Dato | Spillested | Deltager 1 | Deltager 2 | Pulje | Runde | Række | Resultat | R |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22-03 10:30 | 22-03-2018 10:30 | Elbohallen- Bane 1 | VVS og Blik - Rybners GF2-1 | Bussen | Pulje 1 | 1 | Motionsfloorball |
3-2
|
22-03 10:30 | 22-03-2018 10:30 | Elbohallen- Bane 2 | SEM-A | Skrrrt | Pulje 1 | 1 | Motionsfloorball |
2-2
|
22-03 10:38 | 22-03-2018 10:38 | Elbohallen- Bane 1 | Jammerbugt PS 3 | Aalborg Sørøver | Pulje 1 | 1 | Motionsfloorball |
1-4
|
22-03 10:38 | 22-03-2018 10:38 | Elbohallen- Bane 2 | Sopu 1, Floorball | Peter Ynglinge 1 | Pulje 1 | 1 | Motionsfloorball |
2-1
|
22-03 10:46 | 22-03-2018 10:46 | Elbohallen- Bane 1 | Skrrrt | VVS og Blik - Rybners GF2-1 | Pulje 1 | 2 | Motionsfloorball |
4-1
|
22-03 10:46 | 22-03-2018 10:46 | Elbohallen- Bane 2 | Bussen | SEM-A | Pulje 1 | 2 | Motionsfloorball |
1-0
|
22-03 10:54 | 22-03-2018 10:54 | Elbohallen- Bane 1 | Peter Ynglinge 1 | Jammerbugt PS 3 | Pulje 1 | 2 | Motionsfloorball |
2-0
|
22-03 10:54 | 22-03-2018 10:54 | Elbohallen- Bane 2 | Aalborg Sørøver | Sopu 1, Floorball | Pulje 1 | 2 | Motionsfloorball |
8-0
|
22-03 11:02 | 22-03-2018 11:02 | Elbohallen- Bane 1 | VVS og Blik - Rybners GF2-1 | SEM-A | Pulje 1 | 7 | Motionsfloorball |
2-1
|
22-03 11:02 | 22-03-2018 11:02 | Elbohallen- Bane 2 | Skrrrt | Bussen | Pulje 1 | 7 | Motionsfloorball |
0-2
|
22-03 11:10 | 22-03-2018 11:10 | Elbohallen- Bane 1 | VVS og Blik - Rybners GF2-1 | Aalborg Sørøver | Pulje 1 | 3 | Motionsfloorball |
0-5
|
22-03 11:10 | 22-03-2018 11:10 | Elbohallen- Bane 2 | SEM-A | Peter Ynglinge 1 | Pulje 1 | 3 | Motionsfloorball |
1-1
|
22-03 11:18 | 22-03-2018 11:18 | Elbohallen- Bane 1 | Jammerbugt PS 3 | Bussen | Pulje 1 | 3 | Motionsfloorball |
1-0
|
22-03 11:18 | 22-03-2018 11:18 | Elbohallen- Bane 2 | Sopu 1, Floorball | Skrrrt | Pulje 1 | 3 | Motionsfloorball |
3-0
|
22-03 11:26 | 22-03-2018 11:26 | Elbohallen- Bane 1 | Peter Ynglinge 1 | VVS og Blik - Rybners GF2-1 | Pulje 1 | 4 | Motionsfloorball |
2-1
|
22-03 11:26 | 22-03-2018 11:26 | Elbohallen- Bane 2 | Aalborg Sørøver | SEM-A | Pulje 1 | 4 | Motionsfloorball |
8-2
|
22-03 11:34 | 22-03-2018 11:34 | Elbohallen- Bane 1 | Bussen | Sopu 1, Floorball | Pulje 1 | 4 | Motionsfloorball |
0-0
|
22-03 11:34 | 22-03-2018 11:34 | Elbohallen- Bane 2 | Skrrrt | Jammerbugt PS 3 | Pulje 1 | 4 | Motionsfloorball |
3-0
|
22-03 11:42 | 22-03-2018 11:42 | Elbohallen- Bane 1 | Jammerbugt PS 3 | Sopu 1, Floorball | Pulje 1 | 7 | Motionsfloorball |
0-4
|
22-03 11:42 | 22-03-2018 11:42 | Elbohallen- Bane 2 | Peter Ynglinge 1 | Aalborg Sørøver | Pulje 1 | 7 | Motionsfloorball |
1-2
|
22-03 11:50 | 22-03-2018 11:50 | Elbohallen- Bane 1 | VVS og Blik - Rybners GF2-1 | Sopu 1, Floorball | Pulje 1 | 5 | Motionsfloorball |
0-4
|
22-03 11:50 | 22-03-2018 11:50 | Elbohallen- Bane 2 | SEM-A | Jammerbugt PS 3 | Pulje 1 | 5 | Motionsfloorball |
2-0
|
22-03 11:58 | 22-03-2018 11:58 | Elbohallen- Bane 1 | Peter Ynglinge 1 | Skrrrt | Pulje 1 | 5 | Motionsfloorball |
4-0
|
22-03 11:58 | 22-03-2018 11:58 | Elbohallen- Bane 2 | Aalborg Sørøver | Bussen | Pulje 1 | 5 | Motionsfloorball |
2-2
|
22-03 12:06 | 22-03-2018 12:06 | Elbohallen- Bane 1 | Jammerbugt PS 3 | VVS og Blik - Rybners GF2-1 | Pulje 1 | 6 | Motionsfloorball |
2-2
|
22-03 12:06 | 22-03-2018 12:06 | Elbohallen- Bane 2 | Sopu 1, Floorball | SEM-A | Pulje 1 | 6 | Motionsfloorball |
2-0
|
22-03 12:14 | 22-03-2018 12:14 | Elbohallen- Bane 1 | Bussen | Peter Ynglinge 1 | Pulje 1 | 6 | Motionsfloorball |
0-2
|
22-03 12:14 | 22-03-2018 12:14 | Elbohallen- Bane 2 | Skrrrt | Aalborg Sørøver | Pulje 1 | 6 | Motionsfloorball |
2-3
|
22-03 12:30 | 22-03-2018 12:30 | Elbohallen- Bane 1 | Bussen | Aalborg Sørøver | Semifinale 1 | 1 | Motionsfloorball |
0-2
|
22-03 12:30 | 22-03-2018 12:30 | Elbohallen- Bane 2 | Peter Ynglinge 1 | Sopu 1, Floorball | Semifinale 2 | 1 | Motionsfloorball |
4-1
|
22-03 12:40 | 22-03-2018 12:40 | Elbohallen- Bane 1 | Aalborg Sørøver | Peter Ynglinge 1 | Finale | 2 | Motionsfloorball |
6-1
|
Stævneansvarlig: Brian York Tlf.: 20 21 25 69