Helsingør Politi
4-3
20-06 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Nordsjællands Park og Vej Nygård Skole
6-7
20-06 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Drengene fra EDC og Co. Boliggården
1-0
20-06 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 MK Pusterummet Helsingør Politi
1-7
20-06 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 FK YU90 CRSA
3-0
20-06 19:50 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Basson Baby Trelleborg
6-3
15-08 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 CRSA Nordsjællands Park og Vej
0-3
15-08 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 FK YU90 Nygård Skole
3-0
15-08 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Basson Baby Drengene fra EDC og Co.
4-3
15-08 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Helsingør Politi Boliggården
15-08 19:50 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Trelleborg MK Pusterummet
0-3
22-08 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Nordsjællands Park og Vej FK YU90
5-4
22-08 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Boliggården MK Pusterummet
0-3
22-08 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Basson Baby CRSA
3-0
22-08 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Nygård Skole Helsingør Politi
0-5
22-08 19:50 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Drengene fra EDC og Co. Trelleborg
8-1
29-08 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Basson Baby Nordsjællands Park og Vej
2-7
29-08 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 FK YU90 Boliggården
3-0
29-08 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Helsingør Politi Trelleborg
29-08 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 CRSA Nygård Skole
2-2
29-08 19:50 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 MK Pusterummet Drengene fra EDC og Co.
1-16
05-09 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Nordsjællands Park og Vej Helsingør Politi
3-0
05-09 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Nygård Skole Basson Baby
9-6
05-09 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Drengene fra EDC og Co. CRSA
5-2
05-09 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Boliggården Trelleborg
05-09 19:50 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 MK Pusterummet FK YU90
3-24
12-09 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Trelleborg Nordsjællands Park og Vej
0-3
12-09 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 MK Pusterummet Nygård Skole
1-4
12-09 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 FK YU90 Drengene fra EDC og Co.
2-1
12-09 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Basson Baby Boliggården
3-3
12-09 19:50 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 CRSA Helsingør Politi
19-09 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Nordsjællands Park og Vej MK Pusterummet
10-2
19-09 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Nygård Skole Trelleborg
19-09 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Boliggården CRSA
19-09 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Drengene fra EDC og Co. Helsingør Politi
3-0
19-09 19:50 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 FK YU90 Basson Baby
6-4
26-09 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Boliggården Nordsjællands Park og Vej
0-3
26-09 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Drengene fra EDC og Co. Nygård Skole
3-0
26-09 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 CRSA MK Pusterummet
26-09 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 FK YU90 Trelleborg
3-0
26-09 19:50 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Basson Baby Helsingør Politi
3-0
03-10 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Nordsjællands Park og Vej Drengene fra EDC og Co.
2-1
03-10 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Nygård Skole Boliggården
03-10 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 MK Pusterummet Basson Baby
1-12
03-10 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Trelleborg CRSA
03-10 19:50 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Helsingør Politi FK YU90
0-3
10-10 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Nygård Skole Nordsjællands Park og Vej
10-10 18:00 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 Boliggården Drengene fra EDC og Co.
3-0
10-10 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Helsingør Politi MK Pusterummet
0-3
10-10 18:55 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 2 CRSA FK YU90
0-3
10-10 19:50 Helsingør Idrætspark Stadion og Haller- Bane 1 Trelleborg Basson Baby
1-7

Stævneansvarlig: Kim Laustrup Tlf.: 28 79 58 01