≡
Se deltagere
08-10 18:00 |
≡
Se deltagere
08-10-2019 18:00 |
Fyns Bilsalg
|
Mesilerne
|
1
|
C-række (152-166)
|
6-0
|
|
|
Fyns Bilsalg |
1 |
2 |
Kenneth Rasmussen |
125 |
126 |
Kim Larsen |
135 |
131 |
Martin Knudsen |
120 |
186 |
Mesilerne |
1 |
2 |
Else Knudsen |
102 |
122 |
Lis Mehlbye |
93 |
93 |
Aage Mehlbye |
127 |
119 |
|
≡
Se deltagere
08-10 18:00 |
≡
Se deltagere
08-10-2019 18:00 |
legetøjsmekanikerne
|
Rejseholdet
|
1
|
C-række (152-166)
|
6-0
|
|
|
legetøjsmekanikerne |
1 |
2 |
James Rasmussen |
154 |
133 |
Klaus Petersen |
134 |
122 |
Michael Christoffersen |
159 |
129 |
Rejseholdet |
1 |
2 |
Erik Yndgaard |
97 |
74 |
Kaj Johansen |
126 |
125 |
Niels Justesen |
123 |
105 |
|
≡
Se deltagere
08-10 18:00 |
≡
Se deltagere
08-10-2019 18:00 |
Emmelev
|
Lunde Renovation
|
1
|
C-række (152-166)
|
6-0
|
|
|
Emmelev |
1 |
2 |
Allan Jørgensen |
109 |
138 |
Jan Rasmussen |
148 |
137 |
Klaus Hansen |
155 |
142 |
Lunde Renovation |
1 |
2 |
Carsten Mogensen |
132 |
Frans Larsen |
103 |
Irene Rasmussen |
120 |
135 |
Jens Jørgen Poulsen |
187 |
124 |
|
≡
Se deltagere
08-10 19:00 |
≡
Se deltagere
08-10-2019 19:00 |
Otterup Massage
|
Tirsdags Drengene
|
1
|
B-række (167-179)
|
4-2
|
|
|
Otterup Massage |
1 |
2 |
Keld Jensen |
136 |
131 |
kim Stensborg |
116 |
140 |
Ove Nielsen |
135 |
137 |
Tirsdags Drengene |
1 |
2 |
Bendt Jørgensen |
125 |
88 |
Bent Hansen |
136 |
116 |
Jes Jørn Jessen |
144 |
154 |
|
≡
Se deltagere
08-10 19:00 |
≡
Se deltagere
08-10-2019 19:00 |
De 4 Musketer
|
Stige vinduespolering pigerne
|
1
|
B-række (167-179)
|
6-0
|
|
|
De 4 Musketer |
1 |
2 |
Herluf Buhl Jørgensen |
156 |
236 |
Kai Halskov |
150 |
145 |
Kurt Larsen |
106 |
129 |
Stige vinduespolering pigerne |
1 |
2 |
Ann-Berit Storm |
132 |
172 |
Bente Pedersen |
124 |
195 |
Margot Pors |
129 |
140 |
|
≡
Se deltagere
08-10 19:00 |
≡
Se deltagere
08-10-2019 19:00 |
Tirsdag Pigerne
|
Stige vinduespolering drenge
|
1
|
B-række (167-179)
|
3-3
|
|
|
Tirsdag Pigerne |
1 |
2 |
Annalise Henriksen |
118 |
108 |
Bodil Hansen |
143 |
145 |
Kirsten Andersen |
155 |
150 |
Stige vinduespolering drenge |
1 |
2 |
Benny Storm |
131 |
152 |
Jørn Ulrik Pedersen |
125 |
135 |
Poul Hansen |
139 |
137 |
|
≡
Se deltagere
08-10 20:00 |
≡
Se deltagere
08-10-2019 20:00 |
Kildegård
|
Stormtrooper
|
1
|
A-række (over 180)
|
6-0
|
|
|
Kildegård |
1 |
2 |
Jakob Pilegård |
119 |
169 |
Knud Lerch |
140 |
134 |
Kurt Lundgreen |
162 |
156 |
Stormtrooper |
1 |
2 |
Anders Kjeldsen |
157 |
95 |
Klaus Christensen |
125 |
Ole Dam |
112 |
Torben Storm |
129 |
141 |
|
≡
Se deltagere
08-10 20:00 |
≡
Se deltagere
08-10-2019 20:00 |
BK & JM
|
SJOC.dk
|
1
|
A-række (over 180)
|
6-0
|
|
|
BK & JM |
1 |
2 |
Bjarne Kristoffersen |
169 |
163 |
Bo Hansen |
159 |
157 |
Jonas Norman Larsen |
185 |
195 |
SJOC.dk |
1 |
2 |
Brian Jensen |
125 |
174 |
Lis Nielsen |
159 |
146 |
Rene Nielsen |
180 |
178 |
|
≡
Se deltagere
08-10 20:00 |
≡
Se deltagere
08-10-2019 20:00 |
A to Z
|
Fiberlan
|
1
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
A to Z |
1 |
2 |
Erik Hansen |
126 |
146 |
Kenneth Dalager |
183 |
135 |
Poul Erik Clausen |
160 |
147 |
Fiberlan |
1 |
2 |
Jytte Emiliussen |
157 |
160 |
Keld Pedersen |
148 |
122 |
Poul Jørgen Knudsen |
191 |
204 |
|
≡
Se deltagere
15-10 18:00 |
≡
Se deltagere
15-10-2019 18:00 |
SJOC.dk
|
Kildegård
|
2
|
A-række (over 180)
|
2-4
|
|
|
SJOC.dk |
1 |
2 |
Brian Jensen |
145 |
Eigil Brandt |
150 |
169 |
Jan Søndergaard |
120 |
Rene Nielsen |
156 |
158 |
Kildegård |
1 |
2 |
Jakob Pilegård |
196 |
149 |
Knud Lerch |
208 |
159 |
Kurt Lundgreen |
141 |
154 |
|
≡
Se deltagere
15-10 18:00 |
≡
Se deltagere
15-10-2019 18:00 |
Stormtrooper
|
Fiberlan
|
2
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
Stormtrooper |
1 |
2 |
kim Boulanger |
125 |
114 |
Klaus Christensen |
128 |
Ole Dam |
120 |
Torben Storm |
132 |
112 |
Fiberlan |
1 |
2 |
Finn Emiliussen |
152 |
145 |
Jytte Emiliussen |
142 |
154 |
Poul Jørgen Knudsen |
159 |
149 |
|
≡
Se deltagere
15-10 18:00 |
≡
Se deltagere
15-10-2019 18:00 |
BK & JM
|
A to Z
|
2
|
A-række (over 180)
|
6-0
|
|
|
BK & JM |
1 |
2 |
Bjarne Kristoffersen |
143 |
143 |
Bo Hansen |
202 |
195 |
Jonas Norman Larsen |
209 |
211 |
A to Z |
1 |
2 |
Allan Knudsen |
121 |
122 |
Erik Hansen |
126 |
131 |
Kenneth Dalager |
169 |
182 |
|
≡
Se deltagere
15-10 19:00 |
≡
Se deltagere
15-10-2019 19:00 |
Rejseholdet
|
Lunde Renovation
|
2
|
C-række (152-166)
|
2-4
|
|
|
Rejseholdet |
1 |
2 |
Erik Yndgaard |
82 |
104 |
Kaj Johansen |
158 |
113 |
Niels Justesen |
124 |
122 |
Lunde Renovation |
1 |
2 |
Frans Larsen |
109 |
91 |
Irene Rasmussen |
123 |
92 |
Jens Jørgen Poulsen |
127 |
172 |
|
≡
Se deltagere
15-10 19:00 |
≡
Se deltagere
15-10-2019 19:00 |
Mesilerne
|
legetøjsmekanikerne
|
2
|
C-række (152-166)
|
2-4
|
|
|
Mesilerne |
1 |
2 |
Birgit Pedersen |
130 |
133 |
Else Knudsen |
143 |
115 |
Walther Hansens |
117 |
120 |
legetøjsmekanikerne |
1 |
2 |
Allan Larsen |
143 |
111 |
James Rasmussen |
108 |
135 |
Michael Christoffersen |
113 |
168 |
|
≡
Se deltagere
15-10 19:00 |
≡
Se deltagere
15-10-2019 19:00 |
Fyns Bilsalg
|
Emmelev
|
2
|
C-række (152-166)
|
0-6
|
|
|
Fyns Bilsalg |
1 |
2 |
Kenneth Rasmussen |
73 |
67 |
Kim Larsen |
125 |
105 |
Martin Knudsen |
186 |
178 |
Emmelev |
1 |
2 |
Allan Jørgensen |
139 |
107 |
Klaus Hansen |
149 |
138 |
Thomas Jensen |
139 |
132 |
|
≡
Se deltagere
15-10 20:00 |
≡
Se deltagere
15-10-2019 20:00 |
Tirsdags Drengene
|
Stige vinduespolering drenge
|
2
|
B-række (167-179)
|
2-4
|
|
|
Tirsdags Drengene |
1 |
2 |
Bendt Jørgensen |
92 |
99 |
Jess Jørn Jessen |
167 |
139 |
Kai Madsen |
131 |
169 |
Stige vinduespolering drenge |
1 |
2 |
Benny Storm |
146 |
101 |
Jørn Ulrik Pedersen |
155 |
152 |
Preben Thygesen |
135 |
127 |
|
≡
Se deltagere
15-10 20:00 |
≡
Se deltagere
15-10-2019 20:00 |
Stige vinduespolering pigerne
|
Otterup Massage
|
2
|
B-række (167-179)
|
0-6
|
|
|
Stige vinduespolering pigerne |
1 |
2 |
Ann-Berit Storm |
135 |
145 |
Bente Pedersen |
128 |
160 |
Birgitte Godtfredsen |
121 |
146 |
Otterup Massage |
1 |
2 |
Jens Pedersen |
159 |
180 |
Keld Jensen |
143 |
139 |
Ove Nielsen |
224 |
166 |
|
≡
Se deltagere
15-10 20:00 |
≡
Se deltagere
15-10-2019 20:00 |
De 4 Musketer
|
Tirsdag Pigerne
|
2
|
B-række (167-179)
|
4-2
|
|
|
De 4 Musketer |
1 |
2 |
Herluf Buhl Jørgensen |
155 |
179 |
Kai Halskov |
135 |
131 |
Kurt Larsen |
104 |
143 |
Tirsdag Pigerne |
1 |
2 |
Annalise Henriksen |
111 |
Bodil Hansen |
162 |
135 |
Hanne Jessen |
80 |
Kirsten Andersen |
159 |
128 |
|
≡
Se deltagere
22-10 18:00 |
≡
Se deltagere
22-10-2019 18:00 |
Otterup Massage
|
Stige vinduespolering drenge
|
3
|
B-række (167-179)
|
6-0
|
|
|
Otterup Massage |
1 |
2 |
Jens Pedersen |
149 |
Keld Jensen |
135 |
kim Stensborg |
154 |
112 |
Ove Nielsen |
172 |
150 |
Stige vinduespolering drenge |
1 |
2 |
Benny Storm |
150 |
136 |
Jørn Ulrik Pedersen |
132 |
135 |
Preben Thygesen |
139 |
104 |
|
≡
Se deltagere
22-10 18:00 |
≡
Se deltagere
22-10-2019 18:00 |
Stige vinduespolering pigerne
|
Tirsdag Pigerne
|
3
|
B-række (167-179)
|
2-4
|
|
|
Stige vinduespolering pigerne |
1 |
2 |
Ann-Berit Storm |
160 |
133 |
Bente Pedersen |
142 |
133 |
Margot Pors |
146 |
124 |
Tirsdag Pigerne |
1 |
2 |
Annalise Henriksen |
128 |
117 |
Bodil Hansen |
158 |
Hanne Jessen |
115 |
Kirsten Andersen |
158 |
170 |
|
≡
Se deltagere
22-10 18:00 |
≡
Se deltagere
22-10-2019 18:00 |
De 4 Musketer
|
Tirsdags Drengene
|
3
|
B-række (167-179)
|
0-6
|
|
|
De 4 Musketer |
1 |
2 |
Herluf Buhl Jørgensen |
155 |
147 |
Kai Halskov |
112 |
138 |
Kurt Larsen |
130 |
125 |
Tirsdags Drengene |
1 |
2 |
Bendt Jørgensen |
133 |
Bent Hansen |
129 |
Jess Jørn Jessen |
117 |
162 |
Kai Madsen |
176 |
217 |
|
≡
Se deltagere
22-10 19:00 |
≡
Se deltagere
22-10-2019 19:00 |
Kildegård
|
Fiberlan
|
3
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
Kildegård |
1 |
2 |
Jakob Pilegård |
149 |
148 |
Knud Lerch |
142 |
104 |
Kurt Lundgreen |
127 |
133 |
Fiberlan |
1 |
2 |
Finn Emiliussen |
185 |
168 |
Jytte Emiliussen |
132 |
Keld Pedersen |
131 |
Poul Jørgen Knudsen |
144 |
168 |
|
≡
Se deltagere
22-10 19:00 |
≡
Se deltagere
22-10-2019 19:00 |
SJOC.dk
|
A to Z
|
3
|
A-række (over 180)
|
1-5
|
|
|
SJOC.dk |
1 |
2 |
Brian Jensen |
177 |
148 |
Eigil Brandt |
144 |
Jan Søndergaard |
91 |
Rene Nielsen |
150 |
181 |
A to Z |
1 |
2 |
Allan Knudsen |
151 |
154 |
Erik Hansen |
166 |
170 |
Kenneth Dalager |
154 |
198 |
|
≡
Se deltagere
22-10 19:00 |
≡
Se deltagere
22-10-2019 19:00 |
BK & JM
|
Stormtrooper
|
3
|
A-række (over 180)
|
6-0
|
|
|
BK & JM |
1 |
2 |
Anja Madsen |
120 |
Bjarne Kristoffersen |
141 |
139 |
Bo Hansen |
191 |
Jonas Norman Larsen |
220 |
220 |
Stormtrooper |
1 |
2 |
Anders Kjeldsen |
162 |
165 |
Kim Bounlanger |
126 |
124 |
Torben Storm |
105 |
78 |
|
≡
Se deltagere
22-10 20:00 |
≡
Se deltagere
22-10-2019 20:00 |
Mesilerne
|
Emmelev
|
3
|
C-række (152-166)
|
0-6
|
|
|
Mesilerne |
1 |
2 |
Annegrethe Jørgensen |
113 |
125 |
Birgit Pedersen |
124 |
108 |
Else Knudsen |
133 |
122 |
Emmelev |
1 |
2 |
Anders Toft Nielsen |
136 |
163 |
Klaus Hansen |
143 |
122 |
Thomas Jensen |
151 |
144 |
|
≡
Se deltagere
22-10 20:00 |
≡
Se deltagere
22-10-2019 20:00 |
legetøjsmekanikerne
|
Lunde Renovation
|
3
|
C-række (152-166)
|
2-4
|
|
|
legetøjsmekanikerne |
1 |
2 |
Allan Larsen |
126 |
James Rasmussen |
138 |
109 |
Klaus Petersen |
118 |
Michael Christoffersen |
130 |
91 |
Lunde Renovation |
1 |
2 |
Carsten Mogensen |
105 |
Frans Larsen |
91 |
Irene Rasmussen |
121 |
144 |
Jens Jørgen Poulsen |
150 |
166 |
|
≡
Se deltagere
22-10 20:00 |
≡
Se deltagere
22-10-2019 20:00 |
Fyns Bilsalg
|
Rejseholdet
|
3
|
C-række (152-166)
|
0-6
|
|
|
Fyns Bilsalg |
1 |
2 |
Kenneth Rasmussen |
145 |
107 |
Kim Larsen |
122 |
80 |
Martin Knudsen |
134 |
131 |
Rejseholdet |
1 |
2 |
Erik Yndgaard |
135 |
Kaj Johansen |
125 |
159 |
Knud Tolderlund |
152 |
135 |
Niels Justesen |
110 |
|
≡
Se deltagere
29-10 18:00 |
≡
Se deltagere
29-10-2019 18:00 |
Lunde Renovation
|
Fyns Bilsalg
|
4
|
C-række (152-166)
|
4-2
|
|
|
Lunde Renovation |
1 |
2 |
Carsten Mogensen |
171 |
Frans Larsen |
106 |
Jens Jørgen Poulsen |
142 |
136 |
Ove Larsen |
129 |
106 |
Fyns Bilsalg |
1 |
2 |
Kenneth Rasmussen |
202 |
157 |
Kristian Larsen |
129 |
141 |
Martin Knudsen |
52 |
72 |
|
≡
Se deltagere
29-10 18:00 |
≡
Se deltagere
29-10-2019 18:00 |
Emmelev
|
legetøjsmekanikerne
|
4
|
C-række (152-166)
|
6-0
|
|
|
Emmelev |
1 |
2 |
Anders Toft Nielsen |
112 |
134 |
Jan Rasmussen |
139 |
190 |
Klaus Hansen |
104 |
117 |
legetøjsmekanikerne |
1 |
2 |
Allan Larsen |
140 |
129 |
Klaus Petersen |
92 |
169 |
Michael Christoffersen |
112 |
134 |
|
≡
Se deltagere
29-10 18:00 |
≡
Se deltagere
29-10-2019 18:00 |
Rejseholdet
|
Mesilerne
|
4
|
C-række (152-166)
|
2-4
|
|
|
Rejseholdet |
1 |
2 |
Erik Yndgaard |
102 |
110 |
Knud Tolderlund |
174 |
132 |
Niels Justesen |
91 |
109 |
Mesilerne |
1 |
2 |
Annegrethe Jørgensen |
102 |
158 |
Birgit Pedersen |
124 |
123 |
Else Knudsen |
127 |
143 |
|
≡
Se deltagere
29-10 19:00 |
≡
Se deltagere
29-10-2019 19:00 |
Tirsdag Pigerne
|
Otterup Massage
|
4
|
B-række (167-179)
|
4-2
|
|
|
Tirsdag Pigerne |
1 |
2 |
Annalise Henriksen |
101 |
89 |
Bodil Hansen |
145 |
Hanne Jessen |
112 |
Kirsten Andersen |
209 |
161 |
Otterup Massage |
1 |
2 |
Jens Pedersen |
134 |
143 |
kim Stensborg |
124 |
129 |
Ove Nielsen |
165 |
97 |
|
≡
Se deltagere
29-10 19:00 |
≡
Se deltagere
29-10-2019 19:00 |
Stige vinduespolering drenge
|
De 4 Musketer
|
4
|
B-række (167-179)
|
2-4
|
|
|
Stige vinduespolering drenge |
1 |
2 |
Benny Storm |
145 |
169 |
Jørn Ulrik Pedersen |
138 |
136 |
Preben Thygesen |
119 |
128 |
De 4 Musketer |
1 |
2 |
Herluf Buhl Jørgensen |
155 |
121 |
Kai Halskov |
146 |
116 |
Kurt Larsen |
135 |
181 |
|
≡
Se deltagere
29-10 19:00 |
≡
Se deltagere
29-10-2019 19:00 |
Tirsdags Drengene
|
Stige vinduespolering pigerne
|
4
|
B-række (167-179)
|
4-2
|
|
|
Tirsdags Drengene |
1 |
2 |
Bendt Jørgensen |
96 |
Bent Hansen |
163 |
118 |
Jess Jørn Jessen |
121 |
Kai Madsen |
182 |
159 |
Stige vinduespolering pigerne |
1 |
2 |
Ann-Berit Storm |
138 |
177 |
Bente Pedersen |
101 |
112 |
Margot Pors |
110 |
103 |
|
≡
Se deltagere
29-10 20:00 |
≡
Se deltagere
29-10-2019 20:00 |
Fiberlan
|
BK & JM
|
4
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
Fiberlan |
1 |
2 |
Finn Emiliussen |
133 |
Jytte Emiliussen |
169 |
130 |
Keld Pedersen |
83 |
Poul Jørgen Knudsen |
191 |
157 |
BK & JM |
1 |
2 |
Anja Madsen |
158 |
Bjarne Kristoffersen |
135 |
Bo Hansen |
205 |
122 |
Jonas Norman Larsen |
192 |
193 |
|
≡
Se deltagere
29-10 20:00 |
≡
Se deltagere
29-10-2019 20:00 |
A to Z
|
Kildegård
|
4
|
A-række (over 180)
|
4-2
|
|
|
A to Z |
1 |
2 |
Allan Knudsen |
180 |
115 |
Erik Hansen |
133 |
167 |
Kenneth Dalager |
194 |
166 |
Kildegård |
1 |
2 |
Jakob Pilegård |
179 |
146 |
Knud Lerch |
165 |
136 |
Kurt Lundgreen |
165 |
102 |
|
≡
Se deltagere
29-10 20:00 |
≡
Se deltagere
29-10-2019 20:00 |
Stormtrooper
|
SJOC.dk
|
4
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
Stormtrooper |
1 |
2 |
kim Boulanger |
126 |
136 |
Kim Bounlanger |
111 |
130 |
Klaus Christensen |
115 |
112 |
SJOC.dk |
1 |
2 |
Brian Jensen |
150 |
Eigil Brandt |
133 |
Jan Søndergaard |
112 |
105 |
Rene Nielsen |
157 |
167 |
|
≡
Se deltagere
05-11 18:00 |
≡
Se deltagere
05-11-2019 18:00 |
A to Z
|
Stormtrooper
|
5
|
A-række (over 180)
|
6-0
|
|
|
A to Z |
1 |
2 |
Allan Knudsen |
158 |
156 |
Kenneth Dalager |
150 |
136 |
Poul Erik Clausen |
160 |
173 |
Stormtrooper |
1 |
2 |
Anders Kjeldsen |
156 |
151 |
Ole Dam |
98 |
103 |
Torben Storm |
166 |
124 |
|
≡
Se deltagere
05-11 18:00 |
≡
Se deltagere
05-11-2019 18:00 |
Kildegård
|
BK & JM
|
5
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
Kildegård |
1 |
2 |
Jakob Pilegård |
137 |
175 |
Knud Lerch |
168 |
158 |
Kurt Lundgreen |
130 |
145 |
BK & JM |
1 |
2 |
Anja Madsen |
156 |
Bjarne Kristoffersen |
166 |
Bo Hansen |
181 |
157 |
Jonas Norman Larsen |
256 |
190 |
|
≡
Se deltagere
05-11 18:00 |
≡
Se deltagere
05-11-2019 18:00 |
Fiberlan
|
SJOC.dk
|
5
|
A-række (over 180)
|
2-4
|
|
|
Fiberlan |
1 |
2 |
Finn Emiliussen |
138 |
192 |
Jytte Emiliussen |
111 |
Keld Pedersen |
130 |
Poul Jørgen Knudsen |
193 |
168 |
SJOC.dk |
1 |
2 |
Brian Jensen |
155 |
Eigil Brandt |
228 |
180 |
Jan Søndergaard |
143 |
Rene Nielsen |
170 |
138 |
|
≡
Se deltagere
05-11 19:00 |
≡
Se deltagere
05-11-2019 19:00 |
legetøjsmekanikerne
|
Fyns Bilsalg
|
5
|
C-række (152-166)
|
6-0
|
|
|
legetøjsmekanikerne |
1 |
2 |
Allan Larsen |
109 |
James Rasmussen |
138 |
132 |
Klaus Petersen |
172 |
Michael Christoffersen |
115 |
137 |
Fyns Bilsalg |
1 |
2 |
Kenneth Rasmussen |
126 |
132 |
Kim Larsen |
114 |
116 |
Kristian Larsen |
107 |
97 |
|
≡
Se deltagere
05-11 19:00 |
≡
Se deltagere
05-11-2019 19:00 |
Emmelev
|
Rejseholdet
|
5
|
C-række (152-166)
|
0-6
|
|
|
Emmelev |
1 |
2 |
Allan Jørgensen |
119 |
124 |
Jan Rasmussen |
136 |
153 |
Klaus Hansen |
118 |
107 |
Rejseholdet |
1 |
2 |
Kaj Johansen |
137 |
144 |
Knud Tolderlund |
113 |
124 |
Niels Justesen |
137 |
122 |
|
≡
Se deltagere
05-11 19:00 |
≡
Se deltagere
05-11-2019 19:00 |
Lunde Renovation
|
Mesilerne
|
5
|
C-række (152-166)
|
4-2
|
|
|
Lunde Renovation |
1 |
2 |
Carsten Mogensen |
124 |
114 |
Frans Larsen |
156 |
100 |
Irene Rasmussen |
113 |
135 |
Mesilerne |
1 |
2 |
Birgit Pedersen |
151 |
131 |
Else Knudsen |
101 |
144 |
Lis Mehlbye |
88 |
98 |
|
≡
Se deltagere
05-11 20:00 |
≡
Se deltagere
05-11-2019 20:00 |
Tirsdag Pigerne
|
Tirsdags Drengene
|
5
|
B-række (167-179)
|
0-6
|
|
|
Tirsdag Pigerne |
1 |
2 |
Annalise Henriksen |
102 |
Bodil Hansen |
121 |
157 |
Hanne Jessen |
135 |
Kirsten Andersen |
163 |
113 |
Tirsdags Drengene |
1 |
2 |
Bendt Jørgensen |
146 |
89 |
Jess Jørn Jessen |
131 |
183 |
Kai Madsen |
145 |
132 |
|
≡
Se deltagere
05-11 20:00 |
≡
Se deltagere
05-11-2019 20:00 |
Otterup Massage
|
De 4 Musketer
|
5
|
B-række (167-179)
|
6-0
|
|
|
Otterup Massage |
1 |
2 |
Jens Pedersen |
167 |
145 |
Keld Jensen |
138 |
kim Stensborg |
153 |
109 |
Ove Nielsen |
145 |
De 4 Musketer |
1 |
2 |
Herluf Buhl Jørgensen |
167 |
147 |
Kai Halskov |
98 |
122 |
Kurt Larsen |
122 |
104 |
|
≡
Se deltagere
05-11 20:00 |
≡
Se deltagere
05-11-2019 20:00 |
Stige vinduespolering drenge
|
Stige vinduespolering pigerne
|
5
|
B-række (167-179)
|
6-0
|
|
|
Stige vinduespolering drenge |
1 |
2 |
Benny Storm |
150 |
150 |
Jørn Ulrik Pedersen |
137 |
154 |
Preben Thygesen |
141 |
121 |
Stige vinduespolering pigerne |
1 |
2 |
Ann-Berit Storm |
144 |
151 |
Bente Pedersen |
127 |
141 |
Margot Pors |
112 |
97 |
|
≡
Se deltagere
12-11 18:00 |
≡
Se deltagere
12-11-2019 18:00 |
Tirsdags Drengene
|
Otterup Massage
|
6
|
B-række (167-179)
|
2-4
|
|
|
Tirsdags Drengene |
1 |
2 |
Bendt Jørgensen |
153 |
116 |
Bent Hansen |
141 |
145 |
Jess Jørn Jessen |
153 |
Kai Madsen |
159 |
Otterup Massage |
1 |
2 |
Jens Pedersen |
154 |
163 |
Keld Jensen |
165 |
175 |
kim Stensborg |
115 |
Ove Nielsen |
124 |
|
≡
Se deltagere
12-11 18:00 |
≡
Se deltagere
12-11-2019 18:00 |
Stige vinduespolering pigerne
|
De 4 Musketer
|
6
|
B-række (167-179)
|
0-6
|
|
|
Stige vinduespolering pigerne |
1 |
2 |
Bente Pedersen |
125 |
132 |
Birgitte Godtfredsen |
123 |
111 |
Margot Pors |
134 |
134 |
De 4 Musketer |
1 |
2 |
Herluf Buhl Jørgensen |
170 |
157 |
Kai Halskov |
133 |
137 |
Kurt Larsen |
141 |
127 |
|
≡
Se deltagere
12-11 18:00 |
≡
Se deltagere
12-11-2019 18:00 |
Stige vinduespolering drenge
|
Tirsdag Pigerne
|
6
|
B-række (167-179)
|
4-2
|
|
|
Stige vinduespolering drenge |
1 |
2 |
Benny Storm |
156 |
124 |
Jørn Ulrik Pedersen |
172 |
121 |
Preben Thygesen |
141 |
132 |
Tirsdag Pigerne |
1 |
2 |
Annalise Henriksen |
108 |
136 |
Hanne Jessen |
106 |
117 |
Kirsten Andersen |
162 |
146 |
|
≡
Se deltagere
12-11 19:00 |
≡
Se deltagere
12-11-2019 19:00 |
Stormtrooper
|
Kildegård
|
6
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
Stormtrooper |
1 |
2 |
kim Boulanger |
100 |
111 |
Ole Dam |
123 |
146 |
Torben Storm |
137 |
133 |
Kildegård |
1 |
2 |
Jakob Pilegård |
151 |
189 |
Knud Lerch |
132 |
168 |
Kurt Lundgreen |
119 |
145 |
|
≡
Se deltagere
12-11 19:00 |
≡
Se deltagere
12-11-2019 19:00 |
SJOC.dk
|
BK & JM
|
6
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
SJOC.dk |
1 |
2 |
Brian Jensen |
154 |
147 |
Eigil Brandt |
165 |
128 |
Jan Søndergaard |
119 |
Rene Nielsen |
212 |
BK & JM |
1 |
2 |
Anja Madsen |
135 |
Bjarne Kristoffersen |
146 |
Bo Hansen |
173 |
149 |
Jonas Norman Larsen |
210 |
203 |
|
≡
Se deltagere
12-11 19:00 |
≡
Se deltagere
12-11-2019 19:00 |
Fiberlan
|
A to Z
|
6
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
Fiberlan |
1 |
2 |
Finn Emiliussen |
132 |
139 |
Jytte Emiliussen |
140 |
146 |
Keld Pedersen |
172 |
152 |
A to Z |
1 |
2 |
Allan Knudsen |
168 |
120 |
Erik Hansen |
135 |
157 |
Kenneth Dalager |
149 |
165 |
|
≡
Se deltagere
12-11 20:00 |
≡
Se deltagere
12-11-2019 20:00 |
Rejseholdet
|
legetøjsmekanikerne
|
6
|
C-række (152-166)
|
2-4
|
|
|
Rejseholdet |
1 |
2 |
Erik Yndgaard |
111 |
82 |
Kaj Johansen |
144 |
154 |
Knud Tolderlund |
138 |
148 |
legetøjsmekanikerne |
1 |
2 |
Allan Larsen |
97 |
179 |
Klaus Petersen |
108 |
157 |
Michael Christoffersen |
148 |
134 |
|
≡
Se deltagere
12-11 20:00 |
≡
Se deltagere
12-11-2019 20:00 |
Mesilerne
|
Fyns Bilsalg
|
6
|
C-række (152-166)
|
0-6
|
|
|
Mesilerne |
1 |
2 |
Birgit Pedersen |
127 |
119 |
Else Knudsen |
102 |
122 |
Lis Mehlbye |
93 |
93 |
Fyns Bilsalg |
1 |
2 |
Kenneth Rasmussen |
125 |
126 |
Kristian Larsen |
135 |
131 |
Martin Knudsen |
120 |
186 |
|
≡
Se deltagere
12-11 20:00 |
≡
Se deltagere
12-11-2019 20:00 |
Lunde Renovation
|
Emmelev
|
6
|
C-række (152-166)
|
0-6
|
|
|
Lunde Renovation |
1 |
2 |
Frans Larsen |
127 |
131 |
Irene Rasmussen |
157 |
131 |
Ove Larsen |
117 |
114 |
Emmelev |
1 |
2 |
Allan Jørgensen |
96 |
Anders Toft Nielsen |
166 |
158 |
Klaus Hansen |
137 |
151 |
Thomas Jensen |
118 |
|
≡
Se deltagere
19-11 18:00 |
≡
Se deltagere
19-11-2019 18:00 |
legetøjsmekanikerne
|
Mesilerne
|
7
|
C-række (152-166)
|
6-0
|
|
|
legetøjsmekanikerne |
1 |
2 |
Allan Larsen |
129 |
James Rasmussen |
148 |
81 |
Klaus Petersen |
158 |
117 |
Michael Christoffersen |
122 |
Mesilerne |
1 |
2 |
Birgit Pedersen |
140 |
98 |
Else Knudsen |
138 |
114 |
Lis Mehlbye |
112 |
94 |
|
≡
Se deltagere
19-11 18:00 |
≡
Se deltagere
19-11-2019 18:00 |
Lunde Renovation
|
Rejseholdet
|
7
|
C-række (152-166)
|
6-0
|
|
|
Lunde Renovation |
1 |
2 |
Frans Larsen |
111 |
95 |
Jens Jørgen Poulsen |
137 |
176 |
Ove Larsen |
143 |
143 |
Rejseholdet |
1 |
2 |
Erik Yndgaard |
80 |
94 |
Knud Tolderlund |
136 |
163 |
Niels Justesen |
121 |
151 |
|
≡
Se deltagere
19-11 18:00 |
≡
Se deltagere
19-11-2019 18:00 |
Emmelev
|
Fyns Bilsalg
|
7
|
C-række (152-166)
|
6-0
|
|
|
Emmelev |
1 |
2 |
Allan Jørgensen |
102 |
Anders Toft Nielsen |
122 |
Klaus Hansen |
156 |
137 |
Thomas Jensen |
148 |
124 |
Fyns Bilsalg |
1 |
2 |
Kenneth Rasmussen |
121 |
147 |
Kim Larsen |
112 |
111 |
Kristian Larsen |
145 |
117 |
|
≡
Se deltagere
19-11 19:00 |
≡
Se deltagere
19-11-2019 19:00 |
Otterup Massage
|
Stige vinduespolering pigerne
|
7
|
B-række (167-179)
|
2-4
|
|
|
Otterup Massage |
1 |
2 |
Jens Pedersen |
160 |
Keld Jensen |
152 |
157 |
kim Stensborg |
99 |
Ove Nielsen |
122 |
110 |
Stige vinduespolering pigerne |
1 |
2 |
Ann-Berit Storm |
125 |
155 |
Bente Pedersen |
148 |
114 |
Margot Pors |
125 |
180 |
|
≡
Se deltagere
19-11 19:00 |
≡
Se deltagere
19-11-2019 19:00 |
Stige vinduespolering drenge
|
Tirsdags Drengene
|
7
|
B-række (167-179)
|
6-0
|
|
|
Stige vinduespolering drenge |
1 |
2 |
Benny Storm |
127 |
188 |
Jørn Ulrik Pedersen |
159 |
126 |
Preben Thygesen |
144 |
130 |
Tirsdags Drengene |
1 |
2 |
Bendt Jørgensen |
127 |
Bent Hansen |
106 |
Jess Jørn Jessen |
137 |
169 |
Kai Madsen |
164 |
127 |
|
≡
Se deltagere
19-11 19:00 |
≡
Se deltagere
19-11-2019 19:00 |
Tirsdag Pigerne
|
De 4 Musketer
|
7
|
B-række (167-179)
|
0-6
|
|
|
Tirsdag Pigerne |
1 |
2 |
Annalise Henriksen |
90 |
Bodil Hansen |
131 |
136 |
Hanne Jessen |
124 |
114 |
Kirsten Andersen |
110 |
De 4 Musketer |
1 |
2 |
Herluf Buhl Jørgensen |
126 |
144 |
Kai Halskov |
107 |
144 |
Kurt Larsen |
116 |
139 |
|
≡
Se deltagere
19-11 20:00 |
≡
Se deltagere
19-11-2019 20:00 |
Kildegård
|
SJOC.dk
|
7
|
A-række (over 180)
|
4-2
|
|
|
Kildegård |
1 |
2 |
Jakob Pilegård |
135 |
131 |
Knud Lerch |
155 |
200 |
Kurt Lundgreen |
136 |
134 |
SJOC.dk |
1 |
2 |
Brian Jensen |
147 |
141 |
Eigil Brandt |
113 |
Jan Søndergaard |
138 |
Rene Nielsen |
158 |
158 |
|
≡
Se deltagere
19-11 20:00 |
≡
Se deltagere
19-11-2019 20:00 |
Fiberlan
|
Stormtrooper
|
7
|
A-række (over 180)
|
6-0
|
|
|
Fiberlan |
1 |
2 |
Finn Emiliussen |
160 |
142 |
Jytte Emiliussen |
139 |
145 |
Poul Jørgen Knudsen |
124 |
159 |
Stormtrooper |
1 |
2 |
Anders Kjeldsen |
154 |
121 |
Klaus Christensen |
113 |
108 |
torben jørgensen |
105 |
106 |
|
≡
Se deltagere
19-11 20:00 |
≡
Se deltagere
19-11-2019 20:00 |
A to Z
|
BK & JM
|
7
|
A-række (over 180)
|
2-4
|
|
|
A to Z |
1 |
2 |
Allan Knudsen |
157 |
Erik Hansen |
153 |
Kenneth Dalager |
191 |
189 |
Poul Erik Clausen |
177 |
166 |
BK & JM |
1 |
2 |
Anja Madsen |
183 |
168 |
Bjarne Kristoffersen |
143 |
Bo Hansen |
151 |
Jonas Norman Larsen |
189 |
248 |
|
≡
Se deltagere
26-11 18:00 |
≡
Se deltagere
26-11-2019 18:00 |
A to Z
|
SJOC.dk
|
8
|
A-række (over 180)
|
2-4
|
|
|
A to Z |
1 |
2 |
Allan Knudsen |
110 |
150 |
Erik Hansen |
158 |
198 |
Kenneth Dalager |
180 |
137 |
SJOC.dk |
1 |
2 |
Brian Jensen |
145 |
Eigil Brandt |
153 |
173 |
Jan Søndergaard |
123 |
Rene Nielsen |
151 |
199 |
|
≡
Se deltagere
26-11 18:00 |
≡
Se deltagere
26-11-2019 18:00 |
Fiberlan
|
Kildegård
|
8
|
A-række (over 180)
|
6-0
|
|
|
Fiberlan |
1 |
2 |
Finn Emiliussen |
132 |
Jytte Emiliussen |
179 |
159 |
Keld Pedersen |
125 |
Poul Jørgen Knudsen |
189 |
199 |
Kildegård |
1 |
2 |
Jakob Pilegård |
112 |
147 |
Knud Lerch |
178 |
143 |
Kurt Lundgreen |
146 |
151 |
|
≡
Se deltagere
26-11 18:00 |
≡
Se deltagere
26-11-2019 18:00 |
Stormtrooper
|
BK & JM
|
8
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
Stormtrooper |
1 |
2 |
Anders Kjeldsen |
145 |
kim Boulanger |
116 |
Klaus Christensen |
163 |
134 |
Torben Storm |
156 |
136 |
BK & JM |
1 |
2 |
Anja Madsen |
157 |
117 |
Bo Hansen |
162 |
127 |
Jonas Norman Larsen |
184 |
173 |
|
≡
Se deltagere
26-11 19:00 |
≡
Se deltagere
26-11-2019 19:00 |
Emmelev
|
Mesilerne
|
8
|
C-række (152-166)
|
4-2
|
|
|
Emmelev |
1 |
2 |
Allan Jørgensen |
128 |
114 |
Jan Rasmussen |
160 |
127 |
Klaus Hansen |
138 |
143 |
Mesilerne |
1 |
2 |
Birgit Pedersen |
101 |
125 |
Else Knudsen |
104 |
137 |
Lis Mehlbye |
84 |
125 |
|
≡
Se deltagere
26-11 19:00 |
≡
Se deltagere
26-11-2019 19:00 |
Lunde Renovation
|
legetøjsmekanikerne
|
8
|
C-række (152-166)
|
2-4
|
|
|
Lunde Renovation |
1 |
2 |
Frans Larsen |
89 |
90 |
Jens Jørgen Poulsen |
152 |
153 |
Ove Larsen |
111 |
128 |
legetøjsmekanikerne |
1 |
2 |
James Rasmussen |
151 |
127 |
Klaus Petersen |
154 |
126 |
Michael Christoffersen |
138 |
110 |
|
≡
Se deltagere
26-11 19:00 |
≡
Se deltagere
26-11-2019 19:00 |
Rejseholdet
|
Fyns Bilsalg
|
8
|
C-række (152-166)
|
0-6
|
|
|
Rejseholdet |
1 |
2 |
Erik Yndgaard |
97 |
Kaj Johansen |
107 |
Knud Tolderlund |
146 |
167 |
Niels Justesen |
133 |
166 |
Fyns Bilsalg |
1 |
2 |
Kenneth Rasmussen |
126 |
141 |
Kim Larsen |
131 |
170 |
Martin Knudsen |
140 |
128 |
|
≡
Se deltagere
26-11 20:00 |
≡
Se deltagere
26-11-2019 20:00 |
Stige vinduespolering drenge
|
Otterup Massage
|
8
|
B-række (167-179)
|
2-4
|
|
|
Stige vinduespolering drenge |
1 |
2 |
Benny Storm |
141 |
166 |
Jørn Ulrik Pedersen |
166 |
124 |
Preben Thygesen |
133 |
138 |
Otterup Massage |
1 |
2 |
Jens Pedersen |
158 |
132 |
Keld Jensen |
190 |
kim Stensborg |
106 |
Ove Nielsen |
157 |
129 |
|
≡
Se deltagere
26-11 20:00 |
≡
Se deltagere
26-11-2019 20:00 |
Tirsdag Pigerne
|
Stige vinduespolering pigerne
|
8
|
B-række (167-179)
|
4-2
|
|
|
Tirsdag Pigerne |
1 |
2 |
Bodil Hansen |
171 |
118 |
Kirsten Andersen |
140 |
144 |
Troels Jørgensen |
159 |
111 |
Stige vinduespolering pigerne |
1 |
2 |
Ann-Berit Storm |
153 |
145 |
Bente Pedersen |
136 |
118 |
Margot Pors |
156 |
125 |
|
≡
Se deltagere
26-11 20:00 |
≡
Se deltagere
26-11-2019 20:00 |
Tirsdags Drengene
|
De 4 Musketer
|
8
|
B-række (167-179)
|
0-6
|
|
|
Tirsdags Drengene |
1 |
2 |
Bendt Jørgensen |
130 |
136 |
Bent Hansen |
137 |
158 |
Jess Jørn Jessen |
126 |
126 |
De 4 Musketer |
1 |
2 |
Herluf Buhl Jørgensen |
147 |
139 |
Kai Halskov |
160 |
159 |
Kurt Larsen |
125 |
220 |
|
≡
Se deltagere
03-12 18:00 |
≡
Se deltagere
03-12-2019 18:00 |
De 4 Musketer
|
Stige vinduespolering drenge
|
9
|
B-række (167-179)
|
2-4
|
|
|
De 4 Musketer |
1 |
2 |
Herluf Buhl Jørgensen |
168 |
209 |
Kai Halskov |
119 |
124 |
Kurt Larsen |
87 |
130 |
Stige vinduespolering drenge |
1 |
2 |
Benny Storm |
135 |
138 |
Jørn Ulrik Pedersen |
146 |
165 |
Preben Thygesen |
143 |
124 |
|
≡
Se deltagere
03-12 18:00 |
≡
Se deltagere
03-12-2019 18:00 |
Otterup Massage
|
Tirsdag Pigerne
|
9
|
B-række (167-179)
|
6-0
|
|
|
Otterup Massage |
1 |
2 |
Jens Pedersen |
122 |
145 |
kim Stensborg |
150 |
100 |
Ove Nielsen |
159 |
159 |
Tirsdag Pigerne |
1 |
2 |
Annalise Henriksen |
101 |
Bodil Hansen |
130 |
156 |
Hanne Jessen |
92 |
Kirsten Andersen |
139 |
136 |
|
≡
Se deltagere
03-12 18:00 |
≡
Se deltagere
03-12-2019 18:00 |
Stige vinduespolering pigerne
|
Tirsdags Drengene
|
9
|
B-række (167-179)
|
2-4
|
|
|
Stige vinduespolering pigerne |
1 |
2 |
Ann-Berit Storm |
125 |
156 |
Bente Pedersen |
100 |
156 |
Margot Pors |
139 |
113 |
Tirsdags Drengene |
1 |
2 |
Bendt Jørgensen |
135 |
102 |
Bent Hansen |
157 |
167 |
Jess Jørn Jessen |
159 |
Kai Madsen |
142 |
|
≡
Se deltagere
03-12 19:00 |
≡
Se deltagere
03-12-2019 19:00 |
BK & JM
|
Fiberlan
|
9
|
A-række (over 180)
|
6-0
|
|
|
BK & JM |
1 |
2 |
Bjarne Kristoffersen |
190 |
177 |
Bo Hansen |
181 |
190 |
Jonas Norman Larsen |
172 |
179 |
Fiberlan |
1 |
2 |
Finn Emiliussen |
173 |
177 |
Jytte Emiliussen |
142 |
139 |
Poul Jørgen Knudsen |
163 |
164 |
|
≡
Se deltagere
03-12 19:00 |
≡
Se deltagere
03-12-2019 19:00 |
Kildegård
|
A to Z
|
9
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
Kildegård |
1 |
2 |
Jakob Pilegård |
149 |
125 |
Knud Lerch |
154 |
136 |
Kurt Lundgreen |
160 |
139 |
A to Z |
1 |
2 |
Allan Knudsen |
202 |
157 |
Erik Hansen |
135 |
170 |
Kenneth Dalager |
161 |
157 |
|
≡
Se deltagere
03-12 19:00 |
≡
Se deltagere
03-12-2019 19:00 |
SJOC.dk
|
Stormtrooper
|
9
|
A-række (over 180)
|
6-0
|
|
|
SJOC.dk |
1 |
2 |
Brian Jensen |
150 |
167 |
Eigil Brandt |
133 |
Jan Søndergaard |
112 |
105 |
Rene Nielsen |
157 |
Stormtrooper |
1 |
2 |
Anders Kjeldsen |
126 |
136 |
Kim Bounlanger |
111 |
130 |
Klaus Christensen |
115 |
112 |
|
≡
Se deltagere
03-12 20:00 |
≡
Se deltagere
03-12-2019 20:00 |
legetøjsmekanikerne
|
Emmelev
|
9
|
C-række (152-166)
|
4-2
|
|
|
legetøjsmekanikerne |
1 |
2 |
Allan Larsen |
110 |
148 |
Klaus Petersen |
113 |
119 |
Michael Christoffersen |
112 |
132 |
Emmelev |
1 |
2 |
Allan Jørgensen |
104 |
135 |
Jan Rasmussen |
149 |
113 |
Klaus Hansen |
132 |
99 |
|
≡
Se deltagere
03-12 20:00 |
≡
Se deltagere
03-12-2019 20:00 |
Fyns Bilsalg
|
Lunde Renovation
|
9
|
C-række (152-166)
|
2-4
|
|
|
Fyns Bilsalg |
1 |
2 |
Kenneth Rasmussen |
145 |
118 |
Kristian Larsen |
118 |
104 |
Martin Knudsen |
144 |
83 |
Lunde Renovation |
1 |
2 |
Carsten Mogensen |
164 |
129 |
Frans Larsen |
101 |
Irene Rasmussen |
102 |
133 |
Ove Larsen |
128 |
|
≡
Se deltagere
03-12 20:00 |
≡
Se deltagere
03-12-2019 20:00 |
Mesilerne
|
Rejseholdet
|
9
|
C-række (152-166)
|
0-6
|
|
|
Mesilerne |
1 |
2 |
Birgit Pedersen |
84 |
127 |
Else Knudsen |
142 |
136 |
Lis Mehlbye |
123 |
66 |
Rejseholdet |
1 |
2 |
Erik Yndgaard |
137 |
117 |
Knud Tolderlund |
141 |
161 |
Niels Justesen |
122 |
97 |
|
≡
Se deltagere
07-01 18:00 |
≡
Se deltagere
07-01-2020 18:00 |
Rejseholdet
|
Emmelev
|
10
|
C-række (152-166)
|
2-4
|
|
|
Rejseholdet |
1 |
2 |
Kaj Johansen |
126 |
155 |
Knud Tolderlund |
148 |
143 |
Niels Justesen |
116 |
157 |
Emmelev |
1 |
2 |
Anders Toft Nielsen |
145 |
185 |
Jan Rasmussen |
165 |
Klaus Hansen |
115 |
139 |
Thomas Jensen |
101 |
|
≡
Se deltagere
07-01 18:00 |
≡
Se deltagere
07-01-2020 18:00 |
Fyns Bilsalg
|
legetøjsmekanikerne
|
10
|
C-række (152-166)
|
4-2
|
|
|
Fyns Bilsalg |
1 |
2 |
Kenneth Rasmussen |
92 |
88 |
Kim Larsen |
111 |
164 |
Martin Knudsen |
133 |
136 |
legetøjsmekanikerne |
1 |
2 |
Allan Larsen |
124 |
115 |
Klaus Petersen |
127 |
103 |
Michael Christoffersen |
94 |
91 |
|
≡
Se deltagere
07-01 18:00 |
≡
Se deltagere
07-01-2020 18:00 |
Mesilerne
|
Lunde Renovation
|
10
|
C-række (152-166)
|
2-4
|
|
|
Mesilerne |
1 |
2 |
Birgit Pedersen |
127 |
112 |
Else Knudsen |
127 |
132 |
Lis Mehlbye |
122 |
96 |
Lunde Renovation |
1 |
2 |
Carsten Mogensen |
128 |
105 |
Frans Larsen |
83 |
Jens Jørgen Poulsen |
149 |
144 |
Ove Larsen |
135 |
|
≡
Se deltagere
07-01 19:00 |
≡
Se deltagere
07-01-2020 19:00 |
Tirsdags Drengene
|
Tirsdag Pigerne
|
10
|
B-række (167-179)
|
6-0
|
|
|
Tirsdags Drengene |
1 |
2 |
Bendt Jørgensen |
142 |
116 |
Bent Hansen |
134 |
127 |
Jess Jørn Jessen |
147 |
165 |
Tirsdag Pigerne |
1 |
2 |
Annalise Henriksen |
100 |
112 |
Bodil Hansen |
110 |
160 |
Troels Jørgensen |
120 |
101 |
|
≡
Se deltagere
07-01 19:00 |
≡
Se deltagere
07-01-2020 19:00 |
De 4 Musketer
|
Otterup Massage
|
10
|
B-række (167-179)
|
2-4
|
|
|
De 4 Musketer |
1 |
2 |
Herluf Buhl Jørgensen |
158 |
130 |
Kai Halskov |
135 |
129 |
Kurt Larsen |
133 |
113 |
Otterup Massage |
1 |
2 |
Jens Pedersen |
131 |
Keld Jensen |
110 |
kim Stensborg |
126 |
120 |
Ove Nielsen |
148 |
171 |
|
≡
Se deltagere
07-01 19:00 |
≡
Se deltagere
07-01-2020 19:00 |
Stige vinduespolering pigerne
|
Stige vinduespolering drenge
|
10
|
B-række (167-179)
|
6-0
|
|
|
Stige vinduespolering pigerne |
1 |
2 |
Ann-Berit Storm |
177 |
163 |
Bente Pedersen |
65 |
83 |
Margot Pors |
128 |
108 |
Stige vinduespolering drenge |
1 |
2 |
Benny Storm |
132 |
136 |
Jørn Ulrik Pedersen |
120 |
111 |
Preben Thygesen |
113 |
103 |
|
≡
Se deltagere
07-01 20:00 |
≡
Se deltagere
07-01-2020 20:00 |
Stormtrooper
|
A to Z
|
10
|
A-række (over 180)
|
6-0
|
|
|
Stormtrooper |
1 |
2 |
Anders Kjeldsen |
154 |
124 |
kim Boulanger |
145 |
181 |
torben jørgensen |
149 |
142 |
A to Z |
1 |
2 |
Allan Knudsen |
126 |
144 |
Erik Hansen |
145 |
149 |
Kenneth Dalager |
158 |
150 |
|
≡
Se deltagere
07-01 20:00 |
≡
Se deltagere
07-01-2020 20:00 |
BK & JM
|
Kildegård
|
10
|
A-række (over 180)
|
6-0
|
|
|
BK & JM |
1 |
2 |
Anja Madsen |
130 |
126 |
Bjarne Kristoffersen |
158 |
Bo Hansen |
128 |
Jonas Norman Larsen |
279 |
220 |
Kildegård |
1 |
2 |
Jakob Pilegård |
199 |
149 |
Knud Lerch |
113 |
104 |
Kurt Lundgreen |
111 |
116 |
|
≡
Se deltagere
07-01 20:00 |
≡
Se deltagere
07-01-2020 20:00 |
SJOC.dk
|
Fiberlan
|
10
|
A-række (over 180)
|
6-0
|
|
|
SJOC.dk |
1 |
2 |
Brian Jensen |
164 |
116 |
Eigil Brandt |
167 |
137 |
Rene Nielsen |
147 |
184 |
Fiberlan |
1 |
2 |
Finn Emiliussen |
136 |
134 |
Jytte Emiliussen |
152 |
Keld Pedersen |
88 |
Poul Jørgen Knudsen |
172 |
206 |
|
≡
Se deltagere
14-01 18:00 |
≡
Se deltagere
14-01-2020 18:00 |
Kildegård
|
Stormtrooper
|
11
|
A-række (over 180)
|
6-0
|
|
|
Kildegård |
1 |
2 |
Jakob Pilegård |
217 |
176 |
Knud Lerch |
168 |
150 |
Kurt Lundgreen |
118 |
154 |
Stormtrooper |
1 |
2 |
Anders Kjeldsen |
157 |
145 |
Ole Dam |
95 |
124 |
Torben Storm |
148 |
132 |
|
≡
Se deltagere
14-01 18:00 |
≡
Se deltagere
14-01-2020 18:00 |
BK & JM
|
SJOC.dk
|
11
|
A-række (over 180)
|
6-0
|
|
|
BK & JM |
1 |
2 |
Anja Madsen |
173 |
151 |
Bo Hansen |
191 |
194 |
Jonas Norman Larsen |
151 |
187 |
SJOC.dk |
1 |
2 |
Brian Jensen |
143 |
Eigil Brandt |
144 |
169 |
Jan Søndergaard |
126 |
Rene Nielsen |
175 |
165 |
|
≡
Se deltagere
14-01 18:00 |
≡
Se deltagere
14-01-2020 18:00 |
A to Z
|
Fiberlan
|
11
|
A-række (over 180)
|
6-0
|
|
|
A to Z |
1 |
2 |
Allan Knudsen |
137 |
Erik Hansen |
150 |
Kenneth Dalager |
159 |
173 |
Poul Erik Clausen |
190 |
179 |
Fiberlan |
1 |
2 |
Finn Emiliussen |
151 |
Jytte Emiliussen |
126 |
140 |
Keld Pedersen |
103 |
Poul Jørgen Knudsen |
133 |
170 |
|
≡
Se deltagere
14-01 19:00 |
≡
Se deltagere
14-01-2020 19:00 |
legetøjsmekanikerne
|
Rejseholdet
|
11
|
C-række (152-166)
|
0-6
|
|
|
legetøjsmekanikerne |
1 |
2 |
Allan Larsen |
123 |
146 |
James Rasmussen |
120 |
122 |
Michael Christoffersen |
81 |
97 |
Rejseholdet |
1 |
2 |
Kaj Johansen |
211 |
167 |
Knud Tolderlund |
134 |
146 |
Niels Justesen |
146 |
136 |
|
≡
Se deltagere
14-01 19:00 |
≡
Se deltagere
14-01-2020 19:00 |
Fyns Bilsalg
|
Mesilerne
|
11
|
C-række (152-166)
|
2-4
|
|
|
Fyns Bilsalg |
1 |
2 |
Kenneth Rasmussen |
132 |
83 |
Kim Larsen |
151 |
127 |
Kristian Larsen |
133 |
122 |
Mesilerne |
1 |
2 |
Else Knudsen |
111 |
114 |
Walther Hansens |
128 |
123 |
Aage Mehlbye |
156 |
129 |
|
≡
Se deltagere
14-01 19:00 |
≡
Se deltagere
14-01-2020 19:00 |
Emmelev
|
Lunde Renovation
|
11
|
C-række (152-166)
|
2-4
|
|
|
Emmelev |
1 |
2 |
Allan Jørgensen |
129 |
Anders Toft Nielsen |
158 |
145 |
Jan Rasmussen |
104 |
Thomas Jensen |
140 |
120 |
Lunde Renovation |
1 |
2 |
Carsten Mogensen |
158 |
183 |
Irene Rasmussen |
114 |
Jens Jørgen Poulsen |
112 |
119 |
Ove Larsen |
127 |
|
≡
Se deltagere
14-01 20:00 |
≡
Se deltagere
14-01-2020 20:00 |
Otterup Massage
|
Tirsdags Drengene
|
11
|
B-række (167-179)
|
4-2
|
|
|
Otterup Massage |
1 |
2 |
Jens Pedersen |
168 |
146 |
Keld Jensen |
156 |
163 |
Ove Nielsen |
171 |
148 |
Tirsdags Drengene |
1 |
2 |
Bendt Jørgensen |
125 |
149 |
Jess Jørn Jessen |
172 |
182 |
Kai Madsen |
148 |
155 |
|
≡
Se deltagere
14-01 20:00 |
≡
Se deltagere
14-01-2020 20:00 |
De 4 Musketer
|
Stige vinduespolering pigerne
|
11
|
B-række (167-179)
|
6-0
|
|
|
De 4 Musketer |
1 |
2 |
Herluf Buhl Jørgensen |
162 |
162 |
Kai Halskov |
109 |
83 |
Kurt Larsen |
132 |
148 |
Stige vinduespolering pigerne |
1 |
2 |
Anna Larsen |
130 |
108 |
Bente Pedersen |
124 |
147 |
Birgitte Godtfredsen |
49 |
48 |
|
≡
Se deltagere
14-01 20:00 |
≡
Se deltagere
14-01-2020 20:00 |
Tirsdag Pigerne
|
Stige vinduespolering drenge
|
11
|
B-række (167-179)
|
0-6
|
|
|
Tirsdag Pigerne |
1 |
2 |
Annalise Henriksen |
136 |
136 |
Hanne Jessen |
102 |
126 |
Kirsten Andersen |
139 |
148 |
Stige vinduespolering drenge |
1 |
2 |
Benny Storm |
157 |
163 |
Jørn Ulrik Pedersen |
167 |
138 |
Preben Thygesen |
125 |
127 |
|
≡
Se deltagere
21-01 18:00 |
≡
Se deltagere
21-01-2020 18:00 |
Tirsdags Drengene
|
Stige vinduespolering drenge
|
12
|
B-række (167-179)
|
6-0
|
|
|
Tirsdags Drengene |
1 |
2 |
Bendt Jørgensen |
133 |
119 |
Jess Jørn Jessen |
168 |
147 |
Kai Madsen |
202 |
188 |
Stige vinduespolering drenge |
1 |
2 |
Benny Storm |
123 |
135 |
Jørn Ulrik Pedersen |
139 |
168 |
Poul Hansen |
144 |
122 |
|
≡
Se deltagere
21-01 18:00 |
≡
Se deltagere
21-01-2020 18:00 |
Stige vinduespolering pigerne
|
Otterup Massage
|
12
|
B-række (167-179)
|
0-6
|
|
|
Stige vinduespolering pigerne |
1 |
2 |
Anna Larsen |
50 |
90 |
Ann-Berit Storm |
137 |
154 |
Margot Pors |
139 |
149 |
Otterup Massage |
1 |
2 |
Jens Pedersen |
123 |
Keld Jensen |
173 |
139 |
kim Stensborg |
125 |
Ove Nielsen |
151 |
156 |
|
≡
Se deltagere
21-01 18:00 |
≡
Se deltagere
21-01-2020 18:00 |
De 4 Musketer
|
Tirsdag Pigerne
|
12
|
B-række (167-179)
|
4-2
|
|
|
De 4 Musketer |
1 |
2 |
Herluf Buhl Jørgensen |
128 |
147 |
Kai Halskov |
150 |
98 |
Kurt Larsen |
155 |
169 |
Tirsdag Pigerne |
1 |
2 |
Annalise Henriksen |
154 |
Bodil Hansen |
136 |
136 |
Hanne Jessen |
126 |
Kirsten Andersen |
126 |
152 |
|
≡
Se deltagere
21-01 19:00 |
≡
Se deltagere
21-01-2020 19:00 |
SJOC.dk
|
Kildegård
|
12
|
A-række (over 180)
|
6-0
|
|
|
SJOC.dk |
1 |
2 |
Eigil Brandt |
133 |
152 |
Jan Søndergaard |
137 |
147 |
Lis Nielsen |
168 |
214 |
Kildegård |
1 |
2 |
Jakob Pilegård |
159 |
144 |
Knud Lerch |
163 |
186 |
Kurt Lundgreen |
114 |
179 |
|
≡
Se deltagere
21-01 19:00 |
≡
Se deltagere
21-01-2020 19:00 |
Stormtrooper
|
Fiberlan
|
12
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
Stormtrooper |
1 |
2 |
kim Boulanger |
125 |
98 |
Klaus Christensen |
177 |
110 |
Torben Storm |
175 |
152 |
Fiberlan |
1 |
2 |
Finn Emiliussen |
165 |
147 |
Jytte Emiliussen |
160 |
134 |
Poul Jørgen Knudsen |
202 |
227 |
|
≡
Se deltagere
21-01 19:00 |
≡
Se deltagere
21-01-2020 19:00 |
BK & JM
|
A to Z
|
12
|
A-række (over 180)
|
2-4
|
|
|
BK & JM |
1 |
2 |
Anja Madsen |
158 |
176 |
Bjarne Kristoffersen |
168 |
Bo Hansen |
151 |
Jonas Norman Larsen |
214 |
180 |
A to Z |
1 |
2 |
Allan Knudsen |
188 |
138 |
Kenneth Dalager |
176 |
163 |
Poul Erik Clausen |
227 |
189 |
|
≡
Se deltagere
21-01 20:00 |
≡
Se deltagere
21-01-2020 20:00 |
Mesilerne
|
legetøjsmekanikerne
|
12
|
C-række (152-166)
|
0-6
|
|
|
Mesilerne |
1 |
2 |
Else Knudsen |
114 |
125 |
Lis Mehlbye |
111 |
86 |
Aage Mehlbye |
131 |
114 |
legetøjsmekanikerne |
1 |
2 |
Allan Larsen |
115 |
140 |
Klaus Petersen |
150 |
159 |
Michael Christoffersen |
133 |
115 |
|
≡
Se deltagere
21-01 20:00 |
≡
Se deltagere
21-01-2020 20:00 |
Rejseholdet
|
Lunde Renovation
|
12
|
C-række (152-166)
|
6-0
|
|
|
Rejseholdet |
1 |
2 |
Erik Yndgaard |
112 |
Kaj Johansen |
127 |
Knud Tolderlund |
165 |
166 |
Niels Justesen |
154 |
116 |
Lunde Renovation |
1 |
2 |
Frans Larsen |
190 |
112 |
Irene Rasmussen |
96 |
115 |
Ove Larsen |
114 |
122 |
|
≡
Se deltagere
21-01 20:00 |
≡
Se deltagere
21-01-2020 20:00 |
Fyns Bilsalg
|
Emmelev
|
12
|
C-række (152-166)
|
0-6
|
|
|
Fyns Bilsalg |
1 |
2 |
Kim Larsen |
125 |
105 |
Kristian Larsen |
73 |
67 |
Martin Knudsen |
186 |
178 |
Emmelev |
1 |
2 |
Allan Jørgensen |
139 |
107 |
Klaus Hansen |
149 |
138 |
Thomas Jensen |
139 |
132 |
|
≡
Se deltagere
28-01 18:00 |
≡
Se deltagere
28-01-2020 18:00 |
legetøjsmekanikerne
|
Lunde Renovation
|
13
|
C-række (152-166)
|
4-2
|
|
|
legetøjsmekanikerne |
1 |
2 |
Allan Larsen |
133 |
163 |
James Rasmussen |
155 |
124 |
Klaus Petersen |
153 |
Michael Christoffersen |
114 |
Lunde Renovation |
1 |
2 |
Carsten Mogensen |
103 |
131 |
Irene Rasmussen |
128 |
158 |
Jens Jørgen Poulsen |
131 |
Ove Larsen |
101 |
|
≡
Se deltagere
28-01 18:00 |
≡
Se deltagere
28-01-2020 18:00 |
Mesilerne
|
Emmelev
|
13
|
C-række (152-166)
|
6-0
|
|
|
Mesilerne |
1 |
2 |
Else Knudsen |
152 |
99 |
Walther Hansens |
140 |
109 |
Aage Mehlbye |
109 |
130 |
Emmelev |
1 |
2 |
Allan Jørgensen |
92 |
Anders Toft Nielsen |
151 |
115 |
Jan Rasmussen |
105 |
Klaus Hansen |
129 |
110 |
|
≡
Se deltagere
28-01 18:00 |
≡
Se deltagere
28-01-2020 18:00 |
Fyns Bilsalg
|
Rejseholdet
|
13
|
C-række (152-166)
|
2-4
|
|
|
Fyns Bilsalg |
1 |
2 |
Kim Larsen |
158 |
146 |
Kristian Larsen |
106 |
105 |
Martin Knudsen |
141 |
115 |
Rejseholdet |
1 |
2 |
Erik Yndgaard |
119 |
93 |
Kaj Johansen |
143 |
110 |
Knud Tolderlund |
186 |
161 |
|
≡
Se deltagere
28-01 19:00 |
≡
Se deltagere
28-01-2020 19:00 |
Otterup Massage
|
Stige vinduespolering drenge
|
13
|
B-række (167-179)
|
2-4
|
|
|
Otterup Massage |
1 |
2 |
Jens Pedersen |
128 |
148 |
kim Stensborg |
104 |
149 |
Ove Nielsen |
127 |
149 |
Stige vinduespolering drenge |
1 |
2 |
Benny Storm |
157 |
127 |
Jørn Ulrik Pedersen |
130 |
136 |
Preben Thygesen |
103 |
174 |
|
≡
Se deltagere
28-01 19:00 |
≡
Se deltagere
28-01-2020 19:00 |
Stige vinduespolering pigerne
|
Tirsdag Pigerne
|
13
|
B-række (167-179)
|
2-4
|
|
|
Stige vinduespolering pigerne |
1 |
2 |
Ann-Berit Storm |
107 |
143 |
Bente Pedersen |
121 |
134 |
Margot Pors |
112 |
127 |
Tirsdag Pigerne |
1 |
2 |
Annalise Henriksen |
113 |
Bodil Hansen |
146 |
136 |
Hanne Jessen |
92 |
Kirsten Andersen |
160 |
146 |
|
≡
Se deltagere
28-01 19:00 |
≡
Se deltagere
28-01-2020 19:00 |
De 4 Musketer
|
Tirsdags Drengene
|
13
|
B-række (167-179)
|
0-6
|
|
|
De 4 Musketer |
1 |
2 |
Arne Hansen |
105 |
113 |
Herluf Buhl Jørgensen |
144 |
151 |
Kai Halskov |
89 |
Kurt Larsen |
126 |
Tirsdags Drengene |
1 |
2 |
Bendt Jørgensen |
109 |
Bent Hansen |
148 |
Jess Jørn Jessen |
160 |
154 |
Kai Madsen |
135 |
149 |
|
≡
Se deltagere
28-01 20:00 |
≡
Se deltagere
28-01-2020 20:00 |
SJOC.dk
|
A to Z
|
13
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
SJOC.dk |
1 |
2 |
Brian Jensen |
155 |
Eigil Brandt |
111 |
Jan Søndergaard |
130 |
91 |
Rene Nielsen |
182 |
125 |
A to Z |
1 |
2 |
Allan Knudsen |
139 |
Erik Hansen |
155 |
140 |
Kenneth Dalager |
214 |
208 |
Poul Erik Clausen |
145 |
|
≡
Se deltagere
28-01 20:00 |
≡
Se deltagere
28-01-2020 20:00 |
Kildegård
|
Fiberlan
|
13
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
Kildegård |
1 |
2 |
Jakob Pilegård |
144 |
222 |
Knud Lerch |
148 |
138 |
Kurt Lundgreen |
131 |
116 |
Fiberlan |
1 |
2 |
Finn Emiliussen |
156 |
154 |
Jytte Emiliussen |
178 |
143 |
Poul Jørgen Knudsen |
199 |
197 |
|
≡
Se deltagere
28-01 20:00 |
≡
Se deltagere
28-01-2020 20:00 |
BK & JM
|
Stormtrooper
|
13
|
A-række (over 180)
|
6-0
|
|
|
BK & JM |
1 |
2 |
Anja Madsen |
120 |
Bjarne Kristoffersen |
141 |
139 |
Bo Hansen |
191 |
Jonas Norman Larsen |
220 |
220 |
Stormtrooper |
1 |
2 |
Anders Kjeldsen |
162 |
165 |
kim Boulanger |
126 |
124 |
Klaus Christensen |
105 |
108 |
|
≡
Se deltagere
04-02 18:00 |
≡
Se deltagere
04-02-2020 18:00 |
Fiberlan
|
BK & JM
|
14
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
Fiberlan |
1 |
2 |
Finn Emiliussen |
192 |
132 |
Jytte Emiliussen |
114 |
145 |
Keld Pedersen |
115 |
121 |
BK & JM |
1 |
2 |
Anja Madsen |
162 |
Bjarne Kristoffersen |
126 |
Bo Hansen |
184 |
191 |
Jonas Norman Larsen |
256 |
166 |
|
≡
Se deltagere
04-02 18:00 |
≡
Se deltagere
04-02-2020 18:00 |
A to Z
|
Kildegård
|
14
|
A-række (over 180)
|
6-0
|
|
|
A to Z |
1 |
2 |
Allan Knudsen |
133 |
Erik Hansen |
154 |
Kenneth Dalager |
209 |
168 |
Poul Erik Clausen |
182 |
205 |
Kildegård |
1 |
2 |
Jakob Pilegård |
169 |
188 |
Knud Lerch |
140 |
165 |
Kurt Lundgreen |
123 |
118 |
|
≡
Se deltagere
04-02 18:00 |
≡
Se deltagere
04-02-2020 18:00 |
Stormtrooper
|
SJOC.dk
|
14
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
Stormtrooper |
1 |
2 |
Anders Kjeldsen |
142 |
113 |
kim Boulanger |
98 |
108 |
Klaus Christensen |
115 |
133 |
SJOC.dk |
1 |
2 |
Brian Jensen |
159 |
138 |
Eigil Brandt |
114 |
122 |
Rene Nielsen |
154 |
165 |
|
≡
Se deltagere
04-02 19:00 |
≡
Se deltagere
04-02-2020 19:00 |
Emmelev
|
legetøjsmekanikerne
|
14
|
C-række (152-166)
|
6-0
|
|
|
Emmelev |
1 |
2 |
Allan Jørgensen |
163 |
Anders Toft Nielsen |
109 |
Jan Rasmussen |
156 |
171 |
Thomas Jensen |
136 |
126 |
legetøjsmekanikerne |
1 |
2 |
James Rasmussen |
107 |
116 |
Klaus Petersen |
107 |
149 |
Michael Christoffersen |
85 |
112 |
|
≡
Se deltagere
04-02 19:00 |
≡
Se deltagere
04-02-2020 19:00 |
Lunde Renovation
|
Fyns Bilsalg
|
14
|
C-række (152-166)
|
4-2
|
|
|
Lunde Renovation |
1 |
2 |
Carsten Mogensen |
167 |
128 |
Frans Larsen |
127 |
122 |
Irene Rasmussen |
134 |
Jens Jørgen Poulsen |
139 |
Fyns Bilsalg |
1 |
2 |
Kenneth Rasmussen |
127 |
129 |
Kristian Larsen |
112 |
126 |
Martin Knudsen |
121 |
186 |
|
≡
Se deltagere
04-02 19:00 |
≡
Se deltagere
04-02-2020 19:00 |
Rejseholdet
|
Mesilerne
|
14
|
C-række (152-166)
|
6-0
|
|
|
Rejseholdet |
1 |
2 |
Erik Yndgaard |
150 |
159 |
Knud Tolderlund |
129 |
128 |
Niels Justesen |
134 |
130 |
Mesilerne |
1 |
2 |
Annegrethe Jørgensen |
108 |
128 |
Else Knudsen |
141 |
107 |
Lis Mehlbye |
114 |
113 |
|
≡
Se deltagere
04-02 20:00 |
≡
Se deltagere
04-02-2020 20:00 |
Tirsdag Pigerne
|
Otterup Massage
|
14
|
B-række (167-179)
|
0-6
|
|
|
Tirsdag Pigerne |
1 |
2 |
Annalise Henriksen |
124 |
Bodil Hansen |
137 |
139 |
Hanne Jessen |
100 |
Kirsten Andersen |
129 |
122 |
Otterup Massage |
1 |
2 |
Jens Pedersen |
158 |
167 |
Keld Jensen |
119 |
150 |
Ove Nielsen |
150 |
137 |
|
≡
Se deltagere
04-02 20:00 |
≡
Se deltagere
04-02-2020 20:00 |
Stige vinduespolering drenge
|
De 4 Musketer
|
14
|
B-række (167-179)
|
4-2
|
|
|
Stige vinduespolering drenge |
1 |
2 |
Benny Storm |
126 |
149 |
Jørn Ulrik Pedersen |
188 |
161 |
Preben Thygesen |
135 |
146 |
De 4 Musketer |
1 |
2 |
Herluf Buhl Jørgensen |
201 |
157 |
Kai Halskov |
126 |
114 |
Kurt Larsen |
137 |
126 |
|
≡
Se deltagere
04-02 20:00 |
≡
Se deltagere
04-02-2020 20:00 |
Tirsdags Drengene
|
Stige vinduespolering pigerne
|
14
|
B-række (167-179)
|
6-0
|
|
|
Tirsdags Drengene |
1 |
2 |
Bendt Jørgensen |
127 |
Bent Hansen |
113 |
Jess Jørn Jessen |
152 |
191 |
Kai Madsen |
148 |
145 |
Stige vinduespolering pigerne |
1 |
2 |
Anna Larsen |
112 |
97 |
Ann-Berit Storm |
144 |
151 |
Bente Pedersen |
127 |
141 |
|
≡
Se deltagere
11-02 18:00 |
≡
Se deltagere
11-02-2020 18:00 |
Otterup Massage
|
De 4 Musketer
|
15
|
B-række (167-179)
|
0-6
|
|
|
Otterup Massage |
1 |
2 |
Keld Jensen |
131 |
115 |
kim Stensborg |
110 |
155 |
Ove Nielsen |
119 |
139 |
De 4 Musketer |
1 |
2 |
Herluf Buhl Jørgensen |
157 |
168 |
Kai Halskov |
100 |
134 |
Kurt Larsen |
141 |
141 |
|
≡
Se deltagere
11-02 18:00 |
≡
Se deltagere
11-02-2020 18:00 |
Tirsdag Pigerne
|
Tirsdags Drengene
|
15
|
B-række (167-179)
|
0-6
|
|
|
Tirsdag Pigerne |
1 |
2 |
Annalise Henriksen |
122 |
Bodil Hansen |
128 |
150 |
Hanne Jessen |
112 |
Kirsten Andersen |
158 |
103 |
Tirsdags Drengene |
1 |
2 |
Bendt Jørgensen |
136 |
118 |
Bent Hansen |
109 |
124 |
Jess Jørn Jessen |
196 |
Kai Madsen |
175 |
|
≡
Se deltagere
11-02 18:00 |
≡
Se deltagere
11-02-2020 18:00 |
Stige vinduespolering drenge
|
Stige vinduespolering pigerne
|
15
|
B-række (167-179)
|
4-2
|
|
|
Stige vinduespolering drenge |
1 |
2 |
Benny Storm |
168 |
141 |
Jørn Ulrik Pedersen |
121 |
162 |
Poul Hansen |
141 |
150 |
Stige vinduespolering pigerne |
1 |
2 |
Ann-Berit Storm |
163 |
178 |
Birgitte Godtfredsen |
120 |
136 |
Margot Pors |
139 |
141 |
|
≡
Se deltagere
11-02 19:00 |
≡
Se deltagere
11-02-2020 19:00 |
A to Z
|
Stormtrooper
|
15
|
A-række (over 180)
|
6-0
|
|
|
A to Z |
1 |
2 |
Allan Knudsen |
144 |
Erik Hansen |
138 |
Kenneth Dalager |
204 |
186 |
Poul Erik Clausen |
189 |
215 |
Stormtrooper |
1 |
2 |
Anders Kjeldsen |
116 |
115 |
Kim Bounlanger |
103 |
105 |
Klaus Christensen |
127 |
128 |
|
≡
Se deltagere
11-02 19:00 |
≡
Se deltagere
11-02-2020 19:00 |
Kildegård
|
BK & JM
|
15
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
Kildegård |
1 |
2 |
Jakob Pilegård |
199 |
149 |
Knud Lerch |
113 |
104 |
Kurt Lundgreen |
111 |
116 |
BK & JM |
1 |
2 |
Anja Madsen |
130 |
126 |
Bjarne Kristoffersen |
158 |
Bo Hansen |
128 |
Jonas Norman Larsen |
185 |
201 |
|
≡
Se deltagere
11-02 19:00 |
≡
Se deltagere
11-02-2020 19:00 |
Fiberlan
|
SJOC.dk
|
15
|
A-række (over 180)
|
2-4
|
|
|
Fiberlan |
1 |
2 |
Finn Emiliussen |
149 |
130 |
Jytte Emiliussen |
141 |
123 |
Poul Jørgen Knudsen |
170 |
178 |
SJOC.dk |
1 |
2 |
Brian Jensen |
177 |
201 |
Eigil Brandt |
138 |
199 |
Jan Søndergaard |
128 |
Rene Nielsen |
166 |
|
≡
Se deltagere
11-02 20:00 |
≡
Se deltagere
11-02-2020 20:00 |
Emmelev
|
Rejseholdet
|
15
|
C-række (152-166)
|
0-6
|
|
|
Emmelev |
1 |
2 |
Anders Toft Nielsen |
130 |
131 |
Jan Rasmussen |
125 |
154 |
Klaus Hansen |
113 |
123 |
Rejseholdet |
1 |
2 |
Erik Yndgaard |
121 |
Kaj Johansen |
160 |
156 |
Knud Tolderlund |
137 |
151 |
Niels Justesen |
111 |
|
≡
Se deltagere
11-02 20:00 |
≡
Se deltagere
11-02-2020 20:00 |
legetøjsmekanikerne
|
Fyns Bilsalg
|
15
|
C-række (152-166)
|
4-2
|
|
|
legetøjsmekanikerne |
1 |
2 |
Allan Larsen |
146 |
140 |
James Rasmussen |
126 |
106 |
Klaus Petersen |
154 |
139 |
Fyns Bilsalg |
1 |
2 |
Kenneth Rasmussen |
100 |
130 |
Kristian Larsen |
139 |
146 |
Martin Knudsen |
128 |
132 |
|
≡
Se deltagere
11-02 20:00 |
≡
Se deltagere
11-02-2020 20:00 |
Lunde Renovation
|
Mesilerne
|
15
|
C-række (152-166)
|
2-4
|
|
|
Lunde Renovation |
1 |
2 |
Frans Larsen |
123 |
110 |
Jens Jørgen Poulsen |
133 |
106 |
Ove Larsen |
134 |
128 |
Mesilerne |
1 |
2 |
Birgit Pedersen |
123 |
124 |
Else Knudsen |
129 |
130 |
Walther Hansens |
100 |
147 |
|
≡
Se deltagere
18-02 18:00 |
≡
Se deltagere
18-02-2020 18:00 |
Rejseholdet
|
legetøjsmekanikerne
|
16
|
C-række (152-166)
|
4-2
|
|
|
Rejseholdet |
1 |
2 |
Erik Yndgaard |
99 |
Kaj Johansen |
201 |
134 |
Knud Tolderlund |
197 |
147 |
Niels Justesen |
97 |
legetøjsmekanikerne |
1 |
2 |
Allan Larsen |
121 |
136 |
James Rasmussen |
147 |
108 |
Michael Christoffersen |
90 |
147 |
|
≡
Se deltagere
18-02 18:00 |
≡
Se deltagere
18-02-2020 18:00 |
Mesilerne
|
Fyns Bilsalg
|
16
|
C-række (152-166)
|
6-0
|
|
|
Mesilerne |
1 |
2 |
Else Knudsen |
118 |
132 |
Walther Hansens |
115 |
148 |
Aage Mehlbye |
144 |
119 |
Fyns Bilsalg |
1 |
2 |
Kenneth Rasmussen |
105 |
144 |
Kim Larsen |
58 |
98 |
Martin Knudsen |
88 |
103 |
|
≡
Se deltagere
18-02 18:00 |
≡
Se deltagere
18-02-2020 18:00 |
Lunde Renovation
|
Emmelev
|
16
|
C-række (152-166)
|
4-2
|
|
|
Lunde Renovation |
1 |
2 |
Frans Larsen |
107 |
136 |
Irene Rasmussen |
138 |
121 |
Jens Jørgen Poulsen |
136 |
110 |
Emmelev |
1 |
2 |
Allan Jørgensen |
96 |
131 |
Klaus Hansen |
105 |
114 |
Thomas Jensen |
145 |
141 |
|
≡
Se deltagere
18-02 19:00 |
≡
Se deltagere
18-02-2020 19:00 |
Tirsdags Drengene
|
Otterup Massage
|
16
|
B-række (167-179)
|
4-2
|
|
|
Tirsdags Drengene |
1 |
2 |
Bendt Jørgensen |
119 |
Bent Hansen |
154 |
Jess Jørn Jessen |
153 |
110 |
Kai Madsen |
145 |
159 |
Otterup Massage |
1 |
2 |
Jens Pedersen |
121 |
178 |
Keld Jensen |
123 |
130 |
kim Stensborg |
122 |
Ove Nielsen |
157 |
|
≡
Se deltagere
18-02 19:00 |
≡
Se deltagere
18-02-2020 19:00 |
Stige vinduespolering pigerne
|
De 4 Musketer
|
16
|
B-række (167-179)
|
0-6
|
|
|
Stige vinduespolering pigerne |
1 |
2 |
Ann-Berit Storm |
115 |
134 |
Bente Pedersen |
85 |
123 |
Margot Pors |
102 |
118 |
De 4 Musketer |
1 |
2 |
Arne Hansen |
127 |
Herluf Buhl Jørgensen |
141 |
180 |
Kai Halskov |
104 |
Kurt Larsen |
178 |
146 |
|
≡
Se deltagere
18-02 19:00 |
≡
Se deltagere
18-02-2020 19:00 |
Stige vinduespolering drenge
|
Tirsdag Pigerne
|
16
|
B-række (167-179)
|
6-0
|
|
|
Stige vinduespolering drenge |
1 |
2 |
Benny Storm |
136 |
182 |
Jørn Ulrik Pedersen |
149 |
138 |
Preben Thygesen |
119 |
148 |
Tirsdag Pigerne |
1 |
2 |
Annalise Henriksen |
109 |
139 |
Bodil Hansen |
131 |
131 |
Kirsten Andersen |
130 |
181 |
|
≡
Se deltagere
18-02 20:00 |
≡
Se deltagere
18-02-2020 20:00 |
Stormtrooper
|
Kildegård
|
16
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
Stormtrooper |
1 |
2 |
Anders Kjeldsen |
129 |
123 |
kim Boulanger |
95 |
147 |
Klaus Christensen |
118 |
145 |
Kildegård |
1 |
2 |
Jakob Pilegård |
160 |
175 |
Knud Lerch |
119 |
187 |
Kurt Lundgreen |
123 |
154 |
|
≡
Se deltagere
18-02 20:00 |
≡
Se deltagere
18-02-2020 20:00 |
SJOC.dk
|
BK & JM
|
16
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
SJOC.dk |
1 |
2 |
Eigil Brandt |
157 |
168 |
Lis Nielsen |
198 |
160 |
Rene Nielsen |
149 |
131 |
BK & JM |
1 |
2 |
Bjarne Kristoffersen |
156 |
190 |
Bo Hansen |
214 |
193 |
Jonas Norman Larsen |
195 |
246 |
|
≡
Se deltagere
18-02 20:00 |
≡
Se deltagere
18-02-2020 20:00 |
Fiberlan
|
A to Z
|
16
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
Fiberlan |
1 |
2 |
Finn Emiliussen |
123 |
137 |
Jytte Emiliussen |
125 |
Keld Pedersen |
87 |
Poul Jørgen Knudsen |
136 |
169 |
A to Z |
1 |
2 |
Allan Knudsen |
129 |
Erik Hansen |
133 |
Kenneth Dalager |
173 |
156 |
Poul Erik Clausen |
192 |
170 |
|
≡
Se deltagere
25-02 18:00 |
≡
Se deltagere
25-02-2020 18:00 |
Fiberlan
|
Stormtrooper
|
17
|
A-række (over 180)
|
6-0
|
|
|
Fiberlan |
1 |
2 |
Finn Emiliussen |
161 |
202 |
Jytte Emiliussen |
124 |
155 |
Poul Jørgen Knudsen |
188 |
153 |
|
≡
Se deltagere
25-02 18:00 |
≡
Se deltagere
25-02-2020 18:00 |
Kildegård
|
SJOC.dk
|
17
|
A-række (over 180)
|
2-4
|
|
|
Kildegård |
1 |
2 |
Jakob Pilegård |
155 |
217 |
Knud Lerch |
72 |
99 |
Kurt Lundgreen |
157 |
113 |
SJOC.dk |
1 |
2 |
Eigil Brandt |
162 |
120 |
Jan Søndergaard |
110 |
95 |
Rene Nielsen |
160 |
171 |
|
≡
Se deltagere
25-02 18:00 |
≡
Se deltagere
25-02-2020 18:00 |
A to Z
|
BK & JM
|
17
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
A to Z |
1 |
2 |
Allan Knudsen |
159 |
162 |
Erik Hansen |
155 |
160 |
Poul Erik Clausen |
158 |
161 |
BK & JM |
1 |
2 |
Bjarne Kristoffersen |
165 |
218 |
Bo Hansen |
174 |
173 |
Jonas Norman Larsen |
215 |
257 |
|
≡
Se deltagere
25-02 19:00 |
≡
Se deltagere
25-02-2020 19:00 |
legetøjsmekanikerne
|
Mesilerne
|
17
|
C-række (152-166)
|
2-4
|
|
|
legetøjsmekanikerne |
1 |
2 |
Allan Larsen |
141 |
118 |
James Rasmussen |
116 |
103 |
Michael Christoffersen |
92 |
112 |
Mesilerne |
1 |
2 |
Birgit Pedersen |
112 |
137 |
Else Knudsen |
128 |
116 |
Aage Mehlbye |
97 |
114 |
|
≡
Se deltagere
25-02 19:00 |
≡
Se deltagere
25-02-2020 19:00 |
Lunde Renovation
|
Rejseholdet
|
17
|
C-række (152-166)
|
3-3
|
|
|
Lunde Renovation |
1 |
2 |
Carsten Mogensen |
126 |
150 |
Frans Larsen |
88 |
Jens Jørgen Poulsen |
194 |
136 |
Ove Larsen |
128 |
Rejseholdet |
1 |
2 |
Erik Yndgaard |
88 |
Kaj Johansen |
140 |
140 |
Knud Tolderlund |
157 |
160 |
Niels Justesen |
137 |
|
≡
Se deltagere
25-02 19:00 |
≡
Se deltagere
25-02-2020 19:00 |
Emmelev
|
Fyns Bilsalg
|
17
|
C-række (152-166)
|
6-0
|
|
|
Emmelev |
1 |
2 |
Allan Jørgensen |
119 |
Anders Toft Nielsen |
169 |
110 |
Klaus Hansen |
148 |
Thomas Jensen |
133 |
104 |
Fyns Bilsalg |
1 |
2 |
Kenneth Rasmussen |
103 |
124 |
Kim Larsen |
145 |
116 |
Kristian Larsen |
76 |
107 |
|
≡
Se deltagere
25-02 20:00 |
≡
Se deltagere
25-02-2020 20:00 |
Stige vinduespolering drenge
|
Tirsdags Drengene
|
17
|
B-række (167-179)
|
4-2
|
|
|
Stige vinduespolering drenge |
1 |
2 |
Benny Storm |
168 |
140 |
Jørn Ulrik Pedersen |
130 |
166 |
Preben Thygesen |
168 |
104 |
Tirsdags Drengene |
1 |
2 |
Bendt Jørgensen |
131 |
130 |
Bent Hansen |
130 |
160 |
Jess Jørn Jessen |
161 |
Kai Madsen |
153 |
|
≡
Se deltagere
25-02 20:00 |
≡
Se deltagere
25-02-2020 20:00 |
Otterup Massage
|
Stige vinduespolering pigerne
|
17
|
B-række (167-179)
|
2-4
|
|
|
Otterup Massage |
1 |
2 |
Jens Pedersen |
134 |
Keld Jensen |
119 |
114 |
kim Stensborg |
117 |
Ove Nielsen |
135 |
182 |
Stige vinduespolering pigerne |
1 |
2 |
Ann-Berit Storm |
170 |
132 |
Bente Pedersen |
132 |
117 |
Margot Pors |
128 |
129 |
|
≡
Se deltagere
25-02 20:00 |
≡
Se deltagere
25-02-2020 20:00 |
Tirsdag Pigerne
|
De 4 Musketer
|
17
|
B-række (167-179)
|
0-6
|
|
|
Tirsdag Pigerne |
1 |
2 |
Annalise Henriksen |
104 |
Bodil Hansen |
125 |
146 |
Hanne Jessen |
82 |
Kirsten Andersen |
153 |
148 |
De 4 Musketer |
1 |
2 |
Arne Hansen |
119 |
Herluf Buhl Jørgensen |
128 |
165 |
Kai Halskov |
110 |
134 |
Kurt Larsen |
146 |
|
≡
Se deltagere
03-03 18:00 |
≡
Se deltagere
03-03-2020 18:00 |
Stige vinduespolering drenge
|
Otterup Massage
|
18
|
B-række (167-179)
|
4-2
|
|
|
Stige vinduespolering drenge |
1 |
2 |
Benny Storm |
143 |
122 |
Jørn Ulrik Pedersen |
177 |
145 |
Preben Thygesen |
169 |
129 |
Otterup Massage |
1 |
2 |
Jens Pedersen |
144 |
148 |
Keld Jensen |
109 |
kim Stensborg |
165 |
Ove Nielsen |
128 |
155 |
|
≡
Se deltagere
03-03 18:00 |
≡
Se deltagere
03-03-2020 18:00 |
Tirsdag Pigerne
|
Stige vinduespolering pigerne
|
18
|
B-række (167-179)
|
6-0
|
|
|
Tirsdag Pigerne |
1 |
2 |
Annalise Henriksen |
121 |
123 |
Bodil Hansen |
157 |
163 |
Kirsten Andersen |
169 |
148 |
Stige vinduespolering pigerne |
1 |
2 |
Ann-Berit Storm |
127 |
155 |
Bente Pedersen |
97 |
70 |
Margot Pors |
125 |
120 |
|
≡
Se deltagere
03-03 18:00 |
≡
Se deltagere
03-03-2020 18:00 |
Tirsdags Drengene
|
De 4 Musketer
|
18
|
B-række (167-179)
|
4-2
|
|
|
Tirsdags Drengene |
1 |
2 |
Bendt Jørgensen |
143 |
114 |
Jess Jørn Jessen |
125 |
134 |
Kai Madsen |
215 |
127 |
De 4 Musketer |
1 |
2 |
Herluf Buhl Jørgensen |
131 |
139 |
Kai Halskov |
123 |
163 |
Kurt Larsen |
146 |
127 |
|
≡
Se deltagere
03-03 19:00 |
≡
Se deltagere
03-03-2020 19:00 |
A to Z
|
SJOC.dk
|
18
|
A-række (over 180)
|
6-0
|
|
|
A to Z |
1 |
2 |
Allan Knudsen |
127 |
Erik Hansen |
142 |
Kenneth Dalager |
165 |
186 |
Poul Erik Clausen |
222 |
215 |
SJOC.dk |
1 |
2 |
Eigil Brandt |
132 |
124 |
Lis Nielsen |
138 |
127 |
Rene Nielsen |
137 |
204 |
|
≡
Se deltagere
03-03 19:00 |
≡
Se deltagere
03-03-2020 19:00 |
Fiberlan
|
Kildegård
|
18
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
Fiberlan |
1 |
2 |
Henning Sørensen |
121 |
125 |
Jytte Emiliussen |
162 |
135 |
Keld Pedersen |
146 |
156 |
Kildegård |
1 |
2 |
Jakob Pilegård |
222 |
160 |
Knud Lerch |
189 |
151 |
Kurt Lundgreen |
135 |
136 |
|
≡
Se deltagere
03-03 19:00 |
≡
Se deltagere
03-03-2020 19:00 |
Stormtrooper
|
BK & JM
|
18
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
Stormtrooper |
1 |
2 |
Klaus Christensen |
124 |
136 |
Ole Dam |
129 |
129 |
Torben Storm |
179 |
158 |
BK & JM |
1 |
2 |
Anja Madsen |
168 |
193 |
Bjarne Kristoffersen |
131 |
147 |
Bo Hansen |
175 |
149 |
|
≡
Se deltagere
03-03 20:00 |
≡
Se deltagere
03-03-2020 20:00 |
Lunde Renovation
|
legetøjsmekanikerne
|
18
|
C-række (152-166)
|
6-0
|
|
|
Lunde Renovation |
1 |
2 |
Carsten Mogensen |
147 |
141 |
Frans Larsen |
116 |
Jens Jørgen Poulsen |
136 |
141 |
Ove Larsen |
148 |
legetøjsmekanikerne |
1 |
2 |
Allan Larsen |
101 |
James Rasmussen |
117 |
Klaus Petersen |
135 |
103 |
Michael Christoffersen |
136 |
127 |
|
≡
Se deltagere
03-03 20:00 |
≡
Se deltagere
03-03-2020 20:00 |
Emmelev
|
Mesilerne
|
18
|
C-række (152-166)
|
0-6
|
|
|
Emmelev |
1 |
2 |
Allan Jørgensen |
79 |
Anders Toft Nielsen |
166 |
133 |
Jan Rasmussen |
126 |
Klaus Hansen |
132 |
86 |
Mesilerne |
1 |
2 |
Birgit Pedersen |
138 |
101 |
Walther Hansens |
142 |
137 |
Aage Mehlbye |
107 |
112 |
|
≡
Se deltagere
03-03 20:00 |
≡
Se deltagere
03-03-2020 20:00 |
Rejseholdet
|
Fyns Bilsalg
|
18
|
C-række (152-166)
|
6-0
|
|
|
Rejseholdet |
1 |
2 |
Kaj Johansen |
136 |
151 |
Knud Tolderlund |
208 |
160 |
Niels Justesen |
156 |
140 |
|
≡
Se deltagere
10-03 18:00 |
≡
Se deltagere
10-03-2020 18:00 |
legetøjsmekanikerne
|
Emmelev
|
19
|
C-række (152-166)
|
2-4
|
|
|
legetøjsmekanikerne |
1 |
2 |
Allan Larsen |
116 |
143 |
James Rasmussen |
108 |
136 |
Michael Christoffersen |
133 |
121 |
Emmelev |
1 |
2 |
Allan Jørgensen |
114 |
100 |
Anders Toft Nielsen |
154 |
146 |
Jan Rasmussen |
127 |
145 |
|
≡
Se deltagere
10-03 18:00 |
≡
Se deltagere
10-03-2020 18:00 |
Fyns Bilsalg
|
Lunde Renovation
|
19
|
C-række (152-166)
|
6-0
|
|
|
Fyns Bilsalg |
1 |
2 |
Kenneth Rasmussen |
105 |
157 |
Kim Larsen |
151 |
145 |
Kristian Larsen |
136 |
113 |
Lunde Renovation |
1 |
2 |
Frans Larsen |
129 |
119 |
Irene Rasmussen |
108 |
119 |
Ove Larsen |
103 |
118 |
|
≡
Se deltagere
10-03 18:00 |
≡
Se deltagere
10-03-2020 18:00 |
Mesilerne
|
Rejseholdet
|
19
|
C-række (152-166)
|
0-6
|
|
|
Mesilerne |
1 |
2 |
Annegrethe Jørgensen |
135 |
145 |
Else Knudsen |
106 |
Lis Mehlbye |
108 |
Walther Hansens |
130 |
124 |
Rejseholdet |
1 |
2 |
Erik Yndgaard |
116 |
Kaj Johansen |
145 |
150 |
Knud Tolderlund |
137 |
177 |
Niels Justesen |
112 |
|
≡
Se deltagere
10-03 19:00 |
≡
Se deltagere
10-03-2020 19:00 |
Otterup Massage
|
Tirsdag Pigerne
|
19
|
B-række (167-179)
|
6-0
|
|
|
Otterup Massage |
1 |
2 |
Jens Pedersen |
118 |
Keld Jensen |
157 |
173 |
kim Stensborg |
120 |
Ove Nielsen |
156 |
134 |
|
≡
Se deltagere
10-03 19:00 |
≡
Se deltagere
10-03-2020 19:00 |
De 4 Musketer
|
Stige vinduespolering drenge
|
19
|
B-række (167-179)
|
4-2
|
|
|
De 4 Musketer |
1 |
2 |
Arne Hansen |
112 |
Herluf Buhl Jørgensen |
149 |
167 |
Kai Halskov |
103 |
Kurt Larsen |
136 |
143 |
Stige vinduespolering drenge |
1 |
2 |
Benny Storm |
148 |
119 |
Jørn Ulrik Pedersen |
160 |
134 |
Preben Thygesen |
133 |
115 |
|
≡
Se deltagere
10-03 19:00 |
≡
Se deltagere
10-03-2020 19:00 |
Stige vinduespolering pigerne
|
Tirsdags Drengene
|
19
|
B-række (167-179)
|
2-4
|
|
|
Stige vinduespolering pigerne |
1 |
2 |
Anna Larsen |
115 |
132 |
Ann-Berit Storm |
105 |
176 |
Margot Pors |
133 |
158 |
Tirsdags Drengene |
1 |
2 |
Bendt Jørgensen |
126 |
156 |
Bent Hansen |
162 |
108 |
Jess Jørn Jessen |
139 |
140 |
|
≡
Se deltagere
10-03 20:00 |
≡
Se deltagere
10-03-2020 20:00 |
BK & JM
|
Fiberlan
|
19
|
A-række (over 180)
|
6-0
|
|
|
BK & JM |
1 |
2 |
Anja Madsen |
175 |
Bjarne Kristoffersen |
194 |
155 |
Bo Hansen |
193 |
Jonas Norman Larsen |
237 |
202 |
Fiberlan |
1 |
2 |
Finn Emiliussen |
172 |
170 |
Jytte Emiliussen |
131 |
140 |
Poul Jørgen Knudsen |
151 |
140 |
|
≡
Se deltagere
10-03 20:00 |
≡
Se deltagere
10-03-2020 20:00 |
Kildegård
|
A to Z
|
19
|
A-række (over 180)
|
6-0
|
|
|
Kildegård |
1 |
2 |
Jakob Pilegård |
151 |
154 |
Knud Lerch |
170 |
154 |
Kurt Lundgreen |
134 |
162 |
A to Z |
1 |
2 |
Allan Knudsen |
159 |
151 |
Erik Hansen |
93 |
137 |
Kenneth Dalager |
168 |
125 |
|
≡
Se deltagere
10-03 20:00 |
≡
Se deltagere
10-03-2020 20:00 |
SJOC.dk
|
Stormtrooper
|
19
|
A-række (over 180)
|
6-0
|
|
|
SJOC.dk |
1 |
2 |
Eigil Brandt |
188 |
172 |
Jan Søndergaard |
126 |
125 |
Rene Nielsen |
146 |
160 |
Stormtrooper |
1 |
2 |
Klaus Christensen |
117 |
117 |
Ole Dam |
152 |
156 |
Torben Storm |
131 |
140 |
|
≡
Se deltagere
17-03 18:00 |
≡
Se deltagere
17-03-2020 18:00 |
Stormtrooper
|
A to Z
|
20
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
Stormtrooper |
1 |
2 |
Anders Kjeldsen |
116 |
115 |
kim Boulanger |
103 |
105 |
Klaus Christensen |
127 |
128 |
A to Z |
1 |
2 |
Allan Knudsen |
144 |
Erik Hansen |
138 |
Kenneth Dalager |
204 |
186 |
Poul Erik Clausen |
189 |
215 |
|
≡
Se deltagere
17-03 18:00 |
≡
Se deltagere
17-03-2020 18:00 |
BK & JM
|
Kildegård
|
20
|
A-række (over 180)
|
2-4
|
|
|
BK & JM |
1 |
2 |
Anja Madsen |
137 |
136 |
Bo Hansen |
161 |
178 |
Jonas Norman Larsen |
210 |
152 |
Kildegård |
1 |
2 |
Jakob Pilegård |
176 |
235 |
Knud Lerch |
202 |
179 |
Kurt Lundgreen |
122 |
154 |
|
≡
Se deltagere
17-03 18:00 |
≡
Se deltagere
17-03-2020 18:00 |
SJOC.dk
|
Fiberlan
|
20
|
A-række (over 180)
|
0-6
|
|
|
SJOC.dk |
1 |
2 |
Eigil Brandt |
160 |
150 |
Lis Nielsen |
156 |
170 |
Rene Nielsen |
181 |
159 |
Fiberlan |
1 |
2 |
Finn Emiliussen |
148 |
Jytte Emiliussen |
184 |
162 |
Keld Pedersen |
140 |
Poul Jørgen Knudsen |
188 |
236 |
|
≡
Se deltagere
17-03 19:00 |
≡
Se deltagere
17-03-2020 19:00 |
Rejseholdet
|
Emmelev
|
20
|
C-række (152-166)
|
6-0
|
|
|
Rejseholdet |
1 |
2 |
Kaj Johansen |
154 |
155 |
Knud Tolderlund |
138 |
153 |
Niels Justesen |
158 |
155 |
Emmelev |
1 |
2 |
Anders Toft Nielsen |
139 |
Jan Rasmussen |
125 |
Klaus Hansen |
114 |
174 |
Thomas Jensen |
142 |
124 |
|
≡
Se deltagere
17-03 19:00 |
≡
Se deltagere
17-03-2020 19:00 |
Fyns Bilsalg
|
legetøjsmekanikerne
|
20
|
C-række (152-166)
|
0-6
|
|
|
Fyns Bilsalg |
1 |
2 |
Kenneth Rasmussen |
138 |
114 |
Kristian Larsen |
61 |
65 |
Martin Knudsen |
100 |
113 |
legetøjsmekanikerne |
1 |
2 |
Allan Larsen |
129 |
117 |
James Rasmussen |
105 |
111 |
Klaus Petersen |
150 |
134 |
|
≡
Se deltagere
17-03 19:00 |
≡
Se deltagere
17-03-2020 19:00 |
Mesilerne
|
Lunde Renovation
|
20
|
C-række (152-166)
|
0-6
|
|
|
Mesilerne |
1 |
2 |
Birgit Pedersen |
121 |
127 |
Walther Hansens |
121 |
109 |
Aage Mehlbye |
130 |
132 |
Lunde Renovation |
1 |
2 |
Carsten Mogensen |
146 |
149 |
Irene Rasmussen |
139 |
Jens Jørgen Poulsen |
120 |
148 |
Ove Larsen |
117 |
|
≡
Se deltagere
17-03 20:00 |
≡
Se deltagere
17-03-2020 20:00 |
De 4 Musketer
|
Otterup Massage
|
20
|
B-række (167-179)
|
6-0
|
|
|
De 4 Musketer |
1 |
2 |
Herluf Buhl Jørgensen |
134 |
145 |
Kai Halskov |
121 |
122 |
Kurt Larsen |
121 |
144 |
Otterup Massage |
1 |
2 |
Keld Jensen |
121 |
155 |
kim Stensborg |
114 |
127 |
Ove Nielsen |
112 |
127 |
|
≡
Se deltagere
17-03 20:00 |
≡
Se deltagere
17-03-2020 20:00 |
Tirsdags Drengene
|
Tirsdag Pigerne
|
20
|
B-række (167-179)
|
4-2
|
|
|
Tirsdags Drengene |
1 |
2 |
Bendt Jørgensen |
122 |
Bent Hansen |
165 |
Jess Jørn Jessen |
172 |
98 |
Kai Madsen |
136 |
171 |
Tirsdag Pigerne |
1 |
2 |
Annalise Henriksen |
86 |
106 |
Bodil Hansen |
138 |
116 |
Kirsten Andersen |
117 |
180 |
|
≡
Se deltagere
17-03 20:00 |
≡
Se deltagere
17-03-2020 20:00 |
Stige vinduespolering pigerne
|
Stige vinduespolering drenge
|
20
|
B-række (167-179)
|
2-4
|
|
|
Stige vinduespolering pigerne |
1 |
2 |
Ann-Berit Storm |
96 |
142 |
Bente Pedersen |
124 |
149 |
Margot Pors |
98 |
137 |
Stige vinduespolering drenge |
1 |
2 |
Benny Storm |
139 |
136 |
Jørn Ulrik Pedersen |
190 |
152 |
Preben Thygesen |
130 |
133 |
|