Kampplan for: Mix Efterår Kollegapadel 2022

Dato Spillested D1 D2 R
Novo Nordisk Net Assets MiNi
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 3-6
Team Skole OL Novo Nordisk Net Assets
0-2
Kamp Resultat
Double 1-6, 5-7
TDC Net Mobil Vamos
2-1
Kamp Resultat
Double 4-6, 6-3, 6-4
TDC Net Mobil Powered by Vestas
2-0
Kamp Resultat
Double 6-3, 6-2
Powered by Vestas Vamos
Kamp Resultat
Team Suurblomme TDC Net Mobil
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 4-6
Team Suurblomme Powered by Vestas
0-2
Kamp Resultat
Double 1-6, 2-6
Vamos Team Suurblomme
1-2
Kamp Resultat
Double 4-6, 6-4, 3-6
Powerplay2 Dronningborg
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 6-1
Powerplay2 Jysk Ventilationsrens
2-1
Kamp Resultat
Double 6-4, 4-6, 6-0
Jysk Ventilationsrens Den blå brille
2-0
Kamp Resultat
Double 6-4, 6-2
Dronningborg Jysk Ventilationsrens
0-2
Kamp Resultat
Double 2-6, 3-6
Dronningborg Nørrevangsskolen Mix 1
2-1
Kamp Resultat
Double 6-4, 4-6, 6-3
Den blå brille Powerplay2
0-3
Kamp Resultat
Double 0-6, 0-6, 0-6
Den blå brille Dronningborg
0-2
Kamp Resultat
Double 3-6, 5-7
Team SS Team Boysen
2-0
Kamp Resultat
Double 6-0, 6-0
Team SS Højmes Håb
2-0
Kamp Resultat
Double 6-0, 6-0
Team Boysen Team LF 3
2-0
Kamp Resultat
Double 6-4, 6-1
Team LF 3 Højmes Håb
2-0
Kamp Resultat
Double 6-4, 6-4
Team LF 3 Team SS
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 0-6
Team blå stue Sandra & Vitaliy - Vattenfall
Kamp aflyst
Kamp Resultat
Sandra & Vitaliy - Vattenfall Team Føns-Højmark
Kamp aflyst
Kamp Resultat
Sandra & Vitaliy - Vattenfall LM
Kamp aflyst
Kamp Resultat
Team Føns-Højmark Team blå stue
0-2
Kamp Resultat
Double 2-6, 3-6
Team Føns-Højmark LM
Kamp Resultat
LM Team blå stue
0-2
Kamp Resultat
Double 1-6, 1-6
Skovagergaard BOSJ Bonnie & Clyde
2-0
Kamp Resultat
Double 6-3, 6-1
Karlslunde skole mix Skovagergaard
1-2
Kamp Resultat
Double 6-7, 6-4, 7-10
BOSJ Bonnie & Clyde Karlslunde skole mix
Kamp Resultat
Ruby Team CR
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 7-5
Ruby Team OFS
Kamp Resultat
Team CR NORDEN
0-2
Kamp Resultat
Double 2-6, 0-6
Team OFS Team CR
0-2
Kamp Resultat
Double 2-6, 2-6
Nordiske Medier Slothuus & Kristensen
2-1
Kamp Resultat
Double 6-2, 6-7, 10-7
Slothuus & Kristensen JC-Box
2-0
Kamp Resultat
Double 6-0, 6-0
Slothuus & Kristensen Team IVHO
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 6-1
Team IVHO JC-Box
2-0
Kamp Resultat
Double 6-4, 6-4
Team IVHO Nordiske Medier
0-2
Kamp Resultat
Double 1-6, 0-6
JC-Box Nordiske Medier
0-2
Kamp Resultat
Double 2-6, 2-6
ÅSGivgas Team Minions
0-3
Kamp Resultat
Double 0-6, 0-6, 0-6
Nørrevangsskolen Mix 2 Team Høj
Kamp Resultat
Best of 87 Team Milestone 3
2-0
Kamp Resultat
Double 7-6, 6-4
Team Milestone 3 The SmashBeasts
Kamp Resultat
The SmashBeasts Best of 87
0-2
Kamp Resultat
Double 1-6, 1-6
Kronborg Højme - karma
2-0
Kamp Resultat
Double 6-4, 6-4
Højme Topspundet Hopsmash Højme - karma
Kamp Resultat
Højme Topspundet Hopsmash Kronborg
1-2
Kamp Resultat
Double 2-6, 7-6, 4-6
Højme - karma Padel Turtles
Kamp Resultat
Padel Turtles Højme Topspundet Hopsmash
Kamp Resultat
KomKollega Nordfyns Padel mix
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 2-6
HowWeWork Team CS
2-0
Kamp Resultat
Double 6-3, 6-3
Team CS Team VGIE
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 1-6
Team VGIE HowWeWork
2-0
Kamp Resultat
Double 6-0, 6-0
21-09 19:00 Padelworld, bane 11 Team Høj ÅSGivgas
2-0
Kamp Resultat
Double 6-3, 6-1
23-09 16:00 PadelPadel Cabicon Max KomKollega
0-2
Kamp Resultat
Double 2-6, 3-6
28-09 17:00 Vejen Padelcenter Team CS Morgenholdet
2-1
Kamp Resultat
Double 2-6, 6-2, 6-2
03-10 17:00 Padelboxen, Bane 4 - Hal 1 Intersport Mixed Padel Cabicon Max
2-0
Kamp Resultat
Double 6-1, 6-2
03-10 19:00 Vejen Idrætscenter Morgenholdet HowWeWork
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 6-7
03-10 19:00 Padel Club Randers Nørrevangsskolen Mix 1 Den blå brille
2-0
Kamp Resultat
Double 6-3, 6-1
04-10 18:00 ÅSGivgas Nørrevangsskolen Mix 2
3-0
Kamp Resultat
Double 6-0, 6-0, 6-0
05-10 20:00 Kløvermarken match padel NORDEN Ruby
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 6-1
06-10 19:00 Viby J Team Minions Nørrevangsskolen Mix 2
2-0
Kamp Resultat
Double 6-1, 6-2
06-10 19:00 Padel Club Randers Jysk Ventilationsrens Nørrevangsskolen Mix 1
0-2
Kamp Resultat
Double 2-6, 5-7
PadelPadel Kronborg Padel Turtles
2-0
Kamp Resultat
Double 6-0, 6-1
19-10 18:00 Padelworld, bane 11 Team Høj Team Minions
1-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 7-5, 2-6
25-10 20:00 Padelboxen KomKollega Intersport Mixed Padel
0-2
Kamp Resultat
Double 2-6, 1-6
26-10 17:00 Match Padel Ballerup MiNi Team Skole OL
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 6-3
30-10 09:00 PadelPadel Højmes Håb Team Boysen
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 1-6
30-10 11:00 Padel Lounge Randers Nørrevangsskolen Mix 1 Powerplay2
1-2
Kamp Resultat
Double 7-5, 0-6, 2-6
31-10 07:00 Kløvermarken match padel NORDEN Team OFS
2-0
Kamp Resultat
Double 6-1, 6-0
31-10 19:00 Vejen Team VGIE Morgenholdet
2-0
Kamp Resultat
Double 6-1, 6-1
07-11 20:00 PadelBoxen Nordfyns Padel mix Intersport Mixed Padel
2-0
Kamp Resultat
Double 6-2, 6-2
08-11 16:30 PadelPadel Cabicon Max Nordfyns Padel mix
0-2
Kamp Resultat
Double 0-6, 0-6

Stævneansvarlig: Kathrine Duus Tlf.: 30 80 19 95

Stævnekontaktperson: Klaus Almind Tlf.: 31 67 34 29

Stævnekontaktperson: Dan Hansen Tlf.: 28 55 26 46